PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 39 SAVAITĖ

Ši savaitė – reikšmingas Mėnulio pilnaties metas, kai esame kupini jėgų, įkvėpimo, kai apima kunkuliuojančios emocijos. Dabar viskas atvira, ryšku! Dabar itin norisi, kad mus išgirstų, pamatytų! Nebenorime būti vieni. Reikia poros! Štai tokie šios pilnaties „reikalavimai“…  O ji stos 29d. 12val. 57min. (Vilniaus laiku). Deja, diena bus sudėtinga – tai kritinė Mėnulio mėnesio 15-a para, kai svarbu nepasiduoti emocijoms ir likti ramiems. Šis laikas visiškai netinkamas aiškintis meilės santykių, užmegzti naujas romantiškas pažintis, – jūsų lauks nebent santykių pablogėjimas, nusivylimas dėl naujos pažinties… Šis laikas gali atnešti ir nemažai finansinių rūpesčių, tad nebūkite tądien lengvabūdiški išgirstiems pasiūlymams „gerai užsidirbti“, „naudingai investuoti“ ir pan.

Vis dėl to savaitgalis džiugus: šeštadienis įkvėps susitaikymo nuotaikas, o sekmadienis žada ir romantiškų svajonių išsipildymą… Klausiate: o kada gi dirbti, reikalus tvarkyti? Puiki savaitės pirma pusė. Tiesa, ketvirtadienis, nors ir tradiciškai pagal Mėnulio kalendorių (14-a Mėnulio para) ir tinkamas naujų darbų  pradžiai, tačiau viska turi būti parengta. Avantiūristiški sumanymai gali nepasiteisinti – ne metas bus viską statyti ant kortos. Deja tai laikas, primenantis Kortų Namelį, kuris laikosi tol, kol jo nejudini… Tad remkimės į seną įdirbį ir neeksperimentuokite su naujais, menkai žinomais dalykais. Beje, pasisaugokite nauju pažinčių, naujų „gerų“ draugų…

AVINAS Svarstyklių metas nebus sunkus, jei išmoksite nesusitapatinti su įvykiais. Neleiskite, kad kauptųsi įtampa, nepasitenkinimas – žvelkite į viską iš šalies. Atsakingiems dalykiniams pokalbiams bei susitarimams – puikus antradienis. O štai nuo trečiadienio apgaulingos dienos: gražias perspektyvas nupieš, daug pažadės, bet tai ir liks vieversys, padangėse plazdenantis. Penktadienis pavojingas ir santykių aiškinimuisi su pora. Džiugus ir sėkmingas savaitgalis, kai viskas pakrypsta jums pačia palankiausia linkme, ypač santykiuose su pora.

JAUTIS Antradienis sėkmingas svarbiam dalykiniams susitikimui – turite galimybę kai ką pakeisti savo naudai. Būkite kantrūs, nepraraskite diplomatiškumo ketvirtadienį, penktadienį – jūsų įtaka aplinkiniams bus stipri, net nepajusite, kaip netyčia sujauksite kažkam nuotaiką, ką nors įskaudinsite (labiausia tikėtina, jog tai bus nesusišnekėjimai su mylimu asmeniu, su vaikais). Dalykiniuose reikaluose (ypač finansiniu klausimu) tomis dienomis nepriiminėkite jokių svarbių sprendimų – galite pralaimėti, patirti nuostolių. Savaitgalis žada malonių staigmenų iš senų draugų.

DVYNIAI Svarstyklių metas jums dovanoja džiaugsmą, pilnatvės jausmą, atneša lengvą sėkmę. Nepastebimai viskas harmonizuojasi ir grįžta į savas vėžias… Tiesa, savaitės vidurys nebus visai sklandus, galimi tam tikri kliuviniai, netikėtumai, kurie išsisklaidys savaime, jei nesiimsite drumsti vandens. Kad ir kas nutiktų, neskubėkite išsigąsti, nuliūsti – tai laikina ir pataisoma.Labiausiai palankus bus antradienis. Trečiadienis puikus atsakingų darbo reikalų tvarkymui, svarbiems dalykiniams susitarimams.  Savaitgalį galimos laimingos pažintys – tiek draugiškos, tiek romantiškos. Šeštadienis labiau palankus susitikimams su senai matytais draugais, o sekmadienis – meilės pasimatymams.

