PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 2 SAVAITĖ

Savaitės bus padalyta į dvi dalis: iki ketvirtadienio vidudienio Mėnulio mėnesio pabaiga. Tai reikštų, kad laikas baigti darbus, ieškoti klaidų bei jas taisyti. Gerai iš esmės tvarkyti namus, išnešti šiukšles, šlamštą. Tai bus itin sudėtingos dienos, kai reikia likti budriems – apgaulių padaugės, net sava intuicija gali suklaidinti… sudėtingiausios savaitės dienos: antradienis, trečiadienis.

Ketvirtadienio pirma pusė suteiks išminties, padėsiančios nusiraminti, susitaikyti, atleisti. 13val. 57min. stos Mėnulio Jaunatis. Tai reiškia, kad likimas mums suteikė progą planuoti ateitį – ką sugalvosite per pirmas dešimt minučių taps lemtinga, nuties kelius norima linkme. Na, o svarbiausia – likite pozityvūs!

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (2sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2024m. ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/  O taip pat SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius

AVINAS. Pirma savaitės pusė bus daug kam netinkama, tarkim, –  atskleisti savo tikrąją nuomonę viršininkui, kaimynams, o gal jausmus tam(tai), kuris taip patinka(kol kas palikite tai ramybėje). Teks pademonstruoti savitvardą –  bendraujant, nes gali tekti aiškintis santykius – tiek dalykinius, tiek romantiškus. Ir labiau vadovaukitės šaltu protu, kai iš “gero” linkinčios pažįstamos, giminaitės ar kaimynės sužinosite ką nors „intriguojančio“ apie jums brangų asmenį. Deja, pirmąją savaitės pusę būsite įsitempę, kupini perfekcionistinių užmojų, tad galite ryžtis kokiai nors lemtingai permainai, ypač, jei kas iš draugų jus tam pastūmės…. Tačiau iki trečiadienio imtinai netikęs laikas ką nors keisti savo gyvenime. Antradienį, trečiadienį labiau pasaugokite savo profesinę reputaciją.Palankiausios savaitės dienos: pirmadienis(tinkamas komandiruotėms), ketvirtadienis(sėkmingas susitikimams su svarbiais įtakingais asmenimis, su užsieniečiais), na ir penktadienis, šeštadienis, – pastarosios dienos atneš naujų gerų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite sekmadienį atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo, – likite tik su tais, kuriuos mylite ir tiesiog ramiai pailsėkite.

JAUTIS. Daug triūso, tačiau gerų rezultatų nesitikėkite, – pirmąją savaitės pusę gana dažnai pavyks atsidurti netikusiu laiku netikusioje vietoje… Mažiau reikškitės svetimoje kompanijoje, neužmezginėkite naujų romantiškų pažinčių, ir ramiau bendraukite namuose su artimaisiais, venkite ginčų dėl išlaidų, dėl kažkieno tingėjimo. Jei pajusite, jog esate pavargę nuo begalės rūpesčių, išaugusio darbų krūvio, neskubėkite eiti pas viršininką guostis, netikslinga bus ir prašyti padidinti atlyginimą ar įvertinti tavo triūsą premija. Ypač antradienį prisireiks mokėjimo su visais rasti bendrą kalbą, likti diplomatiškais, jei bus pažeisti jūsų interesai(ne tik širdies, bet ir piniginiai). Labiau savaitės pradžioje saugokitės apgaulių, ir nepamirškite, kad suklaidinti jus galės ir jūsų pačios nuojauta. Stenkitės viską vertinti kuo ramiau, tuomet liksite sąmoningesni.Ketvirtadienį imsite atsigauti. Tądien rasite išmintingą būdą dabartinėms problemoms įveikti. Svarbius, atsakingus reikalus tvarkyti tiks ketvirtadienį, penktadienį, kai turėsite progą kai ką pakeisti savo naudai. Sekmadienis atneš džiaugsmo, jie išvyksite aplankyti senai nematytus giminaičius, vaikystės draugus.

