APIE JAUTĮ: PLANETOS, TOTEMAS, LAIMINGI SKAIČIAI, SPALVA

Pasaulis besiverčiantis kūlversčiais, lekiantis, bėgantis, besipešantis, pykstantis nurimsta Jaučio glėbyje. Jautis skelbia taiką bei ramybę, meilę bei harmoniją. Nusiraminimą. Nes visko pakanka – ir šilto jausmo, ir namų jaukumo, ir gyvenimo džiaugsmo malonumo. 

Saulė Jautyje lemia žemiškojo gyvenimo pilnatvę. Praūžus Avinui, nauji tikslai jau iškelti, dabar reikia juos įgyvendinti, įtvirtinti ir gausinti. Naudingas taps konservatyvumas, mokėjimas vadovautis juslėmis. Palanku stiprinti organizmą, gydytis, spręsti piniginius, turtinius klausimus.

KAIP TEISINGAI SUTIKTI GIMTADIENĮ?

Soliaras – tai gimtadienio horoskopas. Kartą per metus Saulė grįžta į tą pačią poziciją, kaip gimimo akimirką. Ir kasmet, atsižvelgiant į planetų padėtį, galima daryti išvadas apie būsimus metų įvykius. Tačiau tam reikalingas astrologas… O kaip savarankiškai, be astrologo pagalbos galima nuspėti savo ateitį?  Tam tikri ženklai, jūsų asmeniniai pojūčiai padės, tad stebėkite aplinką, įsiklausykite į savo vidų.

Gerai būtų mėnesį, nors svarbiausia 12 dienų iki gimtadienio, nieko naujo nesiimti, baigti darbus, grąžinti skolas, tai pat išnešti iš namų nereikalingus daiktus, šlamštą susikaupusį per metus. 12 dienų iki gimtadienio – visiškai intravertiškas laikas, idealus poilsiui bei visiškam atsipalaidavimui.

O pagrindinė sąlyga: iškrovos dieta (tai idealus laikas organizmo valymui, kuris savo ruožtu siejamas ir su sielos išsivalymu, karmos palengvinimu) bei vienatvė, kad išsivalius neužsiterštumėte (reikalas tas, kad iki gimtadienio kaip kempinė iš aplinkos sugersite viską, kas bus šalia be jokios atrankos – ko reikia, ir ko nereikia: tad su jumis aplinkiniai „pasidalins“ ir savo blogąja karma).

Gimtadienis ir dvylika dienų po jo – išskirtinis laikas, nes asmeniui lemia visų metų įvykius. Tad svarbu ne tik, kaip praleisite gimtadienį, bet dvylika dienų po jo, kuomet mums skiriamas tam tikras subtilios energijos kiekis, reikalingas sėkmingai nugyventi iki kito gimtadienio! Čia svarbu prisiminti taisyklę, kad „į pilną indą nieko neįpilsi“. Kitaip kalbant, jei gimtadienio proga norite gauti kuo daugiau kosminės energijos, tinkamai pasiruoškite.

Kaip metai klostysis, papasakos 12 dienų po jūsų gimtadienio: rekomenduojama užsirašyti tų dienų įvykius. Kasdieniai įvykiai veiks tokiu principu: pirma diena – pirmas mėnuo, antra diena – antras mėnuo, skaičiuojant nuo jūsų gimimo dienos.

Gera nuotaika per gimtadienį, didelis džiaugsmas – per metus jūsų laukia asmeninis pripažinimas, išliksite optimistai; jei antrą dieną po gimtadienio gausite pinigų  – stygiaus per metus nejusite, jei trečią netikėtai susipažinsite – jums teks per metus nemažai bendrauti. Ketvirtos dienos įvykiai simboliškai papasakos apie jūsų namus bei šeimą. Apie širdies reikalus galėsite spręsti pagal penktą dieną – gerai, jei tądien būsite su mylimu žmogumi ar kitokio šilo dėmesio sulauksite iš savo poros. Apie sveikatą bylotų šešta diena, apie santuoką – septinta, apie nelaimingus atsitikimus, nuostolius – aštunta (blogai, jei tądien ką sudaužysite, nudegsite ar gaisrą išvysite, ar jei iš jūsų ką pavogtų), apie tolimas keliones, apie jūsų pripažinimą, veiklos plėtimą  spręskite pagal devintą dieną, apie karjerą – pagal dešimtą, apie permainas bei jūsų draugus –  vienuoliktą. Dvylikta diena gana mįslinga – ji parodys kiek tobula jūsų intuicija, o taip pat kokių slaptų aplinkybių reikėtų saugotis, kas yra ar bus jūsų slapti priešai.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×