BALANDIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS. Kadangi užtemimas stos Avine, aišku, kad jūsų ženklo atstovai bus labiau pažeidžiami, ypač tie, kas gimė balandžio 7-9d. Pastarieji jaus užtemimo įtaką net tik balandį, bet ir visus metus, galintys nulemti ilgalaikę ateitį net 18m. Šį mėnesį venkite konfliktų, impulsyvių sprendimų, stenkitės rūpintis sveikata, turimos gerovės, sukaupto turto išsaugojimu. Labiau vertinkite savo porą, puoselėkite jūsų gerus santykius. Na ir pasisaugokite klastingų konkurentų veikloje.

JAUTIS. Netolygus metų laikas, kai viena akimirką galima tapti likimo išaukštintais, pagarbintais, o kitą – prislėgtiems per didelių visuomenės (vadovybės, šeimos) reikalavimų, nuosavų ambicijų. Nesikelkite aukštai kartelės, darbe ir namie jums bus iškelti beveik neįvykdomi reikalavimai. Derėtų labiau susimąstyti dėl santykių su antrąja puse – siekite juos puoselėti, nespręskite nesutarimų skyrybomis (bent kol kas). Ne pats geriausias laikas ir įsimylėti – šis jausmas išsekins. Derėtų labiau pasaugoti sveikatą bei pinigus.

DVYNIAI. Kol kas esate priklausomi nuo jums nepavaldžių aplinkybių. Taps svarbu tvirtinti draugiškus, partneriškus santykius – pagalbos šį mėnesį ne kartą prireiks. Šį mėnesį teks spręsti problemas, susijusias su lyderyste, ypač veikloje bei konkurencija. Daug neužsibrėžkite, mažiau žadėkite, neįsipareigokite, ypač veikloje. Šiuo metu vargiai ar pavyks ką išjudinti? Tam tikri postūmiai veikloje galimi nebent mėnesiui baigiantis.

VĖŽYS. Nors tai ir sudėtingas užtemimų mėnuo, tačiau nuo pirmų mėnesio dienų kibkite į darbus – pavyks nemažai pasiekti karjeroje, ir tai taps geru pagrindu veiklai visam mėnesiui, kuris nebus lengvas: daug konfrontacijos (su vadovybe, pavaldiniais, partneriais, konkurentais). Labiau sklandi bus pirma dekada, tinkama veiklos plėtrai, kelionėms, tiesa, nepalanki imtis kažko naujo ar keisti ką nors iš esmės. Antrą mėnesio pusę būkite atsargesni piniginiuose – turtiniuose reikaluose: išlaidos gali viršyti galimybes.

LIŪTAS. Tai bus atkaklios kovos, tačiau ir naujų pergalių mėnuo. Jūsų populiarumas augs – pakylės, įkvėps aplinkinių pasitikėjimas bei pagarba. Tiks įgyvendinti kūrybinius sumanymus, projektus, susijusius su kelionėms, švietėjiška, misionieriška, pedagogine, politine veikla. Imkitės iniciatyvos, tiesa, avantiūrų venkite, ypač pirmąją dekadą. Ieškokite partnerių, investuotojų, rėmėjų tarp užsieniečių ar įtakingų žmonių.

MERGELĖ. Tai įtemptas mėnuo, ir jei norite kažką laimėti, pirmiausia reikės nurimti, susitaikyti su savimi bei pasauliu. Tie, kas palaikys gerus santykius su aplinkiniais, turės gerų sąjungininkų – didelių sunkumų nepatirs. Mėnesio pabaiga palanki atnaujinti dalykinius ryšius, ypač su įtakingais asmenimis ar žmonėmis iš toli. Šį mėnesį geriausiai jausitės toli nuo namų, tad neatsisakykite komandiruočių, turistinių kelionių.

