PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 33 SAVAITĖ

Tai bus svarbi ir lemtinga savaitė – baigiasi Mėnulio mėnuo, prasideda naujas. Jaunatis stos trečiadienį, 12val. 38min. Laukia permainos, netikėtumai – kai kas gali pakrypti visiškai kita, nenumatyta linkme.

Iki Jaunaties reikėtų baigti mėnesio darbus, sutvarkyti namus, išnešti šiukšles, šlamštą, atiduoti nereikalingus daiktus. Bene pati sudėtingiausia diena išpuola antradienį, nors ir trečiadienį, ketvirtadienį pakaks nenumatytų situacijų, iššūkių. Norėtųsi atkreipti dėmesį, kad Jaunatis stos itin nepalankiu planavimui laiku, tad patartina kurti planus abstraktesnius, lankstesnius. Tarkim, saugi palinkėjimo sau formuluotė būtų, kad „viskas, kas nutinka, tik į gerą!“. 

Taip pat norėtųsi paskatinti Liūtus, gimusius šią savaitę 15-17d. nešvęsti bent tomis dienomis gimtadienio. Geriau šventimą perkelti 18, 19d. Beje, tiems Liūtams, kurie gimė pastarosiomis dienomis (18, 19d.) pasisekė – juos lydės sėkmė visus metus. Tai pergalingos dienos!

Primenu, kad Liūtams, norintiems pasigilinti į Gimtadienio Horoskopą (Soliarą) bei išsiaiškinti, ką šiems metams jiems lemia Juodojo Mėnulio tranzitas, kaip sumažinti jo neigiamą poveikį yra taikoma nuolaida. Mergelių dėmesiui! Artėja jūsų gimtadieniai ir pats laikas susirūpinti Soliaro horoskopu! Jums irgi taikomos nuolaidos! Nuolaidos taikomos ir patiems solinezantams ir tiems, kas pirks jiems dovanų kuponą!

Galima pasidžiaugti, kad penktadienis, šeštadienis mums visiems taps pačios palankiausios šios savaitės dienos, kai verta spręsti sudėtingas problemas, kai tinka imtis kažko naujo, svarbaus. Norinčių (bet niekaip nepradedančių) sportuoti dėmesiui: penktadienis – viena geriausia dienų šiais metas pradėti treniruotis: tiek savarankiškai, tiek su specialistu! Tai geras laikas ir užsirašyti į sporto ar rytų kovų menų klubą.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (33sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×