PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 5 SAVAITĖ

Beveik visa savaitė – trečias Mėnulio mėnesio ketvirtis, kai nurimstama ir ateina laikas realizuoti ankstesnius užmojus. Tampame brandesni, išmintingesni bendraudami. Vis dėl to pirmadienis, dar patikrins jūsų sugebėjimą nereaguoti į provokacijas. Antradienį bus svarbu atsiriboti nu aplinkinių ir veikti savo galva. Išskirtinis laikas piniginių – turtinių reikalų tvarkymui, finansinių problemų sprendimui (tiek darbe, tiek namie) nuo 13val. 39min. Antra dienos pusė itin palanki moterims. Būkite pakantesni už jus vyresniems bei viršesniems asmenims, nuoširdesni artimiesiems penktadienį, šeštadienį. Sekmadienis palankus viešnagėms, įvairiems susibūrimams.

AVINAS Pirmadienį krūviai darbe augs – ieškokite pagalbininkų ir labiau pasirūpinkite savo sveikata. Antradienį verta imtis senų problemų sprendimo vieniems, neužkraunant atsakomybės antrajai pusei. Trečiadienį ieškokite sąlyčio takų, bet ne priežasties piktintis. Būkite atidūs antrą dienos pusę gautiems pasiūlymams bendradarbiauti – galite įgyti patikimų sąjungininkų. Jei jus vargina įtampa su antrąją puse dėl uždirbamų pinigų, dėl nesugebėjimo tinkamai suderinti darbą su šeima, pats laikas  apie tai  pasikalbėti vakare. Ketvirtadienį rizikuoti reikaluose galima, jei tam pritars jūsų partneriai, parems draugai. Penktadienį, šeštadienį ne viskas klosis, kaip numatysite, tad neprisiriškite prie planų, likite kantresni. Vis dėl to sekmadienis džiugus metas, kai anksčiau kilę nesklandumai ims spręstis.

JAUTIS Pirmadienis bus sėkmingas, tiesa, jei viską darysite gražiuoju, – likite apdairūs, kad neįsiveltumėte į konfliktus. Antradienį imkitės tik tų darbų, kurie nuo jūsų priklauso. Neleiskite niekam kištis į jūsų reikalus, tačiau ir patys nesiimkite spręsti svetimų problemų. Trečiadienį verta aptarinėti svarbius reikalus su kolegomis, vadovybe – neatsisakykite gautų pasiūlymų, jie vėliau atneš naudos. Gali megztis romantiški santykiai su žmogumi iš toli. Ketvirtadienis tinkamas darbo pokalbiams bei susitarimams. Palanku tikrinti sveikatą. Penktadienis, šeštadienis padės rasti išeitį jums svarbiu klausimu, atgauti pusiausvyrą. Sekmadienį bus svarbu tai išlaikyti, o taip pat mažiau erzintis dėl niekų. Kitaip kalbant, pataupykite jėgų rimtiems reikalams.

DVYNIAI Pirmadienį geriausia leisti namuose. Netvarkykite dalykinių reikalų, nespręskite karjeros klausimų. Nuo antradienio jūsų nuotaikos vėl puikios, tačiau diena nebus tinkama svarbiems susitikimams bei susitarimams. Trečiadienis – pasisekimo laikas, kai pavyksta viskas, ko imiesi. Galimas slaptas romantiškas nuotykis. Ketvirtadienį bus geras laikas ieškoti geresnės, palankesnės darbo vietos(ypač užsienyje). Nemažai galite laimėti sprendžiant veiklos problemas, ieškant naujo darbo penktadienį, šeštadienį, jei susitiksite su savo darbdaviu(esamu ar būsimu), jei pasikonsultuosite veiklos klausimais su reikalo žinovais – tai metas, kai galite sužinoti naudingų profesinių paslapčių. Sekmadienis tas metas, kai lengva tiek uždegti karšta meile savo partnerį, tiek padėti pamatus galingam konfliktui, kuris gresia įsižiebti kitos savaitės viduryje.

