PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 11 SAVAITĖ

Džiugu, tikiuosi ir simboliška, kad mūsų Nepriklausomybės Atkūrimo Diena išpuola itin sėkmingu metu, kai Venera atsiduria ypatingame Karališkame laipsnyje tuo žadėdama meilę, darną, gausą, ramybę bei taiką. Viso to jums visiems ir linkiu!!!

AVINAS Pirmadienis bus tarsi puikus atpildas už ankstesniu nusivylimus, nesėkmes. Nepraleiskite progos pakovoti už jums svarbaus asmens dėmesį bei pripažinimą! Jei gautumėte darbo pasiūlymą pirmadienį, jį verta priimti. Antradienis pavyks rasti aiškius ir parastus būdus, kaip susidoroti su esamais sunkumais darbe, iškilusia problema šeimoje. Tinkama proga su vadovybe aptarti jūsų finansinę perspektyvą, pasirašyti darbdavystės sutartį. Trečiadienis – konkrečių pasiekimų laikas: tinka  pristatyti savo darbus, veiklą visuomenei. Palankus metas ieškoti alternatyvių uždarbio šaltinių. Beje, šiuo metu naudinga įsiklausyti į nuojautas, jei reikės priiminėti finansinius sprendimus. Ir tam  labiausia tinkamas bus sekmadienis. Ketvirtadienis atvirkščiai – suklaidins. Ir ne tik piniginiuose – turtiniuose reikaluos. Tai metas neteisingai imama vertinti santykius su sutuoktiniu, partnerio jausmus. Galima ir labai apsirikti įsimylint, – galite įklimpti į jausmų vergiją netikusiam žmogui… Penktadienį, šeštadienį daugiau dėmesio skirkite bendravimui su vyresnės kartos žmonėmis. Sekmadienį pašvęskite šeimai. Beje, tai itin nostalgiškas metas, kai gali tekti susidurti su praeitimi, kai gali užplūsti seni jausmai, atsirasti progų atnaujinti meilės ryšį.

JAUTIS Pirmadienis švelni, romantiška diena, kai jausmai tampa itin rafinuoti ir imama džiaugtis pačiais subtiliausiais dalykais. Gali atsinaujinti kažkada nutrūkęs romantiškas ryšys. Beje, pirmadienis suteiks progą išspręsti svarbias problemas jums palankiomis sąlygomis be ypatingų pastangų. Ilgai džiaugsitės ir trečiadienio sprendimais – tai metas, kai viskas susidėlios pagal jūsų valią. Antradienį turite gerą progą suvienyti jums reikalingus žmones bendram tikslui pasiekti. Kitą vertus, būkite atidūs pastaboms, naujienoms – galite išgirsti itin vertingos kritikos bei naudingų patarimų, sužinoti slaptos informacijos. Trečiadienį būsite aukštai vertinami, – galite drąsiai didžiuotis savo pasiekimais. Pasinaudokite proga pakreipti įvykius jums reikalinga linkme. Palanku aptarinėti su vadovybe jūsų perspektyvas, pasirašinėti naują darbdavystės sutartį. Gauti pasiūlymai veiklai bus naudingi. Galite įgyti puikų draugą.Ketvirtadienį nors būsite veiklūs ir sumanūs, tačiau didelis aktyvumas prieš jus gali atsigręžti. Likite apdairūs bei saikingi. Neskubėkite priiminėti sprendimų, – reikia išlaukti bent iki penktadienio. Ketvirtadienį likite labiau atsargūs ir finansiniuose dalykuose – tai netikęs laikas pinigų investavimui. Na, o pati svarbiausia, naudingiausia bei reikšmingiausia diena jums bus sekmadienis, – būtent tuomet imsite suprasti tai, kas anksčiau buvo painu, paslėpta? Galbūt pagaliau taps aišku, kas jums patinka, ką iš tiesų mylite (ypač, jei šiuo metu esate atakuojami kelių gerbėjų)? Beje, tądien užsimezgusios pažintys (tiek draugiškos, tiek romantiškos) laimingai pakeis jūsų ateitį.

