PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 37 SAVAITĖ

Pasikeitimų savaitė: baigiasi Mėnulio mėnuo ir prasideda naujas. Iki 15d. ketvirtos Mėnulio fazės pabaigos laikas, kai esame prislėgti susikaupusių per mėnesį emocijų, rūpesčių. Galime jausti jėgų stygių, būti dirglesni, nepakantesni – tai dėl pergyvenimų naštos… Tiesa, ji nukris pasibaigiant Mėnulio mėnesiui. Na, o iki to laiko tikslinga baigti darbus, gražinti skolas, paleisti emociškai tai, kas kliudo gyventi darnoje su savimi bei pasauliu. Pakutinę Mėnulio mėnesio parą ketvirtadienį, verta atlikti valymo ritualus namuose – apeiti namus su ugnimi, pasmilkyti, pažvanginti varpeliais, išplauti grindis vandeniu su druska ir pan.

Stojus Jaunačiai, tarsi naujai atgimsite ir galėsite vėl judėti link savo svajonės… Na, o tam, kad lengviau pasiektume užsibrėžtą tikslą, verta stojus Jaunačiai žiūrint į žvakės ugnį apie tai pasvajoti ar net užsirašyti būsimų veiksmų planą. Jaunatis stos ankstų penktadienio rytmetį 4val. 40min. Jei pramiegosite, dar verta kurti planus, kol tęsis 1- a Mėnulio para iki 6val. 53min. Vėliau testų metas, kai pasitikriname ką per naują Mėnulio mėnesį valgysime, nešiosime, su kuo bendrausime?

Penktadienio vakaras bus ypatingas dar ir tuo, kad 23val.16min. Merkurijus apsisuks ir ims judėti tiesiais Žemės stebėtojo atžvilgiu. Reikalai pagaliau pajudės sparčiau, na o moksleiviam bei studentam taps lengviau įsisavini naujas žinias!

Savaitgalis irgi išskirtinis, kai apima nušvitimas ir tampa aišku, kur link toliau judėti, kaip išspręsti jus varginantį klausimą? Beje, sekmadienis susijęs su ypatinga naminių gyvūnų jėga. Ši diena itin palanki įsigyti naminį augintinį ar tiesiog pasirūpinti gyvūnų prieglaudomis.

Nuoroda į video: https://youtu.be/OnjipnaJdqY

Bendras prognozes dvylikai Zodiako ženklų galite pasiskaityti apačioje:

AVINAS. Pirmadienis dovanų metas, tėviškų karminių skolų gražinimas vaikams, – išpildykite seną savo vaiko svajonę.  Antradienį sėkmingai spręsis susikaupę rūpesčiai dėl vaikų (jų elgesio, mokslų), o štai trečiadienį  tinkamas darbo reikalų tvarkymui, palanku ieškoti tinkamesnės vietos, užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius. Būtina atida darbe ketvirtadienį – tai metas, kai verta labiau pasaugoti sveikatą. Nuo penktadienio viskas ims keistis – tai kas buvo įstrigę veikloje pajudės jums palankia linkme. Savaitgalį pasistenkite atsiriboti ne tik veiksmais, bet ir mintimis nuo darbinių rūpesčių, darykite tai, ko nori širdis, ko reikia geriems santykiams su savo pora. Jei sugalvosite ką nors svarbaus išsiaiškinti su sutuoktiniu, stenkitės likti diplomatiški,  neeskaluokite galimų prieštaravimų: siekite suprasti, prisiderinti

JAUTIS. Tęsiasi jums palankusis Mergelės laikas, kai viskas harmonizuojasi, kai prisipildoma gyvenimo džiaugsmo. 11-13d. – ramybės ir stabilumo metas, kai nereikia nieko keisti bei kažkuo nauju užsiimti. Šios dienos padės sustiprinti darną poroje, priimti teisingus sprendimams, kurie ilgam padės sustiprinti meilės ryšių tamprumą. Labiau sudėtingas ketvirtadienis – geriau tuomet likti stebėtojais ir palaukti, kol audros debesys išsisklaidys. Penktadienis vėl smagus, kai pavyksta išsiaiškinti kilusius nesklandumus, susitaikyti. Dalykiniai reikalai gali taptu svarbūs savaitgalį, tačiau nepamirškite ir jausmų. Tiesa, nesugalvokite per išeigines aiškintis santykių, ultimatumais grūmoti – net, jei ir susitaikysite, santykiai taps ilgam užnuodyti. Ir juos detoksikuoti vargu ar bus paprasta? Beje, šiomis dienomis bus palankios iškrovos bei organizmą valančios dietos.  Jei teks sudalyvauti vaišėse, likite saikingi – kepenys, kasa jums gali neatleisti (nors dabar ir sėkmingasis Mergelės laikas)…

