PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 38 SAVAITĖ

Savaitės pradžia bus kupina prieštaringų įvykių, – tad nuotaikų kaita garantuota: nuo visiškos euforijos iki slegiančio nusivylimo. Jėgų antplūdį žada savaitės vidurys. Nei penktadienio, nei šeštadienio vakaras nebus tinkamas jį tradiciškai praleisti smagiame vakarėlyje. Deja, šeštadienis – sudėtingas metų laikų persilaužimo metas: Saulė 9val.37min. įeis į Svarstyklių ženklą. Tai rudens lygiadienio metas, kai tradiciškai deginami laužai. Nors tiktų namų sąlygosi ir į degančius žvakės ugnį pažiūrėti. Savaitgalis nulems jūsų tolesnius santykius su antrąja puse, tad pasistenkite, kad jie liktų darnūs.

AVINAS Nuo pirmadienio iki trečiadienio sudėtingas metas. Ypatingai pirmadienis, antradienis apgaulingos dienos, kai galima dėl patiklumo prarasti pinigus ar sugadinti gerus santykius su mylimu žmogumi. Vis dėl to trečiadienis padės rasti išeitį iš krizinės situacijos. ketvirtadienis tinkamas imtis kažko svarbaus, ypatingo, – rizikuokite, būkite drąsūs, laimėsite! Iki pavakarės šaunus ir penktadienis. Jei nesutarimai su antrąja puse pabodo – pamėginkite pasišnekėti ketvirtadienį? Tai meilės bei santarvės diena – jums pavyks viską pradėti iš naujo! Sudėtingas šeštadienis, vis dėl to sekmadienį pavyks atgauti parastas pozicijas.

JAUTIS Pasistenkite šią savaitę labiau atsipalaiduosi – tai padės suprasti, kad dabar Jaučiams meilės metas… Darbe nepersistenkite – labiau remkitės kolegų, partnerių pagalba, kurios galite sulaukti dar savaitės pradžioje. Ir būtinai daugiau laiko raskite sau asmeniškai. Beje, trečiadienis žada romantišką intrigą, – gali megztis perspektyvios meilės pažintys. Tai bus ir gera proga karščiau įpūsti meilės ugnį santuokoje. Ketvirtadienis bus tinkamas spęsti mokesčių, paskolų klausimą. Geras laikas skolintis pinigus. Savaitgalio nuotaikos pakilios ir tai puikios dienos romantiškai kelionei. Tik šeštadienį nieko nesugadinkite – pavojinga tądien ginčytis, aiškintis santykius su savo pora.

DVYNIAI Nuo savaitgalio, jūsų planeta šeimininkas pradėjo judėti tiesiai ir tai reiškia, kad tad įstrigę reikalai pagaliau ims spręstis. Vis dėl to, kol Saulė neįeis į Svarstykles (tai nutiks šį šeštadienį 9val. 37min.), esminių pokyčių nesitikėkite. Savaitės pradžioje gali padaugėti darbų bei rūpesčių, tiesa, reikėtų labiau pasaugoti sveikatą. Sunkesnius darbus verta planuoti trečiadienį.  Svarbesniems susitikimams bei susitarimas palankus ketvirtadienis. Jei vargina sutuoktinio, o gal vaikų elgesys – pats laikas ketvirtadienį arba sekmadienį rimtai ir nuoširdžiai su jais pasikalbėti. Deja, šeštadienį toks pokalbis gali baigtis jūsų santykių bankrotu.

VĖŽYS Nors savaitės pradžios nuotaikos ir bus pakilios, tačiau likite budresni, atsargesni – situacija gali pasirodyti geresnė nei yra iš tiesų. Pirmadienį, antradienį geriau atsisakykite įsipareigoti svarbiuose dalykuose. Tuo metu galite būti pernelyg kategoriški, – nemokėsite lanksčiai reaguoti į galimus siurprizus darbe ar santykiuose su antrąja puse. Ketvirtadienis puikus svarbiems darbo susitarimams. Savaitgalį nesistenkite būti pirmi bei teisūs, ypač bendraudami su antrąja puse –  tai tas metas, kai vienu žodžiu galima arba santykius subjauroti (šeštadienį?), savo partnerį tarsi pikti magai paversdami rupūže, arba atvirkščiai – lyg kokie senovės alchemikai varį paverčiantys auksu perdaryti juos darnos linkme (tikėtina sekmadienį).  Tad bus svarbu savaitgalį dažniau pastebėti bei įvertinti sutuoktinio pastangas jus pradžiuginti…

