KAIP SUTIKTI 2024? PALANKIOS SPALVOS, AMULETAI

Sausio 1d. sutikimo sėkmė žymia dalimi priklausys nuo to, kur sutiksite: Lietuvoje ar užsienyje? Šokdami ant stogo (ar stalo), kalnų namelyje ar savo namų svetainėje? Jei norite maksimalios sėkmės, tuomet reikėtų keltis švęsti į ūkanotąjį Albioną arba dar labiau į vakarus. Tiesa, net ir vakariau nuo mūsų esančiose teritorijose netiks ropštis ant stogo ar galvoti norus kokio nors kalno viršūnėje.

Patartina būti atsargesniems ir judant paskutinėmis gruodžio dienomis, taip pat pirmąją sausio dekadą, nes išaugs kojų traumų tikimybė. Deja, moterys per Naujųjų sutikimą bei sausio 1d. bus itin pažeidžiamos. Verta dėvėti saugius batelius žemais kulniukais, ne tik, kad išvengtume nesmagumų einant, šokant, bet ir tam, kad „neprovokuoti“ Saturno, – jo kirtis gali tapti fatališku ne tik jūsų sveikatai, bet ir meilės santykiams, karjerai. Dėl šios priežasties geriau vengti juodos spalvos bei tamsiai mėlynos (išimtis kobalto mėlynai).

Vis dėl to pataisyti tokią „liūdną“ padėtį galima ir vietinėmis namų sąlygomis! Tarkim, pakelti taurę Naujųjų sutikimo proga, pasveikinti artimuosius, draugus ne anksčiau 1val. 7min. Vilniaus laiku.

  • Laimingos spalvos: mėlyna (kobalto), žydra, alyvinė.
  • Laiminga kryptis (naudinga pasisukti veidu sutinkant Naujuosius, galvojant norus): pietvakarių.
  • Laiminga figūra: stačiakampis (tai gali būti ir jūsų papuošalas, aksesuaras, ir stalas už kurio sėdėsite).
  • Akmenys talismanai, amuletai: safyras, raudonas jaspis, kalnų krištolas.

Taip pat norėčiau priminti, kad vis dar tęsiasi Juodojo Katino arba Triušio metai pagal Kinų astrologiją. Tad nesiveržkite sausio 1-osios naktį sveikinti Žaliojo Drakono, – ir Juodąjį Katiną supykinsite ir per anksti Drakoną pažadinsite… Žinia: neišsimiegoję nebūna labai švelnūs bei meilūs, tad galite sulaukti ne Drakono malonių dovanų, o pikto šnypštimo… Nesunkinkite ir taip jau komplikuotos Saturno bei Veneros padėties per Naujuosius. Viskas gerai, kas laiku! Sulaukite vasario 10d., kai tikrai jau prasidės Žaliojo Drakono valdžios metas! Kaip pasiruošti Žaliojo Drakono sutikimui, rasite mano Astrologiniams 2024m. kalendoriuje: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/

Na, o kokie gi metai laukia Zodiako ženklų galite pasižiūrėti video:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×