DVYNIAI Pirmadienis gerų permainų diena, kai netikėtai randama išeitis, kai susitinkame pagalbą, kai sprendžiasi opūs klausimai. Leiskite laiką tik su tikraisiais draugais bei mylimu žmogumi. Pirmadienis, bene, palankiausias metas šiomis dienomis, kai pildosi senos svajonės, viską pakeisdamos geresne linkme. Antradienį dalykiniuose reikaluose derėtų paisyti vadovybės reikalavimo – ieškokite kvalifikuotų patarėjų, sąžiningų bei sumanių pagalbininkų. Išklausykite draugo patarimo, neatsisakykite bičiuliškos pagalbos. Trečiadienį tinka prašyti konfidencialios paramos, užtarimo. Netikėtai jums gali atskleisti jausmus asmuo, senai į jus įsimylėjęs. Ketvirtadienis taps nuostolingu, jei pasiduosite kažkieno spaudimui, ypač finansiniuose reikaluose. Nereikėtų tądien ir veltis į santykių aiškinimąsi su savo pora – nei dėl jausmų, nei dėl pinigų. Tai bus netikęs laikas ir aptarinėti  jūsų uždarbį su vadovybe darbe, kaip ir kažko prašyti iš tėvų. Penktadienį, šeštadienį pasijusite smagiau, – dabar pakaks ryžto kažką keisti, imtis naujo. Vis dėl to, turite atminti, kad iki pavasario pabaigos, ne viskas priklausys nuo jūsų valios, – kol kas teks taikytis su svetimomis žaidimo taisykles.

VĖŽYS Pirmadienis tinkamas rimtam pokalbiui su tėvais. Tai gera diena ir pristatyti tėvams mylimą asmenį. Antradienį ne viskas vyks, kaip planavote, tiesa, jei liksite lankstūs bei geranoriški, viskas išsiriš paprasčiau. Nebūkite kategoriški bendraudami su vadovybe. Neskubėkite viršininkams žadėti, įsipareigoti. Tiesa, nuo antradienio imsite sulaukti vis daugiau romantiško dėmesio, ir savaitei baigiantis galite patirti nemaža smagių akimirkų. Trečiadienis žada netikėtus pasikeitimus, nelauktas naujienas. Nauda, pripažinimas bus kiek kitokie nei manėte, tačiau rezultatais liksite patenkinti. Ketvirtadienis sudėtingas, kai kažkas ima vykti jūsų gyvenime be jūsų sutikimo. (Jūsų „gerovės“ vardan?). Ne viskas tądien bus taip, kaip patinka, ypač santykiuose su mylimu asmeniu. Galbūt nuspręsite nusigręžti? Vis dėl to geriau nemėginti ketvirtadienį dėlioti taškų, kažką keisti, – ir ne tik santykiuose. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio imtinai, vertėtų atsitraukti nuo rūpesčių – tai dienos, kai reikia suteikti sau galimybę tiesiog nuo visko pailsėti. Ypatingu gali tapti sekmadienis, – tai nepaprastų susitikimų, intriguojančių pažinčių metas, kurios jus daug ko išmokys. Tai ir romantiškų svajonių išsipildymo laikas. Užsimezgę (ar atsinaujinę) santykiai bus itin jausmingi, ilgalaikiai.

LIŪTAS Pirmadienį imsite atgauti optimizmą  – tai puiki diena iškyloms, viešnagėms, susitikimams su jums svarbiais asmenimis, su žmonėmis iš toli. Nepraleiskite progos susitaikyti su jums svarbiu žmogumi. Tai gera diena pradžiuginti, nustebinti sutuoktinį. Susitelkite pirmą savaitės pusę svarbiems darbams, sudėtingų problemų sprendimui – daug kas pavyks sėkmingai. Antradienis dvilypis metas – lyg ir sėkmė, jėgų perteklius, tačiau galite visu tuo pasinaudoti ne taip, ne vietoje, ne laiku. Būkite atidesni gautoms pastaboms iš vadovybės. Ne laikas ginčytis su viršininkais, o taip pat pareigūnais. Trečiadienis tinkamas darbo reikalų tvarkymui. Palanku ieškoti finansavimo šaltinio veiklai, tvarkyti paskolos reikalus. Penktadienį, šeštadienį pamirškite rūpesčius, ir imkitės to, kas jums įdomu. Tai geros dienos bičiuliškiems susibūrimams. Sekmadienį gali apimti ilgesys, noras susigrąžinti. Nostalgiškas  nuotaikas gali paskatinti ir susitikimams (ar žinia) su žmogumi, kurį kažkada mylėjote.

