PLUTONO TRANZITAS VANDENYJE. PROGNOZĖ VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

PLUTONAS VANDENYJE (2023.03.23 – 06.11, 2024.01.24 – 2043.03.09). Plutonas, kolektyvinės energijos, gigantiškų pastangų, visą apimančios pasąmonės jėgos valdovas. Jis siejamas su žūtimi ir atgimimu, su transformacija, perėjimu į kitą kokybę. Vikšro virsmas į drugelį, išsinėrimas iš senos odos, regeneracija – Plutono esmė. Ką Plutonas padovanos žmonijai judėdamas Vandeniu, permainų, revoliucijų, išsivadavimo ženklu?

Ko gero naujovėms bei permainoms (ypač susijusios su pasaulinių finansų pasiskirstymu, su kriptovaliutų paplitimu, su skaitmenizacijos įsigalėjimu),  bus įjungta žalia šviesa, ir tai, kas anksčiau buvo mėginama sustabdyti, sulaikyti, dabar ims įsitvirtinti. Per dvidešimt Plutono šeimininkavimo metų Vandenio ženkle į pasaulį ateis nauja karta, kuriai taps svarbūs bičiuliški ryšiai, bendradarbiavimas, pasaulis be ribų.

Blogiausiu atveju, Plutonas Vandenyje griaus tradicijas, paskatins anarchiją. Atneš daugiau rūpesčių dėl terorizmo naudojimo revoliucijų tikslams, dėl atominių elektrinių veikimo, dėl kosminės erdvės aplink Žemę įsisavinimo. 

Plutono tranzitas Vandenio ženkle tapo bene labiausiai aptarinėjamu astrologiniu įvykiu, kurio bijomasis, – juk jis siejamas su griovimu, su mirusiųjų karalyste… Tiesa, griovimas ne vardan pramogos, o tam, kad išlaisvintų erdvę naujo pasaulio sukūrimui! Ramina ir tai, kad Plutonas Vandenyje elgsis kiek kitaip nei Ožiaragyje: čia jis lėtesnis, inertiškesnis. Tad bus laiko prisitaikyti, persiorientuoti.

Iš karto noriu priminti, kad Plutonas priskiriamas prie  antrojo septenerio (tolimųjų) planetų, todėl jo poveikis iš esmės susijęs su visuomeniniais įvykiais. Konkretų asmenį įtakoja mažai. Tiesa, jei persona yra charizmatinė asmenybė, tarkim dirba kūrybinį darbą, vadovauja dideliam žmonių susitelkimui, tuomet planetos įtaka bus ženklesnė. Taip pat norisi atkreipti dėmesį, kad Plutono poveikis iš esmės „taškinis“: jis labiausia veikia tą Zodiako ženklą, kuriame atsiduria.

Tad dabartinis Plutono perbėgimas į vieno į kitą ženklą iš tiesų yra tik Ožiaragių ir Vandenių reikalas. Be abejo, į Plutono padėties pasikeitimą labiau sureaguos ir Skorpionai, Plutono vaikai.

OŽIARAGIAMS Plutono pasitraukimas atneš palengvėjimą – jau nebebus tokios griežto prievolės, spaudimo, kai tenka atlaikyti darbų, pareigų krūvius lyg kokiems Atlantams ar Kariatidėms. Ožiaragiai atgaus laisvę, galės daugiau laiko skirti sau asmeniškai, savo norams, pomėgiams patenkinti, gyventi pagal savo troškimus, gyvenimo filosofiją. Įsivyraus ramybė, bus atgautas stabilumas. Tiesa, kuris bus sudrumstas Plutono laikino sugrįžimo į jų ženklą.

VANDENIAMS permainos gyvybiškai būtinos – tai jų gyvybinė energija. Tad, nors ši planeta ir nėra pati mėgstamiausia Vandenių (Plutonas Vandenyje turi „kritusios“ planetos statusą ir siejamas su kompleksais, pražangomis), vis dėl to nauji vėjai vandeniškoje padangėje įkvėps! Jei norite daugiau naudos iš šio globalinio tranzito, mažiau priešinkitės tam, kas vyks. Na, ir pasiruoškite, kad viskas, ko jūsų ateičiai nereikia, tiesiog išnyks. Nesistenkite išlaikyti, kas traukiasi, bėga šalin – tai praeitis, į kurią gręžiotis nebereikia.

Ir nenustebkite, kad pasaulis ims keistis, pasidarys (pasirodys) keistas? Keisitės ir jūs, jūsų mąstymas, santykis su savimi. Atsiras poreikis suvokti bei atskleisti savo giluminius asmenybės klodus (ir kodus?). Tai bus didžiųjų vidinių atradimų metas – imsite suvokti savo paslėptus poreikius, atrasite naujus talentus, gal būt prisikasite ir iki tikrojo savojo „aš“? Tie 20-imt metų, kuriuos Plutonas praleis jūsų ženkle, padės atskleisti (sukurti) savo asmeninį mitą.

