KUR STOTI? PATARIMAI AVINUI, JAUČIUI, DVYNIAMS

Suprasti savo pašaukimą, įvertinti save, savo galimybes, perspektyvas ne visada lengvai ir teisingai išsprendžiamas uždavinys. Orientuojamės į tai, kas traukia, žavi, pasitelkiame mokytojų įžvalgas, psichologų rekomendacijas, derinamės prie šeimos tradicijų ir mėginame neprašauti… Tačiau susiklosto ne visada sklandžiai. Lyg ir renkamasi kas patinka, bet kiek pasimokius nusiviliama ir keičiamas profilis. Deja, prarastas laikas, tuščiai išvaistyta energija ir lėšos. Būna ir kitaip: sėkmingai baigiami mokslai ir vos ne po kelių mėnesių einama dirbti visai į kitą sritį.

Ar gali padėti astrologija? Asmeninis horoskopas iš tiesų gelbsti siekiant įvertinti būsimo studento potencialą ir rasti teisingiausią sprendimą. Na, o nesant galimybių pažvelgti į asmeninį horoskopą verta susipažinti su bendromis rekomendacijomis kiekvienam Zodiako ženklui.

AVINAS

Avinas – Zodiako vedlys, kovotojas. Tai lyderis bei koordinatorius. Jiems svarbu, kad viskas būtų atlikta teisingai ir tiksliai. Mėgsta kitiems nurodinėti, mokyti (nes žino, kad viskame ir visada teisūs), tačiau patys irgi būdami smalsūs bei žingeidūs, daug mokosi. Nenuostabu, kad pasižymi plačia erudicija! Ir yra maksimalistai –  viskame: jei dirba, tai dirba iki nugriuvimo, jei kovoja, tai, kol nepasieks pergalės. Tiesa, greitai perdega…

Rutina jiems netinka. Avino ženklo globotiniams reikia veiklos, kurioje galėtų išlieti savo kunkuliuojančią energiją (tarkim, jiems patinka galva sieną pramušinėti – tai Zodiako taranai). Tuo pat metu įgyti vis naujų įgūdžių, sužinoti, patirti tai, kas dar buvo nežinoma. Jie gali puikiai kitiems vadovauti, sėkmingai organizuoti darbo kolektyvo veiklą. Moka rizikuoti, drąsiai elgtis pavojingose, kritinėse situacijose. Jiems patinka kovoti bei konkuruoti. Gali akimirksniu priimti lemtingą sprendimą, nebijo vienu kirčiu nukirsti tai, kas nereikalinga.

Avinukams reikia iššūkių ir jie puikiai realizuoja savo prigimtį sporte, karinėse struktūrose, politikoje. Tai puikūs vadovai, administratoriai (ypač viešbučių, turizmo srityje), mechanikai, šaltkalviai bei tiesiog kalviai, inžinieriai, chirurgai, advokatai, prokurorai, pedagogai, sporto treneriai, dresiruotojai. Jų drąsus išradingas protas atveria erdves mokslinių atradimų, techninių išradimų pasaulyje, taip pat versle.   

JAUTIS

Jaučiai apdovanoti derlingąja Žemės stichijos energija. Jie sugeba viską gausinti, puoselėti. Tai materialių gėrybių ženklas – savotiškas Zodiako Gausybės Ragas. Ir niekas taip gerai nesugeba orientuotis finansiniame pasaulyje bei kaip magnetas pritraukti pinigus, kaip Jaučiai. Nenuostabu, kad Jaučiai, itin sėkmingai realizuoja savo galimybes atsidūrę tose sferose, kur teka finansiniai srautai, kur galima greitai užsidirbti kapitalą. Jie atkakliai siekia materialinės gerovės, dėl to nesibijo net rizikuoti, nors šiam ženklui rizika ir menkai priimtina, nebent laukia garantuotas pelnas.

Tačiau Jautis yra ir grožio, harmonijos, o taip pat ir sveikatos atgavimo bei stiprinimo ženklas. Jie apdovanoti puikiu estetikos pojūčiu, yra kūrybingi. Beveik visos menų sritys, pradedant vaizduojamu menu, baigiant scena jiems atviros. Dažnai Jaučiai būna apdovanoti puikiais vokaliniais sugebėjimais, ypatinga judesių plastika, ritmo jausmu. Ir jie puikiai jaučiasi srityse, kurios mūsų gyvenimą padaro gražiu, skaniu,  maloniu bei turtingu. Jaučiai turi dar vieną neprarastą dangaus dovaną – sugražinti išsekintiems, nualintiems gyvenimo ir ligų dvasines bei fizines jėgas, ištraukti iš bedugnės.

