PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 12 SAVAITĖ

Ši savaitė daug kuo reikšminga – tai ir pavasario Lygiadienis, ir Naujieji metai – tiek astrologiniai, tiek Arijų. Dar tai ir dar fatališkas laikas prieš Mėnulio užtemimą Svarstyklių ženkle, kuris stos jau kitą pirmadienį (maksimalią fazę pasieks 9val. 14min.). Šis faktas įspėja, kad daugės painiavos, o klysti, kai užtemimai pašonėje pavojinga – klaidos bus sunkiai ištaisomos… Nuo pirmadienio prasidės antra Mėnulio ketvirtis, skatinanti užsiimti naujais reikalais. Vis dėl to, savaitės pradžia tam netinkama. Trečiadienio ryte Saulė 5val. 8min. įeis į Avino ženklą skelbdama pavasario Lygiadienį, metą, kai dienos ir nakties trukmė tampa vienoda, naujo meto pradžią.

Senovės persų Naujieji (Novrūzas) prasideda nuo pirmojo Saulės patekėjimo Avino ženkle. Dėl šios priežasties pasaulyje Novrūzo sutikimas įvairiuose pasaulio regionuose skirtingas. Štai ir šiemet teritorijos į rytus nuo rytų ilgumos dienovidinio, kurio kampas 44 laipsniai 22 minutės (šis dienovidinis eina per Armėnijos, Gruzijos, Irako Jemeno žemes), sutiks Novrūzą kovo 21d. Tie, kas gyvena vakariau -Naujuosius švęs kovo 20d. rytmetį Saulei tekant. Beje, šventinė kovo 20d. bus puiki ir svarbiems susitikimams bei susitarimams (ypač iki 14val. 30min.). Reikalams tvarkyti, veiklos problemas spręsti puikus ir ketvirtadienio vakaras (nuo 19val.) bei visas penktadienis. Savaitgalis jau sudėtingas, – Mėnulio užtemimo, kuris stos pirmadienį įtaka bus akivaizdi. Šiomis dienomis, kad ir kuo užsiimsite, venkite rizikuoti, stenkitės likti ramiais bei saikingais.

AVINAS Neskubėkite reaguoti, kad ir ką išgirsite, sužinosite pirmadienį, antradienio rytmetį. Tai apgaulingos dienos. Šiomis dienomis venkite mažai pažįstamų asmenų, pasisaugokite sukčių, vagių. Nors dabar sąlyginai pasyvus laikas prieš gimtadienį, tačiau nuo trečiadienį užplūs naujos jėgos bei entuziazmas. Jei tądien susitelksite ties svarbiausių užduočių sprendimu, savo laimėsite. Tiesa, labiau pasikliaukite intuicija.Ketvirtadienis, penktadienis dovanos pripažinimą, populiarumą, kad ir kur atsidursite. Tai puikios dienos dalykiniams susitikimams (gautus pasiūlymus veiklai verta priimti), o taip ir draugiškiems susibūrimams. Penktadienis tinkamas veiklos susitarimas, gali tekti spręsti ir finansines problemas. Veikloje pasiteisins apgalvota rizika. Savaitgalį stenkitės viską daryti patys ir nieko iš nieko neprašykite. Savaitės pabaigoje venkite pyktis su savo pora – tai itin pakenks net tik sveikatai, bet ir veiklai. Deja, šis laikas bus lemtingai įtakojamas pirmadienio Mėnulio užtemimo, tad kantrybės praradimas, pakantumo trūkumas gali virsti nepataisoma klaida, ypač gimusiems kovo pabaigoje.

