Konsultacijos

Palmiros astrologinės konsultacijos – tai tikslaus planetų išsidėstymo paskaičiavimas ir jų tarpusavio įtakos nustatymas. Konsultacijos metu galite klausti visų rupimų klausimų.

Asmeninės konsultacijos vyksta žodžiu arba nuotoloniu būdu. Valandos kaina 100€ , pusantros valandos – 130€. Dėl trumpesnių ar „vieno klausimo” konsultacijų galimybės kreipkitės asmeniškai. 
 
Dėl dovanų kuponų: juos galite užsisakyti iš Palmiros paskambinus žemiau pateiktu telefonu. 
Konsultacijos vieta: Vilnius.
Jei susidomėtumėte prisiminkite, kad labai svarbu tiksliai žinoti gimimo datą (minučių tikslumu) ir vietą. 
 
Dėl laiko ir kitų detalių prašau susisiekite asmeniškai su Palmira tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp)
 
Biografija: Palmira Kelertienė, astrologė, nuo 1990m. – mokėsi astrologijos Sankt Peterburge P. Globos Avestos astrologijos mokykloje. Nuo 1992m. pirmoji Lietuvoje pradėjo rašyti horoskopus – savaitraščiuose “Dialogas” ir „Pirmadienis”, nuo 1993m. rašė populiariuosius horoskopus dienraščiams „Respublika”, „Lietuvos rytas”, žurnalams „Gyvenimo būdas”, „Stilius”, pirmoji Lietuvoje pradėjo kurti astrologines laidas televizijoje.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×