KOKIE BUS JUODOJO KIŠKIO (TRIUŠIO, KATINO) METAI?

Kiškis (triušis, katė) – Mėnulio gyventojai. Nenustebkite – rytų legendose pasakojama, kad pilnaties naktį atidžiau įsižiūrėjus į Mėnulį, gali pamatyti straksinti kiškutį ar besimuistantį katiną… Taip jau susiklostė, kad dėl šios priežasties rodos du skirtingi gyvūnai tapo vienų metų, atstovaujančių Mėnulio energiją, valdovais.

Šie budistiniai Naujieji Metai ir bus valdomi nakties šviesulio gyventojų – Kiškio (Triušio) arba Katės. Jie kinų astrologijoje vienareikšmiai. Štai taip paprastai paaiškinama sumaištis: Katė ar Kiškis (Triušis)? Nenuostabu ir tai, kad tai du gyvūnai – Mėnulis visose astrologinėse mokyklose siejamas su dvilypumu ir skaičiumi du.

Naujųjų pradžios šventimas nėra griežtai apibrėžtas. Pagal įvairias Rytų tradicijas tai gali būti skirtingi laikai: ir Mėnulio Jaunatis (stos 22val. 53min.), ir Žiurkės valandos pradžia (23val. 19min. pagal Vilnių). Kada gi geriausia uždegti „Metų“ žvakę? Ją galima pradėti deginti nuo Jaunaties, tačiau tinka įžiebti ir bet kada per Žiurkės valandą (jos trukmė atitinka mūsiškes dvi valandas nuo 21d. 23val.19min. iki 22d. 1val. 19min.). Planų kūrimui vis dėl to reikėtų rinktis tikslų Jaunaties laiką. Na, o savo gerus ir gražius palinkėjimus galite siųsti bei teikti dovanas artimiesiems, draugams dar ilgai – Kinijoje ne vieną dieną, o net kelias savaites švenčiama Naujųjų Metų pradžia!

Pagal tradicinį Kinų metų skaičiavimą tai bus 4721m. Kiškio metai siejami su šeimynine ramybe bei stabilumu, saugumu. Su naujais ambicingais siekiais bei tikrojo pašaukimo atradimu. Kiškis skatins draugiškumą bei svetingumą – dažniau kvieskitės svečius į namus. Taip pat šie metai gausina santuokas (ypač tarp vyresnio amžiaus asmenų), nes šeimos pilnatvė tampa siekiamybe – kad ir koks Kiškis (Katinas) būtų laisvas ir nepriklausomas, tačiau bendravimo šiluma jam būtina… Kilniadvasiškumas bei dosnumas, kaip ir visapusiškos harmonijos siekimas, taip pat – Kiškio (Katino) bruožai.

Kiškio (Katino) metais vyraujanti Mėnulio energija skatins ne tik šeimos sukūrimą, bet ir pasirūpinti tinkama gyvenama vieta. Tai puikus laikas įsigyti būstą, keltis į naujus namus. Kadangi tai bus “jaunesniojo brolio” metai, kai vyraus moteriškos „inj“ meditacinės energijos, daugiau bus svajojama, mąstoma nei veikiama. Kiškis (Katinas) būna ir melancholiškas, jam svarbūs prisiminimai, tad 2023m. dažnai pasikartos praeities scenarijai… Ir dabar turėsite progą išspręsti ankstesnes, besikartojančias problemas. Kiškio (Katino) mistiškumą bei melancholiją dar labiau stiprins Vandens stichija.

  • Vandens stichijos pagrindinė spalva – juoda, tačiau gali būti ir tamsiai mėlyna, kartais žydra.
  • Laimingi skaičiai: 5, 7, 9 ir skaičiai, kuriuose pastarieji yra.
  • Laimingos dienos: 15, 27, 30 diena kiekvieno mėnesio.
  • Laimingi mėnesiai: kovas.
  • Laimingos spalvos: mėlyna, žalai, geltona, juoda.
  • Laimingos gėlės: geltona lelija, cinerarija, heliotropas, bambukas.
  • Laimingi pasaulio šalys: pietvakariai, vakarai, šiaurės vakarai.

