Privatumo Politika

Norime, kad naudojimasis puslapiu palmiroshoroskopai.lt būtų aiškus, suprantamas bei patogus, dėl to mūsų privatumo politikoje apibrėšime Jūsų asmeninių duomenų ir informacijos valdymą.

Asmeniniai ir neasmeniniai indentifikavimo duomenys

Palmiroshoroskopai.lt gali rinkti neasmeninę identifikavimo informaciją apie svetainės skaitytojus, kai jie sąveikauja su šia svetaine. Neasmeninė identifikavimo informacija gali apimti: naršyklės pavadinimą, kompiuterio ar išmanaus įrenginio techninės informacijos tipą apie vartotojus naudojant ryšio į mūsų svetainę ( pvz.: operacinę sistemą bei kitokią panašaus tipo informaciją).

Asmeninę identifikavimo informaciją (Jūsų vardas, elektroninio pašto arba fizinis adresas, telefono numeris ir t.t.) renkame tik iš tų vartotojų bei tik tada, kai vartotojai savanoriškai pateikia tokią papildomą informaciją mums (parašo elektroninį laišką, užsiprenumeruoja naujienlaiškį ar pasidalina savo socialinių tinklų profilio informaciją). Vartotojai visais atvejais gali atsisakyti pateikti asmenį identifikuojančią informaciją, bet tai gali sutrukdyti jam naudotis tam tikromis palmiroshoroskopai.lt svetainės paslaugomis ar funkcijomis.

Informacijos saugojimas

Imamės tinkamų ir visų įmanomų priemonių, siekiant apsaugoti palmiroshoroskopai.lt vartotojų asmeninę indentifikavimo informaciją nuo nesankcionuoto priėjimo ar pateikimo trečiosioms šalims, bet pasiliekame sau teisę atskleisti šiuos duomenis suinteresuotoms valstybinėms instancijoms, kai vartotojas vykdo neteisėtą ar nusikalstamą veiką prieš palmiroshoroskopai.lt ar kitaip pažeidžia galiojančius įstatymus bei teisės normas.

Pabrėžiame, kad palmiroshoroskopai.lt neparduoda, nekeičia ir nenuomoja jokios vartotojų asmeninės identifikavimo informacijos. Su savo verslo partneriais ar reklamos platintojais galime pasidalyti bendra demografine informacija, kuri niekaip nebus susijusi su jokia svetainės lankytojų asmenine identifikavimo informacija.

Palmiroshoroskopai.lt saugo Jūsų asmeninę indentifikavimo informaciją bei naudoja ją išskirtinai teikiant Jums reikalingas paslaugas laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų nuostatų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

Nuorodos i trečiųjų šalių tinklalapius

Palmiroshoroskopai.lt interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines (esančias komentaruose, reklaminiuose baneriuose ir pan.). Mes neatsakome už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas. Atidžiai perskaitykite svetainių, nesusijusių su palmiroshoroskopai.lt, privatumo politiką, net jeigu patekote į ją per nuorodą patalpintą palmiroshoroskopai.lt svetainėje.
Palmiroshoroskopai.lt neatsako už Jūsų asmeninės indentifikavimo ar neidentifikavimo informacijos ar kitų duomenų rinkimą ir panaudojimą įvairių trečiųjų šalių internetiniuose portaluose. Neesame atsakingi už tai, kad Jūs patenkate į kitas svetaines per nuorodas patalpintas į palmiroshoroskopai.lt svetainę.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų kompiuterio naršyklėje. Slapukuose yra unikalus identifikatorius (slapuko ID), tai simbolių eilutė, kurią svetainės ir serveriai susieja su naršykle, kurioje yra saugomas slapukas. Tokiu būdu svetainės ir serveriai atskiria vieną naršyklę nuo kitų naršyklių, saugančių kitus slapukus bei atpažįsta kiekvieną naršyklę pagal jų unikalius slapukų ID.

Slapukai Palmiroshoroskopai.lt internetinėje svetainėje

Mūsų svetainėje slapukai naudojami statistikos tikslais, siekiame įvertinti įvairių portalo skilčių populiarumą bei palmiroshoroskopai.lt puslapio lankomumą. Statistinė informacija suteikia galimybę pateikti Jums konkretesnę, įdomesnę bei tikslesnę informaciją. Toks informacijos tvarkymas neatskleidžia Jūsų asmeninės indentifikavimo informacijos.

Palmiroshoroskopai.lt leidžia trečiosioms šalims naudoti slapukus. Slapukai yra tekstiniai failai, kurie patenka į Jūsų kompiuterį. Slapukai padeda analizuoti Jūsų veiksmus palmiroshoroskopai.lt svetainėje, pagal tai reklamų agentūros bei partneriai kaip Google Analytics ar Facebook, pateikia labiausiai Jūsų veiklą internete atitinkantį turinį ar reklamą. Slapukus iš savo kompiuterio galite pašalinti bet kuriuo metu, tiesiog pasinaudodami savo interneto naršyklės nustatymais, tačiau tokiu atveju gali sutrikti palmiroshoroskopai.lt paslaugų veikimas.

Trečiųjų šalių reklamos tinklai ir „Google“ paslaugos

Palmiroshoroskopai.lt turi teisę perduoti anonimiška statistinę (neasmeninę identifikavimo informaciją) informaciją trečiosioms šalims.

Palmiroshoroskopai.lt reklamos partneriai gali siųsti Jums savo slapukus. Palmiroshoroskopai.lt, be kitų reklamos tinklų, skelbia Google Adsense reklamas. Jas, atsižvelgiant į tinklalapio vartotojų veiklą palmiroshoroskopai.lt arba kituose interneto svetainėse, parenka Google. Siekiant nustatyti Jūsų interesus, Google seka Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Šie slapukai naudoja neasmeninę indentifikavimo informaciją ir nerenka asmeninės indentifikavimo informacijos (Jūsų vardo, elektroninio pašto arba fizinio adreso, t.t.) Jūs visada galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti savo interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršyklę, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/ Taip pat galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html
Palmiroshoroskopai.lt svetainė naudoja Google Analytics paslaugas svetainės lankomumui ir vartotojų elgsenai analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją (renkama tik neasmeninė indentifikavimo informacija) apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html

Privatumo politikos pakeitimai

Palmiroshoroskopai.lt pasilieka teisė atnaujinti šią privatumo politiką. Nauja versija būna paskelbiama palmiroshoroskopai.lt interneto svetainėje. Kartais peržiūrėkite šį puslapį bei įsitikinkite, kad esate patenkinti pasikeitimais.

Naudodamiesi palmiroshoroskopai.lt tinklalapiu, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su šia privatumo politika. Jeigu su politika ir taisyklėmis nesutinkame, prašome nesinaudoti palmiroshoroskopai.lt puslapiu. Jūsų tolimesnis naudojimasis tinklalapiu po politikos atnaujinimų bus suprastas kaip sutikimas su privatumo politikos atnaujinimu.

Jei turite papildomų klausimų apie palmiroshoroskopai.lt privatumo politiką ar šioje svetainėje taikomą praktiką, prašome susisiekite su mumis elektroniniu paštu palmirosdovanukuponas@gmail.com

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×