PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 15 SAVAITĖ

Laukia sudėtinga savaitė, paženklinta ne tik Saulės užtemimo įtakos, bet ir nepalankios planetų padėties, žadančius išbandymus, kurių išvengti kategoriškiems, pernelyg užsispyrusiems, nelankstiems, na, ir nekantriems vargu ar pavyks? Noras būti pirmu bei geriausiu, gauti viską čia ir dabar virs banano žieve, ant kurios dramatiškai paslystama. Nieko naujo nesiimkite, likite saikingi. Būkite atsargesni su degiomis, sprogiomis medžiagomis, su aštriais įrankiais, su ginklais. Nešiokite savo pamėgtus akmenis amuletus. Itin palankūs akmenys, kuriuose matyti kryžiukas.

AVINAS Svarbusis metas gimusiems po Avino ženklu tęsiasi – jūsų ateitį visiems metams įtakojo kovo 25d. Mėnulio užtemimas, o dabar prie jos formavimo prisijungs  balandžio 8d. Saulės užtemimas. Tai itin atsakingas metas, nes viskas, ką nuveiksite užsifiksuos ilgam (jeigu pakliūvate į tiesioginę užtemimo įtaką net 18-ai metų). Jei kažką laimėjote, jei pasisekė – puiku. Bet, jei suklydote, pasekmės irgi bus ilgalaikės.Gimusių balandžio 7-9d. laukia  itin svarbūs metai, atnešantys lemtingus pokyčius. Beje, jei gimtadienis išpuola šiuo metu, geriau jį tik kukliai pažymėti. Kad ir kas nutiktų, savaitės pradžioje, svarbiausia iš karto nereaguoti. Dėl abiejų užtemimų, kurie savotiškai blokuos sugebėjimą aiškiai suvokti situaciją bei priimti teisingą sprendimą, įtakos galite pasirinkti ne tą kelią bei ne tuos bendrakeleivius. Kad klydote, suprasite vėliau, deja, klaidos atitaisymui irgi nepasiduos.Pačios sudėtingiausios dienos (pirmadienio nevardinsime, nes jis visiems problema), būtų ketvirtadienis, penktadienis, kai taps sunku suturėti tai, kas kaupėsi ir pakaks ir vieno netikusio žodžio, kad greitai įsižiebtumėte. Ketvirtadienis, penktadienis gali virsti tikru išūkiu impulsyviesiems Avinukas. Reikėtų pasisaugoti, kad ko nereikalingo neleptelėtumėte artimam žmogui(dirbantieji – kolegai, klientui, viršininkui). Vis tik būtų geriau susitvardyti – šį mėnesį turėsite mokytis slėpti savo tikrąsias mintis, jausmus: bet koks impulsyvumas atsigręš prieš jus. Per išeigines jausitės puikiai, jei savo laiką skirsite namams, šeimai.

JAUTIS Labiau sudėtingas ir net pavojingas pirmadienis, kai geriausia laiką leisti savo namuose. Diena visiškai netinkama atsakingų sprendimų priėmimui. Beje, pirmadienio Saulės užtemimas pravers jūsų paslapties uždangą. Tai savotiško apsinuoginimo laikas: kas buvo slapta dabar taps akivaizdu. Taps svarbu nepervertinti savęs. Savo saugumo. Atsipalaiduoti, nusiraminti  bus lengviau prie vandens telkinių, palankiai paveiks šiltos vonios su jūros druska, ir beje pėdų masažas. Nuo antradienio popietės pradėsite atsigauti, ims grįžti jėgos. Vis dėl to šią savaitę venkite (ketvirtadienį, penktadienį itin) ryžtingų veiksmų, kad ir kaip norėsis savo pasiekti, savo įrodyti. Verčiau stenkitės atleisti, susitaikyti, – tai fatališkas laikas po Saulės užtemimo, bei metas iki gimtadienio, kai nereikia kaupti nuoskaudų, deja, jos ilgam nusės jūsų viduje… Ramesni bei kupini draugiškų nuotaikų tapsite šeštadienį, sekmadienį. Tai laimingo susitaikymo metas, kai verta nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėti su jums brangiu asmeniu apie susikaupusias nuoskaudas, apie tai, kaip norite pakreipti jūsų santykius.

