PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 13 SAVAITĖ

Tai Mėnulio užtemimo valdoma savaitė, kai nereikia nieko naujo imtis ar eksperimentuoti, nebent norite sulaukti lemtingų pasekmių? Tiesa, išimtys bus gimusiems užtemimo mėnesį (tai galite pasitikrinti pasidomėję astronominėse programose ar pasikonsultavę su astrologu). Vis dėl to ir „užtemimininkams“  nepatarčiau rizikuoti pirmadienį, antradienį, trečiadienį, kai galima tapti neaiškių, painių, apgaulingų aplinkybių auka. Vienintelė sėkmingesnė diena reikalų tvarkymui bus ketvirtadienis. Tai ir gera proga šventinių papuošimų, skanėstų, dovanų pirkimui. Beje, savaitės pradžia netinkami darbo technikos, transporto priemonių įsigijimui. Šventinis savaitgalis išpuola jau palankiu laiku. Tai puikios dienos kelionėms, viešnagėms, susibūrimams.

AVINAS Pirmadienio Mėnulio užtemimas, nors ir stos Svarstyklėse, tačiau bus svarbus bei lemtingas jūsų ženklo žmonėms, ypač tiems kieno gimtadienis išpuola šiomis dienomis. Šių Avinukų laukia lemtingi metai, kurie apspręs ateitį bent devyniems metams…  Nors daug norėsis, kursite svajones, tačiau vien jūsų vienų jėgų bei norų nepakaks. Dabar sėkmę lems sutuoktinis, partneriai. Tad su nieko nesivaidykite bent jau egoistiniais tikslais, kad nesusipyktumėte su tais, kurie palaiko ir neįgytumėte naujų priešų. Ypač venkite konfliktuoti su savo pora – tai pakenks net tik sveikatai, bet ir veiklai. Kantrybės praradimas, pakantumo trūkumas gali virsti nepataisoma klaida. Ir ne tik per užtemimą. Jums itin sudėtingas antradienis, trečiadienis, kai galite apsigauti vertindami kitų žmonių lojalumą, savo konkurencingumą, veiklos perspektyvas. Būkite atidesni širdies, inkstų, kasos veiklai. Šventinis savaitgalis išpuola jums palankiu metu, ir jis bus sėkmingas viešnagėms, kelionėms.

JAUTIS Savaitei prasidedant galite tapti kiek įtarūs bei kritiški, apimti pokyčių azarto. Šiomis dienomis išgirstos naujienos privers suklusti ir imtis veiksmų, tačiau dabar, kai būsite užvaldyti pirmadieninio Mėnulio užtemimo energijų, geriau to atsisakyti.Trumpam jūsų gyvenimą gali sutrikdyti ir nesklandumai darbe. Tačiau būkite tikri – visi dabartiniai nesusipratimai greitai ims spręstis jūsų naudai (juk Baltasis Mėnulis ir Jupiteris jūsų ženkle), tad nepraraskite kantrybės bei atsisakykite negarbingų kompromisų šią savaitę. Na, o svarbiausia bus pasaugoti savo sveikatą – pasistenkite nesusirgti, tai pagausins problemas. Būkite labiau dėmesingi savo virškinimui, žarnyno veiklai, atidžiau rinkitės maisto produktus bei nerizikuokite valgyti nepageidautinų maisto derinių. Galimi netikėti apsinuodijimai. Labiausiai nepalankus veiklai, reikalų tvarkymui, o taip pat jūsų sveikatai bus antradienis, trečiadienis. Reikalų tvarkymui, deryboms, taikymuisi palankesnis ketvirtadienis.

DVYNIAI Jei niekur nesiveršite, neskubėsite, nieko naujo nesiimsite, didelių rūpesčių nepatirsite. Nešvaistykite laiko kovai už utopijas, o spręskite konkrečias problemas. Nepraraskite įžvalgumo, bendraujant su vaikais, o mylimajam žmogui nedemonstruokite nepriklausomybės, nemėginkite kerštauti kitus šokdindami bei be pagrindo priekabiaudami. Jūsų sveikatai pakenks blogi santykiai su mylimu asmeniu bei vaikais. Reikalams neblogas bus ketvirtadienis. Ir mažiau avantiūrų… Ypač meilėje. Jie norite, kad šventės praeitų sklandžiai, pasistenkite savaitgalį būti kantresni bei atidesni su antrąja puse. Labiau pasaugokite širdį ir kojas.

