PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 17 SAVAITĖ

Tai bus itin aktyvi savaitė, pripildyta audringų Mėnulio Pilnaties energijų. Emocijos liesis per kraštus, aistros bus sunkiai valdomos. Atsivers norų skrynia, kuri pasirodo begalinė? Pirmadienis taps puikiu išlieti energijos antplūdį veikloje. Galbūt tuomet, neliks jėgų vakare bei kitą dieną aiškintis santykių su jums brangiais žmonėmis? Pilnatis stos naktį iš antradienio į trečiadienį 2val.49min., tuo pilnai užverdama kovo 25d. Mėnulio užtemimo įtaką. Trečiadienis atneš nusiraminą. Šios dienos vakaras bei ketvirtadienis – meilės džiaugsmų metas. Gana santūrus emocijoms bus penktadienis, šeštadienis. Šios dienos jau nebetinkamos širdies reikalams. Tiesa, geros kelionėms. O štai sekmadienį verta praleisti namuose. Jei ir būsite išvykę, geriau, likti kartu su artimaisiais.

AVINAS Savaitės pradžioje gali prislėgti rūpesčiai dėl antrosios pusės. Tai bus metas, kai reikia stengtis padėti, suprasti ir jokiu būdu nepykti, nesiaiškinti. Jei susikaupė kartėlis, žinokite, kad dalykai dėl kurių pykstate ant savo poros, iš tiesų tik ambicijų klausimas. Kažkas nenori nusileisti, pirmas žengti žingsnio?..  Ypač antradienį nerimas, įtampa gali jus padaryti nepakančiais ir antrai pusei, ir artimiesiems, ir aplinkiniams. Pirma savaitės pusė tikrai nebus tinkama aiškintis santykius. Labiausia sėkmingas – penktadienis, kai viskas pavyksta taip, kaip reikia. Savaitgalis palankus tolimesnėms išvykoms iš namų.

JAUTIS Pirmadienio nuotaikos darbingos ir jums pavyks nemažai spėti. Bene pati sudėtingiausia savaitės diena bus antradienis, kai tampa aišku, kas negerai darbe, santykiuose su antrąja puse, kai ima ir išryškėja negalavimai. Trečiadienį audringi debesys ims sklaidytis. Nepraleiskite progos tądien bei ketvirtadienį užsitikrinti gerus santykius su jums svarbiu žmogumi. Ir jums nebus sunku, juk Jaučiai kompromiso meistrai, ir šios dienos bus puikios pasinaudoti savo meistriškumu. Stenkitės likti optimistais penktadienį, tuomet savaitgalis jums padovanos smagių bendravimo akimirkų. Viešnagėms, susitikimams su senai matytais žmonėmis gimtadienio šventimui labiausiai tinkamas bus sekmadienis.

DVYNIAI Labiau aktyvi savaitės pradžia, kai viskas vyks greičiau ir pirmadienis bus tinkamas svarbesnius reikalus tvarkyti. Tik nesiimkite šiomis dienomis (antradienį itin) auklėti vaikų, nesiaiškinkite santykių su tais, kuriuos mylite. Tai tas metas, kai pakanka entuziazmo teisti, bausti, nutraukinėti santykius, tačiau neužtenka sugebėjimo numatyti pasekmes. Na, o šią savaitę bus itin svarbu stiprinti sveikatą, daugiau ilsėkitės, stenkitės gerai išsimiegoti. Dvilypis savaitgalis: būsite kupini puikių sumanymų, trykšite džiaugsmu, meile, bet gali paaiškėti, jog jūs bei jūsų jausmai nėra suprasti, įvertinti. Nesisielokite dėl to – gal likimas moko būti laimingais savaime, nepriklausomai, kiek turite draugų, kiek esate įsimylėję, ar kiek nulių sąskaitoje?

VĖŽYS Šiuo metu planetų padėtis stiprins įgimtą Vėžišką empatiją, neleiskite, kad savaitės pradžioje jus išmuštų iš pusiausvyros laisvės apribojimai, lydimi vaikų kaprizų, sutuoktinio bambėjimo, tėvų nuogąstavimų. Jei dėl to kiltų noras kažką keisti, susilaikykite – tai fatališkas laikas po užtemimų. Beje, antradienį bus itin žalinga pasiduoti romantiškoms nuotaikos, – tądien užsimezgę jausmai atneš nemenkus išbandymus. Kitoks bus trečiadienis, ketvirtadienis, kai jūsų nuotaiką vėl taps smagesnė ir reikalai pakryps palankia linkme. Šios dienos palankios ir romantiškiems pasimatymams bei pažintims. Galite netikėtai įgyti įtakingą draugą, aukštą užtarėją. O užtarimas, pagalba darbe bus reikalinga jau nuo birželio. Reikalų tvarkymui palankiausios dienos – ketvirtadienis, penktadienis – neatidėkite vėlesnėms dienoms svarbių klausimų.  Savaitgalį nesiimkite sunkių darbų namuose, – skirkite maloniam poilsiui su antrąja puse.