SVARSTYKLĖS. Sulauksite dėmesio bei pagalbos, paramos ne tik iš artimųjų, bet ir kolegų, partnerių. Geresnių laimėjimų pasieksite bendradarbiaudami, tad puoselėkite partnerystės ryšius. Pirmos dvi dekados neblogos pristatyti visuomenei, įtakingiems asmenims savo laimėjimus. Pasistenkite per jas sutvarkyti svarbesnius reikalus, kad trečiai dekadai nieko reikšmingo nereikėtų atidėti. Ir pasistenkite išlaikyti jums būdingą objektyvumą  – ypač pirmąją mėnesio pusę būsite linkę neteisingai kaltinti kitus (sutuoktinį itin).

SKORPIONAS. Reikėtų išmokti nesijaudinti dėl smulkmenų kasdienybėje ir likti smulkmeniškais, atidžiais bei skrupulingais darbe – tai padės išvengti klaidų. Nuo pirmųjų mėnesio dienų teks daug ir intensyviai dirbti, imtis atidėtų, užvilkintų reikalų, grąžinti skolas (ne tik materialias). Siekite veikti neprisirišdami prie galutinių rezultatų, daugiau dėmesio skirkite sveikatos stiprinimui, gydimuisi bei santykių su kolegomis, dalykiniais partneriais tobulinimui. Mėnesiui baigiantis vertėtų pailsėti, jei nenorite, kad įtampa darbe, per didelis užimtumas paveiktų santykius su artimaisiais, sutuoktiniu.

ŠAULYS. Pakas įkvėpimo, gražių norų, kūrybinio polėkio. Tiesa, nereikėtų skubėti nieko įgyvendinti, o taip pat kažką keisti. Tai vidinio virsmo metas, kai nepastebimai bręsta bei vystosi idėjos ir reikalingas laikas, tyla. Dabar išmintinga konservuoti situaciją. Ypač veikloje neverta užsimoti – žingsnis pirmyn gali duoti atatranką: du atgal. Verta pasisaugoti intrigų – prieš jus gali kilti slaptas nepasitenkinimas. Patartina saikingiau reaguoti ir į Amūro atakas – neskubėkite pasiduoti užtemimo apžavams ir įsimylėti, likite ištikimi savo porai.

OŽIARAGIS. Susikaupimas, energijos, gerų idėjų kaupimas svarbiausi pirmųjų dviejų dekadų uždaviniai. Tai, ką dabar savyje išnešiosite, sėkmingai galėsite įgyvendinti jau mėnesiui baigiantis. Mėnuo palankus ruošti pagrindus naujų darbinių sumanymų įkūnijimui, kažko naujo mokytis, užmegzti reikalingus ryšius. Tinka ir spręsti gyvenamosios vietos klausimą. Mėnesiui baigiantis nesivelkite į meilės intrigas – tai gali būti lemtinga klaida.

VANDENIS. Tapsite smalsesni, imlesni informacijai, tad puiku mokytis naujų dalykų. Tiesa, padaugės ir lengvabūdiškumo, – būsite linkę beatodairiškai rizikuoti, kovoti dėl principų, net kai tai bus nenaudinga. Imsite pernelyg kategoriškai vertinti tiek savo artimuosius, draugus, tiek vadovybę darbe. Tolerancijos stigs, tad dažnai ginčysitės, konfliktuosite, nors dabar svarbu užsitikrinti gerus santykius. Ir būkite atidesni kelyje – labiau tikėtinos avarijos, vagystės. Nereikėtų būti lengvabūdiškiems užmezgant pažintis – tiek dalykines, tiek draugiškas ar romantiškas. 

ŽUVYS. Mėnuo bus kupinas įtampos, nerimo, pavojų. Tai nenuspėjamas metas, tad, jei nenorite patirti, kad laikas sugaištas, pinigai išleisti (investuoti) veltui, o pastangos tuščios, mažiau tikėkitės, mažiau rizikuokite, – blogas metas vyturių vaikymuisi padangėje. Netikėtumų bus ir daugiau, – paaiškės, kad apsirikote kai kuriuos asmenis laikydami savo bendraminčiais, bičiuliais. Galimi ir netikėti konfliktai su giminaičiais, kaimynais. Išaugs autoavarijų, vagysčių tikimybė. Gali paaštrėti santykiai su artimaisiais – su sutuoktiniu, giminaičiais.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×