KĄ BŪTINA ŽINOTI APIE „UŽTEMIMŲ KORIDORIŲ”?

Užtemimų koridorius – tai metas tarp dviejų užtemimų: Mėnulio ir Saulės. Trunka dvi savaites. Per metus daugiausia galimi keturi tokie „koridoriai“ (bet tai itin retai nutinka), – dažniausia du.

Šis laikas siejamas su didesniu fatališkumu, kai to meto įvykiai ima ir užsiantspauduoja mūsų likime, lyg kokia fosilija gintare, kurios niekaip nebeiškrapštysi… Džiugu, jei įvyksta kažkas gero, naudingo, sėkmė lydės ilgai. Bet, ne visada taip nutinka.

Deja, užtemimai dažnai sukelia įtampą, žadina agresiją, įaudrina emocijas, tad stiprėja painiava, pristinga aiškumo, daugėja ir konfliktų. Šiuo fatališku laiku dažniau apima depresinės nuotaikos, apatija, juntamas net visiškas jėgų praradimas. Stinga atidos, – daug kas daroma autopilotu, nesąmoningai, tad ir nebūtinai teisingai. Blaivia nuovoka nekvepia, – dabar gali apgauti ir protas, ir nuojautos. Net nesuprasi, kuo galima pasikliauti, kaip teisingai reaguoti? Kitaip kalbant, tikimybė, kad suklysime, pasuksime ne ta linkme pakankamai didelė. Na, nebent jūs esate gimę šalia Mėnulio ar Saulės užtemimų? Tuomet „užtemimų koridorius“ atvirkščiai, – nuves reikalingu maršrutu. Daugiau apie gimusius arti užtemimų galite paskaityti čia: http://palmiroshoroskopai.lt/uztemimu-vaikai-ar-visus-vienodai-veikia-saules-menulio-uztemimai/

Jei tiksliai nežinote, kad jūs užtemimų vaikai, per „užtemimų koridorių“ geriau nieko nekeisti, nieko neinicijuoti. Ką darysite, kai vėliau paaiškės, jog suklydote, ir norite atšaukti aną sprendimą? Tiesa sakant, norėčiau paakcentuoti, kad neapsiribotumėte vertindami fatališkumo lygį vien „užtemimų koridoriumi“, – pavojingas iliuzijomis laikas yra ir mėnuo iki bei po užtemimų!

Per „užtemimų koridorių“ sugrįžta praeitis, susiduriame su neišbaigta karma, kai savo ar ne savo noru turime grąžinti karmines skolas. Tenka kažką permąstyti, kitaip įvertinti, atitaisyti senas klaidas. Ir tam šis laikas idealiai tinkamas. Būtent dabar blogos karmos naikinimams bus spartesnis, efektingesnis, ypač, jei tai darysime nebambėdami, nieko nekaltindami ir, suprantama, su šypsena, su meile bei dėkingumu šiam pasauliui (suprantu, kad tai ne visada būna lengva). Vis dėl to valome, švariname tamsius minčių labirintus, gryniname užmirštus sąžinės klodus. Beje, gerai tai daryti visais frontais – tvarkyti iš esmės namuose, aplinką (ir ne tik savo).

Norai bei sprendimai turi būti deramai pasverti, apgalvoti, – juk dabar jie bus veiksmingesni ir pildysis greičiau ne paprastai… Mūsų vidinis pasaulis viską imliai fiksuos, tad svarbu nusiteikti pozityviai, į viską žvelgti su meile. Suprantama, kad pyktį, nuoskaudas, pavydą ir visas kitas naikinančias emocijas derėtų pamirši, kitaip jos dar ilgai mus valdys.

Per šį laiką verta daugiau dėmesio skirti savo pomėgiams, užsiimti kūryba. Na, ir stengtis daryti tiesiog gerus darbus. Apsaugai nuo iliuzijų, ramybei atgauti, meilės jausmą pasauliui išsaugoti, likti saugesniais jums nepalankioje aplinkoje, taip pat bendraujant su jus trikdančiais ar kažkuo nemaloniais asmenimis patartina nešioti ametistą, labradoritą, rausvą kvarcą. Be abejo, jei turite savo mėgstamą akmenį, dabar tikrai jį turėkite su savimi.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×