PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 18 SAVAITĖ

Tai bus dvilypė savaitė, – sudėtinga pirmoji pusė ir puiki antroji. Savaitės pradžioje stenkitės išlaikyti taikius santykius šeimoje, darbo kolektyve. Nuo ketvirtadienio verta imtis susikaupusių reikalų tvarkymo, svarstyti gautus pasiūlymus. Savaitgalis džiugiai nuteiks. Pirmadienį Marsas pereis į Avino ženklą, antradienį Venera į Jaučio.

AVINAS Kelias į laimę nebus nuoseklus ar tiesus, ir tuo teks įsitikinsi pirmadienį, antradienį – tai bus gana įtemptos dienos, kai dera pasaugoti save bei gerus santykius šeimoje, o taip pat darbe. Nuo antradienio vakaro – Marsas jau jūsų ženkle. Tapsite labiau energingi. Prasideda metas, kai dera perimti vairą į savo rankas, tiesa, prieš tai pasitikrinus ar veikia stabdžiai? Kad išvengtumėte problemų veikloje, neplanuokite tuo metu svarbių dalykinių susitikimų, atsakingų pokalbių. Kad nereikėtų graužtis dėl mylimo asmens –  neskirkite meilės pasimatymų minėtomis dienomis. Tai pavojingas metas ir drąsiam pokalbiui su sutuoktiniu. Ketvirtadienio antroji pusė atneš gerąjį persilaužimą. Tądien verta spręsti jums svarbius klausimus, ir reikalai pakryps reikalinga linkme. Nuo penktadienio verta atsitraukti nuo reikalų ir pasišvęsti namams – užsiimkite buitimi, daugiau laiko skirkite tiesiog visiškam neveikimui, atsipalaidavimui. Gerai išsimiegokite.

JAUTIS Rūpesčių padaugės, ypač nuo antradienio, kai Marsas įeis į Avino ženklą. Kad viskas klostytųsi sklandžiau, stenkitės likti labiau tolerantiški su artimaisiais bei antrąja puse, – nepasiduokite pagundai manyti, kad tik jūs vieni žinote, kaip reikia elgtis? Vis dėl to tikėtina, kad Venera nuo pirmadienio atsidūrusi jūsų ženkle švelnins situaciją ir sulaikys jus nuo kraštutinumų?Svarbiu jūsų veiklai gali tapti ketvirtadienis, kai verta antrąją dienos pusę priimti atsakingą sprendimą, žengti svarbų žingsnį. Tai puiki proga pokalbiui su vadovybe, susitikimui su žmogumi, galinčiu įtakoti jūsų karjerą. Savaitgalis – džiugaus bendravimo, laimingų pažinčių metas, puikai tinkami susibūrimams gimtadienio proga.

DVYNIAI Pirmadienis itin sudėtingas. Antradieniui, trečiadieniui – jokių avantiūrų. Šiomis dienomis būsite gana radikaliai nusiteikę ir galite susivaidyti dėl neišspręstų finansinių klausimų ar dėl abejonių artimo žmogaus jausmais, atsidavimu. Dabar bus svarbu saugoti savo ramybę, išlikti saikingiems, diplomatiškiems. Beje, jūsų sumanumas, ryšiai su draugais gali padėti išspręsti problemas, susijusias su veikla, su pinigais. Ketvirtadienį būsite optimistiški, ir tai pasiteisins iš tiesų jūsų laukia sėkmė dalykiniuose bei širdies reikaluose. Ši diena puiki ir susitikimams su įtakingais asmenimis, svarbių naujų pažinčių (dalykinių bei asmeninių) užmezgimui, ir romantiškam pasimatymui. Savaitgalį verta pasisvečiuoti pas racionaliai mąstantį draugą, – pats laikas išklausyti išmintingos nuomonės. Išsikalbėkite, išklausykite gautų patarimų – tai apsaugos nuo galimų klaidų kitos savaitės pradžioje, kuomet gali tekti priminėti sudėtingą sprendimą. 