DVYNIAI. Mergelės metas tęsiasi, ir taps svarbu pajusti, kad esminiai dalykai vyksta viduje. Tad likite savyje su savimi visomis prasmėmis – ne laikas spręsti svetimas problemas, ne laikas ir be reikalo kelti koją iš namų. Tik teisingi vidiniai sprendimai bei permainos apsaugos nuo šiuo metu galimų problemų. Taps svarbu išmokti nelaukti pagalbos iš šalies bei ieškosi džiaugsmo, pasitenkinimo savyje, savo kasdienybėje. Lemtingas taps ketvirtadienis, penktadienis – nuo šių dienų priklausys savęs vertinimas, požiūris į meilę bei pinigus, į karjerą, o taip pat tolimesnių  santykių su sutuoktiniu ar mylimu asmeniu kokybė bei sėkmė veikloje, kūryboje. Savaitgalis – malonus pagyvėjimo metas, kai džiugina draugai ir kyla puikių sumanymų. Tiesa, daug džiaugsmo nepatirsite, jei užsiimsite mylimo asmens auklėjimu.

VĖŽYS. Nors ir baigiasi Mėnulio mėnuo, tačiau labiau darbingi būsite pirmą savaitės pusę, ir svarbesnius, sunkesnius darbus verta planuoti 11-13d. Vis dėl to stenkitės nepervargti – jums Mėnulio globotiniams reikia labiau nei kitiems pasyti Mėnulio fazių, tad skirti daugiau laiko poilsiui, – bent jau pasistenkite anksčiau eiti miegoti. Ketvirtadieniui nieko svarbaus neplanuokite, su nieko dėl nieko nesitarkite – tai tuščių lūkesčių metas, kurie nepasiteisins. Savaitgalis tinkamas užsiimti pertvarkymais namuose. šiomis dienomis palanku kviestis šeimos draugus pasisvečiuoti. Na, o netiks aptarinėti šeimos biudžeto, aiškintis meilės santykių, nebent jūs siekiate mėnesiui susipykti su antrąją puse?

LIŪTAS. Nors nuo savaitės pradžios ir būsite energingi, tačiau nieko naujo nepradėkite. Iki ketvirtadienio –  geros dienos energingai spręsti užvilkintą klausimą, sutvarkyti atidėtus reikalus. Deja, ketvirtadienis sudėtingas, – būkite atidesni darbe. Ir netikėkite tuo metu gautais finansiniais, veiklos pasiūlymais, pažadais,– nusivilsite. Penktadienis atneš gerąjį persilaužimą, – šviesą tunelio gale taps jau ryškiai matoma. Savaitgalis tinkamas bendravimui su giminaičiais, bet ne spręsti meilės dilemas. Net jei dvejojate, bijote apsirikti dėl savo ir partnerio(ės) jausmų,  nesugalvokite aiškintis meilės (dėmesio, pagarbos) stygiaus klausimo ar priiminėti lemtingus sprendimus, – nemanykite, kad bus paprasta rasti bendrą, abiems priimtiną tiesą. Ir  nesugalvokite aiškinkis santykius su tais, kas jums skolingi, – nieko nepešite. 

MERGELĖ. Tai lėtos, nepastebimos sėkmės savaitė. Nieko svarbaus neplanuokite pirmadieniui, antradieniui, – atidėkite savo rūpesčius trečiadieniui kai be ypatingų pastangų viskas susitvarkys. Sudėtingas ketvirtadienis, kai viskas balansuos ant pavojingos ribos, kai sunku suprasti, kur pralaimi, o kur nugali, kur gauni, o kur prarandi?  Tądien  pavojinga rodyti iniciatyvą ir neverta už nieką kovoti. O štai savaitgalį kažkurią akimirką viskas apsivers jūsų naudai. Tiesa, ar ilgam? Po kurio laiko (ko gero nuo spalio), paaiškės, kad gali prasidėti naujas problemų etapas…

SVARSTYKLĖS. Nurimkite, kol kas susitaikykite su tuo, kaip yra. Nors esate kupini rūpesčių, o jūsų dienotvarkė užgrobta įvairių dalykinių reikalų, tačiau tai laikas prieš gimtadienį, kuris susijęs su gilinimusi į save bei su tikruoju poilsiu… Tad ar visi jūsų reikalai tokie svarbūs? Nereikia dabar stengtis visko spėti, visur veržtis, visko norėti. Ketvirtadienis pati sudėtingiausia savaitės diena, kurią geriausia praleisti namuose. Jei tektų dirbti ar kur vykti – būkite atidesni, atsargesni. Penktadienį, beje, pamėginkite pajusti savo tikruosius poreikius ir atskirti juos nuo atsitiktinių, kažkieno primestų, įpirštų. Savaitgalį pavyks pakreipti įvykius norima linkme, tiesa, jei jie nesusiję su kebliais meilės santykiais.

