VISI 2024 UŽTEMIMAI. KĄ APIE JUOS BŪTINA ŽINOTI?

Užtemimai skatina didesnį emocingumą. Maždaug mėnesį (prieš ir po) nepatartina priiminėti lemtingų sprendimų – rizikinga investuoti pinigus, keisti gyvenamąją vietą, įsimylėti, skirtis. Jei vėliau suprasite, kad tai buvo klaida, ją taps sunku ištaisyti. Išimtis taikoma tik gimusiems užtemimo metu (arba netoli užtemimo). Jiems būtent dabar yra pats palankiausias metas priimti svarbius sprendimus, keisti ar atrasti kažką naujo! Daugaiu apie gimusius užtemimų metu galite pasiskaityti čia: http://palmiroshoroskopai.lt/uztemimu-vaikai-ar-visus-vienodai-veikia-saules-menulio-uztemimai/

MĖNULIO UŽTEMIMAS SVARSTYKLIŲ ŽENKLE KOVO 25d.

Maksimalią fazę pasieks 9val.14min. Vilniaus laiku (7val.14min. pagal Grinvičą).

Tai bus užtemimas, išgryninantis tiesą, atskleidžiantis veidmainystę, falšą, ir ypač santykiuose su partneriais (asmeniniais, dalykiniais), su visuomene. Būkite atidūs aplinkiniams įsižiūrėkite į jų elgesį, įsiklausykite į kalbas, ir suprasite, ką iš tiesų jie galvoja apie jus, ką nuo jūsų bei visų slepia, ką apskritai jie slapto rengia? Atsiskleis nesąžiningumas – tiek darbo santykiuose, tiek asmeniniuose. Pasimatys daromos klaidos, atsiskleis užslėptas brokas darbe. Taps aiškesnė motyvacija meilės santykiuose – kiek jie paremti nauda, praktišku išskaičiavimu, kiek tikru, giliu jausmu. Teks pripažinti tiesą, kad „Ylos maiše nepaslėpsi“.  

Užtemimas pareikalaus ypatingo atsakingumo įsipareigojant (tai teks ištesėti), tad neskubėkite tarti priesaiką, pasirašyti svarbaus dokumento, kol bus stipri užtemimo įtaka (antra kovo pusė, balandis). Bus svarbu nusiteikti taikiam bet kokių problemų sprendimui. Vis dėl to pakas galimybių susitarti, rasti išmintingą kompromisą.

SAULĖS UŽTEMIMAS AVINE BALANDŽIO 8d. 

Užtemimas maksimalią fazę pasieks 21val.18min.Vilniaus laiku (18val.18min. pagal Grinvičą)

Zodiako ženklas, kuriame stoja Saulės užtemimas tampa kažkuriam laikui pačiu svarbiausiu, dominuojančiu, tad ir labiausiai įtakojančių mūsų elgesį, gyvenimo įvykius. Jei mėginsite nuspėti kaip paveiks šių metų Saulės užtemimas Avino ženkle, prisiminkite praėjusių metų balandį (tuomet jis stojo 20d.): kaip balandžio mėn. jautėtės, ką darėte, kaip reagavote į aplinką, kaip klostėsi santykiais su artimaisiais, darbe su kolegomis, vadovybe, partneriais?

Vis dėl to, galima pasidžiaugti, kad šių metų užtemimas palyginus su praėjusiųjų jau nekels tiek rūpesčių, taip stipriai nebeprovokuos įtampos, agresijos. Atvirkščiai, net skatins poreikį derintis prie kitų, siekti sąjungos, partnerystės, mokėti įsigilinti į kito interesus, pasverti galimybes (savo, parnerių, priešininkų, konkurentų), ieškoti abiems pusėms tinkamo sprendimo. Kompromiso menas taps lemtingu.

Saulės užtemimas mus įtakoja bei lemia įvykius ilgam, na o labiausiai poveikis juntamas mėnesį (prieš ir po), tiesa, net pusmečiui lieka aktualūs užtemimo atnešti apribojimai. Ir šiuo atveju, kai užtemimas Avino ženkle, jie bus susiję su agresija – dideliuose ir mažuose dalykuose. Dėl užtemimo įtakos mėnesio laike (tai gana individualu, tad įtakos laikas gali būti ilgesnis arba trumpesnis priklausomai nuo asmeninio horoskopo) labiau stigs atsargumo, atidos, sąmoningumo. Reikėtų vengti karštakošiškumo, kategoriškumo, kraštutinumų, ypač santykiuose su aplinkiniais. Itin klaidins nuostata: „Kas ne su mumis, tas prieš mus!“, o skyrybos – vienintelė išeitis sprendžiant nesutarimus…  Galvos skausmas, tiesiogine ir perkeltine prasme,  garantuotas. Išeitis – pakantumas, geranoriškumas. Mėginkite suprasti kitą, neteisti, nepykti nei namie, nei darbe: elkitės taip, kad nieko neužgautumėte, na ir patys neužsipliekskite, ką netikusio patyrę.

Užtemimas gali paskatinti galvos skausmus bei traumas (ypač nosies, dantų, taip pat smegenų), taip pat įvairias smegenų ligas, insultus. Beje, kelias savaites iki ir kelias po užtemimo nepatartina planuoti plastinių estetinės korekcijos operacijų veido srityje. Šis laikas apskritai nėra labai tinkamas atsakingoms chirurginėms operacijoms galvoje, dantų operacijoms, ir net ausų, nosies, antakių pradūrimui.