DVYNIAI. Sudėtingasis išbandymų kupinas Ožiaragio metas tęsiasi. Stresas kaupias, o išeičių nematyti. Neaišku: kuo galima pasikliauti, į ką atsiremti? Panašu, kad pirmadienį imsitės konkrečių veiksmų, kad atskirti pelus nuo grudų. Vis dėl to bus lengva apsigauti… Saugiausia būtų nuo antradienio svarbius reikalus atidėti į šoną, kitaip jūsų optimistiški planai dėl karjeros gali pakibti ant plauko. Stenkitės elgtis itin apdairiai, diplomatiškai, kad nesugadintumėte santykių su vadovybe ir gautumėte žadėtą paaukštinimą pareigose. Būkite apdairesni su verslo partneriais, jei tektų spręsti finansinius nesklandumus antradienį. Ir labiau pasaugokite savo asmeninę informaciją, o taip pat dokumentus. Pirmąją savaitės pusę galite susidurti su sukčiais, melagiais, vagiais.Beje, pirmadienį, o ypač antradienį neaptarinėkite su savo meilės reikalų – nesiskųskite, nieko blogo apie mylimą žmogų ar sutuoktinį nepasakokite. Aiškinantis santykius su savo pora būsite linkę frazėje: “atleisti negalima nubausti” dedant kablelį po antrojo žodžio. Jei kalbėsite pagauti impulso, stabtelkite: kad ir kaip pyksite, skelbkite amnestiją! Jei tai senas sprendimas, gal būt pirmąją ketvirtadienio pusę(iki kol stos Jaunatis) tiks atsisveikinti. Bendraujant su aplinkiniais (ypač trečiadienį, ketvirtadienį) irgi likite apdairūs: nepasiduokite kitam kraštutinumui – gali nukentėti ir per gerą širdį ar dėl patiklumo… Pastarosiomis dienomis venkite patarinėti, nesiveržkite padėti. Sėkmingiausios savaitės dienos: penktadienis, šeštadienis, kai netikėtai atsiras nauja gera išeitis senos problemos sprendimui. Tai palankus metas viešnagėms, susitikimams su bičiuliais.

VĖŽYS. Savaitė bus reikšminga, –  Mėnulio mėnesio pabaiga ir naujo pradžia Vėžiams visada atneša pokyčių. Pirmąją savaitės pusę verta orientuotis vien į darbų užbaigimą, klaidų paiešką bei taisymą. O tam itin tinkamas pirmadienis bei trečiadienis. Savaitės pradžia patikrins jūsų atsakomybės jausmą bei sąžiningumą, – ypač smulkmenose. Antradienis, trečiadienis žada netikėtus rūpesčius – tiek dalykinius, tiek asmeninius. Vis dėl to – nepanikuokite: kad ir kas nutiks, išsispręs gražiuoju.  Kitą vertus, atsipalaiduoti nereikėtų: būtina atida! Ypač antradienį, kai galimos netikėtinos traumos, darbo technikos gedimai. Atsargiau vairuokite automobilį. Pirma savaitės pusė taps ir jūsų sveikatos, o taip pat nervų tvirtumo išbandymu bendraujant su artimaisiais, o ypač su antrąja puse: netikėtai imsite ir išvysite jo(jos) trūkumus… Nesuprasite: kur anksčiau buvo jūsų įžvalgiosios akys? Dabar jau norite jo(jos) atsikratyti, išsiginti ankstesnių jausmų? Šių dienų mintys nebus šviesios bei teisingos. Ketvirtadienį imsite atsigauti nuo ankstesnių dienų slogučio, – nepraleiskite tądien progos taikytis gerinti santykius su antrąja puse bei aplinkiniais. Ypač svarbu sau palinkėti darnos santykiuose, kai stos Mėnulio Jaunatis ketvirtadienį 13val. 57min. Penktadienis bus palankus tvarkyti mokesčių, paskolų, draudimo reikalus. Šeštadienį praleiskite ramiai ilsėdamiesi. Išvykoms, įvairiems susitikimams ar svečių priėmimui puikus sekmadienis.

