PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 14 SAVAITĖ

Ši savaitė ramesnė ir padės kiek atsipūsti nuo prabėgusių dienų maratono. Nebus gausu ir astrologinių permainų. Reikėtų atkreipti dėmesį nebent į Merkurijų, kuris tarps retrogradinis po antradienio vidurnakčio 1val. 9min. (retrogradinis judėjimas tęsis iki  balandžio 25d.). Verta pasidžiaugti ir Venera Avine, kuri taps svarbi pavasarį rūpinantis veido grožiu bei moteriško žavesio efektingumu apskritai! Venera Avine nuo penktadienio ryto (beje, tai Veneros diena) 7val. 1min. iki balandžio 29d.

AVINAS Pirmadienį būkite atidesni, dėmesingesni vyresniems šeimoje, – daugiau pabendraukite su tėvais, seneliais. Jei būsite atidūs, galite sužinoti svarbų senai slepiamą dalyką giminėje. Labiau pagerbkite vyresniųjų nuomonę, – ginčų venkite.Antradienį palanku aptarinėti su šefu susikaupusius reiklaus, ko nors iš jo prašyti. Gerai imtis atsakingų darbų. Trečiadienį netikėti susitikimai ar nelaukta žinia gali daug ką nulemti, laimingai pakeisti ateitį. Tinkamas laikas kreiptis pagalbos, užtarimo. Ketvirtadienį svarbų klausimą aptarkite su bičiuliais, kvieskitės juos pagalbon. Nuo penktadienio Venera jau jūsų ženkle, tad kaip tik ateis į pagalbą emociškai įtemptu užtemiminiu laiku. Primenu: nors užtemimų koridorius ir baigsis pirmadienį, sulig Saulės užtemimu jūsų ženkle, tačiau jis įtakos mūsų elgesį dar mėnesį, Tad labai laiku Venera imsis darbo, – ji padės nusiraminti, atgauti darną ir pozityviai pažvelgti į tai, kas palink jus vyks… Gimusių balandžio 7-9d. laukia itin svarbūs metai, atnešantys lemtingus pokyčius. Beje, jei gimtadienis išpuola šiuo metu, geriau jį tik kukliai pažymėti.

JAUTIS Pirmadienis nuostabus – tai jūsų džiaugsmo, sėkmės metas! Ši diena puiki išvykoms, susitikimams su senais gerais draugais. Ir atidžiau įsiklausykite į draugų patarimus, jų nuomonę bei savus norus: būtina pasidžiaugti savimi, savo gyvenimu.Antradienis bus sėkmingas, jei mokėsite laiku sustoti, kai ką sau uždrausti, kažko atsisakyti – derėtų apriboti savo norus bei poreikius. Trečiadienis gera proga prisiminti neįgyvendintus projektus. Plėskite savo įtaką bei veiklą. Gali megztis tarnybinis romanas. Tai ir lemtingas metas širdies reikalams. Užsimezgusios romantiškos pažintys bus kupinos ypatingų jausmų, atsidavimo. Ketvirtadienį prisiminkite senus planus, duotus įsipareigojimus darbe bei namie. Tai bus palankus metas svarbiems darbo apsisprendimams, tinkamas įvairiems įsipareigojimams. Suskubkite kuo daugiau nuveikti, kad bent jau finansinių reikalų tvarkymo neatidėkit rytdienai bei vėlesnėmis dienomis. Savaitgalis žada smagius bičiuliškus susibūrimus, intriguojančius susitikimus, paslaptingas naujas pažintis.

DVYNIAI Pirmadienis gana neramus. Galimos nenumatytos išlaidos. Būkite atsargesni kelyje. Na, ir pasistenkite likti geranoriški, į viską žvelgti su šypsena, – vis dėl to balandžio 1-oji!Antradienį nepasitenkinimo jausmas, įtampa gali išaugti. Vienu metu gali prispausti problemos – dėl darbo, sveikatos. Trečiadienis nuostabus. Rizikuoti verta, ypač jei reikalas susijęs su dideliais pinigais ar karštais jausmais. Tiesa, derėtų atsižvelgti į ankstesnes klaidas. Ketvirtadienis sėkmingas ir asmeninių problemų sprendimui ir svarbių dalykinių reikalų tvarkymu, ypač jei tai susiję su užsieniečiais, su kelionėmis ar veiklos plėtimu, taip pat perėjimu į kitą darbovietę. Ketvirtadienis, penktadienis, savaitgalis  – savotiško proveržio metas, kai pavyksta pakreipti įvykius jums palankia linkme. Dienos palankios spręsti darbe kilusias problemas.

