PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 52 SAVAITĖ

Astrologiniu požiūriu – dabar didysis šviesos metas, nes Žemė savo kelyje apie Saulę yra arčiausiai jos. Tai tas laikas, kai esame užpildomi šviesa ištisiems metams… Linkiu, kad visus 2024-uosius kasdiena būtumėte lydimi šios ypatingos šviesos bei angeliškos palaimos!

Savaitės pradžia sutampa su pakiliu priešpilnio metu. Planetų padėtis bus itin palanki Kalėdų šventimui, – užpildanti širdis meile, gerumu, sugražinanti darną,  ramybę. Antradienį būsime kupini jėgų, noro kažką nuveikti ar bent jau pasisakyti. Tačiau būtent tądien geriau dažniau patylėti bei paklausyti kitų išmintingų žodžių. Antra dienos pusę po 14val. 40min. gali tapti įtempta, kai verta atsiriboti nuo nemalonių žmonių bei kvailų minčių – saugokite savo emocijas. Beje, antradienis – gera proga aktyviam poilsiui. Verta pasportuoti. Tai gali padėti sumažinti stresą, dėl kritinio laiko pagal Mėnulio kalendorių antrąją dienos pusę. Galima nerami naktis, pasistenkite anksčiau eiti ilsėtis. Atidžiau pasirūpinkite turto saugumu.

Pilnatis stos naktį iš antradienio į trečiadienį: 27d. 2val. 33min. Trečiadienis gana sudėtingas, bent jau iki 15val. 38min., kol tęsis kritinis laikas. Šis laikas nepalankus svarbių reikalų tvarkymui, atsakingiems susitikimams bei susitarimams, kelionėms. Tai  nervingas laikas, – stenkitės dažniau nusišypsoti, jei intensyviai dirbate, bent trumpam atsikvėpti. Metas konfliktinis, – nesiaiškinkite santykių nei su savais, nei su svetimais. Nebūkite patiklūs, – šiuo metu bus lengva apsigauti. Tikrinkite bet kokią jus pasiekiančią informaciją. Ir būkite atidesni kelyje – tiek važiuodami, tiek pėsčiomis eidami. Labiau pasaugokite rankas. Būkite atidesni su aštriai įrankiais. Vakarop grįš ramybė, – vėl išmintingai imsime vertinti tai, kas aplink jus nutinka. Tai susitaikymo metas, – nepraleiskite progos atsiprašyti, pasakyti kažką švelnaus jums brangiam asmeniui.

Ketvirtadienis kupinas prieštaringų nuotaikų: norėsis taikos, ramybės, bet pasiduosime konfliktinėms nuotaikoms. Diena nepalanki aktyviam darbui – nepatartina imtis didesnių krūvių: stigs atidos, bus sunkiau susikaupti, rasti reikalingą informaciją ar dokumentą. Dažniau tikrinkite atliekamus darbus, mažiau žadėkite. Nesivelkite į intrigas, likite taikūs, – nusileiskite, atleiskite.   Būkite atsargesni su degiomis, sprogiomis medžiagomis, taip pat su aštriais įrankiais, su ginklais. Ketvirtadienio vakaras džiugus: nuo 16val. 50min. prasidės palankus metas įvairiems šventimams, pramogavimui. Palankūs bus ir romantiški pasimatymai.

Nuo penktadienio prasideda sudėtingas laikas veiklai (truks iki sausio 10d.), kai nederėtų nieko keisti, imtis naujos veiklos, pereiti į kitą darbovietę. Penktadienį patartina užsiimi užvilkintais, atidėtais, nebaigtais darbais. Tiks ieškoti senų klaidų bei jas taisyti. Būtina atida rašant, skaičiuojant. Dabartinės klaidos gali nemenkai pakenti jūsų profesinei reputacijai. Penktadienis žada rūpesčius tiems, kieno veikla susijusi su griežta disciplina, su tiksliais grafikais. Tai nepalankus metas vadovams, kariškiams. Diena bus smagesnė kuriantiems žmonėms – tai įkvėpimo metas. Penktadienio vakarą patartina skirti ramiam poilsiui, – šventimams, pramogavimui, meilės pasimatymams nuo 18val. 09min. nebe palankus metas.

Šeštadienį geras laikas įvairiems darbams nudirbti, ir nelabai tinkamas pramogavimui, šventimams. Bendraujant, venkite kritinių pastabų,  – greitai sugadinsite artimiesiems bei aplinkiniams nuotaiką. Sekmadienis dvilypis, kai atrodo, jog visi keliai į laimę atviri, tačiau tuo pat metu pajusite ir apribojimus, kliuvinius. Naujų pažinčių bent jau iki vakaro neužmezginėkite ir venkite tų, kas itin perša savo nuomonę bei skonį. Svečių priėmimui, viešnagėms palankesni metas nuo 20val. 46min.