LIŪTAS Pirmadienis gali būti prislėgtas savaitgalio nuotaikų, suvaržytas kilusių rūpesčių. Vis dėl to diena gana sėkminga tai spręsti. Ji tinkama ir įvairiems darbo reikalams, susitikimams bei kelionėms. Suskubkite daugiau spėti: laukia sudėtingas antradienis. Apribojimų veiklai pakaks ir trečiadienį, ketvirtadienį, kai reikalai stigs ir vargiai pavyks kažką paskubinti. Tomis dienomis pasistenkite mažiau dirbti, na ir daugiau laiko praleisti namuose. Dienos bus tinkamos tvarkyti šeimos reikalus.Jei esate sumanę ką rizikingo, reikia išspręsti konfliktą darbe ar draugui priminti apie skolos gražinimo terminą, nesugalvokite gaišti laiko dvejonėms penktadienį. O štai šeštadienis tam visiškai netinkamas. Tiesa, diena bus smagi, jei leisite laiką su tais, kuriuos mylite.

MERGELĖ Veiklai, piniginių turtinių reikalų tvarkymui naudingas pirmadienis. Deja, antradienis atvirkščiai. Tądien nerizikuokite pinigais, nepirkite vertingų daiktų. Netinkamas laikas bus ir aptarinėti uždarbio perspektyvas darbe ar namuose aiškintis, planuoti šeimos išlaidas. Geruoju nesibaigtų ir santykių aiškinimasis su antrąja puse, – būsite linkę priekabiauti dėl niekų. Veiklos klausimus verta spręsti ketvirtadienį. Tądien pasistenkite ir daugiau nuveikti, kad penktadieniui nieko svarbaus nereikėtų atidėti. Ši diena nebus palanki darbo reikalams, – verta užsiimti namais, šeima. Na, o dabar, kai Saulė jau Jautyje, pavyks susigrąžinti taiką namuose. Ir nepraraskite geros progos savaitgalį atgauti prarastas pozicijas santykiuose su mylimu asmeniu.

SVARSTYKLĖS Itin energingi būsite pirmadienį, tad lengvai versite kalnus, spėsite visur pabuvoti, viską spėti. Vis dėl to Saulė jau Jautyje, tad pasideda gana įtemptas laikas, kurį pajusite dar savaitės pradžioje. Pati sudėtingiausia diena – antradienis, kai lengvai bus galima sugriauti tai, ką taip puoselėjote, branginote. Deja, šis metas bus gana destruktyvus, ypač santykiuose su mylimu asmeniu, su antrąja puse.Antradienį reikėtų atsiriboti nuo svetimų įtakų, – prieš savo valią galite būti įtraukti į nereikalingą veiklą, kovą. Nepriiminėkite svarbių sprendimų – tiek asmeniniame gyvenime, tiek veikloje. Jei labai sunerimsite tądien, žinokite, kad tai tik audra vandens stiklinėje.Labiau sklandus metas reikalų tvarkymui, bendravimui, kelionėms – ketvirtadienis, penktadienis, šeštadienis. Būsite veiklūs, sulauksite aplinkinių malonaus dėmesio bei pritarimo. Siekite sąjungos – partneriškas palaikymas jau kitą savaitę taps svarbiu. Na, o šio laiko valdovas Jautis įspėtų neprarasti humoro jausmo bei tikėjimo, kas viskas kas nutinka, tik į naudą.

SKORPIONAS Kai Saulė Jautyje, pagrindinė užduotis Skorpionams yra puoselėti darnius santykius su pora, o ne ieškoti galimybių santykių krizei įgyvendinti. Pasistenkite nepasiduoti tokiai pagundai savaitės pradžioje. Ypač antradienį gali pasirodyti, kad santykiai su pora braška ir nebėra galimybių susitarti. Tądien to ir nereikėtų daryti: palaukite trečiadienio, kai audra nurims ir bus paprasta atsiprašyti bei atleisti. Veiklai, svarbių reikalų tvarkymui palankus ketvirtadienis. Diena tinkama ir pakovoti už jums patinkančio asmens palankumą. Tądien turėsite progą įveikti atšalimą santykiuose su antrąją puse, kuris gal jau kurį laiką tvyro, – vėl pasijusite mylimi ir reikalingi. Beje, jei vis dar kaupiasi klausimai sutuoktiniui, neatidėliokite daugiau pokalbio, aiškinkitės  ketvirtadienį.Penktadienį verta spręsti jums svarbaus reikalo finansavimo klausimą. Tiks ieškoti partnerių, galinčių investuoti.Kad ir kuo užsiimsite šiuo metu, nepervarkite, raskite laiko poilsiui. Bent jau savaitgalį palikite ramiam atsipalaidavimui.