VĖŽYS Pirmadienį pavyks laisviau atsipūsit. Tiesa, ši diena bus sklandi, jei nesiimsite aiškintis santykių su antrąją pusę bei vengsite ginčų pas ką vykti į svečius? Diena žada malonias staigmenas moterims svečiuose, keliaujant. Antradienį nepriiminėkite jokių sprendimų vieni, tačiau ir neprisiimkite atsakomybės už partnerių elgesį, šefo reikalus. Būkite kantresni sutuoktinio atžvilgiu, –  mažiau sielokitės dėl galimo atšalimo. Trečiadienį mažiau jaudinkitės, kad ir kas įvyks – viskas tik į naudą. Gera proga moterims spręsti keblius santykius meilėje. Ketvirtadienį palanku spręsti problemas, susijusias su skolų grąžinimu, su nesėkminga investicija, su kredito gražinimu. Džiugus penktadienio vakaras, ypatingas šeštadienis, kai pavyksta įtikinti jums svarbų žmogų savo teisumu.

LIŪTAS Pirmadienį geriau skirti ramiam poilsiui (nesiimkite aktyviai tvarkytis namuose), kitaip gali pablogėti sveikata. Būkite atidesni maisto kokybei, – galimi virškinimo sutrikimai. Antradienį nesiginčykite su kolegomis, turinčiais didelę patirtį. Saugokite savo sveikatą bei darbo vietą. Trečiadienį sėkmė per partnerius, per mylimą žmogų. Geras laikas ieškoti patikimų sąjungininkų, investuotojų. Ketvirtadienį pakaks optimizmo, tačiau gali pristigti ateities matymo, teisingų įžvalgų, blaivumo vertinant savo galimybes. Situaciją būsite linkę vertinti geriau negu yra iš tiesų. Vis dėl to pagelbės sugebėjimas neskubėti, abejoti, viską atidžiai vertinti, tuomet užtemimas žalos nepridarys. Diena bus tinkama ieškoti patikimų partnerių, tartis, derėtis, tvirtinti reikšmingus dokumentus. Savaitgalį skirkite aktyviam poilsiui. Beje, šeštadienį toli nuo namų gali užsimegzti romantiškas ryšys, tad neatsisakykite pakvietimo į svečius ar turistinį žygį?

MERGELĖ Išvykoms, susitikimams, pramogavimui bus labiau palankus pirmadienis. Tądien galite sulaukti netikėtos žinios ar dėmesio iš asmens, kuris kažkada jums buvo svarbus. Antradienį gali padaugėti rūpesčių, sunkumų dėl avantiūrų darbe, dėl vaikų netinkamo elgesio. Trečiadienį nuveikti darbai, dalykiniai susitikimai, gauti pasiūlymai bus naudingi ilgam. Gali paslapčia užsimegzti tarnybinis romanas. Ketvirtadienį, penktadienį elkitės kukliau, atsargiau darbe. Labiau gilinkitės į detales – taip geriau suvoksite reikalo esmę ir mažiau klaidų padarysite. Neskubėkite tądien daryti išvadų. Palanku pradėti gydimosi ar sveikatos stiprinimo kursą. Penktadienį bei šeštadienį neplanuokite sunkių darbų, nebent jų imsitės ne vieni. Savaitgalis – palanki proga darnos puoselėjimui šeimoje.

SVARSTYKLĖS Pirmadienį galite pajusti nemaža nuovargį, tad leiskite sau kiek atsipūsti nuo intensyvaus bendravimo bei ramiai patinginiauti namuose. Šią dieną geriau praleisti namuose. Antradienį svarbu neskubėti, daug nenorėti bei mokėti laiku sustoti. Nespręskite svarbių dalykinių problemų. Trečiadienį užplūdusios naujos jėgos skatins veikti azartiškai, kūrybingai, imtis didelių darbų. Ideali diena meilės pasimatymui. Ketvirtadienis, penktadienis sėkmės metas, tinkamas tvarkyti svarbius reikalus. Pravartu pasikalbėti ir su savo vaikais apie jų pareigas. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite nusiraminimui, sveikatos stiprinimui.

SKORPIONAS Itin smagus bus pirmadienis. Tai puiki diena smagiai pabendrauti, – galimos perspektyvios bičiuliškos pažintys. Tiesa, bus svarbi tolerancija bendraujant bei atida keliuose. Pasisaugokite sukčių, vagių. Antradienis geras laikas įvairiems susitikimams, susitarimams. Gauti pasiūlymai bus naudingi. Trečiadienį mokėkite pasidžiaugti aplinkinių dėmesiu. Leiskite jūsų artimiesiems, giminaičiams jumis labiau pasirūpinti – neatstumkite jų pagalbos. Jėga nieko nesiekite – viskas savaime susiklostys taip, kaip naudingiau (ypač moterims). Ketvirtadienį aplinkiniai jaus teisę nurodinėti bei reikalauti, kištis į jūsų asmeninius, (dažnai slepiamus) reikalus. Nieko baisaus – tai laikina. Patartina nuo šios dienos atsitraukti nuo darbinių rūpesčių. Bent jau nereikėtų imtis jokių aktyvių veiksmų, – atsisakykite aktyviai reikšti iniciatyvą,  priešingu atveju jau kitos savaitės pradžioje atsidursite aklavietėje. Tiesa, iniciatyva nepakenks siekiant gerinti santykius su antrąją puse ar jums patinkančio asmens pripažinimo. Ir tam itin palankus bus ketvirtadienis, o taip pat savaitgalis.