LIŪTAS Kitos savaitės pradžia nebus tinkama aktyviai veiklai, – daugiau laiko skirkite poilsiui. Bus svarbu gerai išsimiegoti. Ramybė, poilsis gal būt padės apsisaugoti nuo neramių minčių apie partnerį pirmomis savaitės dienomis. Nereikėtų mėginti tuomet varginti ramunėlių: „myli – nemyli?“, kaip ir savo poros tais pačiais klausimais… Deja, bet galite išgirsti priešingą, nei laukiate atsakymą. Pakentėkite bent iki ketvirtadienio. Praleiskite šį laiką su tais, kas jus myli, būkite kartu su savo pora, su šeima, su vaikais, surenkite jiems netikėtą šventę – patirtas bendravimo džiaugsmas itin suartins bei praturtins, sukilnins santykius. Tai palankiausia savaitės diena, kai tinka priiminėti svarbius sprendimus tiek asmeniniame gyvenime, tiek veikloje. Laukia sudėtingas šeštadienis, kai tikrai neverta skirti meilės pasimatymų, aiškintis meilės santykių. Diena gera tvarkymuisi, na ir iškrovos dietoms. Sekmadienis vėl smagus, puikus kelionėms, susitikimams.

MERGELĖ Savaitės pradžioje bus sunku suprasti, kur pralaimi, o kur nugali, kur gauni, o kur prarandi? Tai apgaulingas metas ir geriau niekame nerizikuoti bei netvarkyti piniginių  – turtinių reikalų. Savaitės viduryje galite sulaukti netikėtos pagalbos, paramos. Šeštadienį nesiaiškinkite  santykių su antrąja puse. Tądien nepatartina ir įsimylėti – vėliau jus pasivys rūpesčiai dėl akimirkos euforijos. Tai ta situacija, kai sakoma: „kur buvo mano akys anksčiau?“.  O štai sekmadienis – nepriekaištingas. Viskas susiklostys net geriau nei tikitės!

SVARSTYKLĖS Savaitės pradžioje liks aktuali santykių pasirinkimo problema. Tiesa, tuo metu rasti teisingus atsakymus vargu ar pavyks? Sėkmingas aktyviam reikalų tvarkymui – trečiadienis, ketvirtadienis. Tiks spręsti problemas, susijusias ir su investicijomis. Pasistenkite spėti iki penktadienio sutvarkyti skubius, neatidėliotinus dalykinius reikalus, kad savaitgalį galėtumėte skirti, visiškai ramiam šeiminiam poilsiui. Šeštadienis atneš persilaužimą – Saulė jau įeis į jūsų ženklą. Vis dėl to kažko svarbaus savaitgaliui planuoti nepatartina.

SKORPIONAS Pirma savaitės pusė – jūsų lyderystės metas. Tiesa, tai nereiškia, kad būsite neklystami… Deja, pirmadienį, antradienį pakaks ne tik drąsos, ryžto, bet ir klaidingų įsitikinimų. Tai metas, kai ne visada reikia tikėti savo akimis bei ausimis… Neskubėkite tuo metu  kažko smerkti, barti, reikalauti. Ne laikas bus aiškintis santykius tiek darbinius, tiek asmeninius, juolab trinktelėti durimis ir tarti: „sudie“. Na, o pačios palankiausios dienos, kai viskas susiklosto jūsų naudai bus trečiadienis, ketvirtadienis. Būtent tuomet tinka žengti atsakingą žingsnį tiek veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. O štai šeštadienis tokiems atsakingiems sprendimams nebetinkamas. Sekmadienis padės išsiaiškinti jus varginantį klausimą.

