PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 32 SAVAITĖ

Šią savaitę 3–ia  Mėnulio ketvirtis pereina į 4-ąją, kuri prasidės vėlų antradienio vakarą stojus 23-iai Mėnulio parai (23val. 21min.) ir tęsis iki Jaunaties.

Savaitę galima padalyti į dvi dalis – iki trečiadienio imtinai sudėtingas ir neprognozuojamas laikas, kai galima be reikalo susipykti (tiek su savais, tiek su svetimais), prarasti aplinkinių pagarbą ir, beje, pinigus… Deja, tai tuščių išlaidų, nuostolingų investicijų metas.

Tačiau nuo ketvirtadienio viskas pasisuks palankia linkme, kai bus galima ištaisyti padarytas klaidas, išspręsti ilgai varginusią problemą. Savaitės pabaiga romantiška ir tai bus gera proga taikymuisi su mylimu asmeniu, seno ryšio atnaujinimui.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (32sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×