ŠAULYS Pirmadienis ramesnis. Beje, tai karminių dovanų metas…. Tiesa, būkite atidesni savo sutuoktinio ar mylimo asmens jausmams. Antradienį ieškokite ne tik svetimų klaidų, bet ir savo. Būkite itin atidūs smulkmenoms dirbant ar tvarkant piniginius reikalus. Trečiadienis užmegztos pažintys (romantiškos taip pat), susitikimai, pokalbiai telefonu, gauti pasiūlymai, patarimai – ne atsitiktinumas, o likimo pirštas. Gali atsinaujinti senas romantiškas ryšys. Ketvirtadienis sėkmingas. Palanku pasirašinėti svarbius dokumentus, tartis jums lemtingais klausimais. Tik įsipareigoti neskubėkite – vėliau galit būti šantažuojami duotu žodžiu.Savaitgalis iš esmės palankus, kai vengiant nereikalingos rizikos bei mokant palaikyti gerus santykius su partneriais, su visuomene galima nemažai pasiekti. Beje, tai romantiškos dienos, kai mezgasi ypatingi jausmai. Naujos pažintys gali tapti ilgalaikėmis.

OŽIARAGIS Vėl gerai pasijusite pirmadienį, – tądien atsigriebsite, jums prasidės tikrasis šventinis metas! Ši diena ir bus gera įvairiems susitikimams, viešnagėms. Antradienį nepersistenkite, neskubėkite. Tinkamas laikas svarbių dalykinių reikalų tvarkymui. Trečiadienį spręsis finansinės problemos – tik būkite atkaklūs, užsispyrę.. Moterims tinkama proga aptarti su viršininku atlyginimo, karjeros perspektyvas. Ketvirtadienis puikus svarbiems finansiniams susitarimams, sandorių tvirtinimui. Penktadienis bei savaitgalis bus tinkamas laikas nedidelėms išvykoms pas giminaičius ar senus draugus. Vis dėl to sekmadienio antrąją pusę geriausia ilsėtis savo namuose.

VANDENIS Pirmadienį verta skirti tik maloniam poilsiui namuose, – nepatartina planuoti viešnagių, pailsėkite po šventinio šurmulio uždaresniame šeimos rate. Antradienis ne itin sėkmingas laikas – nieko rimto neplanuokite bei nesukite sau galvos, jei kas nepavyks. Trečiadienį daug kas priklausys nuo jūsų entuziazmo, tad elkitės ryžtingai, neslėpdami savo elgesio motyvų. Tinkamas laikas finansiniams susitarimams. Ketvirtadienį pasistenkite kuo daugiau nuveikti, susitikti su reikalingais žmonėmis, pasikalbėti svarbiais klausimais, ypač susijusiais su bendradarbiavimu – tai  sėkminga diena. Nepraleiskite progos svarbesnius reikalus sutvarkyti ir penktadienį, šeštadienį. Tai bus tinkama proga spręsti susikaupusias finansines problemas. Galite sulaukti malonių siurprizų, netikėtų dovanų.

ŽUVYS Pirmadienį nustosite nervintis dėl smulkmenų ir atsipalaiduosite. Daug džiaugsmo tądien suteiks bendravimas su bičiuliais.  Galite susidurti su žmonėmis iš jūsų praeities, kurie kažkada jums buvo itin svarbūs… Antradienį galimi netikėtumai dirbant, bendraujant. Rizikuoti piniginiuose, turtiniuose dalykuose galima. Trečiadienį gali atsiverti svarbi paslaptis – tad atidžiau įsiklauskite, įsižiūrėkite į tai, kas šalia jūsų vyksta. Sužinoti dalykai jums suteiks slaptą pranašumą santykiuose su partneriais, su darbo kolektyvu. Gali užsimegzti ir slapta meilės intriga. Ši diena gali tapti lemtinga ieškantiems meilės, siekiantiems abipusio supratimu poroje… Ketvirtadienį savaime viskas išsispręs – neliūdėkite. Ir mokėkite laukti palankios akimirkos, nesikarščiuokite ir nesinervinkite be reikalo. Tinkamas laikas konfidencialiems susitarimams. Beje, nuo ketvirtadienio reikėtų sumažinti darbo krūvius, labiau atsipalaiduoti ir pasiduoti vedamiems intuicijos. Vėl kupini energijos bei entuziazmo būsite savaitgalį, – jūsų laukia pasisekimas, kad ir kur atsidursite.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×