DVYNIAI Nuo savaitės pradžios gali užklupti netikėtos permainos, ir dabar bus svarbu likti realistais – galite apsigauti ir pasirinkti ne tuo žmones, ne tą kelią. Saulės užtemimas Avino ženkle stiprins poreikį užsispirti, maištauti, keisti. Tiesa, visos šios dienos nuo pirmadienio netinkamos ką nors naujo inicijuoti! Stiprinkite nervų sistemą, stenkitės tinkamai ilsėtis, geriau išsimiegoti. Bendravimo neribokite, tačiau naujų žmonių venkite. Labiau įsiklausykite į draugų įžvalgas. Antradienį, trečiadienį patartina atsiriboti nuo reikalų, nuo neprivalomo bendravimo. Tai bus apgaulingos dienos, kai būsite pernelyg įtaigūs, tad galite pasiduoti aplinkinių įtakai, – ir gerai, jei tai kažkas pozityvaus? O jei susidursite su savanaudžiais manipuliatoriais, sukčiais, apgavikais? Antra ketvirtadienio pusė, penktadienis skatins drąsiems žingsniams, radikaliems sprendimams. Deja, ne laiku. Tai bus visiškai netinkamas laikas ekstremistiškiems žingsniams. Likite taikūs bei diplomatiški ir tuomet nereikės gailėtis, kad nukirtote šaką, po kurią niekas nestovėjo išskėstomis rankomis. Kad neteisingai pasielgėte suprasite savaitei baigiantis, kai kils noras atgailauti, atstatyti sudegintus tiltus. Bet kokiu atveju, šios dienos jums žada atgaivą – susitikimai su jums brangiais žmonėmis, nuoširdūs vakaro pokalbiai ramins širdį, suteiks viltį. 

VĖŽYS Pagrindinį dėmesį verta sutelkti ties karjera bei viskuo, kas su tuo susiję: profesionalumu, santykiams su šefu, įtakingais, aukštais asmenimis. O taip pat tėvais, šeima. Nepraraskite artimųjų pasitikėjimo, paramos, įrodykite vadovybei, kad esate nepamainomi. Deja, savaitei prasidedant gali užgriūti profesiniai rūpesčiai. Jums keliami reikalavimai augs, ir tai vers pasišvęsti vien veiklai. Jei saugote darbo vietą, venkite konfliktų, nerizikuokite priimdami profesinius sprendimus: dėl padarytų klaidų galite nukentėti. Šiuo sudėtingu užtemiminiu laiku jus gerai paveiks pasivaikščiojimai miškais, parkais, taip pat atpalaiduojantys nugaros masažai. Na, o svarbiausias – pamirškite nuoskaudas, nesėkmes ir labiau pasirūpinkite savimi, savo sveikata, nervais. Gal būt užsikraunate ant savo pečių per didelį krūvį ir per mažai skiriate laiko tikram atsipalaidavimui, sveikatos stiprinimui? Jei disproporcijų tarp dėmesio sau ir išoriniam pasauliui nėra, net šią sudėtingą savaitę, paženklinta Saulės užtemimo jausitės stabiliai, ir atvirkščiai – negalavimas reikštų, kad skriaudžiate save. Savaitgalis šaunus, – jūsų laukia artimųjų, draugų dėmesys, mielos dovanos.

LIŪTAS Jums pakaks optimizmo, tačiau gali pristigti ateities matymo, teisingų įžvalgų, blaivumo vertinant savo galimybes. Situaciją būsite linkę vertinti geriau nei, taip bus iš tiesų. Vis tik pagelbės sugebėjimas neskubėti, abejoti, viską atidžiai vertinti, tuomet Saulės užtemimas žalos nepridarys. Tačiau, norėtųsi įspėti nevykti į tolimas keliones, kritiškiau vertinti pasiūlymus gautus iš užsieniečių ar įtakingų asmenų, nieko nekeisti veikloje. Savaitės bus netikusi imtis papildomų darbų, plėsti veiklą. Atkreipkite didesnį dėmesį į kepenų bei inkstų darbą, – gal būt jums reikalingos dietos, tausojančios šiuos organus? Itin guvūs tapsite ketvirtadienį, penktadienį, tiesa, tai provokuojantis metas, kai galite nukentėti dėl per didelio atvirumo, dėl tolerancijos stygiaus. Ir nepasiduokite iliuzijai, kad viskas blogai, mat niekas nesikeičia? Tik nesugalvokite šiomis dienomis imtis permainų – bus blogiau nei buvo. Saugokite ką turite, vertinkite, kol turite. Tai sunkokas metas, ir dabar reikia labiau paisyti savęs nei kitų. Puikus šeštadienis, – trykšite energija! O štai sekmadienį pasaugokite save nuo nereikalingo bendravimo, tuščių pokalbių bei visko, kas gali varginti.

