RUGPJŪTIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

23d. 12val. 02min. SAULĖ MERGELĖJE (08.23 – 09.23) Kai Saulė atsiduria Mergelės ženkle, keičiasi mūsų prioritetai, santykis su pasauliu. Tai šuolis nuo didelių dalykų, nuo patoso (nulemto Liūto ženklo galybe) prie kažko labai mažo, nematomo, bet esančio visa ko esmėje. Detalės, smulkmenos vaidmuo taps lemtingu. Tai puikus laikas savianalizei, vidinio pasaulio pertvarkymui. Mergelė – medicinos ženklas, siejamas su pareiga, tyrumu. Kitaip tariant, šiuo metu derėtų gydyti ir kūną, ir sielą.

23d. 22val. 54min. RETROGRADINIS MERKURIJAUS JUDĖJIMAS (08.23 – 09.15) Lėtės mąstymas, reakcija, greičiau atbuks pastabumas, silpnės atmintis, bet stiprės analitiniai sugebėjimai. Šiuo metu mažėja kontaktų, daugėja informacinės painiavos, klaidų rašant, skaičiuojant, tvarkant dokumentus. Nederėtų skubėti žadėti, įsipareigoti, pasirašyti. Dažniau pametami daiktai, dokumentai, padaugėja autoavarijų. Sunkesnis laikas žiniasklaidos, transporto tarnyboms. Tinka dirbti su sena informacija, kartoti pamirštas žinias. Nepatartina imtis nieko nauja – efektingiausia būtų grįžti prie senų dalykų.

27d. 16val. 21min. MARSAS SVARSTYKLĖSE (08.27 – 10.12) Marsas Svarstyklėse skatina didesnį poreikį bendradarbiauti, siekti sąjungos, labiau orientuotis į partnerius, sutuoktinį. Kitą vertus, imama ieškoti ne tik partnerių, bet ir priešų, o žinia – kas ieško, tas tikrai suranda.

29d. 1val. 25min. RETROGRADINIS URANO JUDĖJIMAS (08.29 – 2024.01.27) Suteiks saikingumo planuojant ir svajojant, sumažins poreikį būti avangardiškiems. Tokiu metu siekiama bendrauti su senais, patikrintais draugais, o jei ir užsimezga naujas bičiuliškas ryšys, dažniausia būna susijęs su senais karminiais saitais.

08.01: Lammas, Ubagų diena, Porciunkulės atlaidai Šiandien mūsų jau tiksliai nebeišaiškinama, nebešvenčiama šventė. Tai Saulės ir gyvasties virsmas derliumi ir gausa, tai pažinties aistros, polėkio ir meilės virsmas šeima. Remiantis pagoniškuoju, raganiškuoju tikėjimu bei pasaulio samprata šią dieną galima būtų laikyti tikrąją motinos diena. Šią dieną buvusi tradicija dalinti elgetoms duoną, ankstyvojo derliaus dovanomis šelpti pavargėlius, maldyti ubagus. Buvo atliekami ritualai šeimos sutvirtinimui pasiekti, derliui gausinti.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×