PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 16 SAVAITĖ

Tai augančio Mėnulio, antrojo ketvirčio metas, kai jėgų gausėja ir norisi imtis kažko reikšmingo. Ar tam savaitė tinkama? Jei tai bus susiję su kažkuo jums gerai žinomu, su tuo, ką jau kažkada darėte, tuomet taip! Ir tam puikus ketvirtadienis nuo 15val., visas penktadienis, šeštadienis iki 17val. Nieko svarbaus neplanuokite antradienio antrai pusei ir trečiadienio pirmai – tai kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių. Labiausiai intriguojantis bei sudėtingas bus sekmadienis, viliojantis naujovėmis, tačiau skatinantis maištingas nuotaikas. Sekmadienis bei visa savaitė bus stipriai paveikta unikalia Jupiterio ir Urano jungtimi, kuri kartojasi retai, kas keturiolika metų. Tokios jungtys atneša svarias naujoves, ilgalaikes permainas tiek visuomenėje, tiek asmeniniame gyvenime.

AVINAS Pirmadienis „naminė“ diena. Žymiai smagesnis antradienis (tiesa, iki pietų), o taip pat trečiadienio antroji pusė. Tuomet, beje, likimas gali suvesti su reikalingu žmogumi. Būkite atidesni, ką tuomet išgirsite – tai gali būti kai kas svarbaus bei naudingo jūsų ateičiai.Naudokitės gera proga ketvirtadienio antrą pusę po 15val. bei penktadienį sutvarkyti jums svarbų reikalą. Tai bus daug kuo palankus metas, kai tiesiog sekasi ir nepastebimai viskas susidėlioja taip, kaip reikia. Penktadienis itin palankus meilės santykių puoselėjimui poroje. Tai bus svarbu, nes savaitgalį gali kilti spontaniškų konfliktų, jei susikaupė nepasitenkinimas, kartėlis. Vis dėl to, žinokite, kad dalykai dėl kurių pykstate ant antrosios pusės, iš tiesų tik ambicijų klausimas. Deja, nerimas, įtampa gali jus padaryti nepakančiais. Šios dienos tikrai nebus tinkamos aiškintis santykius. Konfliktų profilaktikai verta penktadienį, šeštadienį imtis rimtesnių tvarkymosi namuose, gal ir nedidelių remontų. Ieškokite šiomis dienomis naujų idėjų namų pertvarkymui, ir tai sugers besikaupiančias pretenzijas artimiesiems.

JAUTIS Džiugi savaitės pradžia. Tiesa, jei norite su kažkuo pasikalbėti ramiai, susitarti gražiuoju, tinkamas bus tik pirmadienis. Antradienį, trečiadienį ne viskas bus sklandu, pakaks painiavos. Pasistenkite šiomis dienomis vengti ginčų su artimaisiais – teisybės nerasite. Šią savaitę dažniau nusišypsokite, net, jei pavargote nuo užgriuvusio darbų krūvio, jei tampa sunku pateisinti antrosios pusės elgesį, jei jūsų kantrybę išsekino ne tik sutuoktinio elgesys, bet ir vaikų problemos, materialiniai, buitiniai rūpesčiai. Nesigraužkite, nors gali apimti noras savęs gailėtis, o savaitei baigiantis ir maištauti.Vis dėl to bus ir smagiu akimirkų: penktadienį laukia malonūs netikėtumai: artimieji, o ypač vaikai pagaliau įvertins jūsų pastangas, atsidavimą ir net ims atidžiau rūpintis. Tai pati sėkmingiausia savaitės diena, kai verta imtis to, kas jums svarbiausia, – pasiseks tiek dalykiniuose reikaluose, tiek širdies. Tądien, beje, gali užsimegzti nauji jausmai arba atsinaujinti senas romantiškas ryšys. Ir tai bus laimingi, perspektyvūs santykiai. 

