VASARIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS. Tinkamas metas imtis ryžtingų permainų. Pirmos dvi dekados  palankios didžiulių projektų kūrimui bei netikėtų, originalių sumanymų įgyvendinimui. Tik būkite atsargesni 7-10d. finansiniuose dalykuose, neįsivelkite į avantiūras, galite būti apgauti ir įstumti į pančiojančią priklausomybę. Reikšmingas mėnesio vidurys – galimi lemtingi pokyčiai. Trečia dekada žada iššūkius, permainas(meilėje irgi), o mėnesio pabaiga net išbandymus. Nieko naujo neplanuokite, niekur nesivežkite(kelionių irgi geriau neplanuoti), – padarytos klaidos(tiek asmeniniame gyvenime, tiek veikloje) iškart bus nepastebimos, bet išlys vėliau, kai būsite tam nepasiruošę.

JAUTIS. Galite pasiekti neblogų rezultatų – tad dirbkite negailėdami jėgų. Būsite aukštai vertinami, jums bus nemažai siūloma. Šį mėnesį bus naudinga atsiriboti nuo šalutinių darbų ir kryptingai susitelkti tik ties svarbiausiais tikslais. Mėnesio trečia dekada žada netikėtas permainas asmeniniame gyvenime, – galite sutikti gyvenimo draugą. Tikėtina, kad pažintis gali būti susijusi su jūsų veikla, ypač jei būsite išvykę. Mėnesio pabaiga įtempta, konfliktinė. Tai netinkamas laikas kelionėms, komandiruotėms. Didesnė traumų, nelaimingų atsitikimų, avarijų tikimybė.

DVYNIAI. Nemažų pergalių, iškilimo mėnuo. Nors kliuvinių dar mėnesio pradžioje pakaks, tačiau aktyviai plėskite savo veiklą, įtakos sferas. Jūsų laukia pripažinimas – naudokitės tokia palankia proga jums svarbių sumanymų įgyvendinimui. Puikiai seksis darbų pristatymas visuomenei, įtakingiems asmenims. Beveik visas mėnuo, išskyrus pabaigą palankus ryšiams su užsienio partneriais stiprinimui, plėtojimui bei naujo bendradarbiavimo su užsieniečiais užmezgimui. Na, širdžiai laiko atrodo neturėtų likti, tačiau net aktyviai triūsdami spėsite nueiti į meilės pasimatymą ar užmesti naują romaną(tikėtina tarnybinį) antrąją mėnesio pusę.

VĖŽYS. Nors jausite nemažą įtampą bei nerimą, tačiau reikalus tvarkysite sėkmingai, tiesa, jei neeksperimentuosite. Šį mėnesį verta imtis tų dalykų, kuriuos gerai žinote, kur esate sukaupę patirtį. Na, o rūpesčiai labiau tikėtini per mokesčius, patikrinimus, galimos įvairios neplanuotos išlaidos, baudos. Siekite santarvės su antrąja puse, su partneriais veikloje, – bent jau pirmą mėnesio pusę jų parama bus reikšminga. Ir venkite konfliktų, stenkitės visas problemas spręsti gražiuoju, ypač 9, 10, 13, 14, 16, 17, 25-27d., kai bus pavojinga pervertinti savo jėgas bei labai pasikliauti partnerių(sutuoktinio taip pat) pažadais, įsipareigojimais.

LIŪTAS. Būsite nusiteikę atsipalaidavimui, norėsis daugiau laisvo laiko, tačiau spaus darbai, finansinės problemos. Teks užsiimti neįvykdytais įsipareigojimais, kovoti už teisingumo atstatymą, galbūt bylinėtis. Būsite gana stipriai priklausomi nuo dalykinių partnerių, o mėnesiui baigiantis galimi ir nauji įstatyminiai apribojimai jūsų sumanymams įgyvendinti. Taipogi gali tekti patirti nemažą rūpesčių dėl sutuoktinio. Tad pirmas dvi dekadas nieko nekeiskite bei iš esmės naujo nesiimkite, ypač jeigu jūsų nerems partneriai, sutuoktinis. Mėnesiui baigiantis bus svarbu nerizikuoti pinigais, nesivelti į avantiūras, – žinokite, kad nuojauta gali apgauti. Būkite atsargesni 7-10, 22, 25-29d.

MERGELĖ. Pirmąją mėnesio pusę sėkmės saulutė vis išlys iš po debesų, tiesa, viską sugadinsite, jei pristigs sugebėjimo pripažinti savo klaidas,  išmintingai priimti kitų pastabas, kritiką. Nereikėtų tai vertinti, kaip asmeninio įžeidimo – tai laikas, kai pats gyvenimas imasi tam tikros kontrolės funkcijų. O į aplinkinius nereikėtų žiūrėti kaip į priešus – jie tik įrankiai likimo rankose. Verčiau savęs paklauskite, ką jums reikia padaryti, kad ištaisytumėte ankstesnes klaidas?  Ir neatidėkite to mėnesio pabaigai, kai gali būti per vėlu. Tai itin aktualu bus gimusiems rugpjūčio pabaigoje bei rugsėjo pirmąją dekadą.