VĖŽYS Esate kiek pervargę? Jums reikėtų bent trumpam nuo reikalų atsitraukti ir pailsėti, kitaip nebūsite atsparūs įvairiems nesklandumams. Likite supratingi bei taktiški: savaitės vidurys įtemptas pilnaties metas ir galite lengvai susivaidyti tiek su mylimu žmogumi, su vaikais, tėvais ar su kolega, viršininku. Ketvirtadienis, penktadienis apgaulingi – atrodys, jog viską galite, viskas pavyks, tačiau rezultatai neatitiks lūkesčių. Dienos ypač netinkamos finansiniams įsipareigojimams. Nepalankus metas ir romantiškoms pažintims. Tuščia bus aiškintis santykius ir su antrąja puse. Tačiau šeštadienį pokalbiai su pora bus ramesni – pavyks suprasti, kas kelią nerimą? Veiklai labiausia palankus trečiadienis.

LIŪTAS Jėgų ir optimizmo vis daugiau – Juodasis Mėnulis palengva traukiasi iš jūsų ženklo, ir ši savaitė bus sudėtinga nebent gimusiems paskutinę ženklo dieną. Antradienis bene palankiausia diena įvairių reikalų tvarkymui, svarbiems susitikimams bei susitarimams, puiki deryboms su žmonėmis, su kuriais sunku susitarti, kurie neieško kompromisų. To nereikėtų daryti ketvirtadienį, penktadienį – jei ir pažadės, bet neįvykdys. Beje, tomis dienomis apsigausite, jei imsite aiškintis santykius su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu. Nereikėtų tuomet dėti didelių vilčių, kad jus išgris bei teisingai supras. Nuo šeštadienio smagus metas.

MERGELĖ Į viską imate žvelgti lengviau, paprasčiau. Gal tik netenkins darbų tempai, – ne taip greitai viskas vyks, kaip norėtųsi? Vis dėl to įvykių neskubinkite, juolab nesistenkite nieko keisti – artėja jums sudėtingas periodas, per kurį geriau neapsikrauti naujų problemų sprendimu. Net, jei šį sėkmingąjį antradienį išgirsite gražių pažadų, įkvepiančių pasiūlymų, neužsisvajokite: jau ketvirtadienį, penktadienį ims ir paaiškės, kad reikiamų įvertinimų negausite, kaip ir norimo pasiūlymo darbui. Pasiruoškite, kad galimas ilgai brandintų planų ar asmens, kuris žadėjo padėti, patarpininkauti pozicijos pasikeitimas – jei ne antrą savaitės pusę, tai kitos pradžioje ar dar vėliau. Deja, Juodasis Mėnulis (Lilit) jau kitą savaitę bus jūsų ženkle. Vis dėlto savaitgalis ramus, ir jūs dar galėsite pasidžiaukite palankia Jupiterio padėtimi, atnešančią pripažinimą, aukštus įvertinimus, sėkmę veikloje, kelionėse, na ir daug gražių, šiltų jausmų…

SVARSTYKLĖS Artėja gimtadienis. Svarbu atsiriboti nuo neprivalomų žmonių bei reikalų. Baikite senus darbus, išpildykite duotus pažadus artimiesiems. Jei galite šią savaitę pailsėti irgi puiku. Tiesa, ne nuo antradienio – tai sėkmės metas, kurį verta skirti svarbių reikalų tvarkymui. Atsipūsti galėsite  nuo penktadienio. Na, o iki gimtadienio bus svarbu kaip galima labiau sumažinti darbo krūvius (bei tempus), kad liktų laiko tiesiog ramybei, tiesiog sau. Verta ilgiau pabūti gamtoje, pasivaikščioti prie tekančio vandens. Nepatartina veržti daug bendrauti, – dabar net geriausi draugai blaškys tiek savo džiaugsmais, tiek rūpesčiais. Savaitgalis tinkamas laikas tiek romantiškam pasimatymui, tiek gimtadienio šventimui.