DVYNIAI Pirmadienis, taip pat antradienio pirma pusė, trečiadienio antra palanki susikaupusių reikalų tvarkymui. Tiesa, įvykių  neskubinkite: jūsų šeimininkas Merkurijus vis dar juda atatupstas o tai reiškia, kad kuo labiau blaškysitės, kuo sparčiau stengsitės veikti, tuo labiau viskas strigs. Bene, pats svarbiausias ir palankiausias metas jums bus ketvirtadienis nuo 15val., visas penktadienis bei šeštadienis iki 17val., kai beveik savaime, net nesuprantamu būdu spręsis tai, kas jus ilgą laiką vargino. Dabar rasite atsakymus į senai iškeltus klausimus. Dabar turėsite progą ir susitaikyti su jums svarbiu žmogumi. Jei tai mylimas asmuo, šeimos narys, tuomet pasistenkite penktadienį nuoširdžiai pasikalbėti apie susikaupusius priekaištus. Tad, nors dabar objektyviai liūdnesnis metas (nes tai mėnuo iki jūsų gimtadienio), tačiau šiomis dienomis  jums nusišypsos laimė, pavyks rasti išeitį iš keblių santykių, išrišti bendravimo nesklandumus su mylimu asmeniu. Intriguojantis sekmadienis – galima lemtinga romantiška pažintis.

VĖŽYS Sėkmingas pirmadienis, kai verta planuoti svarbius susitikimus, atsakingus darbus. būsite stiprūs, tad galite jums svarbų sprendimą pakreipti savo naudai. O  štai antradienio antra pusė, trečiadienio pirma – įtemptas metas, kai reikia saugoti savo sveikatą, gerus santykius su artimaisiais bei turtą. Tačiau jau nuo trečiadienio pavakarės imsite atsipalaiduoti ir vėl būsite kupini gerumo bei nuoširdumo.O štai ketvirtadienio pavakarė, penktadienis, šeštadienis bus puiki proga patirti, kad artimieji ir yra jūsų geriausi draugai. Kitaip kalbant, būtent bičiuliško bendravimo taktika labiausiai  pasiteisins sprendžiant bendravimo nesklandumus šeimoje. Prisiminkite, kokie esate lankstūs ir supratingi būdami su draugais, klausydamiesi jų bėdų… Būtent taip reikėtų elgtis šeimoje dabar, kai Saulė pajudėjo Jaučio ženklu (nuo penktadienio pavakarės). Nepamirškite, kad šiuo metu planetų padėtis stiprins įgimtą vėžišką empatiją ir neleiskite, sekmadienį, kad jus išmuštų iš pusiausvyros laisvės apribojimai, lydimi vaikų kaprizų, sutuoktinio bambėjimo, tėvų nuogąstavimų.

LIŪTAS Pirmadienį pasaugokite save nuo nuovargio bei nereikalingo bendravimo. Antradienio antra pusė, trečiadienio pirma keblus laikas – atrodys, kad viskas pavyks, tačiau, tik pamėginsite rizikuoti, kaip pakliūsite į bėdą. Neparodykite niekam savo nuovargio, suirzimo, – kažkas sąmoningai ar nesąmoningai gali tuo pasinaudoti bei išprovokuoti neteisingiems žingsniams. Naudos metas, kai reikia spręsti finansines problemas, tvarkyti piniginius – turtinius reikalus: ketvirtadienis po 15val.,  visas penktadienis (tai pats palankiausias metas), šeštadienis iki 17val. Šios dienos tinkamos ir kažką vertingo įsigyti. Neskubėkite, sekmadienį priiminėti atsakingus sprendimus. Tai provokacijų, įniršio metas, kai nederėtų būti tikriems, kad viską teisingai supratote, įvertinote? Tądien nebus sunku įtikinti save, jog santykiai su antrąja puse klostosi ne kaip ir jums reikalinga kažkas kitas? Tik neskubėkite kirsti, ieškoti kito glėbio. Maištingos nuotaikos vėliau išsisklaidys, ir tik tuomet suprasite, jog buvote neteisūs…