Tad, sveiki atvykę į Plutono karalystę, Vandeniai! Autsaiderio periodas baigėsi. Dabar būsite apdovanoti išskirtine energija, lyderyste, ypatinga įtaigos galia. Kitą vertus, teks patirti, kokia yra jėgos, valdžios kaina? Na, o kol kas (2023-2024m.m.), pradinio etapo užduotis: atsibusti iš žiemos miego, išeiti iš vidinės izoliacijos (kuri ėmė okupuoti nuo 2008m.) ir plačiai atsimerkti. Pradėti gyventi realybe. Čia ir dabar. Laikas nusipurtyti įsigalėjusių įpročių, elgesio modelių trukdančių atsiverti. Perimti iniciatyvą į savo rankas. Pasibaigė laikas, kai galėjote bėgti, slėptis nuo pasaulio (savęs?), panirti į paslapties vandenis. Jei esate nepatenkinti savo gyvenimo istorija, galite perrašyti likimą. Drąsiai, net tiesmukiškai.

Aišku, akimirksniu ir net per metus jūs nepasikeisite, juolab, kad ir Plutonas vis grįžinės į Ožiaragį, gražindamas prie senų situacijų, senų įpročių. Vis dėl to ilgainiui jumyse kai kas ims radikaliai keistis. Tapsite nauja, ryškia asmenybe.

SKORPIONAMS „lengvabūdiškasis“ periodas pavadinimu „viską noriu žinoti“ baigėsi. Teks surimtėti, atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo, blaškančių žmonių, nuo profesinių interesų ir susitelkti ties namais, šeima. Beje, tapsite stipresni – Plutonas išmokys naudotis vidinėmis galiomis. To prireiks, nes dabar susidursite su didesniu spaudimu iš aplinkinių. Iš artimųjų itin: tėvų, senelių. Dažniausia tai bus daroma vardan kilnaus tikslo – giminės pratesimo, šeimos tradicijų, turto išsaugojimo. Norėsite ar ne, bet teks labiau taikytis prie šeimos diktato, vykdyti vyriausiųjų namuose valią. 

Kitą vertus,  venkite asmenų, siekiančių kontroliuoti. Saugokitės pakliūti į spąstus tokių, kurie sieks valdyti jūsų veiklą, naudotis jūsų energija, įtaka, finansiniais resursais. Apie tai reikėtų rimtai pamąstyti ir tiems, kas tuoksis – galima susirišti su despotiška, linkusia visus slopinti, reguliuoti asmenybe.

Nenustebkite, atsivers senos šeimos paslaptys (gal būt susijusios su paveldėjimu, su prarastais turtais, vardais, titulais, slaptomis ligomis). Ir iš tiesų, bus naudinga gilintis į šeimos genealoginį medį, ieškoti savo genetinių šaknų, kilmės.

LIŪTAS irgi plutoniškas ženklas: čia jis itin stiprus, mat egzaltuoja. Kur link juos pakreips Plutonas „šeimininkaudamas“ opoziciniame ženkle Vandenyje? Liūtams teks mokytis dalykų, kurie iš prigimties nėra jų svarbiausia savybė: susitaikyti su tuo, kad ne visi turi tokią pat nuomonę, kaip ir jie, kad partneris irgi gali turėti poreikių ir būti teisus? Dažniau apniks pasirinkimo dvejonės. Dabar gyvenimo kokybė, asmenybės realizacija žymia dalimi priklausys nuo partnerio pasirinkimo, nuo santykių darnos.

JAUČIAI galėjo pakankamai ramiai ganytis derlingose sėkmės pievose, kol Plutonas rezidavo Ožiaragyje. Tai buvo produktyvus periodas,  leidžiantis sukaupti išmintį, užsitikrinti aplinkinių palaikymą, įgyti autoritetą. Dabar prasideda aukštikalnių zona, kupina alpinizmo iššūkių. Turėsite pasauliui parodyti ką geriausio galite? Tai bus aukščiausių gyvenimo pasiekimo periodas. Ilgas, net 20m. Inertiškiems Jaučiams –pakankamas laiko tarpas, kad realizuotų ambicingus sumanymus bei taptų geriausiais savo srities atstovais!