SKORPIONAS Savaitės pradžia daug kuo sėkminga, tiesa, jei vengsite neapgalvotų įsipareigojimų. Nors antradienį gali nesinorėti ką nors veikti, tačiau ši diena jums atneš sėkmę. Tai itin palankus metas imti tvarkyti senus, įstrigusius reikalus ar norint atnaujinti kažkada sėkmingą veiklą. Puikus ir trečiadienis. Jausitės puikiai ir ketvirtadienį, tačiau laikas apgaulingas, pavojaus nejausite ir galite patikėti sukčiumi, lengvabūdiškai pažadėti – tai, kas vėliau jus gerai išsekins (bent jau finansiškai). Ketvirtadienis, penktadienis jau nebetinkamos dienos svarbių reikalų tvarkymui, o taip pat santykių aiškinimuisi tiek darbe, tiek namie. Tai nuostolingas metas – kai dingsta ir pinigai, ir meilė…  Itin romantiškas sekmadienis – gera proga įžiebti meilės ugnį blėstančiuose santykiuose…

ŠAULYS Jūsų ramybė bei mokėjimas kurti saugią, jaukią atmosferą bendraujant bus deramai įvertinti jau antradienį ir liks labai svarbiais visą savaitę, kuri žada margus įvykius, įvairius netikėtumus. Veiklai, svarbių reikalų tvarkymui labiausiai tinkamas antradienis. Nuo trečiadienio viskas gali imti strigti, ir nepadės jokios didvyriškos pastangos. Ne laikas iš savęs kažko reikalauti, spausti. Jei kas iš karto nesigaus, tiesiog atidėkite šį uždavinį neapibrėžtam laikui. Kol kas ne tik nieko nepaskubinsite, bet mėgindami pasiekti norimą rezultatą, dar ir susipyksite su artimaisiais, su bendradarbiais, partneriais darbe. Savaitgalis vėl smagus – staiga viskas pasikeis į gerą.

OŽIARAGIS Dažniau kartokite gerus žodžius, gerus palinkėjimus. Nepasiduokite pagundai viską spręsti radikalių permainų būdu, ypač jei tai susiję su santykių nutraukimu. Tai neišvaduos nuo netikusių minčių bei įpročių. Po kurio laiko vėl tas pas… Skirkite savaitę prioritetų išsigryninimui. Rinkitės tik tai, kas svarbiausia. Atsiribokite nuo antraeilių užduočių, nuo neprivalomo bendravimo. Tai padės sutaupyti laiko bei dvasinių jėgų, sukaupti ramybė, kurios šį savaitgalį tikrai prireiks. Antradienis, trečiadienis tinkami energingam įsisenėjusių reikalų tvarkymui. O štai ketvirtadienis, penktadienis visiškai netinkami piniginių – turtinių reikalų tvarkymui. Savaitgalis kupinas jaukių nuotaikų, – skirkite jį tiems, kuriuos mylite.

VANDENIS Svarstyklių metas  jums leidžia pasijusti vėl stipriais ir energingais. Tuo įsitikinsite jau antradienį, kai viskas vyks taip, kaip jums reikia. Planuokite tai dienai pačius svarbiausius susitikimus, sudėtingus pokalbius, atsakingus darbus –  laimėsite, gausite tai, ko senai siekėte. Tik ketvirtadienį, penktadienį nieko nesugadinkite – tai metas, kai reikia kiek save apriboti. Jei  vadovaukitės aksioma: „mažiau – yra daugiau“, neteks gailėtis, kad paleidote laimės paukštę ir rankoje liko tik kelios plunksnos… Vėl sėkmingas savaitgalis, kuomet gali atsirasti naujų, sėkmingų būdų senoms problemoms išspręsti. Nebijokite paeksperimentuoti, paieškoti kitokių sprendimų. Beje, pasiteisins metodika, kad „naujas yra vien gerai pamirštas senas“.

ŽUVYS Jūsų ženklo žmonėms prasideda magiškas laikas. Vis labiau pastebite, kad įtarimai pildosi – tai, ką nujautėte anksčiau, dabar įvyksta… Tik nekaltinkite savęs, kad nesugebėjote užbėgti įvykiams už akių – tai  katarsio laikas, kai per stresus išsivalome: jie padeda atsipurtyti nereikalingų žmonių, kvailų, nenaudingų reikalų, tuščių svajonių. Verčiau už tai padėkokime šiam sudėtingam metui. Dabar ims atsikartoti įvykiai, išsirišti problemos, kurios buvo svarbios pavasarį, vasarą. Reikalams tvarkyti palankiausia diena bus trečiadienis. Ketvirtadienį, penktadienį taps svarbus saikas, taktas. Savaitgalis žada geras naujienas ir džiugius susitikimus.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×