LIŪTAS. Pirmoji savaitės pusė bus kupina neramumų: nervinsitės dėl visko be išimties, todėl nedaug reikės, kad jus išmušti iš pusiausvyros. Vis dėl to pirmadienis smagesnis ir tai gera proga tvarkyti keblius reikalus, tartis, derėtis. Itin sudėtingas antradienis, trečiadienis, – ne laikas demontuoti emocijas, įgarsinti savo mintis. Beje, savaitės pradžioje mažiau tikėsitės  mylimo asmens dėmesio, neteks nusivilti. Taip pat(ypač antradienį) neverta aiškintis santykių, klausti: „ar myli?“, „ar ištikimas(a)?“ „gal kitas(a) patinka?“. Deja, bet šiuo metu teisybės nesužinosite. Net, jei nebus reikalo meluoti, kažką ne taip jums pasakys, ar ne taip pati išgirsite, suprasite… Net jei gerus dalykus išgirsite, vis vien būsite linkę jį(ją) apkaltinti nedėkingumu, ir jūsų kantrybei ateis galas. Būkite pasiruošę, kad pirmąją savaitės pusę likimas tikrins jūsų santykių tvirtumą, – paaiškės, ko jumyse daugiau: principų, ambicijų ar meilės, išminties? Ketvirtadienis, penktadienis tinkami ieškoti išeities sprendžiant keblumus darbe. Penktadienis  palankus deryboms, – rasite kompromisą. Beje, ne tik aiškinantis nesutarimus veikloje, – penktadienis, šeštadienis palankūs ramiai pasišnekėti su antrąja puse apie jūsų santykius: ko jūs tikitės, kurią linkme norite pakreipti jūsų bendravimą? Šios dienos palankios ir viešnagėms, – verta lankyti tuos, kas jus visada palaikydavo, padėdami apsispręsti. Sekmadienį būkite atidesni tiek buityje, tiek kelyje, – išaugs traumų, nelaimingų atsitikimų, avarijų tikimybė.

MERGELĖ. Savaitės pradžiai nieko svarbaus neplanuokite(bent jau galva sienos pramušinėti nesistenkite). Tai planų suirimo, netikėtų konfliktų, nelaimingų atsitikimų(ypač namuose) metas. Ir nenuostabu, jūsų nuotaikų amplitudė bus didelė – nuo euforijos iki staigaus nusivylimo… Pasistenkite niekam neįkyrėti savo idėjomis, reikalavimais. Savaitės pradžia gali tapti įsimintina, jei mėginsite ieškoti teisybės šeimoje: nieko nepešite. Pirmadienis, antradienis, beje, naminės dienos, kai geriausia viską daryti nuotoliu, taip pat nesiimti ir svarbių atsakingų darbų, – klaidų, broko tikimybė bus didelė. Pirmąją savaitės pusę(antradienį itin), išaugs ne tik konfliktų, traumų, bet ir autoavarijų tikimybė. Vis dėl to trečiadienis irgi netinkamas kažkur vykti, kuo nors rimtu užsiimti. Atidėkite tai sėkmingam ketvirtadieniui.Taip pat pirmąją pusę savaitės venkite rizikuoti turtu, nepasirašinėkite atsakingų dokumentų – niekam nieko neskolinkite bei nesiskolinkite. Vis dėl to ketvirtadienio Jaunatis atneš gerąjį persilaužimą, – aplinkybės pasikeis jūsų naudai. Gana reikšmingas veiklai gali būti penktadienis – jei tądien gausite pasiūlymą, verta jį priimti. Penktadienį, šeštadienį būkite atidesni sveikatai, – tai metas, kai verta rinktis dietą. Sekmadienis suteiks gerą progą santykių puoselėjimui poroje.

SVARSTYKLĖS. Įtemptas laikas nuo pat savaitės pradžios. Vis dėl to pirmadienis labiau tinkamas įvairiems susitikimams, kelionėms. Vėliau reikėtų stabtelti ir gerai pamąstyti: ar visko jums reikia ko dabar siekiate? Beje, pirmąją savaitės pusę labiau pasiduosite aplinkos įtakai, tad verta labiau atsiriboti nuo netinkančių žmonių, – bendravimas su verkiančiais, nelaimingais ar isteriškais asmenimis užkrės panašiomis problemomis bei paskatins  pyktis su artimaisiais, su mylimu asmeniu. Tad nusiteikite viską vertinti nerimtai, – humoras itin pravers. Na, o geriausia šią savaitę būtų ilsėtis,  – ir ne tik todėl, kad senka jėgos baigiantis Mėnulio Mėnesiui bei aiškus stygius jo pradžioje: dabar juk Svarstyklėms pasyvusis Ožiaragio laikas, kurį verta skirti namams, o ne veiklai. Jei dirbsite, neleiskite, kad aplinkiniai jus įtrauktų į savo reikalus, nesivelkite į intrigas, nerizikuokite turimu įdirbiu, savo autoritetu. Kitą vertus, jus gali sutrikdyti ir savo rūpesčiais draugai, kaimynai, giminaičiai, vaikai… Turite taupyti jėgas – visiems padėdami(tegu tavo artimieji bei draugai pabūna labiau savarankiški) neberasite laiko susikoncentruoti ties savimi, pagyventi ramybėje, tyloje. Labiausiai apgaulingas antradienis, kai viską darysite tik iš geriausių paskatų, tačiau išeis atvirkščiai(net blogiau nei paprastai).Na, o palankiausios dienos: penktadienis, šeštadienis, kai atsiras pagalba, naujos galimybės ir lengvai išsispręsite tai, kas ilgai slėgė. Sekmadienį  skirkite sveikatos stiprinimui.

