BALANDIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

2d. 1val. 9min. RETROGRADINIS MERKURIJАUS JUDĖJIMAS (04.02 – 04.25). Lėtės mąstymas, reakcija, greičiau atbuks pastabumas, silpnės atmintis, bet stiprės analitiniai sugebėjimai. Šiuo metu mažėja kontaktų, daugėja informacinės painiavos, klaidų rašant, skaičiuojant, tvarkant dokumentus. Nederėtų skubėti žadėti, įsipareigoti, pasirašyti. Dažniau pametami daiktai, dokumentai, padaugėja autoavarijų. Sunkesnis laikas žiniasklaidos, transporto tarnyboms. Tinka dirbti su sena informacija, kartoti pamirštas žinias. Nepatartina imtis nieko nauja – efektingiausia būtų grįžti prie senų dalykų. Nepatartina imti kreditus, pirkti daiktus išsimokėtinai ar iš pasiskolintų pinigų.

5d. 7val. 1min. VENERA AVINE (04.05–04.29). Kai Venera Avine, karštakošiškumas, ambicijos lemia piniginės storumą: pinigų – tai staigiai daugės, tai staigiai mažės. Na, o meilė tampa ryškiu atskaitos tašku bet kokioje kovoje. Tačiau gausės ne tik riteriško atsidavimo – atkus ir donžuanai bei tie, kam jausmai šiaip jau netrukdo gyventi.

8d. 21val. 18min. SAULĖS UŽTEMIMAS AVINE. Užtemimas maksimalią fazę pasieks 21val.. 18min.Vilniaus laiku ir 18val. 18min. Grinvičo laiku. Daugiau apie užtemimą: http://palmiroshoroskopai.lt/visi-2024-uztemimai-ka-apie-juos-butina-zinoti/

19d. 17val. 1min. SAULĖ JAUTYJE (04.19–05.20). Saulė Jautyje lemia žemiškojo gyvenimo pilnatvę. Praūžus Avinui, nauji tikslai jau iškelti, dabar reikia juos įgyvendinti, įtvirtinti ir gausinti. Naudingas taps konservatyvumas, mokėjimas vadovautis juslėmis. Palanku stiprinti organizmą, gydytis, spręsti piniginius, turtinius klausimus.

25d. 15val. 51min. DIREKTINIS MERKURIJАUS JUDĖJIMAS (04.25–08.05). Puikus metas bendravimui, darbui su nauja informacija, aktyviai veiklai, verslui. Merkurijus Žemės stebėtojo atžvilgiu sustojo, apsisuko ir ėmė judėti tiesiais. Ims spartėti darbo tempai, taps lengviau mokytis, rašyti, skaityti. Prasidės puikus metas bendravimui, darbui su nauja informacija, aktyviai veiklai, verslui.

29d. 14val. 32min. VENERA JAUTYJE (04.29–05.23). Tai viena geriausių Veneros padėčių, nes ji – Jaučio šeimininkė. Įsivyraus žemiški vertinimo kriterijai, svarbūs taps realūs, konkretūs džiaugsmai ir laimėjimai. Pakaks praktiškumo ir piniginiuose, turtiniuose reikaluose, ir jausmuose – tai sočiųjų romantika. Šiuo metu dažnai peršamasi ir tuokiamasi iš išskaičiavimo.

30d. 10val. 51min. MARSAS AVINE (04.30–06.09). Čia Marsas šeimininkas, tad jo savybės pasireikš pilna jėga bei visomis spalvomis – nuo drąsos iki akiplėšiškumo, nuo riteriškumo iki grubaus stipresniojo principo. Tačiau nesivelkite į buką konkurencinę kovą, mokėkite nereaguoti į provokacijas – išseksit prieš laiką, neliks jėgų eiti iki galo ar pasiekus pergalę ją pasinaudoti bei išlaikyti. Tai įkvėpimo metas ieškantiems neatrastų kelių, nežinomų idėjų. Tai jėgos laikas vyrams bei vadovams, taip pat kariškiams, sportininkams, kovotojams apskritai.

Dienos invazinėms grožio ir gydomosioms procedūroms (injekcijos, danties rovimas ir pan.):

  • Palankiausios: 3d.; 6d. nuo 11val.; 15d.; 18d. nuo 15val.; 19d.; 22d.
  • Visai netinkamos: 8d.; 9d. iki 13val.30min.; 11d. nuo 11val.; 12d. iki 13val.20min.; 16d. nuo 11val.30min.; 17d. iki 12val.50min.; 23d.

Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×