Manau, kad DVYNIUS tikrai nudžiugins Plutono tranzitas Vandenyje. Periodas nuo 2008m. buvo kupinas sudėtingos patirties, stresų, permainų, nesibaigiančios nežinios, nors ir atradimų, radikalių permainų. Kažkas jumyse išsigrynino. Užsigrūdino charakteris. Dabar po ilgų išbandymo metų prasideda gerasis atpildas. Tiesa, noriu priminti, kad Plutonas Vandenyje 2023m. bus tik iki birželio 11d., paskui grįš į Ožiaragi, o vėliau Vandenyje atsidurs nuo 2024m. sausio 24d. ir bus iki rugsėjo 1d. ir galiausia liks šiame ženkle nuo lapkričio 20d. iki 2043 kovo 9d. Tad sėkmės vaisiais galėsite mėgautis iš pradžių tik trumpai. Vis dėl to, jums pakaks laiko susikuri ramų ir saugų gyvenimą, paremta išmintimi, harmonija. Dabar jūsų talentai bus įvertinti ir tapsite kitiems pavyzdžiu, guru.

SVARSTYKLIŲ irgi laukia geros permainos. Jos tarsi išeis iš šeimyninių tabu bei senų įpročių rato ir ims gyventi pagal naujus standartus, patys sau kurdami laimę. Svarstyklės taps itin populiarios, – jų asmenybės žavesys nepaliks abejingų. Stiprės kūrybinės galios. Tai bus puikus periodas asmenims, dirbantiems kūrybinį darbą – menininkams, aktoriams ir kt.

AVINAMS Plutonas Vandenyje suteiks galimybę atsipūsti po intensyvaus triūso, atkaklių konkurencinių kovų, kurios ėmė virti nuo 2008m. Dabar ims nykti spaudimas, kurį anksčiau patyrėte iš vadovybės. Darbų krūvis, atsakomybės našta mažės, – nebesijausite, kaip sunkiama citrina. Atsiras daugiau galimybių laisvai keisti darbo grafiką, taip pat rasti laisvo laiko sau, savo pomėgiams, bendravimui su draugais. Tobulės sumanumas bei išradingumas. Ir tai atneš šlovę! Tapsite geidžiami, populiarūs tiek tarp kolegų, tiek draugų rate. Bus puikios galimybės tapti interneto žvaigžde.

VĖŽIAMS sąlyginės ramybės, tam tikros pusiausvyras periodas, kuris formavosi jūsų gyvenime nuo 2008m. ir baigėsi perėjus Plutonui į Vandenį. Tiesa, senoji ramybė dar kuri laiką grįš, kai Plutonas judėdamas atatupsta įeidinės į Ožiaragį. Kol Plutonas bus Vandenyje, teks susitaikyti su neišvengiamomis permainomis bei prisitaikyti prie naujų reikalavimų, vargu ar itin komfortiškų? Taps svarbus bendravimo ratas, darbo kolektyvas. Nuo to priklausys jūsų sėkmė, progresas. Gera komanda, draugų, artimųjų palaikymas padės įveikti iššūkius, su kuriais susidursite, o taip pat pagausinti tai, ką jau esate sukaupę.

MERGELĖMS palengva baigiasi kūrybinis, romantiškasis periodas, nulemtas Plutono pasivaikščiojimu Ožiaragiu. Prasideda produktyvaus, intensyvaus triūso metas! Tiesa, 2023m. tai bus trumpas periodas: tik iki birželio 11d. Na, o Plutono žygis Vandeniu Mergelėms neatneš nieko naujo ar joms svetimo: atsidavimas darbui, aktyvi veikla – jų stichija. Tiesa, nepamirškite apie sveikatą, – jei ją nesirūpinsite, galite „užsitarnauti“ ilgalaikių sutrikimų.

ŠAULIAMS Plutonas Vandenyje – tikra atgaiva. Baigiasi konservatyvus, kupinas sunkaus, dažnai rutininio darbo periodas. Dabar Plutonas suaktyvintas jūsų kūrybinį mąstymą, išradingumą. Rasite lengvesnius kelius savo sumanymams įgyvendinti. Tai bus išskirtinis laikas rašantiems, ir ne tik knygas. Populiarumas, sėkmė lydės reiškiantis socialiniuose tinkluose. Stenkitės būti kuo labiau informuoti, na ir mokykitės, net jei to visai nereikės?

ŽUVŲ Plutonas nenustebins ir nieko naujo jų neišmokys. Joms tereikės ir toliau likti Žuvimis bei puoselėti tai, ką ir taip gerai išmano – ryšį su slaptąją, nematoma gyvenimo puse. Pasikliaukite gyvenimo tėkme. Stenkitės likti sraute. Neskubinkite įvykių, nieko nekeiskite jėga. Tiesa, verta labiau atsiriboti nuo žmonių, kurie jūsų nevertina, eksploatuoja, mėgina jus užvaldyti, kontroliuoti (psichologiškai, magiškai, finansiškai). Ir nustokite bijoti visko, kas gali nutikti ar nenutikti! Kitaip imsite ieškoti, ko nepametėte…

Na, o kaip ir kiek stipriai jus asmeniškai paveiks Plutono perėjimas į Vandenio ženklą, galima išsiaiškinti pagal asmeninį horoskopą.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×