KETVIRTA MĖNULIO KETVIRTIS. KAIP ELGTIS, KAD LYDĖTŲ SĖKMĖ?

4-a Mėnulio ketvirtis skaičiuojama nuo 23-ios Mėnulio paros ir tęsiasi iki stojant Jaunačiai.

Ši  Mėnulio fazė lyginama su žiema, su atšalimu, sustingimu, su konservavimu bei sėklų išsaugojimu kitam sėjos ciklui – pavasariui. Tad per 4-ą fazę jau nieko naujo nebepradedame, o skiriame darbų užbaigimui, apibendrinimui ir pasiruošimui naujam veiklos ciklui.

4-a fazė kupina prieštaravimų ir paradoksų: štai šalčio, žiemos metas, bet valdomas Ugnies stichijos! O jos spalva – raudona, šiuo atveju įspėjanti apie audringą emocingumą, apie baimę, kompleksus, poreikį paslėpti savo trūkumus, valdžios siekimą, egocentrizmą. Manoma, kad šiuo metu atsiveria paslėpta „tamsioji“ žmogaus pusė ir asmuo gali pasielgti sau nebūdingai, nustebindamas ne tik kitus, bet ir save patį.

4-ą Mėnulio fazę simbolizuoja Medūza Gorgona – neįtikėtinai graži, bet šaltu, žiauriu veidu atspindinčiu vienu metu kunkuliuojančias aistras ir emocijų skurdumą, bukumą. Taip yra todėl, kad Mėnulis pernelyg priartėja prie jį slopinančios Saulės, kuri neduoda pasireikšti emocijų įvairovei, subtilumui, – jos tarsi supaprastinamos, nors ir tampa itin ryškios, aiškios (dėl Ugnies stichijos įtakos), bet kartais visai primityvios. Nors aistros gali ir užkunkuliuoti, bet tuo pat metu apima sąstingis: laikas lyg sustoja, suakmenėja nuo Gorgonos žvilgsnio. Viskas ima vykti lėčiau…  Nieko neįmanoma išjudinti.  Užvaldo nepaaiškinamas tingumas, apatija. Nenuostabu – Mėnulis vis labiau dyla, jo pjautuvas baigia sunykti, stabdydamas ir mūsų aktyvumą. 

Kai kuriuose šaltiniuose minima, kad 4-ąją fazę globoja Eridė, graikų mitologijoje – deivė, nesantaikos personifikacija. Deja ir ji ne ką geresnė už Gorgoną, – patenkinta likdavo mūšio lauke netgi tada, kai visi dievai iš jo būdavo pasitraukę. Eridė pagimdė liūdesį, karus, žudynes, ginčus. Per Pelėjo ir Tetidės vestuves Eridės mestas auksinis nesantaikos obuolys, skirtas gražiausiajai, tapo Atėnės, Afroditės ir Heros ginčo priežastimi. Per 4-ą fazę mes greitai įsiaudriname, tampame priekabūs, įtarūs, greitai įsižiebiame, gali akimirksniu užvaldyti naikinantis įniršis (ar ne per šią fazę Otelas pasmaugė Dezdemoną?). Dabar mums atrodo, kad aplinkiniai yra neteisūs (bent jau mūsų pačių atžvilgiu), tampame itin įžeidūs. Jokio pakantumo, užsiplieskiame dėl vieno netikusio žodelio – tai būtent tas atvejis, kai „žodis išskrenda žvirbliu, o grįžta…“. Norėtųsi perfrazuoti – Medūzos Gorgonos galva…

Šiuo metu žmones lengva išprovokuoti maištui. Tai klasikinis protestų, streikų metas. Pakanka mažos žiežirbos ir minią užvaldo negatyvios nuotaikos, nepasitenkinimas esama situacija, noras viską pakeisti. Siekiant radikalių permainų, verčiami valdovai (būtent per šią fazę įvyko Rusijoje bolševikų perversmas, vadinamas spalio revoliucija).  Per 4-ą fazę susiduriama ir dar su vienu paradoksu: greitai persidirbama, pavargstama, nusiviliama – viskas gaunasi kitaip, nei buvo sumanyta… Auga nepasitenkinimas. Mažėja aktyvumas. Reikalingas jau rimtas stimulas, kad dirbtume, judėtume reikalinga kryptimi!  Tačiau visai kiti reikalai seksualiniame gyvenime – būtent dabar tinkamas laikas partneriškiems santykiams, vaiko pradėjimui.

Per šią paskutinę Mėnulio mėnesio savaitę reikia daugiau dėmesio skirti  sveikatos stiprinimui. Deja, gali susilpnėti imunitetas. Būtinas didesnis dėmesys virškinimui, ypač žarnynui. Patartina šaltuoju periodu šilčiau rengtis, na o vasaromis vengti šaltų gėrimų, atšaldyto maisto. Svarbu ir saikas sportuojant – ne laikas dideliems fiziniams krūviams. Šis metas netinkamas pirkti vertingus daiktus, pasirašinėti sandorius (nebent būtų itin palanki planetų padėtis, – tokias išimtis rasite mano kasmet leidžiamame kalendoriuje). Nepatartina skolintis pinigus, tačiau gerai skolas gražinti (tuomet greičiau ir lengviau užsidirbsite per kitą Mėnulio mėnesį). Santuokoms irgi ne pats geriausias metas, nebent pora brandaus amžiaus arba daug metų buvo kartu (tarkim nuo vaikystės arba kažkurią aną reinkarnaciją).

Per 4-ą fazę stenkitės sveikai maitintis, stiprinti organizmą maisto papildais. Tinkamas laikas žarnyno valymui, palankios iškrovos dietos, badavimas. Svarbu laikytis dienos režimo – chaosui dabar pasiduoti lengva. Šis laikas itin geras ir kažko atsikratyti – šlamšto namuose bei galvoje, pridėtinių kilogramų, blogų įpročių (tarkim rūkymo, išlaidavimo parduotuvėse, kavinėse ir pan.). Na, ir išsekusių  santykių. Dabar lengviau pasakyti „sudie“ bei užverti duris.

Stenkitės labiau vengti stresų, daugiau ilsėtis, sulėtinti gyvenimo tempą.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706. Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×