ŠAULYS Savaitgalį kilusi įtampa augs ir šios savaitės pradžioje, tad būkite atidesni, kad nepradėtumėte konfliktuoti su tais, nuo kurių priklauso jūsų karjeros sėkmė, o taip pat su artimaisiais šeimoje. Ne laikas „kovinėms“, diktatoriškoms taktikoms bendravime(antradienį itin). Mokėkite nereaguoti į įvairius smulkius nesklandumus, neeskaluokite jau esamų problemų. Ir būkite pasiruošę netikėtumams. Trečiadienį, ketvirtadienį derėtų vengti svetimų, naujų žmonių – per juos galimi kliuviniai. Nuo penktadienio – puikios dienos. Atsidursite dėmesio centre. Tinkamos dienos ir sveikatos tikrinimui, palanku bus rinktis dietą, pradėti sportuoti. Džiugus savaitgalis, būkite su tais, kuriuos mylite. Pasistenkite artimiesiems skirti kuo daugiau dėmesio.

OŽIARAGIS Aktyviam reikalų tvarkymui, veiklos problemų sprendimui tinkamas pirmadienis. Ir šiuo klausimu jums padės augančios Pilnaties energijos. Tiesa, augs ir emocinė įtampa, teks susidurti su rūpesčiais artimųjų tarpe. Net, jei tektų išgirsti ne itin malonių dalykų iš savo vaikų, iš artimųjų, iš mylimo žmogaus, neleiskite, kad jumyse kauptųsi įtampa, nepasitenkinimas, kitaip jau antradienį tai gali virsti griaunančiu konfliktu.Atsigausite ir vėl gerai pasijusite trečiadienį, ketvirtadienį, – tuomet ir pavyks teisingiau susivokti situacijoje ir priimti jums palankesnį sprendimą. Pamąstykite trečiadienį apie susidariusią padėtį namuose, darbe ir mėginkite suvokti kuo ji gera, kuo naudinga, kur link judėti? Ketvirtadienis padės išjudinti įstigusį reikalą, rasti jums svarbų žmogų. O štai penktadienį, šeštadienį geriausia atsiriboti nuo bendravimo bei reikalų. Savaitgalį svarbiausia – gerai pailsėti. Ir taip nutiks, jei šeštadienį atsiribosite nuo bendravimo (ypač su svetimais).

VANDENIS Pasistenkite, sukaupti visas ramybės atsargas bei išmintingai įvertinti tai, su kuo susidursite pirmadienio vakarą, antradienį. Jei teks rinktis, – prioritetu turi būti šeima, artimųjų valia. Kad ir kas nutiktų savaitės pradžioje, neskubėkite reaguoti, – palaukite trečiadienio, kai pakaks pozityvumo ramiai įvertinti tai, kas šalia vyks ir apsaugoti save bei artimuosius nuo neteisingo žingsnio. Teks susitaikyti, kad turite taikytis prie aplinkybių: kol Saulė Jautyje – ne viską galite. Na, o svarbiausia – mažiau save varginti bei saugoti. Tiesa, galimos ir malonios staigmenos, – jums nežinant bei nesistengiant penktadienį, šeštadienį gali įvykti džiugūs pokyčiai, ateiti nelaukta pagalba.

ŽUVYS Nusiraminimas  dabar bus itin svarbus, nes laukia sudėtingas pirmadienis, antradienis kai būsite kupini ryžto trenkti durimis ir išrėžti: “niekada”. Kad ir kaip norėsis tai padaryti, dabar tai nėra tinkama išeitis, nors šios dienos išryškins šeimynines, darbines, o taip pat jūsų vidines problemas. Savaitės pradžioje (antradienį itin) išaugs traumų, konfliktų tikimybė ir darbe. Laime, tai ilgai netruks – trečiadienį jūsų padangėje vėl giedra. Ir viskas pasisuks jums palankia linkme.Nuo ketvirtadienio atsivers naujos perspektyvos. Pasinaudokite veiklos pasiūlymais gautais tądien ar penktadienį. Savaitgalį gerai nuteiks tolimesnė išvyka, – jums reikia pakeisti aplinką.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×