PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 28 SAVAITĖ

Įdomi savaite, vienu metu susijusi su naujų ciklų pradėjimu bei senų užbaigimu. Štai pirmadienį Marsas pereina į Mergelę, pakeisdamas mūsų aktyvumą, veiksmų taktiką, o kai kuriais atvejais ir tikslus, antradienį – Merkurijus įeina į Liūtą, suteikdamas kūrybinio įkvėpimo mūsų mintims.

Bet – tai 4-as Mėnulio ketvirtis, paskutinė Mėnulio mėnesio savaitė, kai reikia mąstyti apie darbų užbaigimą, jų apibendrinimą. Tai paskutinė savaitė ir Mėnulio Mazgų judėjimui ašyje: Jautis – Skorpionas. Gal Jaučiai dar spės žengti tą lemtingą žingsnį, atlikti kai ką svarbaus, kam vis nebuvo laiko? O Skorpionai grąžinti savąsias skolas, – nepamirškite, kad Krentantis Mėnulio Mazgas, kuris vis dar jūsų ženkle, siejamas su karminėmis skolomis ir įpareigoja jas susimokėti.

Labiau sudėtingomis savaitės dienomis, galinčios išmušti iš vėžių gali tapti pirmadienis bei sekmadienis. Na, o sėkmingiausia – penktadienis.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (28sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×