SKORPIONAS. Nuo antradienio pasiruoškite  rūpesčiams. Ypač būkite apdairesni su pinigais, – ne laikas investuoti, imti paskolą ar skolinti pinigus.  Savaitės pradžia nebus tinkama ir su vadovybe aptarinėti jūsų uždarbį, kaip ir ieškoti papildomų pajamų šaltinio.Pirmąją savaitės pusę galimi nemalonumai darbe, rūpesčiai dėl sveikatos, dėl sutuoktinio ar šiaip dėl sugedusio automobilio(telefono, dulkių siurblio, kompiuterio). Labiau pasisaugokite ilgapirščių bei ilgaliežuvių(antradienį itin). Na, o svarbiausia – nesivelkite į meilės nuotykius(ypač, jei jau turite porą). Tai išsekins. Šį kartą itin tinka prisiminti liaudies išminties lobynus: „nemesk kelio dėl takelio“… Nuo ketvirtadienio Jaunaties palengvės. Diena žada ir gerų naujienų. Neplanuokite atsakingų darbų penktadieniui. Tądien bei šeštadienį ramiai ilsėkitės namuose – liepkite sau pamiršti rūpesčius, vargus, baimę. Optimizmas   sugrįš nuo sekmadienio. Galima ir romantiška pažintis.

ŠAULYS. Intriguojanti savaitės pradžia, – nauji pasiūlymai, netikėti susitikimai, įkvėpiančios pažintys. Vis dėl to, nebus taip, kaip iš karto pasirodys ar jums bus nušviečiama: patikėję gandu, galite susiviliojusi nauju asmeniu ar nauju darbu, gražiais avantiūristo pažadais. Galite įsivelti ir į rimtus konfliktus, – tikriausiai tam, kad lengviau būtų nutraukti santykius, atsisakyti savo praeities? Nors jūsų užmojai drąsūs ir būsite kupini energijos, tačiau ne taip lengva bus  įgyvendinti savo ketinimus – galie patirti stiprų pasipriešinimą: tiek artimųjų, tiek vadovybės. Net, jei esate patenkinti savo sutuoktiniu, savo darbu, turite likti budrūs, kad nebūtumėte įtraukti į svetimus žaidimus, nepasiduotumėte provokacijoms. Pirmąją savaitę geriau slėpti savo planus, naujus sumanymus. Ypač venkite pyktis su sutuoktiniu, su šefu, su vaikais. Ir labiau kontroliuokite savo žodžius, – dėl tiesmukumo galite smarkiai užgauti kitą. Ar svarbu tuomet bus, jog tai teisybė? Antradienis, o ypač trečiadienis apgaulingi. Tai nuostolių metas – būkite apdairūs su pinigais. Nepatartina imti kredito, skolintis ar skolinti pinigus, o taip pat apsidrausti.Ketvirtadienis, penktadienis tinkami susitikimams su užsispyrusiais, nesukalbamais asmenimis. Įrodysite savo tiesą.Keliones, susitikimus verta planuoti penktadieniui, šeštadieniui.  Sekmadienis –  namų laikas, tinkamas vien ramiam poilsiui šeimos rate.