JAUTIS Pirmadienį, antradienio rytmetį pakenks patiklumas – tai netikusių išvadų, kvailų poelgių dienos.  Rinkitės su kuo bendraujate, kritiškiau vertinkite draugų nuomonę, patarimus. Nuo trečiadienio Saulė jau Avine ir jums bus svarbu užimti saugesnes pozicijas (darbe itin). Prasideda metas, kuris nebus tinkamas atviriems veiksmams. Beje, trečiadienį, ketvirtadienį geriausia tvarkyti reikalus per trečią asmenį. Ketvirtadienį, penktadienį galite susidurti su apribojimais, ir tai nebus tinkama proga prašyti, norėti – tai kažkas neturės laiko jus išgirsti, tai neturės galimybių padėti. Tiesa, penktadienis bus sėkmingas veiklai, kai galima daug ką spėti, kai bus verta tartis dėl svarbių dalykų. Penktadienį bei savaitgalį nors jūsų nuotaikos bus paženklintos pavasario romantika, tačiau mėginti laimės ieškant atsako jums patinkančio asmens širdyje nevertėtų. Savaitei baigiantis galite tapti kiek įtarūs bei kritiški, apimti pokyčių azarto. Šiomis dienomis išgirstos naujienos privers suklusti ir imtis veiksmų, tačiau dabar, kai būsite užvaldyti pirmadieninio Mėnulio užtemimo energijų, geriau to atsisakyti.

DVYNIAI Nepraleiskite progos savaitės pradžioje gerinti santykius su kolegomis, su vadovybe, ir beje, artimaisiais. Na, o trečiadienis bus pati reikšmingiausia savaitės diena, kai turėsite galimybę dėl visų ir dėl visko susitarti. Na, o pats geriausias laikas iki 14val. 30min. Puikus ir ketvirtadienis: kuo daugiau spėsite, tuo mažiau kliuvinių bei rūpesčių vėliau patirsite. Verta tądien spręsti problemas, susijusias su darbo santykiais. Tiesa, vargu ar ką pešite, jei mėginsite aptarinėti jūsų atlyginimo ar projekto finansavimo klausimą. Penktadienį nevarginkite savęs dalykiniais reikalais – diena bus tinkama užsiimti šeimos rūpesčiais bei namais. Šeštadienis tinkamas namų pertvarkymui, tačiau žalingas įvairioms diskusijoms apie artimųjų trūkumus bei pokyčius šeimoje.

VĖŽYS Pirmadienį, antradienį būsite itin energingi, ir tai bus palankus metas imtis užvilkintų darbų. Darbo reikalų tvarkymui puikus trečiadienis. Tiesa, nei trečiadienis, ne ketvirtadienis nebus tinkami aptarinėti su vadovybe jūsų uždarbio klausimą, netinkama proga bus ir spręsti veiklos finansavimo klausimą. Bent jau nesitikėkite dosnumo jūsų atžvilgiu.Nuo pavasario lygiadienio veikla kuriam laikui užvaldys visas jūsų mintis, bei laiką (įskaitant laisvalaikį). Tiesa, nors ketvirtadienis,  penktadienis skatins imtis kažko svarbaus darbe, tačiau jūsų žingsniais turi būti apgalvoti. Ši bei kita savaitė – tai Mėnulio užtemimo paveiktos dienos, kai stinga blaivumo ir žalinga skubėti, priimti sprendimus nepagalvojus. Jums Mėnulio žmonėms (Vėžio ženklo šeimininkas Mėnulis), būtina išlikti atidiems jus pasiekiančiai informacijai, gautiems patarimams, įspėjimams. 

LIŪTAS Kitos savaitės pradžia sudėtinga ir tik trečiadienis – bus tinkamas tvarkyti svarbius reikalus, kai verta kreiptis su prašymais, ieškoti pagalbos. Palankus metas taikytis tiek darbe, tiek namie – jums pavyks suminkštinti užsispyrusio vadovo ar įsižeidusio sutuoktinio širdį… Jei esate suplanavę imtis kažko naujo ar sudėtingo kibkite į darbus ketvirtadienį. Būsite darbingi ir penktadienį, tad galite planuoti ir atsakingus, sunkius darbus ir svarbius veiklos susitikimus. Tai proveržio metas, kai gausite tai, ko senai siekėte. Savaitgalį pasistenkite atsitraukti nuo bet kokių asmeninių problemų sprendimo, juolab nuo santykių aiškinimosi.