VĖŽYS Nuo pirmadienio įtampa augs – jausitės vis kažkuo nepatenkinti, sunerimę. Antradienis, trečiadienis sudėtingas metas – galite pervertinti savo jėgas bei įtaką, ypač jei mėginsite darbe aiškintis uždarbio klausimus, o namie kelsite ultimatumus sutuoktiniui. Ne laikas ieškoti paguodos ir kituose santykiuose. Kol kas reikia išlaukti ir pabūti su savimi vienu. Ketvirtadienis bus tinkamas spręsti susikaupusias darbines problemas, aiškintis apgaules, melą. Penktadienis bei savaitgalis puikūs susitikimams su jums svarbiais žmonėmis, palankios dienos ir tolimesnėms išvykoms.

LIŪTAS Jei esate sumanę ką rizikingo, savaitė tam visiškai netinkama. Tiesa, nuo antradienio, kai Marsas įeis į jums palankų Avino ženklą, kai kas pasikeis į gerą jūsų veikloje. Ims atsiverti naujos galimybės, kuriomis vertėtų pasinaudoti. Jei jums reikalingas darbas užsienyje, kaip tik prasideda puikus laikas paieškoms. Darbo reikalų tvarkymui tinkamas pirmadienis, antradienis. O štai ketvirtadienį pats laikas taikytis aiškintis santykius su dalykiniais partneriais bei aptarinėti būsimus veiklos planus. Pasiseks nuslopinti ir konkurentų bei priešų nepasitenkinimą, agresiją. Tad išnaudokite bet kokią gerą progą užtikrinti gerus santykius su partneriais, kolegomis bei vadovybe. Gera proga ir taikytis su antrąja puse, – rasite kompromisą. Na, o jei siekiate kaitriau įpūsti meilės ugnį santuokoje – tam bus naudingas penktadienis. Pastaroji diena gera ir reikalams, kelionėms. Geriau pailsėsite savaitgalį, jei išvyksite kur toliau nuo namų.

MERGELĖ Gana kebliai gali susiklostyti santykiai su mylimu žmogumi savaitės pradžioje – tai pavojingų provokacijų metas. Nesivelkite į konfliktus ypač darbe, nesiaiškinkite santykių su tais, kuriuos mylite. Jei nesusivaldysite, jums gali būti užtrenktos  durys. Svarbiam darbo pokalbiui bus tinkamas ketvirtadienis. Tai geras laikas darbo sutarčiai. Deryboms, santykių gerinimui tiek darbe, tiek namie bus palankus penktadienis. Savaitgalis džiugiai nuteiks, jei su antrąja puse išvyskite kur toliau nuo namų, – bent trumpam pakeiskite aplinką.

SVARSTYKLĖS Nei pirmadieniui, nei antradieniui svarbių darbų planuokite. Gerai, jei iš jūsų dienotvarkės bus išbrauktas ir santykių aiškinimasis dėl meilės ar dėl pinigų, – teisybės tikrai nerasite. Tad nepasiduosite pagundai savaitės pradžioje sudėlioti visus taškus tiek dalykiniuose, tiek asmeniniuose santykiuose.Įrodyti savo teisumą jums puikiai pavyks ketvirtadienį. Tuomet verta būti atkakliems ir užsispyrusiems, tiek sprendžiant problemas darbe, tiek aiškinantis santykius su mylimu asmeniu ar nesukalbamu vaiku. Savaitgalį patartina skirti sveikatos stiprinimui.

SKORPIONAS Savaitės pradžioje gali kilti naujų rūpesčių, susijusių su jūsų veikla. Bus svarbu nesistengti įrodinėti (ne tik darbe, bet ir namie), kad esate teisūs – tai padės išvengti pavojingo konflikto, galinčio pakirsti tiek jūsų gerus santykius su sutuoktiniu (mylimu asmeniu), su partneriais darbe, vadovybe, klientais. Ketvirtadienis vers stabtelti, atsigręžti atgal, paieškoti neišnaudotų rezervų. Tai tas retas metas, kai galima pasinaudoti kažkada praleistomis progomis. Beje, tai bus tinkama ką nors vertingo įsigyti namams. Daug kas savaime pavys, išsispręs jūsų naudai penktadienį, šeštadienį. Sekmadienį skirkite sveikatingumo procedūroms.