SVARSTYKLĖS. Santykiai su antrąją puse, su partneriais pirmąją mėnesio dekadą taps jūsų sėkmės pagrindu. Jei jums pritars sutuoktinis, jei turite patikimų partnerių galite tuomet rizikuoti. Tiesa, 8-10d. gana sudėtingos, kai viskas gali išeiti kiek kitaip, nei planuosite. Nors pirmąją dekadą iniciatyvos reikšti ir nereikėtų, tačiau to meto susitarimai, pradėti darbai taps puikiu pagrindu ateičiai. Jei antrąją dekadą gausite naujų pasiūlymų veiklai, neskubėkite jų įgyvendinti, – veiklesni, sumanesni būsite trečiąją dekadą, kuomet pasieksite pusiausvyrą tarp įkvėpimo, avantiūros bei praktiškumo. Tiesa, mėnesiui baigiantis venkite rizikingų finansinių reikalų, nepasiduokite azartui.

SKORPIONAS. Romantiškas mėnuo, kai daug kas išsisprendžia savaime, lyg dovanai, ypač dalykai, susiję su meile, šeima, būsto įsigijimu ar įrengimu. Tai ir gera proga ieškoti pagalbininkų, rėmėjų, investuotojų, ypač dirbantiems kūrybinį darbą. Palankus laikas ir šeimos verslui pradėti ar plėtoti. Tačiau neapsiriksite, jei nuspręsite pirmas dvi dekadas ramiai pasėdėti rankas sudėję, to niekas nepastebės, juolab, kad tam turite ypatingą teisę: ne tik Saulė jūsų poilsio nuo darbų bei šeimyninių džiaugsmų ženkle Vandenyje, bet ten jau ir jūsų šeimininkas Plutonas. Trečiąją dekadą būsite veiklesni, nestigs sumanumo bei kūrybingumo. Tiesa, įvykių neskubinkite, – kol kas turite priprasti prie naujos Plutono padėties.

ŠAULYS. Šį mėnesį bus svarbu labiau pasaugoti savo darbo vietą, užimamas pareigas. Gali netikėtai suirti didingi karjeros planai ar dėl netikėtų priežasčių sužlugti jums svarbus reikalas, o tai savo ruožtu gali padidinti įtampą tarp sutuoktinių. Būsite pernelyg patiklūs ir linkę susižavėti naujomis idėjomis, kurios nebūtinai atneš sėkmę. Gražiems sumanymams vargu ar bus lemta išsipildyti, –  šiuo klausimu pavojingas metas 8-10, 24-29d. Tomis dienomis nemenka tikimybė įsivelti į problemišką reikalą. Deja, jūsų optimizmas nebus pateisinamas, ir gana greitai galite patirti nuostolių. Trečiąja dekadą atsitraukite nuo dalykinių rūpesčių, užsiimkite savo namais bei sveikatos stiprinimui.  

OŽIARAGIS. Geras laikas, jei veiksite patikrintais, tradiciškais metodais, – eksperimentai vargu ar pasiteisins. Labiau atsižvelkite į daugumos nuomonę, – ne laikas protestuoti, maištauti(ypač pirmąją dekadą ir mėnesiui baigiantis). Nepalankus metas svarbioms finansinėms operacijoms, investicijoms, kredito ėmimui 7-10, 24-28d. Tai ir konfliktų laikas su mylimu žmogumi, su sutuoktiniu. Mėnesio pradžia, antra dekada labiau tinkama intensyviai veiklai, sandoriams. Trečiai dekadai nieko griežtai neplanuokite – likimas kišis į jūsų gyvenimą, koreguodamas planus, prioritetus. Tuomet galimos lemtingos pažintys, susitikimai, pakeisiantys jūsų ateitį.

VANDENIS. Tai išskirtinis gimtadienio metas, lemiantis ateitį metams. Tad suprantama, kad rizikuoti, viską ant kortos statyti pavojinga. Pamirškite ir konfliktus(tiek namuose, tiek darbe), neskubėkite, ypač pirmą dekadą. Primenu, kad iki vasaros priešai jums tikrai nereikalingi, – dabar svarbi stipri sąjunga, artimųjų, šeimos palaikymas. Mėnuo bus puikiai tinkamas siekti visuomeninio pripažinimo, populiarumo, ieškoti sąjungininkų, rėmėjų. Per antrą dekadą pavyks ištaisyti ankstesnes klaidas bei atgauti prarastas pozicijas. Per trečią dekadą galimos  netikėtos romantiškos pažintys, tiesa, per jas gali pakakti naujų rūpesčių. Trečią dekadą nederėtų rizikuoti ir pinigais, – kaip lengvai ir netikėtai užsidirbsite juos, taip ir nelauktai juos prarasite.

ŽUVYS. Nieko naujo neplanuokite, nesigundykite ir permainomis. Vertinkite ką turite, – naujovės nors ir žavės, tačiau nuvils. Iki gimtadienio, dažniau suklystama, patikima iliuzija. Ir ne tik dalykiniuose reikaluose, bet ir širdies, – o jausmų šį mėnesį tikrai bus perteklius. Gali kilti rimta partnerių(meilės bei dalykinių) pasirinkimo problema. Jei jūsų gimtadienis vasario 24-28d. – jūsų laukia lemtingi metai, kurie patikrins santuokos tvirtumą, dalykinių partnerių pasirinkimo teisingumą. Patartina iki gimtadienio baigti senus darbus  bei rengti dirvą būsimiems sumanymams įgyvendinti.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×