MERGELĖ Savaitės pradžioje atsispirkite pagundai ką nors keisti, perdarinėti, ypač, jei tam nepritars sutuoktinis. Ir venkite naujų pažinčių, ypač pirmadienį, antradienio rytmetį. Jei esate intuityvus asmuo, trečiadienį imkitės sudėtingos problemos sprendimo, – rasite tinkamą išeitį.Ketvirtadienis pasyvus, ramus laikas, netinkamas reikšmingų reikalų tvarkymui. Atsipalaiduokite, viską paleiskite… Bene sėkmingiausia diena veiklai, dalykiniams susitikimams bus penktadienis. Tiesa, vargu ar ką pešite jei mėginsite iš vadovybės prašyti darbo sąlygų bei uždarbio pagerinimo ar iš mylimo žmogaus didesnio dėmesio. Ryžto pakaks ir šeštadienį, tačiau vakare geriau nurimti – tiek užsiimant tvarkymosi darbais, tiek aptarinėjant diskutuotinus klausimus su antrąja puse. Ne mažiau provokuojantis sekmadienis, – neskubėkite nieko keisti, veržtis į laisvę, griauti tai, už ką ilgai lipdėte. Saugokite turimus pasiekimus.

SVARSTYKLĖS Pirmąją savaitės pusę ko gero vargins pasirinkimo problema:  gali tekti svarstyti klausimą: „kurią pusę palaikyti?“. Jei priiminėsite sprendimą trečiadienį, rasite tą stebuklingąjį būdą, kaip išsaugoti sveiką avį ir alkstantį vilkutį pasotinti?Ketvirtadienis tinkamas aktyviai veiklai, darbų paspartinimui. Mokykitės išsaugoti savo nepriklausomą nuomonę – savaitgalį bei kitos savaitės pradžioje to prireiks. Penktadienį labai nepasikliaukite savo intuicija piniguose – būsite gana įtaigūs, ir nesąžiningas asmuo gali suklaidinti. Deja, pažeidžiami bus ir jūsų jausmai, – nepasiduokite pagundai sudėlioti taškus santykiuose su mylimu asmeniu. Net, jei apims „nušvitimas“, ką reikia taisyti savo gyvenime, neskubėkite veikti savaitgalį, kitos savaitės pradžioje. Entuziazmas bei tikėjimas savo teisumu taps jūsų priešu. Būkite atidesni sutuoktiniui, taip pat dalykiniams partneriams  – neatidumas jų nuomonei gali sužlugdyti jums svarbų sumanymą. Nukentėsite, jei pernelyg reikšite iniciatyvą, jei norėsite viską padaryti pagal save. Deja, dabar būsite klaidinami pirmadienio Mėnulio užtemimo, kuris stos Svarstyklėse. Labiau pažeidžiami bus gimę rugsėjo pabaigoje.

SKORPIONAS Pirmadienį reikėtų pamiršti, kad jau pavasaris ir nepuoselėti vilčių, jei ims karščiau plakti širdis, sutikus naują žavų asmenį. Antradienį, trečiadienį verta imtis svarbesnių darbų. Ypač trečiadienis palankus naujo darbo paieškai, susitikimams su būsimu darbdaviu. Gautus pasiūlymus verta svarstyti.Ketvirtadienį, penktadienį kibkite į darbus. Dabar darykite viską, kas padeda sustiprinti sėkmę reikaluose, kas atneša profesinį pripažinimą. Savaitgalį verta skirti aktyviam poilsiui. Tiesa, turite būti atidesni gautiems įspėjimams, nurodymams, labiau pasaugoti sveikatą bei ramius santykius šeimoje. Nerizikuokite be reikalo kelyje. Kad ir ką sužinosite kitos savaitės pradžioje, kad ir kas tuomet pasikeis, įvykis, žinokite, kad yra žymiai daugiau išeičių nei manote! Tiesa, šiuo metu vargu ar pavyks rasti tinkamą sprendimą. Beje, savaitgalis netinkamas darbo technikos, transporto priemonių įsigijimui.

