PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 51 SAVAITĖ

Trečiadienį pirma Mėnulio ketvirtis pereina į antrą. Ši savaitė – Mėnulio augimo metas, kai esame kupini gražių svajonių bei norų kalnus versti. Ir iš tiesų, jei pamėginsite savo svajones įgyvendinti pirmadienį, – jums pavyks. Deja, kuo toliau, tuo kukliau reikėtų vertinti savo galimybes bei likimo palankumą. Tad svarbiausius darbus, pokalbius, susitarimus, atsakingų dokumentų tvirtinimą verta planuoti pirmadieniui. Daug kuo naudingas bus ir penktadienis, tad jei tądien nebūsite visiškai okupuoti šventinių rūpesčių, pavyks sėkmingai sutvarkyti klausimus, susijusius su veikla, su pinigais.

Ir atvirkščiai, nereikėtų planuoti svarbių susitikimų, aptarinėti problemų (tiek dalykinių, tiek asmeninių), spręsti finansinių problemų antradienį, o ypač trečiadienį, ketvirtadienį. Trečiadienis – labiausiai nepalanki savaitės diena moterims. Tai metas, kai nereikia aiškintis su antrąja puse mįslių: kur dingsta meilė, pinigai ar džiugesys?

Nuo penktadienio jau vėl ramios dienos, tiesa, atnešančios esmines permainas: penktadienį Saulė Ožiaragio ženkle, šeštadienį Merkurijus Šaulyje. Šios dienos puikios bendravimui, apsipirkimui, dovanų rinkimui, kelionėms bei žadančios ramų, džiugų Kalėdų sutikimą bei slapčiausių svajonių išsipildymą.

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2024m. ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/  O taip pat SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius

AVINAS Pirma savaitės pusė netinkama svarbiems susitikimams, kelionėms. Sėkmė neskubės kištis į jūsų reikalus, tad mažiau rizikuokite, nebūkite patiklūs nei piniguose, nei meilėje. Bus svarbu taupyti ne tik pinigus, bet ir laiką, jėgas, saugoti gerą nuotaiką, šilumą santykiuose su artimaisiais. Gana pavojinga santykiams su mylimu žmogumi bus trečiadienis, kai vienu netikusiu žodžiu galite išprovokuoti partnerį negražiam poelgiui. Liksite įskaudinti. Ne pats geriausias sumanymas apsispręsti meilėje ir ketvirtadienis. Ir tik šeštadienį įgausite išminties, ką rinktis, kaip bendrauti su tuo(ta), kas jums brangu, artima?  Pokalbiai, sužinoti dalykai prie Kučių stalo gali kai ką svarbaus jums paaiškinti bei nulemti.

JAUTIS Jei pirmadienį nesuskubsite sutvarkyti jums svarbaus reikalo, vėliau tuščia savaitės pirmąja pusę spręsti problemas, tiek darbo, tiek santykių su antrąja pusę. Labiausiai sudėtinga diena – trečiadienis. Tai krizinis metas nestabilioms poroms, kai ima ir visu ryškumu atsiveria visi nesklandumai santykiuose, kai ima atrodyti, jog esate visiškai nesuderinami. Ir tai visiškai užtemdo, kas buvo gera, šviesu… Nedaug kuo skirsis ir ketvirtadienis, kai norėsis į viską numoti ranka ir nusigręžti. Šiomis dienomis tikrai nereikia santykių aiškintis, kelti ultimatumus. Pavojinga ir nutraukinėti. Vertėtų nuo visko atsiriboti ir daugiau laiko pabūti vieniems su savimi. Penktadienį atkusite, ir tik tuomet atsiras galimybių ir pakreipti įvykius norima linkme. Tai bus tas metas, kai galite išgirsti gerą patarimą, gauti naudingą pasiūlymą, sulaukti geranoriško pritarimo nuoširdžios pagalbos. Sekmadienis bus kupinas ramybės, šventinės palaimos.

DVYNIAI Išskirtinis pirmadienis – nepraleiskite geros progos svarbaus reikalo tvarkymui. Bus taip kaip norėsite. Verta spręsti darbinius klausimus. Verta su vadovybe ar su asmenimis, nuo kurių priklauso karjera aptarti jūsų perspektyvas. Nuo antradienio ne viskas palankiai klostytis – būtina atida. Tai tas metas, kai vienas netikslus žingsnis, ir prasideda griūtis. Nerizikuokite darbu, sveikata, pinigais. Galimi praradimai, nuostoliai. Trečiadienis, ketvirtadienis apgaulingi – venkite įsipareigoti, ypač piniguose bei meilėje. Tai neperspektyvios dienos, kai viskas gaunasi atvirkščiai. Beje, būkite atidesni virškinimui. Nuo penktadienio prasideda jums kritinis Ožiaragio laikas, kai teks išmokti į viską reaguoti ramiai. Kitaip kalbant, prieš ką nors reikšmingo pasakydami, įpraskite suskaičiuoti nuo dešimt iki vieno ar atlikti raminančių kvėpavimo pratimų ciklą. Turite suprasti, kad jums Ožiaragis – katarsio ženklas, ir kol Saulė judės šiuo ženklu, tikėtis, kad viskas idealiai ir sklandžiai klostysis labai nereikėtų. Vis dėl to šventiniai sekmadienio susitikimais bus džiugūs, – pasijusite laimingi bei mylimi.

