PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 5 SAVAITĖ

Savaitės pradžia žada geras naujienas, džiugius pokyčius, tad nepraleiskite progos svarbiam pokalbiui, atsakingam susitikimui ar susitarimui. Nieko reikšmingo neatidėkite antrai savaitės pusei neplanuokite, kuomet vargu ar pavyks įgyvendinti tai ką sumanysite.

Nuoroda į video: https://youtu.be/CtQwy6FUPVQ

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (5sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

SAVAITĖS PROGNOZĖ VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS (2023 01.30-02.05):

AVINAS (03.21- 04.20) Vertėtu spėti daugiau reikalų sutvarkyti pirmadienį, antradienį, trečiadienį. Šios dienos (pirmadienis ne anksčiau 11val.14min.) tinkamos deryboms, susitarimams. Geros ir  taikymuisi – tiek darbe, tiek name, taip pat ir darnių jausmų puoselėjimui poroje (trečiadienį itin). Ši diena bus palanki ir romantiškiems pasimatymams bei pažintims. Nuo ketvirtadienio reikalai ims strigti ir geriausia būtų atsitraukti nuo intensyvios veiklos. Bus palankesnis darbas iš namų. Dienos nebus tinkamos darbiniams įsipareigojimams. Ne itin palankios bus ir santykių aiškinimuisi šeimoje, – šiuo metu galite nukentėti dėl per didelio ryžtingumo ar neatsargumo bendraujant (ypač su tais, kuriuos mylite). Labiausiai problemiškos dienos, žadančios planų suirimą, dažnai netikėtus rūpesčius bus šeštadienis, sekmadienis. Savaitgalis patikrins meilės ryšio tvirtumą, – nestabilioms poroms tai kritinis laikas. Labiau pasaugokite vaikus.

JAUTIS (04.20- 05.20) Pirmadienis, antradienis, trečiadienis palankios finansinių problemų sprendimui, piniginių – turtinių reikalų tvarkymui. Šios dienos žada ir naudingus postūmius veikloje. Ketvirtadienis, penktadienis painūs, apgaulingi, – nedėkite vilčių į tuomet išgirstus komplimentus, pasiūlymus: viskas gali išeiti atvirkščiai nei tikėsitės. Ir saugokite gerus santykius su draugais – dėl vieno netikusio žodžio galite susipykti. Neklausykite tuomet nuogirdų – vėliau paaiškės, kad jus suklaidino. Savaitgalis itin sudėtingas, – svarbu saugoti gerus santykius su artimaisiais, su draugais, su mylimu žmogumi. Dėl įtarumo, o gal nuovargio, lankstumo stygiaus galite susivaidyti. Venkite  prieštarauti ir tėvų valiai.  Pasistenkite šiomis dienomis pamiršti  nuoskaudas, nesėkmes. Ir pasvarstykite: ar neužsikraunate ant savo pečių per didelio krūvio, ar ne per mažai skiriate laiko poilsiui, sveikatos stiprinimui?

DVYNIAI (05.21- 06.21) Savaitės pradžia sėkmingas metas, tad nepraleiskite progos svarbiems reikalams sutvarkyti. Itin svarbus ir naudingas gali būti pirmadienis, tiesa, ne nuo ankstyvo ryto; imkitės reikalų jau po 11val.14min., kai baigsis nepalankus metas pagal mėnulio kalendorių. Pati  sudėtingiausia savaitės diena gali tapti ketvirtadienis, ypač jei sakysite viską, ką galvojate. Tylėjimas auksas, tad kaupkite šį turtą.  Ir ne tik ketvirtadienį. Tolerancija, mokėjimas likti diplomatiškai pravers ir kitomis dienomis. Antrą savaitės pusę rūpesčiai darbe gali nemenkai nualinti, ir ne nuostabu – jums norėsis vieno, o teks užsiimti kitu. Savaitgalio labai neplanuokite – tai neprognozuojamas metas, kai netikėtai gali tekti užsiimti visai kitais reikalais. Venkite ginčų, santykių aiškinimosi tiek su savais, tiek su svetimais. Būkite atidesni kelyje ir pasisaugokite apgavikų, sukčių vagių, ypač virtualioje erdvėje.

VĖŽYS (06.22 – 07.22) Nuo pirmadienio iki savaitės vidurio pasyvus metas, nepalankus imtis energingos veiklos, pradėti kažką naujo, tiesa, tinkamas baigti senus darbus. Deja, kai nuo ketvirtadienio atsigausite ir būsite kupini jėgų bei įkvėpimo veikti, prasidės sudėtingas metas, kai geriau nieko nedaryti nei daryti, nieko nekeisti, – šiomis dienomis savo rankomis galima sugriauti tai ką gero dabar turite. Nepervertinkite savo galimybių, nesivelkite į avantiūras. Šiuo metu viskas klostysis  gana painiai ir situacija gali pasirodyti geresnė, nei yra iš tiesų. Likite atsargūs su daug žadančiais, saldžiakalbiais. Ir venkite ką nors kritikuoti, barti, kažko iš kitų reikalauti nederėtų – vargu ar liksite išgirsti, suprasti, tačiau santykius sugadinsite. Ne laikas išreikšti savo nuomonę, –  sutuoktiniui itin.

