LIEPA. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

10d. 14val. 41min. MARSAS MERGELĖJE (07.10 – 08.27) Marsas Mergelėje ir didžiausią tinginį išjudina darbui, suteikdamas atkaklumo veikti iki galo. Asmeninėmis pastangomis, disciplinuotu darbu iš esmės viskas bus pasiekiama. Stiprės pareigingumas bei atsakingumas. Beje, Marsas Mergelėje apvainikuoja pastangas rasti tinkamesnę darbo vietą ar apskritai susirasti darbą. Kitą vertus, teks save labiau kontroliuoti, kad neimtumėte erzintis dėl niekų, dėl nežymių nesėkmių veikloje ar asmeniniame gyvenime, kad nepriekabiautumėte, neieškotumėte svetimų trūkumų, klaidų. Dirglumas, įkyrumas, nepakantumas kritikai savo veiklos atžvilgiu – neigiamos Marso Mergelėje savybės. Derėtų daugiau dėmesio skirti sveikatos stiprinimui – pats laikas užsiimti įvairiomis gydomosiomis gimnastikomis (jų apstu ir europietiškose, ir rytietiškose tradicijose). Būkite atidesni ir savo virškinimui, ypač žarnyno veiklai – slapti negalavimai, apie kuriuos nė nenutuokėte dabar gali virsti rimta, akivaizdžia liga.

11d. 07val. 12min MERKURIJUS LIŪTE (07.11 – 07.28) Bendravimas tampa džiaugsmo, įkvėpimo šaltiniu. Ypač sustiprėja poreikis bendrauti šventinėje ar kūrybinėje aplinkoje. Auga pasitikėjimas savimi bei savo žiniomis, sugebėjimais. Palankus metas tiems, kurie mėgsta būti geriausi, siekia aplinkinius žavėti savo kalbomis, manieromis, elgesiu. Sėkmingas laikas aktoriams, lyderiams, politikams ar prekybos agentams, besiverčiantiems prabangių daiktų pardavimu.

17d. 22val. 47min. KYLANTIS (Šiaurinis arba Rahu) MĖNULIO MAZGAS AVINE, KRENTANTIS (Pietinis arba Ketu) SVARSTYKLĖSE (2023.07.17 – 2025.01.12)

23d. 04val. 30min. RETROGRADINIS VENEROS JUDĖJIMAS (07.23 – 09.04) Kai Venera juda atatupsta, netinka imtis naujų finansinių projektų, pradėti naują verslą. Nepatartina ir pinigus investuoti, jei norima, kad jie greitai sugrįžtų. Meilėje tai taip pat savotiško atoslūgio, poilsio periodas. Manoma, kad tuo metu galima susitikti žmogų, kuris buvo mylėtas ankstesnėse reinkarnacijose. Kitą vertus, būtent tuo metu atsinaujina seni, nutrūkę meilės ryšiai… Jei dabar užsimezga naujas meilės jausmas – jis susijęs su karminiu skolų gražinimu. Beje, šiuo metu reikia prisiminti savas skolas ir jas atiduoti. Netgi tuomet, jei neesate skolingas. Gerai duoti, o ne imti. Pats laikas užsiimti labdara.

23d. 04val. 52min. SAULĖ LIŪTE (07.23 – 08.23) Ryškiai atsiskleidžia individualybė, kūrybiniai sugebėjimai. Tai gyvenimo džiaugsmo metas. Nevaržykite s savęs – būkite laimingi, stiprūs, gražūs, pasiduokite meilės azartui.

28d. 23val. 32min.  MERKURIJUS MERGELĖJE (07.28 – 10.05) Puikus laikas sisteminti žinias, dokumentus, racionalizuoti savo veiklą. Itin darbingi taps asmenys, kurių veikla susijusi su racionaliu mąstymu. Palankus metas dirbantiems mokslo, medicinos, aptarnavimo sferose.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×