OŽIARAGIS. Pirmąją savaitės pusę galite tapti kraštutinumų auka – norėsite to, ko negalima, mylėsite tą, kurio(ios) nereikia(ar atvirkščiai), o kai kažką gausite, vėl paaiškės, kad jau nebereikia…  Ypač antradienį, trečiadienį asmeninės ambicijos skatins labiau pakovoti už pripažinimą, aukštus įvertinimus, už  sumanymus, už galimybę juos įgyvendinti. Bet – tai blogas laikas mėginti laimę – tiek veikloje, tiek meilės, juolab, kad netikėtai gali tekti labiau susirūpinti artimaisiais: savo šeima bei tėvais. Ypač pirmąją savaitės pusę būkite taktiškesni bendraudami – galite įgyti priešų tarp kolegų, kaimynų, kolegų, kurie lemtingą akimirką pakiš koją. Tad pirmadieniui antradieniui trečiadieniui neskirkite svarbių darbų, susitikimų, atsakingo pokalbio su vadovybe. Na, ir nesiimkite to, ko gerai nežinote. Likite  kantresni – šiuo metu tikrai nieko nepavyks greitai. Skubėdami galite ir į bėdą įkliūti, susižeisti ar patirti kitokių nemalonumų. Labiau paisykite artimųjų, ypač tėvų ar sutuoktinio pageidavimų, nusiskundimų – venkite kategoriškų nuostatų, jums trūks objektyvumo. Ir labiau pasaugokite savo sveikatą, – nemenka traumų, taip pat persišaldymo ligų tikimybė. Taip pat būkite atidesnis kelyje, labiau pasisaugokite vagių, sukčių, melagių.O štai ketvirtadienis, – bene geriausia savaitės diena, kai atsiverčia naujos perspektyvos, kai atsiranda nauja gera išeitis. Beje, 13val. 57min. stos Jaunatis jūsų ženkle, ir tai gera proga Ožiaragiams pasvajoti apie visus metus, kurti ilgalaikius planus(ne tik vienam mėnesiui, kaip paprastai darome per Jaunatį). Naudingas bus ir penktadienis, smagus savaitgalis puikiai tinkamas gimtadienio šventimui.

VANDENIS. Pirmadienį verta į pagalbą pasikviesti bičiulius. Nuo antradienio itin sudėtingos dienos, kai galite gauti visai kitą rezultatą nei tikėsitės. Šiomis dienomis galite pajusti, kad viskas atsibodo, net užsinorėti permainų, ir jei jau senai kažkas slegia, dėl kažko kenčiate, galite ryžtis kažko atisakyti savo gyvenime, pasitraukti iš jums nemalonaus reikalo, nutraukti santykius su asmeniu, kuris jau tapo jūsų gyvenimo dalimi… Jei tokios nuotaikos jau senai kaupėsi, ko gero ketvirtadienio pirma pusė bus teisinga padėti paskutinį tašką. Nepervertinkite savo galimybių penktadienį bei savaitgalį, nors ir būsite  ryžtingi, drąsūs, tačiau nesiimkite nieko sunkaus, sudėtingo, būkite saikingesni žadėdami, planuodami, – kol kas jėgų stigs, tad daug neužsigriebkite. Savaitgalis palankus aktyviam poilsiui.

ŽUVYS. Savaitės pradžia dvilypė  – būsite stiprūs, energingi, tačiau ir pernelyg reiklūs, kategoriški bei užsispyrę. Tačiau mažiau reikalaukite iš kitų. Ne laikas ir ultimatumus reikšti, tiek vaikams, sutuoktiniui, mylimam asmeniui, tiek valdžiai darbe. Ypač venkite konfliktų su tėvais, – savo principus ginkite diplomatiškai. Savaitės pradžia netinkama svarbiam pokalbiui su vadovybe, su veiklos partneriais.Deja, pirmadienis, antradienis bus pačios sudėtingiausios savaitės dienos, kai tapsite apimti iliuzijų, kai išaugs apgaulių, vagysčių, konfliktų, traumų, avarijų tikimybė. Ir nebūkite įtarūs: jei apie jūsų sutuoktinį ar mylimą asmenį išgirsite ne visai gražių dalykų, pagalvokite: gal tai “sugedęs telefonas”? Beje, tikėtinos paskalos ir apie jus, gal būt susijusios su jūsų veikla, o gal su tarnybiniu romanu? Tad nebūkite patiklūs. Ir nenorėkite sužinoti teisybės: kad ir ką išgirsite, tai nebus tai, kas jums padės, ką turite žinoti. Meilei šios dienos irgi keblios – tai laikas, kai bus sunku suprasti, kas gerai, o kas blogai? Neverta jo(jos), labai įsikibti(jei tai nauja pažintis), irgi paika bus varyti nuo savęs asmenį su kuriuo esate jau senai, net jei užeis piktumas ar tiesiog noras pamokyti, nubausti…  Palankiausia savaitės diena ketvirtadienis. Vis dėl to – tai Jaunaties metas, tad kažko reikšmingo planuoti nereikėtų. Na, nebent galite pasvajoti apie reikšmingus pasiekimus gyvenime stojus Jaunačiai 13val. 57min.?Nesistenkite ir penktadienį, šeštadienį kuo daugiau nuveikti –  tai atsipalaidavimo metas. Priešingu atveju galite tapti be aiškios priežasties jautrūs, neramūs. Sekmadienis taps džiugiu – tai bus puikus laikas įvairiems susitikimams, šventimui, pramogavimui.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×