MERGELĖ Šiuo užtemimų įtakojamu metu aiškiau pajusite, kas jums gerai, o kas kenkia, ko nereikia? Ir tai provokuos su kažkuo išsiskirti (itin pažeidžiami taps santykiai su mylimu asmeniu), ką nors iš esmės pakeisti savo gyvenime. Tiesa, dabar tam netinkamas laikas. Jei pirmadienį pasirodys, kad dangus užgriuvo – žinokite, kad tai tik akimirkos nuotaika… Tiesiog dabar į viską reaguosite labiau emocingai. Nepatarčiau iš karto imtis radikalių priemonių. Na, ir neužsipirkite, būkite lankstesni. Mokėkite nusileisti, kai ko atsisakyti, kai ką paaukoti. Jei norėsis su kažkuo išsiskirti, kai ką iš esmės pakeisti gyvenime – nepamirškite, kad žingsnio atgal nebus.Kiek pozityviau į viską imsite žvelgti antradienį, trečiadienį. Ketvirtadienį, penktadienį geriau atsiriboti nuo dalykinių reikalų, net jau nepriiminėti jokių kardinalių sprendimų karjeroje. Tai žada ilgalaikes pasekmes. Beje, savaitgalį galite patirti stiprų aplinkinių interesą. Tik nesiimkite piktintis, kad kažkas „kišasi“ į jūsų reikalus, – verčiau jau pasidžiaukite jums skiriamu draugišku dėmesiu ir spręskite savo problemas bičiulių padedami.

SVARSTYKLĖS Keblusis metas tęsiasi. Vienas užtemimas (kovo 25d.) jau išmušė jus iš pusiausvyros. Deja, šis balandžio 8d. tik dar labiau sustiprins buvusiojo sukeltas problemas. Įtampa šią savaite gali tapti painiavos, neteisingo apsisprendimo, nuostolių ir net traumos priežastimi.Na, o sėkmę lems jūsų ryšiai su aplinkiniu pasauliu, o ypač sutuoktiniu, partneriais, viršininku. Jie turi tapti jūsų sąjungininkais (tai geriau – nei priešininkai). Tad su niekuo nesipykite – galite įgyti ilgalaikių priešų.Beveik visa savaitė bus sudėtinga ir jei anksčiau nepavyko įveikti sunkumų darbe, išspręsti bendravimo nesklandumų šeimoje – ketvirtadienį, penktadienį gali tekti už tai sumokėti. Beje, ketvirtadienį gali atsiskleisti asmenys, kurie jums anksčiau yra kenkę, tiesa, dabar ne laikas juos versti atsakyti už netikusius darbus. Vis dėl to penktadienio vakaro nuotaikos puikios, džiugus šeštadienis, sutelkiantis naujoms svajonėms sekmadienis ir nenuostabu, jūsų laukia geros naujienos, įkvepiantys pokalbiai. Būkite tikri: šį savaitgalį artimieji, draugai jums nuoširdžiai žavėsis bei aukštai vertins. Dėl abiejų užtemimų įtakos būkite atidesni, inkstų, kasos veiklai.

SKORPIONAS Atsisakykite aktyviai reikšti iniciatyvą, priešingu atveju jau savaitės pradžioje atsidursite aklavietėje. Tiesa, iniciatyva nepakenks siekiant gerinti santykius su antrąją puse, – pirmąją savaitės pusę itin. Dėl Saulės užtemimo Avine itin nepalankus pirmadienis, kai galite pasijusi prislėgti jums keliamų pretenzijų, reikalavimų, pareigų našta. Panašu, kad išsisukti nelabai pavyks. Ramiai imkitės privalomų užduočių, nekreipdami dėmesio į galimas priekabes. Nors ir keistai skambės, bet būsite stiprūs bei saugūs tik nereaguodami, nesiimdami jokių atsakomųjų priemonių. Ypač savaitės pradžioje būkite atidesni darbų kokybei. Labiau pasaugokite savo, o taip pat naminių augintinių sveikatą. Ketvirtadienis, penktadienis – išbandymų laikas, kai be reikalo galima susivaidyti su brangiu žmogumi ar per neatsargumą prarasti sveikatą, pinigus, turtą. Šeštadienis dar vers įsitempti, tačiau sekmadienį viskas ims rimti. Tai puikus metas tolimesnei išvykai, viešnagei, bendravimui su žmonėmis, kurie gali išmintingai patarti, padėti teisingai susiorientuoti dvejotinoje situacijoje

ŠAULYS Savaitės pradžioje nedemonstruokite savo pasiekimų bei galimybių, savo nepriklausomybės, nešvaistykite laiko gainiodamiesi vyturio padangėse. Verčiau gilinkitės į konkrečias problemas, kurias išspręsti nebus taip paprasta (ypač, jei sugalvosite keisti darbo vietą, užsiimti radikaliu pertvarkymu, remontais (darbe ir namie). Ir nepraraskite įžvalgumo (bei korektiškumo) bendraudami su mylimu asmeniu, su savo vaikais. Nors pirmadienio Saulės užtemimas neleis atsipalaiduoti, vers kažko atsisakyti, kai ką savo viduje teks nukirsti, vis tik siekite savo energiją naudoti ne nuoskaudų puoselėjimui, slaptiems pykčiams, o darbo problemų sprendimui, juolab, kad šiuo metu būsite darbingi bei kūrybingi. Nepraleiskite progų ir santykių gerinimui su antrąją puse. Deja, laukia įtemptas ketvirtadienis, penktadienio pirma pusė, kai kompromisai bus sunkiai pasiekiami. Džiugu, kad penktadienio antra pusė bei šeštadienis nešykštės gerų progų taikymuisi, santykių puoselėjimui.