LIŪTAS (07.23 – 08.22) Pirmadienis, antradienis, trečiadienis palankios dienos, tinkamos ir reikalams tvarkyti ir kelionėms, bičiuliškiems susitikimams, pramogavimui. Tai dienos,  kai galite į gerą pakreipti jums svarbų reikalą. Šiuo metu gali užsimegzti tikri draugiški ryšiai. Deja, to jau nebus galima pasakyti apie ketvirtadienį, penktadienį bei savaitgalį, kuomet gali net pasirodyti, kad pasaulis atsisuko prieš jus. Antrąją savaitės pusę patartina labiau susitelkti savyje, užsisklęsti nuo aplinkos ir priimti sprendimus atsižvelgiant į savo vidinius pojūčius bei poreikius. Svetimos nuomonės, patarimai gali klaidinti. Ypač savaitgalį bus reikalingas pakantumas bendraujat su artimaisiais, su mylimu asmeniu. Būkite atidesni savo sveikatai, – stenkitės gerai pailsėti, atsipalaiduoti.

MERGELĖ (08.23 – 09.22) Pirmadienis, antradienis, trečiadienis tinkamas metas aktyviam reikalų tvarkymui. Šios dienos tinkamos ir su darbdaviu aptarti jūsų karjeros perspektyvas. O štai antroji savaitės pusė tam netinkama. Deja, tuo metu gali atsirasti nenumatytų kliuvinių darbe, kai tenka užsiimti nenumatyt klaidų taisymų (dažnai ne savo). Gali suirti planuota kelionė. Ypač ketvirtadienį bus netikęs metas aptarinėti ir problemas darbe ir namie, aiškintis santykius. Deja, gali tapti sunku suturėti tai, kas virė viduje, ir galite leptelėti kai ką labai nereikalingo artimam žmogui ar kolegai darbe. Būkite tądien atidesni vaikų žodžiams, ir venkite griežtų pokalbių. Penktadienis bei savaitgalis irgi ne mažiau sudėtingi. Vis tik stenkitės susitvardyti – mokėkite slėpti savo tikrąsias mintis, jausmus – bet koks impulsyvumas atsigręš: patys sau išsikasite duobę. Savaitgaliui geriau neplanuoti viešnagių, – rinkitės ramų poilsį namie.

SVARSTYKLĖS (09.23 – 10.23) Labiausiai sėkminga diena veiklai, kelionėms, susitikimams su žmonėmis iš toli bus pirmadienis (ne anksčiau 11val.14min.), antradienis, trečiadienis. Sudėtingos problemos sprendimu darbe neužsiimkite ketvirtadienį (geriau dar savaitės pradžioje užbėgti įvykiams už akių). Antra savaitės pusė – įtemptas metas, kai galimi esminiai nesutarimai darbe, kai reikia vengti konfliktų, santykių aiškinimosi. Siekite nusileisti, suprasti, pateisinti. Nors ir jausitės stiprūs, tačiau ne laikas kelti sąlygas, – jei ir laimėsite, tokia pergalė neatneš laimės. Savaitgalio labai neplanuokite – gali tekti imtis visai kitų reikalų, spręsti netikėtai iškilusius sunkumus: nebūtinai jums – rūpesčių gali patirti ir jūsų draugai, giminaičiai.

SKORPIONAS (10.24 – 11.22) Tai bus gana įtempta, sudėtinga savaitė, kai bus itin svarbu atsisakyti kategoriškų vertinimų, būti kantresniais. Nepatartina planuoti kelionių ar svarbių susitikimų darbo klausimais (ypač ketvirtadienį, penktadienį) – tai gali būti tuščias rūpestis, be reikalo sugaištas laikas. Nepalankios  dienos ir  susitikimams su įtakingais asmenimis, teisinių problemų sprendimui. Siekite likti santūresni, labiau diplomatiški bendraudami. Ypač antrąją savaitės pusę reikėtų pasisaugoti sakyti viską, ką galvojate bei vengti konfliktų tiek su artimaisiais, tiek su viršininkais. Labiausiai sudėtinga diena gali tapti šeštadienis, kai geri norai nepasiteisins ir viskas gali išeiti atvirkščiai. Nieko nedarykite jėga, neskubinkite įvykių. Patartina daugiau laiko šiuo sudėtingu metu praleisti namuose.