SKORPIONAS. Karjeros reikalų tvarkyti nepatartina antradienį. Visai sėkmingas trečiadienis, kai gali netikėtai išsispręsti sena problema. Deja, ketvirtadienis gali virsti išbandymu veiklos bei finansinei sėkmei, tad nederėtų tądien tvarkyti atsakingų dalykinių reikalų, pasirašinėti svarbių dokumentų. Geros naujienos laukia penktadienį bei savaitgalį, kurį geriausia skirti ramiam poilsiui. Jus palankiai paveiks aplinkos pakeitimas, tad verta kur išvykti su draugais papramogauti į naują jums menkai pažįstamą vietą.

ŠAULYS. Savaitės pradžia pasirodys sėkminga bei sužavės naujomis galimybėmis, tačiau iki penktadienio netinkamas laikas ką nors iš esmės keisti ar naujo pradėti. Šis laikas tinkamas kažką užbaigti, apibendrinti. Jei nuspręsite kirsti šaką ant kurios sėdite – tam tiks antradienis (tądien pagalvėlė ant žemės bus pakišta). O štai ketvirtadienis panašiai šakų genėjimo akcijai bus pražūtingas. Nebūkite tądien kategoriški. Tai, beje, visiškai netinkamas laikas priiminėti atsakingus sprendimus – ne laikas ką nors keisti. Intriguojantis savaitgalis: netikėtas skambutis, atsitiktinis susitikimas ir gyvenimas pasikeičia. Beje, savaitgalis pavojingas toms poroms, kurios sprendžia meilės trikampio dilemą. Tai skyrybų metas – matyt kažko vieno bus atsisakyta, tiesa, maža tikimybė, kad tai bus teisingas pasirinkimas.

OŽIARAGIS. Nors savaitės pradžia ir nebus tokia sklandi, kaip norėtųsi, tačiau atsigriebsite trečiadienį, kai atsivers visos durys, kad ir kur žengsite. Būsite pagerbti ir įvertinti, gausite ką norėsite. Tiesa, ketvirtadienį bus svarbu nepervertinti savo galimybių – tai tas metas, kai gerais norais kelias į nepopuliarius pasaulius grįstas. Nuo penktadienio atsiras naujos alternatyvos senų problemų sprendimui. Tiesa, savaitgalį noras padaryti geriau baigsis konfliktu su Auksine žuvele. Pasikliaukite likimu ir nenorėkite daugiau nei yra. Beje, nesivelkite savaitgalį į diskusijas su tėvais, nors jūsų nuomonės ir gali ženkliai išsiskirti. Šis laikas tai pat netinkamas tėvams pranešti apie pokyčius jūsų asmeniniame gyvenime. Nepalankus ir tėvus supažindinti su jūsų išrinktąja (-uoju).

VANDENIS. Savaitės pradžioje nemaža rūpesčių gali kilti dėl pinigų stygiaus, dėl skolų, mokesčių, sutuoktinio problemų naštos. Neatidėliotini šeimos bei verslo reikalai vers priiminėti nepatogius (gal ir neteisingus?) sprendimus. Aišku, jei galėtumėte lukterti iki savaitgalio, išloštumėte: kai ką aiškiau suprasite, atsiras naujų galimybių, tad pavyks situaciją pakreipti jūsų naudai.  Savaitgalį  galite sulaukti perspektyvių dalykinių pasiūlymų, o taip pat ir draugiškos pagalbos. Deja, jei mėginsite spręsti meilės santykių problemas ar užmezginėti naujus santykius, teks nusivilti. Nieko gero neišsiaiškinsite, nebent tai, kad problemas reikia spręsti savyje…

ŽUVYS. Savaitės pradžia tinkama užsiimti darbų užbaigimu. Tai bus palankus metas ir tikrinimuisi pas gydytoją, organizmo valymo dietoms. Šiomis dienomis pavyks ir blaiviau įvertinti įvykius, aiškiau suvokti savo poreikius bei tikslus. Geriau perprasite artimųjų elgesį, o taip pat  mylimo asmens planus. Apie tai verta su mylimuoju (-ąja) ar sutuoktiniu pasišnekėti trečiadienį ir jokiu būdu nesivelti į diskusijas apie meilės prigimtį, pareigas partnerystėje ir pan. ketvirtadienį bei savaitgalį. Reikalų tvarkymui, deryboms, taikymuisi palankus trečiadienis, ir jokių įsipareigojimų ketvirtadienį. Savaitgalis įtemptas sudėtingas metas, kai reikia pamiršti visas problemas ir aiškiau žinoti, kad „už debesų slepiasi Saulė“…  

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (37sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×