VĖŽYS Mėnulio užtemimas visada keblus laikas šio dangaus šviesulio valdomiems Vėžiams, priverčiantis juos labiau sunerimti, įsitemti… Tiesa, dabar esate stiprūs – tik gal nenorite tuo tikėti (apie tai garsiai kalbėti?). Neieškokite pagalbos svetur ar kituose žmonės – gilinkitės tik į save, savo bei savo šeimos praeitį, patirtį: tik taip išspręsite kankinantį klausimą. Pirma savaitės pusė labiau pavojingas metas, – būsite linkę neteisingai vertinti situaciją. Šiomis dienomis geriau niekur toli nevykti, daugiau laiko namuose. Rūpesčiai galimi per asmenis iš toli.Būkite atsargūs, jei teks tvarkyti nekilnojamo turto reikalus. Patikrinkite ar jūsų namuose elektros prietaisai saugūs, ar nepatirsit vandentiekio avarijų? Jūsų ramybei bei sveikatai bus svarbu išvengti konfliktų su mama, su vaikais, su mylimu asmeniu. Labiau pasirūpinkite maisto kokybe, nevalgykite būdami blogos nuotaikos bei su žmonėmis, kurių nemėgstate – jūsų skrandis gali netikėtai sustreikuoti. Beje, maitinančioms mamoms šiuo metu visai netinkamas laikas nutraukti žindimą.

LIŪTAS Sėkmingų akimirkų kol kas ne tiek daug… Gal tik šį šventinį savaitgalį pavyks  atsigauti? Na, o savaitės pradžia nieko gero nežada, galite pristigti takto bendraujant tiek su kolegomis, viršininku, tiek su vaikais, sutuoktiniu. Pirmąją savaitės pusę išaugs ne tik konfliktų bet ir įvairių traumų, avarijų kelyje, darbe, namuose tikimybė. Šią savaitę nesiimkite nieko atsakingo – būsite linkę pernelyg optimistiškai vertinti dabartinius įvykius, naujus susitikimus. Deja, beveik visa savaitė kliūčių ruožas, kai gali įstrigti net gerai paruoštas, apskaičiuotas reikalas. Daug kas priklausys nuo mokėjimo įsiklausyti į intuicija, nuo sugebėjimo išlaukti. Jums reikia stiprinti nervų sistemą, daugiau dėmesio skirti plaučiams (saikingi kvėpavimo pratimai bus naudingi).

MERGELĖ Likite ramūs bei orūs. Būkite aukščiau įtarimų, apkalbų. Nesinervinkite dėl neteisybės šeimos santykiuose ar dėl partnerių, o gal vadovybės sukčiavimo finansiniuose dalykuose. Taipogi nerizikuokite skolindamiesi pinigus, ne laikas ir sąskaitą banke atidaryti.Šią savaitę (ypač antradienį, trečiadienį) netinka rinktis naujus partnerius, draugus ar naują darbą. Jei branginsite santykius su antrąja puse, pasistenkite likti delikatūs. Kitą vertus, būtent šiomis dienomis gali išryškėti esminiai nesutarimai, provokuojantys skyryboms. Tiesa, tai laikas tarp dviejų užtemimų, tad visiškai netinkamas ne tik skyryboms, bet ir santykių aiškinimuisi. Kaupkite jėgas, stiprinkite sveikatą iš esmės. Būtina gerai maitintis bei kuo daugiau laiko skirti tikram poilsiui. Skubiems reikalams tvarkyti palankus ketvirtadienis.Stiprinkite giminiškus bei draugiškus ryšius, nesivelkite į avantiūras, apkalbas ir mokėkite negirdėti piktų kalbų apie žmones, kuriuos myli.Šventinį savaitgalį geriausia praleisti savo namuose ar pas giminaičius kaimiškoje aplinkoje.

SVARSTYKLĖS Nelengvas metas: jūsų galimybės vis dar apribotos, tenka džiaugtis vien likimo malone – nukris, nenukris iš dangaus? Dabartinis Mėnulio užtemimas jūsų ženkle įspėja Svarstykles sustoti, tyliai palaukti. Tiesiog pasiklausyti savęs, pabūti su savimi. Ir tiek. Jokių sprendimų, jokių permainų, jokių įsipareigojimų – nei prieš save, nei prieš kitus. Nieko neveikimas ir tyla šiuo metu vienintelis teisingas sprendimas. Nukentėsite, jei pernelyg reikšite iniciatyvą, jei norėsite viską padaryti pagal save. Dabar svarbu likti atidesniems sutuoktiniui, taip pat dalykiniams partneriams – jų nuomonės nepaisymas gali sužlugdyti svarbų sumanymą. Mėnulio užtemimas labiau pažeis gimusius rugsėjo pabaigoje. Saugokite savo sveikatą, darbo vietą, o taip pat pinigus, turtą. Venkite konfliktų darbe. Ne laikas darbo pakeitimui ar naujoms darbo sutartims.Daugiau dėmesio skirkite poilsiui, atsipalaidavimui.

SKORPIONAS Būkite pasiruošę susidurti su apnuoginta (neužmaskuota, neadaptuota), tad nelabai malonia realybe… Kad ir ką sužinosite savaitės pradžioje, kad ir kas tuomet pasikeis, įvyks, žinokite, kad yra žymiai daugiau išeičių nei dabar manote! Tiesa, šiuo metu vargu ar pavyks rasti tinkamą sprendimą? Dabar svarbu nepervertinti savęs. Bet koks nervinis, fizinis persitempimas – ir galite rimtai susirgti, o neapskaičiuota rizika piniginiuose reikaluose, versle – gali baigtis fiasko. Saugokite save, mokėkite būti atidūs bei dėmesingi savo antrajai pusei, vaikams, mylimam asmeniui. Reikalams tvarkyti labiau tinkamas ketvirtadienis,– tai jūsų jėgos metas, kurį verta skirti užvilkintų reikalų, finansinių problemų sprendimui. Šią sudėtingą užtemiminę savaitę, bus svarbu sumažinti darbo krūvius, gerai išsimiegoti, sveikai maitintis. Padės atsipalaiduoti, nusiraminti pasivaikščiojimai prie tekančio vandens, meditacija, aromaterapija.