VĖŽYS Pirmadienis tinkamas reikalų tvarkymui, tiesa, neskubant ir nesiveliant į konfliktus. Prasminga pasinaudoti ir jums simpatizuojančių įtakingų asmenų įtaka. Venkite ginčų su antrąja puse. Antradienį dirbkite savo kasdienius darbus, pernelyg negalvodami nei apie rezultatus, nei apie vertinimus. Trečiadienį nors iš tiesų viskas geriau, tačiau abejosite savimi. Dažniau save pagirkite, venkite priekaištauti šeimos nariams. Antra dienos pusė gera skelbti paliaubas – tiek namie, tiek darbe. Tai tas metas, kai reikia mokytis pastebėti geriausias sutuoktinio puses. Ketvirtadienį daugiau laimėsite, jei remsitės partnerių pagalba. Pačios palankiausios dienos – penktadienis, šeštadienis. Būsite nusiteikę ramiai, optimistiškai vertinsite santykius su jums brangiais žmonėmis, besiklostančią situaciją darbe. Sekmadienį būkite atidesni savo sveiktai, jos stiprinimui.

LIŪTAS Pirmadienis – naudos metas, tiesa, jei nebūsite priekabūs, smulkmeniški tiek namie, tiek darbe. Išlieka traumų, konfliktų tikimybė. Trečiadienį bus lengviau priimti teisingus sprendimus, jei įsiklausysite į kitų patarimus. Antros dienos pusės darbo susitikimai bei pažintys reikšmingi. Ketvirtadienį būkite atidūs ir sutuoktinio nuomonei – ko gero išgirsite įdomių bei vertingų dalykų. Atsipalaidavimo metas prasideda nuo penktadienio. Tądien bei šeštadienį geriausia likti namie su savais. Išnaudokite šias dienas santykių taurinimui. Įvairiems susitikimams bei kelionėms puikus sekmadienis bei kitos savaitės pradžia.

MERGELĖ Pirmadienį jūsų reakcija bus staigi, bet netiksli, o svarbiausia jums žalinga. Vis dėl to diena žada sėkmę sprendžiant finansines problemas. Antradienį nesiimkite sunkių darbų, atsakingų užduočių, venkite finansinių įsipareigojimų. Trečiadienio antra pusė itin palanki tvarkyti piniginius – turtinius reikalus. Bus palanki proga ir nupirkti vaikams ką nors naudingo gabumams ugdyti ar gražaus pasipuošti. Ketvirtadienį geras laikas pasirašinėti darbo sutartis. Nepraleiskite progos kuo nors nudžiugint sutuoktinį. Viską spėsite, na ir beveik viskas patiks penktadienį, šeštadienį. Jei jums reikia susitikti su nesukalbamu žmogumi, penktadienis bus jūsų pagalbininkas įtikinėjimo procedūrose. Planuokite ramų poilsį šeimos židinyje sekmadienį. 

SVARSTYKLĖS Pirmadienis palankus neformalioje aplinkoje spręsti darbinius klausimus. Antradienį vargu, ar jums pavyks reikalus sutvarkyti, kaip norisi, tad neprisiriškite prie planų. Trečiadienis, ypač antra pusė sėkmės metas – reikėtų drąsiai, vienu mostu imtis susikaupusių reikalų. Šis laikas bus tinkamas ir pirkti namams meno kūrinius, baldus poilsiui, virtuvės įrangą. Ketvirtadienį galite leistis į avantiūrą, rizikuoti. Gera proga pakovoti už jums patinkančio asmens dėmesį. Penktadienį bei savaitgalį geriausia skirti šeimai, namams. Tai bus palankios dienos kažką perdaryti namuose, – įtraukite ir artimuosius į savo sumanymų įgyvendinimą.

SKORPIONAS Pirmadienį pasistenkite į susidariusią situaciją pažvelgti kuo paprasčiau. Tiesa, greituoju būdu įveikti pasipriešinimą nesistenkite. Antradienį susitelkite, kad darbus atliktumėte pavyzdingai. Trečiadienį nieko nedarykite, ko nesinori, nebendraukite su žmonėmis, kurie nepatinka. Antra dienos pusė puiki konfidencialiam pokalbiui bei susitarimui. Tinkamas laikas kreiptis finansinės pagalbos. Gali užsimegzti romantiškas ryšys. Ketvirtadienį pasikliaukite savieiga ir viskas susiklostys taip, kaip reikia. Nepraleiskite geros progos svarbiam reikalui sutvarkyti darbe ar pasikalbėti atvirai su draugu, su artimaisiais kebliu, jus varginančiu klausimu penktadienį, šeštadienį. Sekmadienį bus naudinga atidžiau skaityti tarp eilučių, ypač bendraujant su antrąją puse. Patartina didesnį dėmesį skirti ir sutuoktinio norams, poreikiams.