Netiks pirkti ir ginklus, peilius ar kitokius metalinius brangius instrumentus. Per šį laiką galima nukentėti per ugnį, aštrius, metalinius  įrankius, ginklus, sprogmenis, taip pat sergančius gyvūnus. Beje, dėl gyvūnų – šiuo metu net draugiškiausi šunys, katės gali nustebinti savo šeimininkus „charakterio“ demonstravimu, bus sunkiau valdomi. Ir tai gali ne visada gerai baigtis, ypač jei namuose šalia vaiko yra šuo (šiuo atveju norėtųsi priminti griežtą taisyklę, kad vaikai prie šuns nemaitinami). Labiau pažeidžiami bus vyrai, o taip pat vaikai, kariškiai, medikai, farmacininkai, žiansklaidos bei transporto tarnybų atstovai.

MĖNULIO UŽTEMIMAS ŽUVŲ ŽENKLE RUGSĖJO 18d.

Užtemimas maksimalią fazę pasieks 5 val. 45min. Vilniaus laiku (2val. 45min. pagal Grinvičą).

Žuvų ženklas –iliuzijos, tad galime lengvai pamiršti: kas yra kas ir imti statyti oro pilis… Kol bus stipri užtemimo įtaka (bent kelios savaitės iki ir po jo), bus aktualus blaivumas visomis prasmėmis.

Užtemimas stiprins sentimentalumą, atjautos jausmą, kuo, apsukriai moka pasinaudoti savanaudžiai, kad užvaldytų jus, jūsų širdį (turtą ir pan.). Esant stipriai užtemimo įtakai nepatartina priiminėti lemtingų sprendimų, susijusių su meile, su partnerio, su darbo ar gyvenamos vietos pakeitimu. Patartina vengti svaigalų, taip pat rizikingų kelionių ar pramogų jūroje, vandenyne. Nepalankus laikas alpinizmui. Ir būkite atidesni artimųjų nuotaikoms, – jiems gali labai pritrūkti jūsų dėmesio, palaikymo.

Šiuo metu būkite atidesni higienai, maisto kokybei (gali pablogėti virškinimas). Labiau pasaugokite kojas – nešiokite patogią avalynę: išaugs kojų traumų tikimybė. Užtemimas gali pabloginti ir sergančiųjų odos ligomis būklę. Gali suaktyvėti įvairios alergijos.

Taip pat daugiau rūpesčių gali kilti dėl telefoninio ryšio, dėl transporto priemonių. Užtemimas gali pabloginti informacijos įsisavinimą, tad besimokantiems teks daugiau laiko praleisti prie užrašų, knygų, kompiuterio. Beje, šis užtemimas suaktyvins apgavikus, sukčius, plagiatorius, vagis. 

Užtemimas gana nepalankus medikams, veterinarams, chemikams, mokslininkams apskritai, mokiniams, studentams, statybininkams, o taip pat dirbantiems informacijos perdavimo, transporto tarnybose, muzikantams, jūrininkams, alkoholio bei transporto priemonių prekiautojams bei gamintojams, keliautojams.

SAULĖS UŽTEMIMAS SVARSTYKLIŲ ŽENKLE SPALIO 2d.

Užtemimas pasieks maksimalią fazę 21val. 46min. Vilniaus laiku (18val. 46min. pagal Grinvičą).

Tai bus itin sudėtingas Saulės užtemimas, mat Saulė ir Mėnulis bus susijungę kartu su Juoduoju Mėnuliu Lilit ir greta Krentančio Mėnulio Mazgo. Viskas, kas kaupėsi negatyvaus per ilgą laiką dabar gali atsiverti. Viena vertus, ateis atpildas tiems, kas pažeidinėjo įstatymus, darną, laužė susitarimus – visuomeninius, asmeninius. Kitą vertus, šis užtemimas gali išmušti iš doros kelio ir teisiuosius, sukurti iliuziją, kad „viskas galima, tik niekas neturi sužinoti“… Vis dėl to užtemimai Svarstyklių ženkle padeda atskleisti melą, klastą, – jie tarsi užprogramuoja ylą, kad ji iš maišo išlystų, tad viltis, kad „niekas nesužinos“, kad atpildas neateis – nevertėtų. Tai tik laiko klausimas.

Šis komplikuotas Saulės užtemimas Svarstyklėse aštrins nepasitikėjimą teisingumu, įstatymais, priešiškumą visuomenėje, taip pat ir šeimoje. Svarstyklės siejamos su partneriškais kontaktais, ir tai visų pirma išbandymas tiek santykiuose su antrąja puse, tiek su partneriais veikloje.

Gali tapti aktualus klausimas: ar man reikia šio ryšio? Ar apskritai man reikalinga partnerystė, o jei taip – tai su kuo? Gal galiu ir vienas susidoroti su esamais iššūkiai, įveikti iškilusius klausimus? Gal esamas ryšys jau išsisėmė? Gal reikia dairytis naujos sąjungos? Neskubėkite atsakyti į šį klausimą, – palaukite bent mėnesį,  kol praeis stiprioji užtemimo įtaka.

Dėl užtemimo įtakos netinka spalį ką nors atsakingo planuoti, radikaliai keisti. Netikęs metas ir santuokai. Taip pat bus nepalanku pradėti bylinėjimąsi ar kitokią kovą už teisybės atstatymą.Užtemimas skatins maištingas nuotaikas visuomenėje. Tai išbandymų metas valdantiems asmenims, teisėsaugos bei teisėtvarkos atstovams. Dėl šio užtemimo įtakos abiau jautrūs bei pažeidžiami gali tapti inkstai, kasa. Bent jau spalį patartina atsižvelgti į šiuos organus tausojančias dietas.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×