ŠAULYS Pirmadienio sklandžiu nepavadinsi – ir namuose, ir darbe kils neaiškių kliuvinių, pakaks nesusipratimų. Nesiimkite nieko sunkaus, sudėtingo ar naujo. Bus svarbu ir neįsipareigoti, na ir su niekuo nesugadinti santykių – nei bendradarbiais, klientais, vadovybe, nei artimaisiais. Jei reikia kreiptis į svarbų asmenį su prašymu, pasišnekėti su šefu apie savo sumanymų įgyvendinimą, tam puikiai tiks trečiadienis. Penktadienis aktyvus, sėkmingas metas. Imkitės svarbių reikalų. Iki savaitgalio dažniausia veiksite paskatinti impulso, – jus “užves” apribojimai, trukdžiai. Labiau palankūs įvairiems susitikimams (bet ne romantiškiems), kelionėms ketvirtadienis, penktadienis. Savaitgalį optimizmas, santykiai su antrąją puse, su vaikais bei tėvais žymia dalimi priklausys nuo to: ar mokate pamiršti nuoskaudas, ar galite atleisti? Šis laikas nebus tinkamas žengti lemtingą žingsnį, priimti rizikingą sprendimą – tiek veikloje, tiek asmeniniuose santykiuose. Dienos bus kupinos netikėtumų, kurie pakeis jūsų ketinimus, – kai ko teks atsisakyti, kai ką atidėti neapibrėžtam laikui.

OŽIARAGIS Savaitės pradžioje bus svarbu likti diplomatiškiems. Stiprinkite pasitikėjimą su artimaisiais, su sutuoktiniu. Ir nieko neskubinkite, niekur neskubėkite. Delskite, tikrinkite, stebėkite, pasikliaukite savieiga. Gana sudėtingu taps ketvirtadienis, – tik ramumu ir taikumu savo pasieksite. Penktadienį jūsų reikalai pakryps geresne linkme – tai palankus metas veiklai, kelionėms, bendravimui. Savaitgalį nesiimkite jokių avantiūrų – nei reikaluose, nei romantiškuose santykiuose. Nesiduokite sugundomi kokio atkaklaus (arba atvirkščiai liūdno) gerbėjo(-os). Savaitgalį susilaikykite, kils noras brangiam žmogui išsakyti viską, kas susikaupė… Ne laikas mokyti, kreipti į tiesos kelią – viskas išeis atvirkščiai, nei sieksite…  Greitų bei gerų rezultatų nesitikėkite ir veikloje.

VANDENIS Savaitės pradžia ne visai smagi. Pirmadienis žada rūpesčių darbe, – gali tekti priimti nepopuliarų sprendimą. Sudėtingiems, sunkiai įveikiamiems darbams įveikti puikiai tiks antradienis. O štai trečiadienį netikėtai sulauksite pagalbos. Jūsų gyvenime gali atsirasti žmogus, kuris jus supras, taps tikru draugu, patikimu partneriu, kuriuo galima pasikliauti. Savaitei baigiantis bus svarbu, kad nepristigtumėte sveiko optimizmo bei humoro jausmo, – tuomet kilusius nesutarimus, konfliktus išspręsite sėkmingai. Beje, ketvirtadienis bus puikiai tinkamas taikymuisi, deryboms. Jei siekiate, kad santykiai su mylimu asmeniu ir toliau būtų laimingi: savaitgalį nesugadinkite jų dėl blogos nuotaikos, tuščio užsispyrimo, dėl pavyduliavimo. Beje, šis penktadienis, šeštadienis geras atsisakyti nereikalingų dalykų, žalingų įpročių. Bus svarbu nepasiduoti ir maištingoms nuotaikoms, – prieš kertant šaką, pasitikrinkite ar pagalvė ant žemės?

ŽUVYS Savaitės pradžios nuotaikos pakilios, svarbiems susitikimams, atsakingiems reikalams palankus antradienis (nuo 11val. 25min.),o ypač trečiadienis. Nesistenkite viską padaryti vieni, – dabar, kai Venera jau jūsų ženkle, visi taps malonūs bei atidūs, tiek darbe, tiek namie mielai padės. Ketvirtadieniui verta planuoti sunkesnius ir svarbesnius darbus. Tiesa, tai bus ir tinkamas laikas vizitui pas gydytoją. Patartina daugiau dėmesio skirti virškinimui, maitinimosi kokybei. Tinka rinktis dietas. Savaitei baigiantis venkite atvirų pokalbių su jums svarbiais žmonėmis veikloje, asmeniniame gyvenime, – baigsis nesusipratimais. Nereikėtų labai atviriems būti ir su mylimu asmeniu: galite būti ne taip išgirsti, klaidingai suprasti. Juk dabar visi būsime veikiami klaidinančios Mėnulio užtemimo įtakos. 


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×