RUDENS LYGIADIENIS. KAIP JĮ PASITIKTI?

Šeštadienis, rugsėjo 23d., atneš permainas – tai rudens Lygiadienio laikas, kai naktis savo ilgumu pasiveja dieną. Tai astronominė rudens pradžia. Įvairiose tradicijose šis metas laikomas kupinu mistikos ir net pavojų. Senieji arijai zoroastriečiai pavojingumą siejo su tuo, kad vykta perėjimas, susimaišymas, ir būtent tokiu metu silpnėja apsauga nuo blogio jėgų, todėl kaip tik tuomet prie mūsų gali “prilipti” negeros jėgos. Ugnis buvo laikoma pačia geriausia apsauga. Tad laužų deginimo paprotys per lygiadienį turi gilią prasmę. Net, jei nedalyvausite viešose lygiadienio šventimuose, o būsite vieni su šeima, su draugais – uždekite laužą savo sode, užkurkite namuose židinį, krosnį ar uždekite žvakę (o su ją apeikite visus namus, ilgėliau sustodami kambarių, koridorių kertėse bei ties durimis).

Taip pat rugsėjo 23d. 9val. 51min. Saulė įeis į Svarstyklių ženklą, kuris lemia darnos atgavimą per sąjungą, per teisėtumo įtvirtinimą meilėje bei reikaluose. Atsiveria šaunios galimybes rasti kompromisą tarp individualiojo “aš” ir visuomeniško “mes”, tarp vyro ir moters, šeimos ir visuomenės. Atrasti harmonijos ašį tarp savo vidaus ir išorės, pradedant šį darbą būtent nuo išorės – apranga (stilius, spalvos), namų apstatymas (rekomendacijų  galima ieškoti kiniško Feng Shui mokyme ir indiškoje “Vašu Šastroje”).


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×