ŠAULYS Mėnulio užtemimas Svarstyklių ženkle atvers permainoms vartus – laikinai nevaldoma stichija gali užvaldyti jūsų gyvenimą. Teks būti lankstiems, mokėti persiorientuoti, prisitaikyti. Tiesa, patiems savo noru kažką keisti nereikėtų – tai netinkamas laikas žengti lemtingą žingsnį, priimti rizikingus sprendimus – tiek veikloje, tiek asmeniniuose santykiuose. Dienos bus kupinos netikėtumų, kurie pakeis jūsų ketinimus, – kai ko teks atsisakyti, kai ką atidėti neapibrėžtam laikui.Saugokite savo ramybę bei privatumą. Stiprinkite nervų sistemą, stenkitės tinkamai ilsėtis. Įsiklausykite į draugų įspėjimus ir, beje, kuriam laikui nustokite planuoti. Antradienis, trečiadienis nepalankiausios dienos, kai galimos traumos, avarijos, konfliktai su artimaisiais, su sutuoktiniu. Na, o labiausiai sėkmingas metas, kai būsite kupini jėgų bei entuziazmo  – šventinis savaitgalis. Tiesa, geriausias jausitės tarp savų  savoje aplinkoje.

OŽIARAGIS Dėl Mėnulio užtemimo Svarstyklėse, teks daugiau dėmesio skirti savo karjerai bei viskam, kas su tuo susiję: profesionalumui, santykiams su vadovybe, su įtakingais, aukštais asmenimis bei savo tėvais, šeima. Nepraraskite artimųjų pasitikėjimo, paramos. Ypač savaitės pradžioje susilaikykite, kai kils noras brangiam žmogui išsakyti viską, kas susikaupė… Ne laikas mokyti, kreipti į tiesos kelią – viskas išeis atvirkščiai, nei sieksite. Kol kas jūsų sąjungininkė kantrybė.Greitų bei gerų rezultatų nesitikėkite ir veikloje. Vis dėl to pasistenkite įrodyti, kad esate visų geriausi ir nepamainomi! Kitą vertus, turite būti pasiruošę netikėtoms permainoms mėnesio laike. Tai metas, kai gali tekti susidurti su darbo sąlygų pasikeitimu, ieškoti kitos veiklos ar sutikti su paaukštinimu, kuris jums nepatiks? Itin nepalankus antradienis, trečiadienis. Na, o per šventes patartina likti saikingiems prie vaišių stalo. Daugiau dėmesio skirkite savo stuburui bei sąnariams.

VANDENIS Žinokite savo vertę, bet likite santūrūs ir kuklūs. Išmokite paprastos diplomatijos: viskas lengviau eisis, jei ne patys sąlygas diktuosite, o naudositės atsiradusiomis galimybėmis. Jums pakas gerų pasiūlymų bei sėkmės – tik mokėkite tai deramai vertinti. Tiesa, antradienį, trečiadienį tvarkyti reikalų, užsiimti svarbiais darbais, priiminėti finansinius sprendimus nepatartina,  – galite nepastebėti svarbių trūkumų, užsitraukti vadovybės nemalonę, patirti nuostolių. Jums labiau sėkmingas bus ketvirtadienis. Atkreipkite didesnį dėmesį į maisto kokybę, į virškinimą. Gal jums reikalingos dietos? Šventinės dienos žada džiugių susitikimų su bičiuliais.

ŽUVYS Nepanikuokite! Neužsispirkite! Likite lankstūs bei taikūs. Mokėkite nusileisti, kai ko atsisakyti, kai ką paaukoti ne tik savo, bet ir bendro labo vardan. Pirmąją savaitės pusę venkite atvirų pokalbių su jums svarbiais žmonėmis veikloje, o taip pat asmeniniame gyvenime – baigsis nesusipratimais. Nereikėtų labai atviriems būti ir su mylimu asmeniu: galite būti ne taip išgirsti, klaidingai suprasti. Juk dabar visi būsime veikiami klaidinančios Mėnulio užtemimo įtakos. Pačios nepalankiausios dienos, kai labiau tikėtini konfliktai, traumos, avarijos – pirmadienis, antradienis trečiadienis. Ketvirtadienis jau smagesnis, kai viskas ima ir pasisuka jums reikalinga linkme. Didesnį dėmesį skirkite nervų sistemos stiprinimui. Svarbu daugiau ilsėtis, mokėkite ramiai reaguoti į tai, kas aplink jus vyksta, na ir nepersidirbti. Deja, galimi įtampos galvos skausmai.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×