OŽIARAGIS Saulės užtemimas Avino ženkle žada tam tikrų apropojimų, verčiančiu sustoti. Tad susikaupkite ir nurimkite. Nesiblaškykite. Atsisakykite aktyvios veiklos. Dabar reikia išlaukti. Saugokitės pavyduolių, intrigantų. Ir neieškokite pagalbos svetur, – gilinkitės tik į save, savo bei savo šeimos praeitį, tik taip išspręsite jus kankinantį klausimą.Dabar geriausia ilsėtis. Beje, savo namuose, – kelionės kol kas nepalankios. Na, o labiausiai pavojingu ir apgaulingu gali tapti pirmadienis – tuomet ir sužinosite, kas tikrieji draugai, o kas tik apsimeta?Labiau pasirūpinkite maisto kokybe, nevalgykite blogos nuotaikos bei su žmonėmis, kurių nemėgstate. Tinkamas laikas konsultuotis su dietologu (geriausia antradienį ir ketvirtadienį).Deja, šią savaitę galite jaustis prislėgti dėl patirtų suvaržymų, neteisybės darbe. Ir nenuostabu, – juk sudėtingas Ožiaragiams Avino metas vis dar tęsiasi, kai tampame jautresni, pažeidžiamesni. Dabar turite labiau savimi rūpintis, dažniau save pagirti ir jokiu būdu dėl nieko savęs nebarti. Beje, tai metas, kai natūraliai dera užsisklęsti savyje, leisti laiką namuose. Sukaupta ramybė padės įveikti ir galimus nesklandumus, kurie neišvengiami po Saulės užtemimo. Tokiu sudėtingu laiku gali tapti ketvirtadienis, penktadienis, kai kyla nepasitenkinimas viskuo, kas daroma atmestinai ir be sąžinės. Savaitgalis tinkamas sveikatinimuisi bei darnos puoselėjimui su antrąja puse.

VANDENIS Pirmadienio Saulės užtemimas patartų stiprinti giminiškus bei draugiškus ryšius. Įspėtų saugotis iliuzijų, kurioms pasiduodama per nekontroliuojamą, gausų informacijos srautą, per bendravimą, – intravertiškumas šiuo atveju į naudą. Ir nebūkite lengvatikiai susipažįstant, – neieškokite  naujų draugų. Saugokitės melo, apgaulių, vagysčių. Atsiribokite nuo liežuvautojų. Ramybę atgauti, susitelkti darbui (mokymuisi, bendravimui ir pan.) padėtų kvėpavimo pratimo, kvapų terapija. Raskite laiko pasivaikščiojimui gryname ore, pušyne. Itin pasyvus metas – antradienis, trečiadienis. Nuo ketvirtadienio kiek atkusite, tačiau ši diena bei penktadienis vers nerti į galynėjimąsi su užtemimo įsiūbuotais iššūkiais! Deja, tai gali būti panašu į kovą su vėjo malūnais. Verčiau nesiaiškinkite santykių nei darbe, nei namie. Tiesa, penktadienio vakaras padės rasti bendrą kalbą su tais, kuriuos mylite – su savo vaikais, su antrąja puse, su mylimu asmeniu. Savaitgalį jūsų energija bus pakankamai harmoninga, tad pavyks surengti mielą šventę saviems!

ŽUVYS Jei nesiimsite nieko naujo, nežinomo, mažinsite savo poreikius bei ambicijas, neteks susidurti su iššūkiais dėl pirmadieninio Saulės užtemimo. Nereikėtų ir aiškintis klausimų dėl neteisybės šeimoje ar darbe. Ir nesileiskite į finansines avantiūras. Būkite apdairūs bei atsargūs, jei ieškote geresnio (ar papildomo) darbo, kitų būdų užsidirbti pinigų. Venkite įsipareigojimų pirmąją savaitės pusę. Ketvirtadienis, penktadienis (nors iš esmės ir sudėtingos), tačiau jums atsipalaidavimo, užsimiršimo dienos, skirtos atleisti ir paleisti. Na, ir labiausia – savo artimiausiems žmonėms. Ypač mamai, sutuoktiniui. Savaitgalį jūsų nuotaikos vėl optimistiškos, tad savaime rasite paprastų būdų išspręsti nesutarimus su vaikais, su savo pora. Sekmadienis bus kupinas romantiškų nuotaikų, įkvėpimo kurti.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×