SAUSIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS. Mėnuo palankus aktyviai veiklai, komandiruotėms, vadovavimui, – jums pavyks daug ko pasiekti, įgyvendinti svarbius planus, išplėsti veiklą, įtaką, užmegzti naujus, patikimus ryšius. Būkite atkaklūs, užsispyrę, orientuokitės į tolimas perspektyvas. Tiesa, nedėkite vilčių į naujas pažintis (ir dalykines, ir romantiškas), į gautus pasiūlymus 1-9d., 26-29d. Būkite tuomet atsargesni  finansiniuose, teisiniuose dalykuose, nesivelkite į avantiūras. Mėnesiui baigiantis gali apimti permainų siekis, tiesa, 26-29d. nereikėtų nieko keisti, jei nenorite pabloginti situacijos.

JAUTIS. Palankus mėnuo, – būsite pripažinti ir įvertinti. Dabar atsivers naujos galimybės – tiek asmeniniame gyvenime, tiek veikloje. Beje, finansiniuose dalykuose nepraraskite saiko bei sveiko proto (mėnesio pirmas dvi dekadas tai bus naudinga). Sausis geras mėnuo naujovių įdiegimui, veiklos plėtimui, savo produkcijos populiarinimui bei naudingų partneriškų ryšių užmezgimui. Na, o meilėje kartais būsite kiek per reiklūs, linkę dėl įžeistų ambicijų net nutraukti ryšį (tikėtina 8, 9, 19, 20, 26-28d.).

DVYNIAI. Bus svarbu nepasiduoti emocijoms, nesivelti į intrigas, o kilusias problemas spręsti gražiuoju. Nors dažnokai jausitės nesmagiai, nervinsitės dėl kiekvienos nesėkmės, tačiau, jei remsitės aplinkinių pagalba, stengsitės taikiai sutarti su antrąja puse, šis mėnuo bus produktyvus. Puoselėkite bendradarbiavimą, plėskite savo veiklą(tam bus palanki trečia dekada), tiesa, venkite rizikuoti su pinigais, nepažeidinėkite įstatymų (ypač 1, 8, 9, 19, 20, 26-28d.). Bus svarbu stiprinti sveikatą bei nervų sistemą. Mėnesiui baigiantis galima laiminga romantiška pažintis.

VĖŽYS. Mokėjimas dirbti, bendrauti, analizuoti savo klaidas, įvertinti partnerius bei priešininkus padės išlaikyti pusiausvyrą. Siekite sąjungos (ir geriau ilgalaikės). Šį mėnesį išryškės esminiai jūsų partnerių bei konkurentų, priešų privalumai bei trūkumai. Pasistenkite užkirsti kelią galimoms intrigoms prieš jus, su visais palaikydami gerus santykius. Bus svarbu daugiau dėmesio trečią dekadą skirti racionaliam darbo bei poilsio režimui, kitaip ilgai netruks save nualinti. Na, o mylimo žmogaus ar sutuoktinio atžvilgiu būkite labiau tolerantiški, – neįtarinėkite neištikimybe ir nesistenkite kontroliuoti.

LIŪTAS. Ypač pirmas dvi dekadas būsite kupini jėgų, iniciatyvos, darbingi, kūrybingi. Seksis reikaluose ir meilėje (tiesa, likite apdairūs 8-11, 18-20d.). Ir nebūkite išdidus, – mokėkite pasinaudoti aplinkinių, ypač artimųjų dėmesiu, patarimais, pagalba bei idėjomis – tai padės įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ir neapsirikti renkantis gyvenimo draugą (vieniši Liūtai šį mėnesį dažniau susimąstys apie santuoką). Šį mėnesį verta labiau remtis kitais, kukliau vertinti savo sugebėjimus bei sąžiningai vykdyti duotus įsipareigojimus,  – pasiruoškite galimai kritikai, nepasitenkinimui. Kitą vertus, paskutinėmis mėnesio dienomis gali išryškėti ir nauji partneriai, pagalbininkai.

MERGELĖ. Sėkmingas mėnuo, tiesa, ne tiek ir ne taip, kaip norėtųsi. Tik antrą mėnesio pusę sulauksite pripažinimo, populiarumo, o mėnesio pradžioje pakaks įvairių nesklandumų, apribojimų, ypač finansiniuose reikaluose bei santykiuose su pora. Patartina bent jau pirmą dekadą mažiau rodyti iniciatyvą, nedemonstruoti ambicijų. Ir pasiruoškite, kad aplinkybės vers sumažinti išlaidas, apriboti išpūstus, nerealius planus. Mažiau žadėkite, atsargiau įsipareigokite. Venkite konfliktų darbe bei namuose, būkite kuklesni – kam jums intrigos, bei pavyduoliai? Mėnesio gale galite nukentėti dėl neapgalvotų pažadų bei kitokių lengvabūdiškų dalykų. Vis dėl to laimė gali nusišypsoti meilėje.

