PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 4 SAVAITĖ

Tai pirma Mėnulio mėnesio ir Naujųjų Rytų metų savaitė, kai esame kupini nauju vilčių, naujų sumanymų. Ir iš tiesų, žvelgti į ateitį, svajoti, kurti naujus projektus bus puikus laikas. Net, jei jums atrodo, kad viską turite, viskas stabilu ir gerai jūsų gyvenime, tiesiog palinkėkite sau, artimiesiems bei visam pasauliui naujų, šviesių pokyčių. O tai itin svarbu, kai Saulė juda Vandenio ženklu, lemiančiu permainas.

Šaunių sumanymų gali kilti antradienį: diena iki 16val. itin naudinga svarbiems dalykiniams susitikimams, aptarimui rūpimų karjeros klausimų, o taip pat reikalų tvarkymui, susijusių su namais, šeimas. Palankus spręsti būsto įsigijimo, nuomos klausimus. Naujos veiklos pradžiai puikus trečiadienis, penktadienis.

Vienintelis labiau komplikuotas metas, išpuola sekmadienį. Tiesa, rytmetis iki 11val. ramus bei džiugus. Vėliau prasidės nepalankus laikas pagal Mėnulio kalendorių ( 9-a Mėnulio para) ir gali atsirasti įtampa, kilti nepasitenkinimas (be aiškios priežasties daugiausia) aplinkiniais, mylimu asmeniu, gyvenimo sąlygomis, turtu, savo išvaizda, apranga. Ir ši tendencija gali itin sustiprėti antrą dienos pusę po 14val. 25min. Šis laikas taps labiau sudėtingu moterims. Nepatartina tuomet pirkti vertingus daiktus, drabužius, kosmetiką. Bus nepalankūs meilės pasimatymai bei romantiškos pažintys. Tai bus blogas metas ir pinigų investavimui. Taip pat antra dienos pusė nėra tinkama dovanų teikimui, šventimams, svaigalų vartojimui (išaugs apsinuodijimų tikimybė). Tai iliuzijų metas, – tad ne laikas kažką vertinti, ant ko nors pykti, kaprizus demonstruoti, santykius aiškintis. Likite pakantesni, atlaidesni ir dosnesni. Tai geras laikas labdarai, – bent kažkam suteikite bičiulišką pagalbą.

Nuoroda į video: https://youtu.be/knT5OoFWMJE

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (4sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×