PIRMA MĖNULIO KETVIRTIS. KAIP ELGTIS, KAD LYDĖTŲ SĖKMĖ?

Мėnulio mėnesį galime padalyti į keturias dalis pagal tai, kaip keičiasi Mėnulio fazės ir pirma laikomas metas nuo jaunaties iki priešpilnio. Tiksliau kalbant, tai laikas, kai baigiasi Hekatos dienos (nuo 28-os Mėnulio paros iki 2-os) nuo 3-ios iki 7-os paros imtinai. Nuo 3-ios paros jau išvystame danguje siaurą Mėnulio pjautuvą ir kas naktį galime stebėti, kaip Mėnuo auga. 1-a ketvirtis lyginama su pavasariu – tai naujos viltys, augimo pradžia. Stichija – Žemė. Siejama su Artemide – skaistaus Mėnulio deive. 

1-os fazės spalva žydra, primenanti dangiškus tolius, jūros gelmes, asocijuojasi su neribotomis galimybėmis. Tai naujo impulso metas, kai svajojame, planuojame ir imame palengva veikti. Tampame sumanūs, išradingi – būtent dabar galime kažką naujo, ypatingo sugalvoti! Labai skubėti veržtis į priekį nereikėtų – dar per mažai energijos gauname iš Mėnulio. Beje, šis laikas labiau sudėtingas tiems, kam stinga pasitikėjimo, kas ieško palaikymo, siekia stabilumo. Dabar svarbu įvertinti bei teisingai paskirstyti jėgas bei laiką, – viskam neužteks… Verta ruošti pagrindus būsimiems veiksmams. Tik niekame nepersistenkite, nepervarkite. Bus svarbus fizinis bei dvasinis balansas. Verta rasti daugiau laiko ne tik aktyviai pasportuoti, bet ir atsipalaiduoti, nusiraminti meditacijoje.

Dabar gali išaugti apetitas ir tai netinkamas laikas iškrovos dietoms, badavimui. Kitą vertus, persivalgyti nereikėtų – saikas net ir 1-ąją fazę svarbus. Būkite atidesni produktų įvairovei – dabar organizmas siųs aiškius signalus: ko jums trūksta? Labiau reikia atsirinkti ir gaunamą informaciją. Reikalas tas, kad protas dabar bus imlus ir ilgam atsiminsite išgristus dalykus, – ar verta apkrauti atmintį nereikalingomis, juolab negatyviomis žiniomis? Būkite atidūs apie ką galvojate, – juk dabar mintimis programuojate ateitį mėnesiui: siekite save nuteikti optimistiškai, pasakykite sau, kad „viskas, kas nutiks, tik į gerą“ !

Bendraujant venkite agresyvumo – įtampa, piktumas išliks visam mėnesiui. Labiau pasikliaukite intuicija: nedarykite tai, ko nesinori – tai padės išvengti pavojų, užbėgti nemalonumams už akių, pasirinkti teisingausia veiksmų taktiką. Būkite atidesni sapnams, –  jie dažniau pildysis. Nepasiduokite ir apatijai, rūpinkitės savimi – tai metas, kai pavyksta pakeisti gyvenimą! Būtent dabar galima viską perdaryti, pradėti iš naujo. Tiesa, Mėnulis labiau padeda tiems, kas žino ko nori bei ieško būdų tai gauti. Saugokite savo ramybę nuo neigiamos informacijos, nuo negatyvių žmonių. Daugiau laiko raskite pabūti vieni su savimi, – jus gerai nuteiks pasivaikščiojimas gamtoje tarp medžių, knygos skaitymas, gal senai planuoto filmo peržiūra. Svarbu stiprinti imunitetą. Patartina vengti gausių susibūrimų.

Netinka kirsti medžius, rauti krūmus, skinti gėles. Taip pat planuoti dantų traukimą. Nepatartina grąžinti skolas, kraustytis į nuomojamą būtą, taip pat dažyti plaukus. Palanku kurti planus, ruošti pagrindus būsimai veiklai, užmegzti naujas pažintis (veiklos, draugiškas, romantiškas), taip pat tikrinti, stiprinti sveikatą, pradėti gydymą. Tinka keisti darbą, investuoti, skolinti pinigus. Gera proga keisti šukuoseną, sėkmingas laikas įvairioms kosmetinėms, SPA procedūroms, pirtims, saunoms.

Beje, būkite atidesni savo hobiui – gal tai gali virsti jūsų nauja profesija, tapti naujų pajamų šaltiniu? Verta pradėti mokytis ir profesinės kvalifikacijos kėlimo kursuose. Tinkama proga bus pirkti buitinę techniką ilgam. Norėtųsi pridurti, kad renkantis datą darbo sutarčiai ar vertingam pirkiniui, verta atsižvelgti ir į konkrečias tos dienos rekomendacijas, kurias mano kasmet leidžiamame astrologiniame kalendoriuje.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706. Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×