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2024m. ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/  O taip pat SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius

AVINAS Paskutinė  metų savaitė netiks reikalams tvarkyti, spręsti veiklos, o taip pat šeimyninių problemų. Saugokite ramybę, nors ją gali drumsti nelauktos naujienos, netikėtų žmonių atsiradimas jūsų gyvenime. Daug bendravimo, įvairių susitikimų pirmadienį, antradienį. Trečiadienį, ketvirtadienį geriausia praleisti namuose. Pakilios nuotaikos apims nuo penktadienio. Gali megztis nauji jausimai…Na, o ruošiantis Naujųjų šventimui pasistenkite neprisirišti prie formalumų, nepasiduoti pedantizmo vergijai. Neleiskite, kad nuotaiką gadintu kokia nors nevykusi smulkmena: kaip gausis, taip ir gerai!

JAUTIS Savaitės pradžioje būsite kupini ramybės, šventinės palaimos, kurią ko gero jums vieninteliams pavyks išlaikyti per visą šią intriguojančią pilnaties savaitę. Na, o labiausiai džiugios nuotaikos apims tuos, kas yra išvykę, kas šiuo metu toli nuo namų. Net, jei turite neatidėliotinų reikalų, nesiveržkite juos tvarkyti šią paskutiniąją metų savaitę. Trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis – dienos nebus palankios veiklai. Verčiau jau skelbkite atostogas, – darbingi pasijusite nebent sausio 3d.? Dėl Naujų sutikimo nesijaudinkite – viskas palankiai klostys, jei likite santūresni švęsdami, būsite atsargesni kelyje.

DVYNIAI Daug dėmesio bei pasisekimo sulauksite pirmadienį, antradienį! Tai  bus džiugios dienos, kai pasijusite laimingi bei mylimi. Nuo trečiadienio gali užgriūti rūpesčiai, prasidės tikra painiava… Nors atsiras patarėjų, padėjėjų, tačiau nebūkite patiklūs, neskubėkite patikėti viskuo, ką išgirsite. Kitą vertus, galite sužinoti ir vertingų dalykų, išgirsite naudingų patarimų, tad teks išmokti atskirti pelus nuo grūdų. Įvykių neskubinkite. Nieko jėga ar piktuoju nesiekite. Naujųjų sutikimui verta rinkis savo namus, – geriau  jausitės jaukioje aplinkoje su artimiausiais žmonėmis.

VĖŽYS Savaitės pradžia leis pajusti didžiųjų metų šventės paslaptį, pasinerti į šeimyninio bendravimo idiliją. Gal būt atsives paslaptys, sužinosite, tai, kas buvo nuo jūsų slepiama? Šios dienos leis atviriau pasišnekėti su artimaisiais, pakalbėti apie tai, apie ką paprastai nutylite… Tai bus pilnaties savaitė, tad nestigs veiklumo, įkvėpimo, bent jau antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį. Tai bus gera proga atlikti visus nebaigtus darbus, susitvarkyti namuose tai, ką vis atidėliodavote. Tiesa, besiruošiantiems 2024-ųjų  sutikimui, gali apimti naujų dovanų, daiktų pirkimo azartas. Vis dėl to galite persistengti, – išlaidos  nepasiteisins. Prieš išsiruošdami į parduotuves, verčiau patikrinkite senas „atsargas“. Ir būkite saikingesni bei atsargesni bendraudami, – galite netyčia ką nors įskaudinti (ko gero ilgam). Sekmadienį bus irgi svarbu atsargumas ir ne tik bendraujant, bet ir ruošiantis Naujųjų sutiktuvėms.

LIŪTAS Savaitės pradžioje džiugins bendravimas, – jums pavyks išgirsti bei suprasti artimuosius, įkvėps naujiems sumanymams ir susitikimai su bičiuliais. Tik nesugalvokite tuojau pat visko griebti! Deja, trečiadienis, ketvirtadienis – strigimo metas, kai bet kokie nauji projektai liks įšaldyti neapibrėžtam laikui. Daug neplanuokite, – savaitės vidurys ir taip žada naujus netikėtus rūpesčius, neplanuotus darbus, nenumatytas išlaidas. Artėjant Naujųjų šventimui stiprės protesto nuotaikos. Nurimkite, kitaip šventę sugadinsite santykių aiškinimusi su artimaisiais, su mylimu žmogumi. Per Naujuosius, pagrindiniu rūpesčių gali tapti taps vaišių stalas, – tik nepersistenkite: ne vien duona esame sotūs.

MERGELĖ Sekmadienį imsite vėl šypsosies. Kad šventimas bendravimas klostytųsi sklandžiai, nebūkite itin reiklūs sau, likite pakantesni ir artimiesiems. Nuo trečiadienio rūpesčių bei visokių nesusipratimų gali padaugėti. Geriausia būtų, jei nuo pat savaitės pradžios ilsėtumėtės – pats laikas atsipalaiduoti, nusiraminti, jėgas sukaupti. O jų stygių itin galite pajusti jau nuo penktadienio. Naujųjų išvakarėse viskas pasikeis – atsigausite, būsite apimti pakilaus entuziazmo, tad sutikimas bus smagus! Atrodysite puikiai, laukia pasisekimas: atsidursi visų akiratyje, dėmesio centre. Vis dėl to rinkitės saugią aplinką švęsti, būkite atidūs maisto kokybei. Na, o labiausiai pažeidžiami bus gimę rugpjūčio pabaigoje, rugsėjo pradžioje.