Jaučiams tinka dirbti finansinėje srityje (ekonomika, bankininkystė, investavimas, konsultavimas įvairiais finansiniais klausimais). Jie gali būti puikūs gydytojai, psichiatrai. Itin tinka kosmetologija. Ryškiai gali sužibėti scenoje kaip dainininkai ar šokėjai. Jaučiai su įkvėpimu kuria papuošalus (taip pat ir kvepalus, brangius audinius, laikrodžius), interjerą, modeliuoja drabužius. Beje, savo grožiu, kaip modeliai užkariauja podiumus. Sekasi floristikoje. Pasižymi valgių gaminime – tai talentingi kulinarai, konditeriai. Puikiai dirba prabangos prekių, taip pat nekilnojamo turto pardavimų srityje. Palankus darbas žemės ūkyje. Jie sėkmingi agronomai. Tinka veterinarija.

DVYNIAI

Jie tiesiog kalba ir įtikina. Ir jais tiki, paskui juos eina. Tai žodžio virtuozai, besiremiantys principu: „pirma buvo žodis“. Tai jų jėga. Žodžio dėka Dvyniai iš nieko pastato pilį. Ir visai ne smėlio, o aukso ir sidabro! Jie tiesiog žino kam ir ką reikia pasakyti, kad pilis išdygtų – kad ir dykumoje ar vidury vandenyno negyvenamoje saloje. Ir visa tai daro lengvai ir greitai…  

Bene geriausia, ką jie gali nuveikti – tai puikiai vadovauti (bet kam). Jų įkvėpti dirba visi ir dar pasako: „ačiū, kad leidote dirbti viršvalandžius“ (žinoma už dyką). Tai propagandos meistrai, tad gali daryti išskirtinę karjerą politinėje veikloje, viešųjų ryšių, įvaizdžio kūrimo, reklamos srityje. Jie neprilygstami žurnalistikoje. Beje, moka ne tik išsirinkti patį taikliausią žodį rašydami, – Dvyniai gali sumušti bet kokį kalbėjimo rekordą radijo eteryje, pokalbių, diskusijų laidose per TV.

Dvynių šeimininkas Merkurijus ne tik apdovanoja savo globotinius lanksčių intelektu, skatina jų žingeidumą, – neatsitiktinai Dvyniai daug skaito, mokosi ir paprastai viską žino (bent jau paskutines naujienas tikrai). Tarp Dvynių iš tiesų daug eruditų, intelektualų, viską išmanančių žinovų, plačios specializacijos profesionalų… Jie tinka viskam – tai Zodiako universalai. Beje, aplinkinius irgi priverčia tapti universaliais, mąstančiais, dirbančiais. Jie sugeba išjudini visus: nenorinčių nieko veikti nebelieka, – akmuo, Dvynių vadovaujamas, irgi ima krutėti. Tad geras patarimams visiems, kas ieško geriausio vadovo (statyboms, pardavimams, rinkiminei kompanijai ir pan.): rinkitės Dvynius.

Merkurijus Dvynius paverčia tikrais „perpetuum mobile“ , t.y. amžinai judančiomis, nė minutės nesiilsinčiomis būtybėmis (lyg iš dvasių pasaulio), kurie visur eina, važiuoja, bendrauja, kažkuo keičiasi, mainosi, perka, parduoda. Čia jų genialumas pasireiškia pilna jėga – tai tikri pardavimų meistrai (Egipto mumijos nupirktų iš jų kramtomos gumos, ekskursiją į Cheopso piramidę ar užsisakytų dantų implantus).

Dvyniams būna sunku pasirinkti studijų sritį, nes paprastai gerai mokosi ir gabūs absoliučiai viskam. Svarbiausia, kad veikla nebūtų nuobodi, kad reikėtų daug judėti, bendrauti ir viską žinoti. Jie puikiai žino, kaip kurti verslą, greitai ir daug užsidirbti. Tai ne tik žiniasklaidos bei literatūros (interneto irgi) žvaigždės. 

Dvyniams tinka studijuoti verslo vadybą, rinkodarą, ekonomiką, teisę (sėkmingi advokatai), turizmą, viešbučių vadybą, aktorinį meistriškumą, žurnalistiką, literatūrą, kalbas (tarp Dvynių daug poliglotų), o taip pat kalbos ugdymą – jie atsidavę logopedai. Tai puikūs vairuotojai, taip pat lakūnai, neprilystamos stiuardesės. Beje, Dvynių ženklo merginos dažnai puikuojasi modelio išvaizda, tad daro karjerą ant podiumo. Tinkamas pasirinkimas ir lėktuvo dispečeris, orlaivių mechanikas. Dvyniai gerai reiškiasi švietėjiškoje veikloje, turizme – jie įtaigūs lektoriai, intriguojančių ekskursijų organizatoriai, įdomūs gidai. Taip pat Dvyniams viskas puikiai sekasi, kas dirbama rankomis – tai gali būti ir juvelyrika, ir mezgimas, ir meninis rišimas, ir plaukų kirpimas ar nagų lakavimas. Masažas irgi Dvyniu stichija, mat jų pirštai bei rankos itin stiprūs.

***

Nota bene!

Norisi pabrėžti, kad nebūtinai visos minėtos profesijos, jums asmeniškai patiks, juolab tiks! Jei asmeniniame horoskope bus pakenkta planeta, valdanti kažkurią iš minėtų profesijų, jums, be abejo, ją rinktis bus neprasminga.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×