ŠAULYS (11.23 – 12.21) Pirmadienis, antradienis, trečiadienis bus tinkami skubių reikalų tvarkymui, palankios įvairiems susitikimams, deryboms, susitarimams. Beje, trečiadienis bus palankus su antrąja puse pasišnekėti apie tai, kas jums svarbu. Vėliau kelioms dienoms gali kilti nenumatytų keblumų. Ketvirtadienis, penktadienis – įtemptas, neramus metas, kai sunkiai rasti bendrą kalbą tiek su savais, tiek su svetimais. Deja, tuo metu ne viskas eisis, kaip norėsite, kaip planuosite, – atsiras nenumatytų sunkumų, papildomų sąlygų ir pan., galite sutrikti ir be rimto pagrindo. Savaitgalio nuotaikos nors ir bus pakilios, tačiau ne viskas taip sklandžiai klostytis, kaip norėsite, – turite būti pasiruošę netikėtumams. Jei siekiate ramaus poilsio, nesiimkite jokių problemų sprendimų. Verta savaitgaliui kur toliau nuo namų bei reikalų, visokių pažįstamų išvykti. Beje, šios dienos nebus tinkamus naujų romantiškų pažinčių užmezgimui.

OŽIARAGIS (12.22 – 01.19) Sąlyginai rami savaitės pradžia, kai verta užsiimti žemiškais rūpesčiais ir spręsti buitines problemas, tvarkyti piniginius – turtinius reikalus. Gana naudingas bus ir ketvirtadienis, penktadienis, jei neprarasite lankstumo bei pagarbos kito nuomonei. Atsiriboti nuo paikų principų, tuščių ambicijų bus svarbu antrąją savaitės pusę – tai bus metas, kai nepavyks sutarti jums svarbiu klausimu tiek darbe, tiek namie. Sudėtingas savaitgalis, kai galima nemenka įtampa, lydima konfliktiškų santykių aiškinimosi, nusivylimų, kurie neleis lengvai nusiraminti, liks nuoskauda. Ji praeis, bet reikės laiko, kantrybės. Savaitgalį labiau pasirūpinkite savo sveikata, o taip pat ir tvarka namuose. Savaitgalį patartina rinktis saugų poilsį.

VANDENIS (01.20 – 02.18) Labiausia sėkmingos dienos – pirmadienis (nuo 11val.14min.), antradienis, trečiadienis ir puiku, jei jūsų gimtadienis išpuola šiomis dienomis – laukia sėkmingi metai! Na, o kaip, kokiose srityse pasakys jau jūsų asmeninis horoskopas… Pirmai savaitės pusei verta planuoti labiau svarbius darbus, susitikimus – ir ne tik dalykinius, bet ir asmeninius. Nuo ketvirtadienio vertėtu kiek „apkarpyti“ savo ambicijas. Nenustebkite, jei kažkas neįvertins jūsų nuopelnų bei galimybių, jūsų žinių, patirties, pamirš apie jūsų įtaką, ryšius. Beje, patiems irgi nebus naudinga pervertinti savo galimybes, įrodinėti privalumus. Antrąja savaitės pusę galimi ir nemalonumai darbe – konfliktai su kolegomis, vadovybe ir net traumos. Savaitgalį venkite konfliktų su mylimu asmeniu, nebūkite kategoriški su antrąja puse. Ir mokėkite nepykti ant draugų už jų kritiką.

ŽUVYS (02.19 – 03.20) Iš esmės visa savaitė nebus tinkama kuo nors svarbiu darbe užsiimti. Tai keistos, paradoksalios dienos: kai turėsite ūpą kažką nuveikti, duoti – kitiems to nereikės,  o kai iš jūsų kiti kažko norės, reikalaus, –  patys nebenorėsite (ar negalėsite) to imtis. Pirmadienį, antradienį, trečiadienį pasistenkite daugiau laiko praleisti namuose. Deja, nuo ketvirtadienio irgi ne koks metas: nors jausitės visai smagiai ir darysite viską teisingai, tačiau kažkas nesigaus, nelips, nesiklijuos. Tuomet bus svarbu pasaugoti darnius santykius su artimaisiais, su mylimu asmeniu. Savaitgaliui gali susikaupti nemenka pretenzijų dozė, tačiau protestui netinkama proga – galite ne tik sugadinti santykius su artimaisiais, bet ir pakenkti savo sveikatai. Priminsiu, kad Žuvims jau prasideda tinkamas laikas tikrinti savo Soliarą (Gimtadienio horoskopą), kad pasiruošti kitų metų įvykiams. Geriausia tai daryti 40 dienų iki gimtadienio.

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Mūsų produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×