ŠAULYS Savaitės pradžia mažai kam tinkama. Nebent ką nors pamiršti. Beje, bloga atmintis – gerų santykių pagrindas! Ir tai bus svarbu atminti pirmadienį, antradienį,, kai būsite linkę pasiduoti dvejonėms, kai atgims senos nuoskaudos, noras atsiteisti, pamokyti…  Nieko nesiaiškinkite bei nemėginkite suprasti, perprasti tomis dienomis. Tiesiog viską pamirškite. Imsite atsigauti nuo ketvirtadienio, kuris, beje, bus absoliučiai šauliškas, mat ketvirtadienis valdomas Jupiterio, jūsų ženklo šeimininko, o Mėnulis judės Šaulio ženklu. Tai metas, kai viskas pavyksta, kai laimite savo didįjį prizą. Tik nieko nesugadinkite šeštadienį, o tai bus galima padaryti, jei kažko imsite norėti iš antrosios pusės. Vėl puikus bei sėkmingas sekmadienis, kai galimi džiugūs bei naudingi susitikimai. 

OŽIARAGIS Kitos savaitės pradžia klaidinantis metas, kai lengva apsigauti, užsisvajoti ir pasukti ne tuo keliu. Tiesa, nesmagi realybė gana greitai privers nusileisti ant žemės. Tad nieko svarbaus neplanuokite iki penktadienio imtinai:  jokių kelionių, jokių sandorių. Ypač antradienis, trečiadienis blogos dienos susitikimams su šefu ar verslo partneriais, su kreditoriais – pinigų nesiskolinkite bei nesiskolinkite, taip pat neinvestuokite. Savaitgalis – pakilimo metas. Vis dėl to šeštadienis sudėtingas, kai reikia atsisakyti ką nors teisti, smerkti, – svarbiausia, žinoma, savo antrąja pusę. Sekmadienį būsite veiklūs, ir tai puikus laikas neformalioje aplinkoje spręsti jūsų darbo klausimus. Įsidėmėkite sekmadienį išgirstus patarimus, pamokymus.

VANDENIS Ne laikas ryžtingam reikalų tvarkymui kitos savaitės pradžioje. Kažkur lazdą perlenksite, kažką ne taip suprasite ar imsite ir pražiopsosite? Pats geriausias laikas veiklai – trečiadienis, ketvirtadienis, kai tikėtini gerieji pasikeitimai. Dabar įgysite svarbių asmenų pasitikėjimą bei pagarbą, sulauksite išskirtinių pasiūlymų. Kuo daugiau svarbių dalykų pavyks nuveikti per šias dienas, tuo ramesnę ateitį sau užsitikrinsite. Nors nuo šeštadienio Saulė jau jums palankiame Svarstyklių ženkle, tačiau tai dienai nieko rizikingo neplanuokite. Gerieji pasikeitimai prasidės nuo sekmadienio, nors gal tądien to nepajusite. Savaitgaliui neplanuokite jokių sunkių darbų – tai turi būti visiškos ramybės bei atsipalaidavimo dienos. Palankiai nuteiks, nuramins išvyka  kur toliau nuo namų kaimiškoje aplinkoje, gamtos apsuptyje.

ŽUVYS Kitos savaitės pradžia – savotiškų klaidų metas, kai stinga dėmesio, aiškumo ir daugoka vidinio nepasitenkinimo aplinka, savais ir svetimais, kai imama ir neteisingai pasielgiama, nors ir suvokiama, kad tai geruoju nesibaigs. Profilaktika paprasta – jokių atsakingų sprendimų, jokių santykių aiškinimosi. Beje, pirmadienis antradienis visiškai netinkamas laikas rinkis tarp kelių gerbėjų, kelių dalykinių pasiūlymų. Kad ir ką nuspręsite, vėliau gailėsitės. Deja, šiuo metu, santykiai su  partneriais (tiek dalykiniais, tiek asmeniniais) gali patirti krizę, ir pristigus kantrybės, bei užlietiems noro daugiau nebesitaikyti, bus lengva prisivirti ne itin skanios košės. Vis dėl to yra vilties, kad pavyks ją kažkaip suvirškinti savaitei baigiantis, tikėtina – sekmadienį.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (37sav.)! Savaitinis dvylikai Zodiako ženklų. Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×