KAIP SUTIKTI JUODOJO KATINO (ZUIKIO, TRIUŠIO) METUS?

Dominuojančiai Vandens stichijai bei nakties šviesuliui Mėnuliui pagerti bus svarbu tyro vandens stiklinė (gerai ant sidabro ar sidabrinės, ausinės spalvos padėkliuko) ant Naujametinio stalo. Palanku, jei degs mėlynos ar sidabrinės, ausinės spalvos žvakės bei stovės sidabrinė ar balto metalo, ausinės spalvos Katino, Zuikio (Triušio) figūrėlė – tai ir bus pagrindinis metų favoritas bei talismanas, pritraukiantis sėkmę, turtą, gausą, klestėjimą. Jei gyvūno figūrėlę pastatysite ant palangės, tuomet sugrįš į šeimą idilija, harmonija, laimė. Jei jums stinga artimųjų gerumo, jei norite, kad jie būtų kantresni bei pakantesni jūsų atžvilgiu, tuomet gerai pasistatyti ant triušiuko, stovinčio ant užpakalinių letenų ir į viršų ištempusio snukutį figūrėlę. Na, o tie kam reikalinga sėkmė sunkią akimirką, turi įsigyti zuikučio, laikančio letenomis morką figūrėlę arba atvaizdą.

Tiktų stalą apdegti melsva, balta, papuošta  sidabro, aukso siuvinėjimu. Palanku tokios spalvos ir užuolaidos, baldų užtiesalai. Puiku, jie pasirinktame audinyje bus panaudoti bangų, lašų motyvai.  Palanku ant stalo pastatytų naują apvalų (galima ir ovalinį) veidrodį, gal būt mažutį šaltinėlį ar fontanėlį. Gali inde su vandeniu plaukioti maža valtis, būti pamerktos baltas arba mėlynas gėles. Indai bei kiti dekoro elementai ant stalo irgi gali būti balti, mėlyni, sidabriniai. Šventinio stalo valgiaraštis turėtų pasižymėti vaisių, daržovių gausa. Mėsos patiekalai netinkami. Tačiau gali būti žuvis.

Venkite kampuotų baldų. Geriausia suapvalintos, lenktos formos. Drabužiai irgi turi priminti vandens stichiją: palankūs skaidrūs, tačiau sunkūs, krentantys audiniai. Gerai, jie drabužis bus visiškai laisvas, kuris galės lengvai kisti nuo judesio. Siluetas neturi būti griežtas, aiškus.

Tinka rinktis juodą, mėlyną, auksinę, sidabrinę, baltą spalvas – jos neš laimę, sėkmę. Tiesa, jei jaučiatės pavargę ir manote, kad laikas padaryti pauzę ir nuo visų bei nuo visko metams atsitraukti, pailsėti, tuomet apsirenkite žaliais ar tamsiai rudais drabužiais, tiesaus stačiakampio kirpimo. Taip neturėtų rengtis tie, kurie yra numatę Vandens Katino metams aktyvią veiklą, tuomet jų reikalai ims įstrigti.

Kai norėsite kuo daugiau jėgų sukaupti, jei sirgsite, būsite nuliūdę – nešiokite baltus drabužius, papuoštus sidabru, auksu. Jei jausite energijos perteklių (kuris pagal Kinų filosofiją – tai taip pat blogai, nes reiškia disharmoniją ir atnešą nelaimę), bet nenorėsite  savęs slopinti – šių spalvų venkite: apsiribokite juoda ir mėlyna. Jei reikės užsimiršti ir gerai pailsėti – padės žalia, ruda, o atsisakyti teks baltos.

Dar vieną ritualinį dalyką galima suminėti – tai auka Vandens stichijai, kai vandeniui dovanojamas koks nors brangaus, tarkim:  papuošalas,  aromatingas aliejus, gal būt kažkas iš maisto(tarkim ryžių dubenėlis)?  Beje, jei netyčia per Naujuosius apsipilsite vandeniu ar kas įkris į vandenį – galite laikyti tai laimingu ženklu metams.

Katino metus geriausias sutikti namie, artimųjų rate.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×