MERGELĖ Šią savaitę (ypač pirmadienį bei ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį) galite patirti stiprų aplinkinių interesą. Tik nesiimkite piktintis, kad kažkas „kišasi“ į jūsų reikalus, – verčiau jau pasidžiaukite jums skiriamu draugišku dėmesiu ir spręskite savo problemas bičiulių padedami. Antradienio antra pusė,  trečiadienio pirma kiek apgaulingas, klaidinantis metas: neverta tuomet svartyti jums opius klausimus, – ne ten nuklysite. Ypač nepatartina priiminėti finansinių sprendimų. Skeptiškai vertinti reikėtų ir tuomet gautus pasiūlymus užsidirbti.Nuo penktadienio pajusite jėgų antplūdį, ir ši diena (ypač moterims) bus palanki spręsti svarbius klausimus (dalykinius, asmeninius). Tik to nedarykite sekmadienį.

SVARSTYKLĖS Veiklai puikus pirmadienis, o štai antradienio antrąją pusę, trečiadienio pirmąją verta atsitraukti nuo bent kokių darbų, atsiriboti nubendravimo. Tuomet reikia tik stebėti,  neskubant daryti išvadas, juolab veltis į kažką naujo.Ketvirtadienio pavakare, penktadienį, šeštadienį pajusite, kad pavargote nuo dialogų ir norite tylos, ramybės, – puikiai tenkins monologas. Tuo metu būkite atidesni savo nuojautoms, labiau įsiklausykite į antrosios pusės žodžius. Svarbius reikalus verta tvarkyti per partnerius. Beje, tai ir gera proga konfidencialiems susitarimams. Itin romantiškas penktadienis, – galimas nepaprastas susitikimas, kuris įžiebs naujus jausmus. Sekmadienį pajusite išsiilgę bendravimo, – pokalbiai su draugais, jų nuomonė džiugins, veiks gydančiai, raminančiai. O to prireiks: sekmadienis įtemptas, kartais net destruktyvus, kai svarbu suvaldyti savo emocijas ir nepasiduoti maištingoms nuotaikoms. Geriau tądien nieko nekeisti.

SKORPIONAS Pirmadienį galite sulaukti naudingų patarimų – tai bus daug kuo palanki bei sėkminga diena. Puikus laikas kelionėms, viešnagėms. Planuokite darbo susitikimus, ieškokite pagalbininkų, partnerių. Antradienio pirma pusė bus tinkama tvarkyti  karjeros reikalus. Antrą trečiadienio pusę, ir ypač penktadienį vertėtų pasukti galvą dėl naujų uždarbio šaltinių. Pastaroji diena itin palanki su vadovybe aptarti jūsų uždarbio klausimą, tinkama darbo sutarčių pasirašymui. Palankus laikas ir gydimosi (ar tiesiog naujų papildų vartojimo) pradžiai. Gerų sumanymų gali kilti, vertingų naujų idėjų galite išgirsti ketvirtadienio antrą pusę, penktadienį, šeštadienį iki pavakarės. Jie gautumėte tuomet darbo pasiūlymą verta priimti. Penktadienį jūsų erdvėje gali suaktyvėti ir strėlėmis besišvaistantis Amūras – tikėtina, jog galite būti pašauti (darbe, draugiškame vakarėlyje).O štai sekmadienis kritinis, kai netikėtai apima noras viską perdaryti, nes viskas atsibodo? Tai netiesa. Jei jau aplankys tokios nuotaikos, susitikite su senais draugais ir pasišnekėkite – suprasite, jog be reikalo paniką keliate.

ŠAULYS Pirmadienis gana sudėtingas, tad nesiimkite nieko  svarbaus. Jus nudžiugins jau antradienio rytmetis. Ir iki pietų tai bus puikus laikas. Vėliau iliuzijų metas, kai pavojinga pervertinti savo užmojus. Panaši bus ir trečiadienio pirma pusė, tačiau vėliau vėl viskas šaunu. Puikus ir ketvirtadienis, o ypač laikas po 15val. Tai ypatingų susitikimų, gerų naujienų metas. Penktadienis dar labiau sėkmingas, kai pavyksta išmintingai įvertinti net pačius sudėtingiausius klausimus bei rasti racionalų sprendimą. Dabar sulauksite daugiau pritarimo, palaikymo, simpatijų, – jums pasiseks savo pasiekti. Beje, tądien gali megztis nauji šilti jausmai, ir jie bus perspektyvūs. Nuo savaitgalio įtampa pradės augti, būkite atidesni, kad nepradėtumėte konfliktuoti su tais, nuo kurių priklauso jūsų karjeros sėkmė, o taip pat su artimaisiais šeimoje.

