PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 24 SAVAITĖ

Ši savaitė – paskutinė Mėnulio mėnesyje (ketvirtojo ketvirčio metas). Mėnulis dyla ir tai ženklas, kad ir mums reikia užbaigti ilgalaikius darbus. Startui savaitė nebus tinkama: jei kažko naujo ir imsitės – tai turi būti tai, ką jau kažkada darėte, tarkim seno atnaujinimas, perdarymas. Šiam uždaviniui labiausia tiks pirmadienis. Ši diena bus apskritai geriausias laikas savaitėje.

Pirmadienis bus tinkamas tvarkyti piniginius – turtinius reikalus, spręsti įvairias darbines problemas, imtis remontų. Puikus ir vizitui pas gydytoją ar organizmo valymo pradžiai. Antradienis, trečiadienis irgi palankios dienos. Pasistenkite per jas atlikti svarbiausius bei sudėtingiausius savaitės darbus, susitikti su jums reikalingais žmonėmis. Daugiau dėmesio skirkite santykių darnai puoselėti su tais, kuriuos mylite.

Nuo ketvirtadienio prasidės sudėtingas metas, pareikalausiantis blaivios nuovokos bei savitvardos. Tai bus konfliktinės, nuostolingos, apgaulingos dienos, netinkamos ne tik kažkuo svarbiu užsiimti, atsakingus sprendimus priimti, bet ir santykius aiškintis, juolab sakyti „niekada“.

Iki pat savaitės pabaigos komplikuotos dienos, – bus nepalanku įsigyti vertingus daiktus, įsipareigoti, užmegzti naujus santykius. Nutraukti irgi nereikėtų skubėti, – apsigalvojus, kelią atgal rasti bus sunku. Išaugs nelaimingų atsitikimų, traumų, avarijų, apgaulių, vagysčių tikimybė.  

Sekmadienį ryte 7val. 37min. stos Jaunas Mėnulis. Džiugu, kad šio paslaptingo virsmo nesutrikdys jokia nepalanki planetų pozicija. Tad per pirmas dešimt minučių galite drąsiai svajoti, kurti savo gražiuosius planus.

Deja, ir sekmadienis taps sudėtingu nuo 9val. 20min. Vyturiukams pasisekė: ir Jaunaties nepramiegos, ir dar spės maloniai šnektelti, ką mielo nusipirkti. Vėlesnis laikas žada painiavą, iliuzijas, nusivylimus ir nebus tinkamas nei kelionėms, nei bendravimui.

Nuoroda į video: https://youtu.be/tH1956C1Vj0

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (24sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×