ŠAULYS Neskubinkite reikalų eigos savaitės pradžioje. Svarbius susitikimus verta atidėti net dar vienai savaitei. Antradienio vakaras, trečiadienis žada įdomius susitikimus, galite sužinoti jums svarbių bei naudingų dalykų. Tiesa, nepatartina veltis į romantiškas pažintis, – neskubėkite patikėti, jog susitikote savo tikrąją meilę. Įspūdingus susitikimus bei įvepančias naujienas žada ketvirtadienis. Jums tai palankiausia savaitės diena, kai verta imtis reikalų tvarkymo, varginančių problemų sprendimo. Penktadienis, šeštadienis naminis metas, ir nereikėtų jo aukoti svarbiems reikalams, viešnagėms, bendravimui „iš pareigos“. Kupini entuziazmo vėl būsite sekmadienį. Tai geras metas išvykoms į teatrą, koncertą kitame mieste.

OŽIARAGIS Nuo savaitės pradžios ims atsirasti įvairių naujų rūpesčių, susijusių su darbu, su namais. Neplanuokite svarbių darbo susitikimų, brangių daiktų pirkimo. Tai blogos dienos ir pinigų investavimui bei skolinimui – vargu ar juos atgausite. Ketvirtadienis, bene, saugiausias metas, kai verta svarstyti gautus pasiūlymus, kalbėtis su reikalingais žmonėmis. Tai tas metas, kai suprasite kur klystate, ką praleidote, ko nepastebėjote ir ką svarbu kompensuoti. Penktadienį, šeštadienį verta imtis uždelstų darbų, ieškoti pagalbininkų. Dienos geros išvykoms. Beje, keliaujant, tvarkant reikalus, sprendžiant problemas gali megztis ir romantiškos pažintys. Sekmadienį verta skirti šeimai, namams.

VANDENIS Savaitės pradžioje bus svarbi atida. Net, jei išgirsite puikių pasiūlymų ir viskas atrodys nepriekaištingai, nepriiminėkite svarbių sprendimų darbo bei meilės klausimais – judėkite toliau įprasta vaga nieko nekeisdami. Ypač pirmadienį, antradienį niekuo nerizikuokite, nebūkite patiklūs – jus gali apgauti ar pasinaudoti. Palankiausia diena – ketvirtadienis, kai verta pakovoti už svarbius dalykus ne tik šeimoje, bet ir veikloje. Tai puiki proga atkreipti į save žmogaus, svarbaus jūsų veiklai, dėmesį. Tai puikus laikas svarbiems darbo susitikimams bei susitarimams. Gautus veiklos pasiūlymus priimkite. Savaitgalis – gera proga apsipirkimui: rasite namams tai, apie ką senai svajojote.

ŽUVYS Savaitės pradžioje gali užvaldyti  mintys apie permainų būtinumą. Pavasaris gali šiuo klausimu pasitarnauti iškrėsdamas pokštą: netikėtas susitikimas, nauja pažintis, ir būsite pasirengę viską apversti aukštyn kojomis, pradėti gyventi iš naujo? Jei tai romantiška pažintis ir esate nelaisvi,  neskubėkite nutraukti senus saitus, patikėti naujo ryšio charizmatiškumu. Praėjus pirmų akimirkų akinančiam žavesiui, paaiškės, kad įkliuvote į sekinantį, visiškai nereikalingą ryšį. Ketvirtadienį galite nustebti, sulaukę slaptos pagalbos, užtarimo, netikėtos dovanos. Persvarą svarbiame reikale galite įgyti penktadienį, šeštadienį. Dabar bus viskas pagal jūsų valią.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×