ŠAULYS Pirmadienis perspektyvus, tiesa, jei neskubinsite įvykių – reikia išlaukti. Antradienis netinkamas svarbiems pokalbiams. Trečiadienis palankus atsakingų reikalų tvarkymui, susitikimams su reikalingais žmonėmis. Verta antrą dienos pusę kreiptis su prašymais į įtakingus draugus. Tinkamas laikas padiskutuoti apie šeimos išlaidas bei pajams. Ketvirtadienį pavyks keisti įvykius į juos nesikišant tiesiogiai – jums padės draugai, tarpininkai. Neverskite savęs kažkuo rimtu užsiimti penktadienį, šeštadienį. Nenorėkite šiomis dienomis už viską ir visus būti atsakingais. Pareikšti savo valią, žengti svarbų žingsnį galėsite sekmadienį.

OŽIARAGIS Pirmadienis dvilypis – daug žadantis, bet ir galintis akimirksniu viską atimti, nubraukti laimėjimus. Išaugs konfliktų, traumų, avarijų tikimybė. Antradienį daug nenorėkite ir kitų nespausite. Trečiadienį verta spręsti sudėtingas dalykines problemas, palanku su šefu aptarinėti darbinius keblumus, jūsų uždarbio, karjeros perspektyvas. Ketvirtadienį imkitės siūlomų darbų ar pareigų. Būkite atidesni mylimam žmogui ar sutuoktiniui. Jei norite kažką pakeisti savo gyvenime, santykiuose su jums brangiais žmonėmis – tai puikiai pavyks penktadienį, šeštadienį. Nuo sekmadienio jau nieko nebejudinkite. Skirkite šią dieną ramiam poilsiui, atsisakant nereikalingo bendravimo.

VANDENIS Pirmadienį venkite konfliktų, būkite atidesni jei dirbsite su aštriais įrankiai, degiomis, sprogiomis medžiagomis. Antradienį imsite atsigauti, tačiau nepulkite spręsti susikaupusių problemų. Trečiadienis palankus susitikti su svarbiais žmonėmis, ypač antrą dienos pusę. Galimi naudingi kontaktai su užsieniečiais. Palanku vykti į tolimas keliones arba tvarkyti kelionių dokumentus. Ketvirtadienis imkitės spręsti painius reikalus. Nors penktadienį bei savaitgalį būsite kupini darbinio azarto, nesiimkite didelių krūvių, jei dar neatšventėte savo gimtadienio. Na, o tiems, kas po gimtadienio, šios dienos puikios siekiant užsibrėžtų tikslų. Sekmadienis maloniai užlies nostalgiškais prisiminimais, jei aplankysite vaikystės draugus. 

ŽUVYS Pirmadienį būkite išradingi, ieškodami kompromisų, tiesa, jie neturi virsti intrigomis, – bet koks sukčiavimas dabar greitai atsiskleis, lygiai taip pat ir jūs greitai sugebėsite suvokti, kas nesąžiningas jūsų atžvilgiu. Antradienis nesiimkite to ko neišmanote ar blogai išmanote, nebendraukite su jums nemaloniais asmenimis. Trečiadienis geras imti pertvarkymų darbe, diena palanki vizitui pas gydytoją, gydymo kurso, sveikatos stiprinimo, treniruočių pradžiai. Ketvirtadienį apgalvota rizika pasiteisins, ir reikalai pakryps jums naudinga linkme.  Neužsibrėžkite daug, mažiau planuokite bei išmokite naudotis atsitiktinumu, – taps svarbu nepervertinti savo jėgų, įtakos bei galimybių penktadienį, šeštadienį, kai pavyks sėkmingai susitarti net ir ginčytinais klausimais. Bus svarbu, kad sekmadienį skirtumėte poilsiui – kita savaitė pareikalaus nemažą jėgų. 


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×