SVARSTYKLĖS Ši savaitė atneš netikėtumus, permainas. Bet ar jos bus laimingos? Savaitės pradžios – tikrai taip. Kupini šventinio džiaugsmo būsite pirmadienį, antradienį. Tai pakilių nuotaikų laikas, tad viskas susiklostys taip, kaip norėsite. Vis dėl to nuo antradienio vakaro gali atsirasti nenumatytų rūpesčių, keblumų. Jau trečiadienis, ketvirtadienis komplikuoti, kai nesuprasi kas negerai, kas nepatinka? Venkite prieštarauti tiek darbe, tiek namie, kitaip gerokai susigadinsite nuotaiką ir ne tik sau. Būtina atida darbe – galite lemtingai suklysti, na o namuose kantrybė bei optimistiški vertinimai. Per Naujųjų šventimą geriau venkite gausių susibūrimų, nežinomų kompanijų. Būkite su tais, kurie jus supranta, palaiko.

SKORPIONAS Savaitės pradžioje jums reikalinga saugi, rami aplinka, – kelionėms, viešnagėms per Kalėdinį šventimą ne pačios geriausios dienos. Nuo trečiadienio atkusite ir būsite kupini noro ką nors svarbaus nuveikti. Vis dėl to neplanuokite  svarbių darbo susitikimų, taip pat venkite aiškintis santykius – tiek dalykinius, tiek asmeninius. Ir nesistenkite valdyti tų, kurie už jus viršesni, vyresni, ypač savaitei baigiantis. Naujuosius norėsis praleisti su senais, gerais draugais, ir iš tiesų, bus naudinga juos sutikti senų gerų draugų apsuptyje.

ŠAULYS Geros naujienos, džiugūs susitikimai jūsų laukia savaitės pradžioje. Tai tas metas, kai suvokiate, jog esate ne vieni, jog tiek daug žmonių  jumis žavisi, rūpinasi. Beje, šią savaitę (ypač pradžioje bei savaitei baigianti) galite sulaukti ir intriguojančių romantiškų pasiūlymų. Nors savaitės pradžia ir rami, džiuginanti, tačiau jau nuo trečiadienio vėl nauji rūpesčiai. Tik nesiimkite nieko veikti, nepriiminėkite lemtingų sprendimų, – kol kas reikia išlaukti. Šeštadienį dings per pastarasis dienas susikaupusi įtampa ir savaime atsiduosite šventinės dvasios burtams. Per Naujuosius daugiau dėmesio skirkite tėvams.

OŽIARAGIS Pirmadienį, antradienį bus svarbu nesiduoti užvaldomiems perfekcionizmo angelų, – tai laikas, kai reikia mokėti atsipalaiduoti, pasinerti į kalėdinio šventimo paslaptį… Nuo trečiadienio ne kas – nerimas, įtampa. Teks susidurti su priešstata, konkurencija, įtarimais. Reikalai gali imti strigti. Tiesa, nėra to blogo, kad neišeitų į gerą – tai apsaugos nuo rizikingų sprendimų savaitės viduryje. Turite būti itin atidūs nuo penktadienio. Geriausia būtų nuo šios dienos iki sausio 10d. atsitraukti nuo veiklos ir tiesiog paatostogauti. Dėl Naujųjų sutikimo nesijaudinkite: per šventinį vakarą būsite pagerbti bei įvertinti – jausitės laimingi.

VANDENIS Smagiai jausitės savaitės pradžioje. Tai bus laimingų romantiškų pažinčių dienos, kuria reikia leisti su tais, kuriuos mylite. Daugiau bendraukite su savo vaikais. Savaitės vidurys sudėtingas, – imsite nervintis, be reikalo ką nors įtarinėti, blaškytis. Taps sunku suprasti ko ir kaip norite? Labiau pasaugokite savo sveikatą. Darbe būtina atida. Nesiimkite nieko, ko gerai nežinote. Labiau pasitikėkite savo antrąja puse savaitei baigiantis, likite saikingais optimistais ir ypatingų rūpesčių nepatirsite per Naujųjų šventimą.

ŽUVYS Savaitės pradžios nuotaikos bus kupinos nostalgijos, tačiau ir ramybės, – tai bus laimingas šeimyninių džiaugsmų metas, pajusite tikrąją Kalėdų dvasią. Galimi susitikimai su senai matytais žmonėmis. Gali atsinaujinti ir pamirštas meilės ryšys, – jausitės lyg nugrimzdę seną sapną… Nuo trečiadienio tarsi atsibusite, tik nepasiduokite pagundai atlikti visus nebaigtus metų darbus, nesistenkite už visus viską atlikti, visur suspėti.  Nepersidirbkite, – Naujiesiems atėjus nebeturėsi jėgų bei sveikatos. Na, o sutikti Naujuosius šiemet itin svarbu susitaikius su artimaisiais, su antrąja puse.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (52sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×