SAUSIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

SAULĖ OŽIARAGYJE (2023.12.22–2024.01.20) Ypatingas metas, kai Žemė metų kelyje labiausia priartėja prie Saulės – tai suteikia ypatingo aiškumo mintims, giedrumo širdžiai. Ima ryškėti ir pagaliau ima formuotis svarbiausi tikslai, kertinės nuostatos. Šis metas itin palankus siekiantiems karjeros – derėtų priimti svarbius ilgalaikius sprendimus, atsisakyti visko, kas trukdo pasiekti užsibrėžti tikslo. Sustiprės atsargumas, kritiškumas naujų žmonių ir idėjų atžvilgiu.  Asmeniniam gyvenimui bus skiriama mažiau laiko, bendravimas taps oficialesnis, bet taktiškesnis.

2d. 5val. 2min. DIREKTINIS MERKURIJAUS JUDĖJIMAS (01.02– 04.01) Puikus metas bendravimui, darbui su nauja informacija, aktyviai veiklai, verslui, kelionėms.

4d. 16val. 59min. MARSAS OŽIARAGYJE (01.04 – 02.13). Marsas Ožiaragio ženkle yra itin stiprus: čia pasireiškia jo ryškiausios savybės, nes tai egzaltacijos Zodiake vieta. Kai Marsas Ožiaragyje, stiprėja valia, išauga poreikis siekti karjeros aukštumų. Stiprės valia siekti užsibrėžt tikslo ir dabar griežtai nukertama viskas, kas tam trukdo. Ypač vadovaujantys asmenys tampa reiklesni, griežtesni (dėmesio, lengvabūdžiai pavaldiniai, – simuliacijų laikas baigėsi!).

14d. 4val. 51min. MERKURIJUS OŽIARAGYJE (01.14 –  02.05) Sustiprės barjero pojūtis. Bendravimas taps oficialesnis, bet ir taktiškesnis, labiau dalykiškas, racionalus, tad neišvengiamai ir santūrus. Emocijos nemaišys protui, ir sprendimai bus priimami šalta galva. Labiau kritiškai bus vertinama svetima nuomonė, – greičiau išryškės diletantiškumas. Sustiprės atsargumas, net skeptiškumas naujų žmonių bei idėjų atžvilgiu. Įsivyraus konservatyvumas. Tai bus tinkamas metas atsakingam dalykiniam sprendimui, taip pat profesinių žinių gilinimui, dalykinių kontaktų užmezgimui bei plėtojimui, apskritai bendravimui su asmenimis už jus viršesniais ar vyresniais.

20d. 16val. 8min. SAULĖ VANDENYJE (01.21 – 02.19) Saulė Vandenyje skatins pribrendusių reformų įkūnijimą ir didesnį asmeninės laisvės poreikį. Itin svarbus taps bičiulystės jausmas – svarbius asmeninius apsisprendimus labiau nei paprastai ims lemti draugai.

21d. 4val. 36min. PLUTONAS VANDENYJE (2024.01.21 – 09.01; 2024.11.11 – 2043.03.09) Plutonas (Skorpiono bei Avino ženklų šeimininkas), kolektyvinės energijos, gigantiškų pastangų, visą apimančios pasąmonės jėgos valdovas. Jis siejamas su žūtimi ir atgimimu, su transformacija, perėjimu į kitą kokybę. Vikšro virsmas į drugelį, išsinėrimas iš senos odos, regeneracija – Plutono esmė. Plutonas judėdamas Vandeniu, permainų, revoliucijų, išsivadavimo ženklu, skatins šias savybes ir jos gali pasireikšti gana įvairiai ir netikėtai. Vandenio šeimininkas Uranas mėgsta staigmenas, tad gali nutikti dalykai, apie kuriuos nė nenumanome. Ko gero naujovėms bei permainoms (ypač susijusioms su pasaulinių finansų pasiskirstymu, su kriptovaliutų paplitimu, su skaitmenizacijos įsigalėjimu) bus įjungta žalia šviesa, ir tai, kas anksčiau buvo mėginama sustabdyti, sulaikyti, dabar ims įsitvirtinti. Per dvidešimt Plutono šeimininkavimo metų Vandenio ženkle į pasaulį ateis nauja karta, kuriai taps svarbūs bičiuliški ryšiai, bendradarbiavimas, pasaulis be ribų. Blogiausiu atveju, Plutonas Vandenyje griaus tradicijas, paskatins anarchiją. Atneš daugiau rūpesčių dėl terorizmo naudojimo revoliucijų tikslams, dėl atominių elektrinių veikimo, dėl kosminės erdvės apie Žemę įsisavinimo. Daugiau galite pasiskaityti čia: http://palmiroshoroskopai.lt/plutono-tranzitas-vandenyje-prognoze-visiems-zodiako-zenklams/

23d. 10val. 51min. VENERA OŽIARAGYJE (01.23 – 02.16) Romantiški jausmai taps ne tokie reikšmingi, labiau slepiami. Tikri meilės ryšiai tik dar labiau sustiprės, o atsitiktiniai subyrės savaime. Mėgstantiems flirtą, pramogas – gana nuobodus metas. Geras laikas ieškoti pelningesnio darbo, siekti geriau apmokamų pareigų. Šiuo metu megsis pastovūs meilės ryšiai, paremti rafinuotais jausmais ir dažnai – protingu išskaičiavimu.

27d. 7val. 51min. DIREKTINIS URANO JUDĖJIMAS (01.27 – 09.01) Didės reformų poreikis, aktyvės permainos visuomenėje ir asmeniniame gyvenime – įvykių eiga taps dar labiau nenuspėjama.

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2024m. ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/  O taip pat SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×