SVARSTYKLĖS. Nors nuo mėnesio pradžios galite kiek blogiau jaustis, net būsite linkę dėl niekų sunerimti,  nusiminti, tačiau reikalai klostysis geriau nei tikitės, ir, mėnesiui baigiantis, jūs pasieksite šaunių rezultatų. Tiesa, šį mėnesį neverta pradėti nieko naujo, veltis į meilės avantiūras, į rizikingus, nepatikimus reikalus, sudarinėti stambius sandorius – tai nepasiteisins be to pakenks jūsų ir net jūsų šeimos geram vardui. Taip pat būkite atidesni savo sveikatai – dažniau ilsėkitės, ilgiau miegokite, stiprinkite organizmą. Na, o palankiausios dienos, kai Fortūna nešykštės savo malonių – 12, 13, 22, 30, 31d.

SKORPIONAS. Mėnesio pradžiai geriau planuoti nedideles keliones, trumpalaikes komandiruotes. Reikaluose irgi nereikėtų persistengti – dabartiniai jūsų planai, norai kiek perdėti ir vargu ar juos pavyks pilnutinai įgyvendinti. Pirmąją dekadą daug neužsimokite, mažiau žadėkite – pasiruoškite nenumatytoms kliūtims.  Tiesa, mėnesio pradžios nesklandumus įveiksite jau antrą dekadą. Tik neįsivelkite 18-20d. į avantiūrą – tuomet galimos apgaulės, nuostoliai. Be komplikacijų reikaluose, tomis dienomis gali kilti nesklandumų ir santykiuose su antrąją puse. Jei sprendžiate meilės trikampio klausimą, šiuo metu teks žengti lemtingą žingsnį, kažką nukirsti. Mėnesio pabaiga tinkama gyvenamosios vietos paieškai.

ŠAULYS. Pavyksta svajones paversti realybe, teoriją suderinti su praktika. Tiesa, mėnesio pradžioje galite pervertinti savo galimybes ir per daug užsimoti. Būkite saikingesni, santūresni. Na, o naujų darbų pradžiai, aktyviai, veiklai bus tinkama jau antra ir trečia dekados. Tai palanki proga įgyvendinti naujas idėjas, pakovoti už pripažinimą, populiarumą. Na, o pirmos dvi dekados padės sustiprinti tiek lyderystės pozicijas darbe, darnius santykius su mylimu asmeniu.  25-28d. nepatartina planuoti svarbių sandorių bei tolimų kelionių. Tiesa, veiklai, finansiniams reikalams bus puikios paskutinės mėnesio dienos.

OŽIARAGIS. Pergalingas mėnuo – Marsas, vienas iš jūsų ženklo šeimininkų nuo 4d. Ožiaragyje. Iki gimtadienio – ne pats geriausias laikas: venkite bendravimo, nesiimkite sunkių darbų, nieko naujo nepradėkite. Pirmą mėnesio dekadą verta susitelkti ties reikalų užbaigimu, priešingu atveju tai gali virsti kliuviniu vėliau įgyvendinant naujus ketinimus. Po gimtadienio atgausite jėgas, grįš sėkmė. Tiesa, iki 9d. sudėtingas laikas, kai net gimusiems ženklo pradžioje netiks  rizikuoti. Sėkmės, pergalių galima tikėtis 11, 12-15, 17, 18, 22, 31d. Turite būti atidesni piniginiuose – turtiniuose reikaluose mėnesio pradžioje, 17, 18, 26-28d.

VANDENIS. Apgaulingas, painus laikas, kai lengva pervertinti savo jėgas, galimybes, nepastebėti pavojų. Tiesa, jei jūs tipiškas Vandenis bei vertinate draugystę, šį sudėtingą mėnesį būtent draugai pagelbės ir padės išsisukti iš keblių situacijų. Išeities ieškokite dažniau atsigręždami į praeitį, įsiklausydami į bičiulių patarimus. Labiausiai nepalanki pirma dekada, – kenks užsispyrimas, nelankstumas, na ir išdidus nemokėjimas priimti pagalbą.  Smagesnė antra dekada, – tinkama senai planuotų permainų įgyvendinimui. O štai imtis naujovių įdiegimu per anksti. Antrą mėnesio puse derėtų būti išrankesniems užmezgant pažintis, neprarasti saiko flirtuojant, na ir atsisakyti rizikuoti finansiniuose dalykuose.

ŽUVYS. Vargu ar pirmąją dekadą aiškiai žinosite ko norite? Tačiau būsite kovingi, principingi, ir, deja, per dažnai velsitės į konfliktus su mylimu žmogumi, su vadovybe, mažai paisysite visuomenės nuomonės. Tai gana apgaulingas metas: nė nepajusite, kaip patirsite nuostolių, prarasite vadovybės pasitikėjimą. Tuo metu labiau tikėtinos traumos, avarijos. Pirmąją dekadą geriausia ilsėtis, na o jei teks dirbti, būkite atidūs kokybei, venkite konfliktų, jei saugote savo darbo vietą. Nuo 18d. irgi panaši situacija, kai geriau nerizikuoti savo garbe, užimama padėtimi bei pinigais, turtu. Būtina griežčiau nustatyti mėnesio darbus, – turi likti laiko poilsiui, jėgų atgavimui, sveikatos stiprinimui.

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2024m. ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/  O taip pat SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×