PAVASARIO LYGIADIENIS – NAUJOJO ZODIAKO CIKLO PRADŽIA, NAUJIEJI SENOVĖS PERSŲ, ARIJŲ METAI

Trečiadienio ryte (2024.03.20) Saulė 5val.08min. įeis į Avino ženklą skelbdama pavasario Lygiadienį, metą, kai dienos ir nakties trukmė tampa vienoda, naujo meto pradžią. Senovės persų Naujieji (Novrūzas) prasideda nuo pirmojo Saulės patekėjimo Avino ženkle. Dėl šios priežasties pasaulyje Novrūzo sutikimas įvairiuose pasaulio regionuose skirtingas. Štai ir šiemet teritorijos į rytus nuo rytų ilgumos dienovidinio, kurio kampas 44 laipsniai 22 minutės (šis dienovidinis eina per Armėnijos, Gruzijos, Irako Jemeno žemes), sutiks Novrūzą kovo 21d. Tie, kas gyvena vakariau -Naujuosius švęs kovo 20d. rytmetį Saulei tekant.

SAULĖS METAI

Pagal Magų žvaigždę metai bus valdomi valdomi Saulės. Ji šviesos, gyvenimo džiaugsmo skleidėja, tad Saulės metas visus priverčia nusišypsoti bei pasijusti laimingais! Nenuostabu: juk Saulė – tai šviesa, meilės viešpatystė, kūrybinis įkvėpimas, kūdikio šypsena.

Saulė – svarbiausias šviesulys astrologijoje, asmeniniame horoskope. Ji lemia sveikatą bei gerovę.  Per Saulę mes suvokiame savo gyvenimo tikslą. Saulė – tai mūsų ego, mūsų „vidinis vaikas“, kuris ir priima galutinius sprendimus. O jų tikslas apsiginti nuo tamsos: „Jeigu atsisuksite veidu į saulės šviesą, nematysite šešėlių“ Hellen Keller

GULBĖS METAI

Gulbės metais 23-ieji senovės arijų zoroastriečių kalendoriuje, kurį sudaro 32-i metai. Metų pradžia visada Pavasario Lygiadienis. Metų spalva – oranžinė. Metai Izedas: Haurvatas, priskiriamas vienam iš septynių Ameša Spenta (dieviškų būtybių klasė, kylanti iš Ahura Mazdos, dievo tvėrėjo). Haurvatas – vienas iš dieviškų dvynių, vandens globėjas (jo brolis dvynys Amertatas augalų globėjas ir siejamas su nemirtingumu). Haurvatas siejamas su sveikatos atgavimu, su vientisumo atkūrimu. Jis lemia ramybę, taikų gyvenimą.

Gulbės metai skatina vienijimąsi kilniems tikslams įgyvendinti. Tai paslaptingi metai, kai ne visada viskas aišku, – juk tokios vandens gelmės… Tiesa, netikėtai dovanojančios stebuklą. Ypač sergantiems ar siekiantiems susitaikyti su artimu žmogumi, suvienyti šeimą. Blogiausiu atveju, gausės užnugario intrigų, paskatintų siekio dar labiau pralobti – godumas šių metų yda.

Gulbės totemas siejamas su dvasingumu, ištikimybe, pasiaukojančiu atsidavimu savo porai, šeimai, altruizmu. Antitotemas – antis (žiurkė), simbolizuojanti godumą. Tokie žmonės nepatikimu, snobiški, šykštūs, kurių vienintelis tikslas praturtėti bet kokiais būdais.

KAIP SUTIKTI NOVRŪZĄ?

Apie šių arijų, senovės persų Naujųjų Metų sutikimą kalbėjau šios savaitės Astrologiniuose Prieskoniuose, galite pasižiūrėti vaizdo įraše maždaug nuo 2min.50sek.:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×