VASARIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

5d. 7val. 11min. MERKURIJUS VANDENYJE (02.05 – 02.23). Kai Merkurijus Vandenyje, mąstymas tampa paradoksalesnis (bet griežtai logiškas), elgesio, bendravimo stilius ekstravagantiškas. Kyla originalūs sumanymai, avangardinės idėjos. Stiprėja poreikis rasti tikrų draugų, bendraminčių. Nors bendravimas aktyvėja, tačiau tuo pat metu įgyjama ir daugiau savarankiškumo, vidinės nepriklausomybės. lemtingais tampa draugiški ryšiai bei nestandartiniai, originalūs sumanymai. Drąsiai žvelkite į priekį, telkite apie save bendraminčius ir imkitės įgyvendinti savo naujus sumanymus. Puikus metas intelektualiai veiklai, palanku studijuoti astrologinę literatūrą.

10d. 00val. 59min. prasidės ŽALIOJI MEDINIO DRAKONO ir “vyresniojo brolio” metai, kai stos Mėnulio Jaunatis Vandenio ženkle pagal Tibete vyraujančią metų skaičiavimo metodiką arba pagal labiau populiarią Kinų tradiciją – nuo Žiurkės valandos po Jaunaties, t.y. nuo 23val. (23val. 19min. Vilniuje) ir tęsis iki 2025m. sausio 28d. Pagal tradicinį Kinų metų skaičiavimą tai bus 4722m.

13d. 8val. 6min. MARSAS VANDENYJE (02.13 – 03.23). Pergalę atneša išradingumas, originalios idėjos, mokėjimas racionaliai planuoti veiklą. Tai bus puiki proga ryžtingam permainų organizavimui. Ši Marso padėtis atvers kelią aktyviam naujovių įgyvendinimui, skatins revoliucingas idėjas ir, beje, solidarumą vyrų tarpe.

16d. 18val. 6min. VENERA VANDENYJE (02.16 – 03.11). Finansiniuose, turtiniuose reikaluose bus daugiau rizikuojama, eksperimentuojama bei kitokiais būdais mėginama laimė. Meilės santykiuose permainų laikas – meilė netikėtai virs draugyste, o draugystė peraugs į meilę. Tie, kurių nebeįmanoma išlaikyti, pabėgs. Suirs asmeninę laisvę varžantys santykiai, jų vietoje atsiras nauji. Venera Vandenyje kviečia ne tik pamilti laisvę, bet ir ją suteikti sau bei artimiesiems.

19d. 6val. 14min. SAULĖ ŽUVYSE (02.19 – 03.20). Tai paskutinioji Saulės buveinė Zodiako rate. Ji siejama su pabaiga, perėjimu į kitus pasaulius ar pasiruošimu vėl viską pradėti iš naujo. Čia tvyro mistika ir poezija, muzika ir aromatai, meilė ir apsvaigimas, juslių subtilumas, leidžiantis pasinerti į pasaulio vienybę. Žuvų ženkle gimsta pasakos, mitai, legendos, blogiausiu atveju – gandai. Žuvys ne tik užbaigia Zodiako ratą, bet ir jį apibendrina. Kol Saulė Žuvyse, vertėtų daugiau laiko skirti gilinimuisi į savo tikėjimo pasaulį, nueito kelio apmąstymams, reikalų užbaigimui, jų apibendrinimui.

23d. 9val. 30min. MERKURIJUS ŽUVYSE (03.23 – 03.10). Ima vyrauti intuityvus mąstymas, užgoždamas logiką, racionalumą – vaizdiniai, jutiminiai įspūdžiai tampa lemtingi, geriausiu atveju tai formuoja mitinį, poetinį pasaulio suvokimą. Nyksta riba tarp įsivaizduojamo ir realaus, tarp „mano“ ir „kitų“, dėl to daugėja tuščių vilčių, melo, apgaulių, vagysčių, plagijavimo. Tampa sunkiau reikšti mintis, mažėja poreikis bendrauti, tačiau labiau pasiduodama aplinkinių įtakai, paisoma jų nuomonės – imama  vadovaujamasi ne sava galva, o tradicijomis (kartais ir neveiksmingomis, atgyvenusiomis) bei vyraujančiomis nuostatomis (jos irgi gali suklaidinti).


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×