VĖŽYS Pirmadienis itin palankus, – viskas išsispręs net geriau nei to tikėsitės. Tai bus puikus laikas priimti ilgalaikius sprendimus (ypač darbe). Gera proga susitikimams su žmonėmis iš toli, taip pat ir kelionėms. Įsidėmėkite patarimus, gautus pirmadienį, priimkite ir pasiūlymus veiklai – tai bus naudinga.  Tik nieko nesugadinkite antradienį. Nesivelkite tądien į ginčus, niekam nieko neįrodinėkite, nemokykite. Nuo trečiadienio gali apimti liūdesys ir net nerimas… Rūpesčių pakaks tiek namuose, tiek darbe. Vadovybė ims reikalauti didesnio paklusnumo, o sutuoktinis norės jumyse matyti tą žmogų, kuris namuose yra už viską atsakingas. Vis dėl to, nesiginčykite su jais. Penktadienį jums pavyks rasti kompromisą. Šeštadienį būsite itin darbingi ir nė nepajusite, kaip sėkmingai pavyks atlikti visus šventinio pasiruošimo darbus. Sekmadienio vakaras leis pajusti didžiųjų metų šventės paslaptį, pasinerti  į šeiminio bendravimo idiliją.

LIŪTAS Jei sprendžiate mokesčių, skolų, draudimo klausimus, verta jais užsiimti pirmadienį – tai iš ties sėkmingas laikas, beje, tinkamas ir pinigų skolinimuisi, kredito ėmimui. Antradienis gali priversti keisti planus, susijusius su kelione, su šventimu. Nuo antradienio iki ketvirtadienio nepalankus metas svarbiems reikalams, susitikimams. Tai nuostolingos dienos, kai netinka priiminėti finansinius sprendimus. Neskubėkite, labiau pasaugokite savo reputaciją, o taip pat  pinigus, turtą. Iki penktadienio bus didesnė traumų, avarijų, o taip pat konfliktų tikimybė. Itin pavojinga bus reikšti pretenzijas mylimam žmogui, sutuoktiniui, nebent norite per šventes likti vieni? Beje, savaitgalį jūsų nuotaikos bus visai kitokios ir tai, kas anksčiau erzino atrodys nereikšmingos smulkmenos. Penktadienis bus naudingas aptarti darbo, taip pat piniginius – turtinius reikalus. Šeštadienis pagaus tikras pasiruošimo šventėms įkarštis. Sekmadienio vakarą suprasite, kad viskas puiku.

MERGELĖ Net jei nieko nesinorės veikti, vis dėl to pirmadienio dienotvarkė turi būti pilnai užimta: kuo daugiau spėsite, tuo daugiau laimėsite (turėkite omeny, kad iki penktadienio jau nieko doro nesigaus). Pirmadienį turėsite progą susitarti jums svarbiais klausimais, susiderėti palankiomis sąlygomis. Tai ir geras metas taikymuisi, – žinosite ką pasakyti, kad jus suprastų, išgirstų? Ir visas priešingai nuo antradienio iki ketvirtadienio imtinai – tai bus tas metas, kai niekas nieko nenorės girdėti, suprasti. Logika bus bevaisė. Nesugalvokite šiomis dienomis ką nors keisti, ypač darbe. Ir tik nuo penktadienio galite tikėtis pagerėjimo veikloje. Tuomet galite gauti ir  visai neblogų pasiūlymų, kuriuos verta priimti. Savaitgalio nuotaikos pakilios. Tiesa, kad pasiruošimas Kūčioms praeitų sklandžiai, nebūkite itin reiklūs sau, likite pakantesni ir artimiesiems.

SVARSTYKLĖS  Pirmadienis taps sėkmingu svarbių darbo reikalų tvarkymui. Pats laikas tartis su vadovybe dėl jums palankesniu sąlygų ar su partneriais aptarti plėtros klausimą. Beje, diena bus tinkama darbo instrumentų įsigijimui. Taip pat – tai geras laikas rinkti dovanas bendradarbiams. Vėliau sudėtingas metas, – nebus lengva. Ypač antradienį, trečiadienį taps svarbu kuo geriau atlikti savo užduotis darbe. Bendraudami su vaikais irgi būkite kantresni bei atlaidesni. Beje, trečiadienį, ketvirtadienį galite perlenkti lazdą užsiimdami sutuoktinio įtikinėjimu vienaip ar kitaip elgtis. Nuo penktadienio tapsite labiau intravertiški –  Ožiaragio laikas jus paskatins susitelkti ties namais, šeima. Penktadienis, šeštadienis – savotiško sąstingio laikas, kai nereikia dirbtinai skubti įvykių, siekti norimo rezultato. Atgausite ūpą sekmadienį. Kalėdų sutikimas dovanos šviesą, ramybę jūsų sielai, jūsų namams.

