PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 3 SAVAITĖ

Savaitės pradžia padės susigražinti ramybę, rasti išmintingą sprendimą ginčytinu, konfliktiniu atveju. Labiau remkitės nuojautomis, būkite atidesni sapnams. Pati svarbiausia diena veiklai, atsakingų karjeros sprendimų priėmimui – ketvirtadienis. Tiesa, ketvirtadienį, penktadienį netinka priiminėti svarbius finansinius sprendimus. Šiomis dienomis nereikėtų veltis ir į santykių aiškinimąsi su mylimu žmogumi, kaip ir į naują romantišką ryšį. Jei jau reikia pasikalbėti apie jūsų jausmus, tinkama būtų nebent savaitės pradžia.

Nuo penktadienio – pokyčių metas. Penktadienį prasideda antra Mėnulio ketvirtis, šeštadienį, Saulės pereina į Vandenio ženklą, sekmadienį įkandin į Vandenį įeis ir Plutonas. Zodiake keisis jėgų santykis: ims suaktyvės, net trumpam ims dominuoti Oro (Vandeniai, Dvyniai, Svarstyklės)  ženklai, na o Vandens ženklams – Žuvims ir Skorpionams prasideda uždaresnis, intravertiškas metas, kai reikia atsisakyti aktyvios veiklos, neprivalomo bendravimo.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (3sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2024m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/  O taip pat SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×