OŽIARAGIS Pirmadienis padės rasti kompromisą, išeitį konfliktinėje situacijoje. Gana sudėtingu laiku gali tapti antradienio antra pusė, trečiadienio pirma, kai kyla nepasitenkinimas viskuo, kas daroma atmestinai ir be sąžinės. Atsigauti imsite jau nuo ketvirtadienio vakaro, tačiau tikrasis persilaužimas prasidės nuo penktadienio pavakarės! Pagaliau baisis sudėtingas Avino laikas, kuris stabdė jūsų veiklą, slopino optimizmą, gal net paguldė į lovą gydimuisi? Penktadienį nuo 17val. 1min. Saulė įeis į Jautį paskelbdama Ožiaragiams sėkmės, džiaugsmo bei laimės metas, kupina romantiškų nuotaikų, žadantį meilės vilčių išsipildymą. Tai padės jau savaitgalį nepasiduoti aplinkinių neramioms nuotaikoms, kurios gali nemenkai įsiaudrinti sekmadienį.

VANDENIS Pirmadienio nuotaikos dalykiškos, darbinės ir ši diena bus palanki aiškintis nesklandumus darbe. Diena bus tinkamas ir neįdomiems, bet privalomiems darbas įveikti, ypač jei, jie susiję su tvarkymusi. Kiek ramesnis bus antradienis, trečiadienis. Tiesa, antradienio antra pusė bei trečiadienio pirma klaidinantis metas, kai gali kilti abejonių kur nereikia? Pasitikėkite savais, tuomet nesiaiškinkite santykių su antrąją puse. Paradoksalu, bet abejosite ne tais, kuo reikia ir pasitikėsite į sukčiavimą linkusiais asmenimis.Įtampa augs nuo ketvirtadienio vakaro. Nesmagiai galite jaustis ir penktadienį, šeštadienį. Būkite atidesni tuo metu išgirstai nuomonei, gautiems patarimams. Penktadienis bus palankus spręsti skolų, mokesčių klausimus. Diena tinkama paskolos ėmimui. Tądien gresia nukentėsi it nuo Kupidono provokacijų. Tik neaišku, ar pasiteisins naujas romantiškas nuotykis? Sekmadienis dvilypis,  kai norisi nuveikti kažką gero, smagaus ir nepaprasto, tačiau gaunasi net blogiau „nei visada“… Pasistenkite, tądien sukaupti visas ramybės atsargas bei išmintingai įvertinti tai, su kuo susidursite, ką patirsite. 

ŽUVYS Pirmadienį būsite kupini poetiškų nuotaikų, įkvėpimo kurti. Ir tai sėkmingas laikas įvairiems susitikimams, susitarimams – visus sužavėsite bei įtikinsite savo nuomonės teisumu. Antradienio antrą pusę, trečiadienio pirmąją gali kilti rūpesčių, susijusių su veikla. Būkite atidesni ir sveikatai. Šis laikas nėra tinkamas darbiniams susitarimams.Ketvirtadienio pavakarė, penktadienis, šeštadienis padės atgauti vidinę taiką. Na, ir susitaikyti su priešininkais, gal su draugais ar sutuoktiniu. Nusiraminimas  dabar bus itin svarbus, nes laukia sudėtingas sekmadienis, kai būsite kupini ryžto trenkti durimis ir išrėžti: “niekada”. Kad ir kaip norėsis tai padaryti, dabar tai nėra tinkama išeitis, nors diena išryškins šeimynines, darbines, o taip pat jūsų vidines problemas.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×