SKORPIONAS Pirmadienis – svarbiausia ir sėkmingiausia savaitės diena, kai jums atviri visi keliai, na ir visų širdys… Pagalvokite, ką svarbaus turite nuveikti, ką reikšmingo pasakyti asmeniui, kuris jums brangiausias pasaulyje? Nelaukite stebuklingojo Kalėdų meto, – gražių žodžių nebūna per daug, jie reikalingi ir būnant pilkos kasdienybės valdžioje.Nuo antradienio kiek stabtelkite. Neužsibrėžkite daug pirmai savaitės pusei. Gali labiau imti slėgti rūpesčiai dėl pinigų, darbo, dėl tvyrančios nežinios. Deja, nesitikėkite, jog šią savaitę kas išsispręs. Nebent atidėtumėte savo rūpesčius penktadieniui? O iki to laiko geriausia atsiriboti nuo visko, kas drumsčia ramybę. Sekmadienį geriausia leisti su savais savo namuose. Beje, jei norite išmėginti Kūčių spėjimus, būrimus, jie bus pranašiški…

ŠAULYS Pirmadienis kažkuria prasme stebuklinga diena – lyg ir nieko nedarysite, tačiau viskas susitvarkys taip, kaip jums reikia. Deja, nuo antradienio būtina atida. Ne laikas svarbiems sprendimams, santykių aiškinimuisi. Labiau pasaugokite pinigus turtą. Nors daug kas piktins, tačiau antradienis, trečiadienis netinkami kovoti už savo teises darbe, o namie karščiuotis dėl to, kas sugedę (ir ne tik daiktuose). Šią savaitę būsi jautresni, labiau pažeidžiami, – tiek darbe, tiek namie sustiprės įtampa, padaugės ir kliūčių, sąlyginumų. Itin veiklūs bei energingi tapsite nuo šeštadienio. Geros naujienos, džiugūs susitikimai jūsų laukia sekmadienį. Ir tai tas metas, padedantis stiprinti šeimyninius ryšius, santuokinius saitus.

OŽIARAGIS Svarbiems pokalbiams, kelionėms pirmadienis visapusiškai naudingas. Tai tas laikas, kai sužinomi svarbūs dalykai, padedantys priimti teisingus sprendimus. Nuo antradienio būkite kantresni, neskubinkite įvykių eigos, labiau pasirūpinkite sveikata. Trečiadienis, ketvirtadienis gali atnešti rūpesčių ir dėl artimųjų. Ir venkite santykių aiškinimosi su sutuoktiniu. Ramybė sugrįš penktadienį. Tądien prasideda ir Ožiaragio karaliavimo metas, lemiantis jums ilgalaikes perspektyvas. Dienos nuotaikos romantiškos ir tai gera proga ne tik rinkti dovanas mylimam asmeniui. Tai tas lakas, kai verta atvirai pakalbėti su mylimu žmogumi apie jūsų ateitį. Puikiai jausitės sekmadienį, tiesa, bus svarbu nesiduoti užvaldomiems perfekcionizmo angelams, – tai laikas, kai reikia mokėti atsipalaiduoti, pasinerti į Kalėdinio šventimo paslaptį…

VANDENIS  Pirmadienis – labiausiai tinkama diena tvarkyti piniginius, turtinius reikalus, pirkti reikalingus daiktus šeimai, namams, na ir žinoma dovanas. Vis dėl to nuo antradienio jau nereikėtų priiminėti jokių svarbių finansinių sprendimų. Savaitė nebus tinkama ir kažką keisti, – viskas gali išeiti atvirškai. Gauti pasiūlymai veiklai, uždarbiui irgi vargu ar pasiteisins.  Nebent, jūs tai išgirstumėte pirmadienį? Itin intravertiškas penktadienis, šeštadienis, kurį geriausia praleisti namuose. Tiesiog ramiai atsipalaiduokite, ilsėkitės. Na, o sekmadienio vakarą aplankys tikrasis šventinis džiaugsmas.

ŽUVYS Šaunus pirmadienis – viskas kaip iš pypkės. Susitikite su jūsų veiklai svarbiais žmonėmis, tarkitės dėl jums reikalingų sąlygų. Pareikalaukite, kas jums priklauso! Tiesa, jei tai pamėginsite padaryti antradienį, trečiadienį – gausite priešingą rezultatą. Jei tomis dienomis imsitės ką nors mokyti, įrodinėti, jei pradėsite su sutuoktiniu aiškintis santykius, galite gana greitai susivaidyti. Trečiadienį, ketvirtadienį būkite apdairūs ir piniginiuose – turtiniuose reikaluose. Visus ginčytinus klausimus bei santykių analizavimą atidėkite penktadieniui – tuomet pakaks ir sveikto proto, ir geranoriškumo. Sekmadienio nuotaikos bus kupinos ramybės bei susitaikymo – tai bus laimingas šeimyninių džiaugsmų metas, pajusite tikrąją Kalėdų dvasią.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (51sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×