MERGELĖ Pirmadienį atsisakykite visko, kas erzina ar gali sukelti nerimą ir pasinerkite į šventinį šurmulį. Daugiau dėmesio skirkite savo porai. Antradienį būsite labiau įsitempę, tačiau viskas susiklostys kuo puikiausiai. Tinka tvarkyti mokesčių, draudimo reikalus. Jei būsite kelyje, labiau pasaugokite asmeninius daiktus, dokumentus. Trečiadienis net nedidelės pastangos gali duoti puikių rezultatų bei atnešti tikrą pripažinimą. Jus labiau ims vertinti partneriai, šefas na ir sutuoktinis. Galimi naudingi pasiūlymai bendradarbiauti.Ketvirtadienį lyg ir viskas gerai turėtų gautis, tačiau viskas klostysis kiek kitaip… Tądien venkite akibrokšto, nedrumskite vandens – jūsų nuomonės vargiai ar bus paisoma. Jei turite svarbių reikalų, atsakingų susitikimų, juos verta planuoti penktadieniui. Svajingas sekmadienis, galintis tapti reikšmingu santykių gerinimui poroms su dideliu stažu.

SVARSTYKLĖS Pirmadienį gali užgimti laiminga meilės viltis. Tai laikas, kai įvyksta maži stebuklai santykiuose su tais, kuriuos mylite… Nepraleiskite progos taikymuisi, meilės prisipažinimui. Antradienį kitų pastabos, kritika – neleis atitrūkti nuo realybės. Labiau įsiklausykite į šeimos narių nuomonę. Tinkamas metas ieškoti sąjungininkų, užmegzti bendradarbiavimo ryšius. Trečiadienį spręstinos problemos susijusios su mokesčiais, draudimu, alimentais, paveldėjimu. Būkite atidesni savo savijautai. Raskite laiko atsipalaidavimui, ramiam poilsiui.Ketvirtadienį pakaks įtampos ir diena gali tapti komplikuota, jei sieksite įrodinėti savo teises bei privalumus. Aplinkiniai ne tiek padės, kiek kliudys, –  ir net gera, sena draugė gali sukelti nemaža rūpesčių. Galbūt teks skirtis su kažkuo artimu. Tikėtini ir nuostoliai. Nesiduokite apgaunami gražiais pažadais. Nuo penktadienio imsite atsigauti – reikalai pakryps geresne linkme. Sekmadienio susitikimai gali tapti reikšmingi veiklai.

SKORPIONAS Pirmadienį atidėkite visus rūpesčius, kuriuos galima atidėti  – nesugadinkite šventinio džiaugsmo. Jus sustiprins bei išgydys tik meilė – tad nebūkite vieni. Antradienį mėginkite sutvarkyti užvilkintą reikalą, išspręsti, išrišti seną konfliktą darbe. Palanki diena gydimosi kurso pradžiai. Būkite atidesni savo transporto priemonei, – galimi gedimai. Nerizikuokite kelyje. Trečiadienį puikus laikas bendradarbiavimo užmezgimui, senų partneriškų santykių stiprinimui. Na, o mylimas žmogus, artimieji, sutuoktinis jus supras bei parems.Ketvirtadienį nesistenkite rasti kompromisą ginčytinu klausimu, ypač jei jis susiję su pinigais ar su meilės santykiais. Kad ir ką nuspręsite, būsite neteisūs – tai pralaimėjimo metas. Verčiau lukterėkite iki sekmadienio, kuris atneš laimingus pokyčius į jūsų gyvenimą. Jei tądien užsimegztų naujas romantiškas ryšys, jis būtų laimingas.

ŠAULYS Pirmadienį pašvęskite tiems, kas jus myli, kuo daugiau bendraukite su vaikais, džiaukitės mylimu žmogumi. Gali atgimti seni jausmai. Beje, gali ir bičiuliškas ryšys peraugti į romantišką. Antradienis gera, sėkminga diena veiklai bei asmeninių problemų sprendimui. Būkite atidesni vaikams, jų žodžiams, – galite išgirsti apie slepiamą nepasitenkinimą, nesėkmes, baimes. Trečiadienis parodys, kad jūsų triūsas nenuėjo veltui  – atsiras geri pokyčiai darbe. Patartina su vadovybe aptarti labiausiai rūpimus klausimus veikloje. Galima romantiška intriga darbe.Nesaugumo jausmas ketvirtadienį trukdys ramiai leisti laiką su savo pora, – būsite pernelyg įtarūs, gal pavydūs bei linkę fantazuoti? Suksite sau galvą dėl to, ko būti negali, tik apie realias problemas, tikrus pavojus nepagalvosite. Gresia nesklandumai ir darbe (pasisaugokite šefo nemalonės), rūpesčiai dėl artimųjų, tikėtini ir nuostoliai, apgaulės. Tiesa, jau penktadienį imsite atlyžti ir per kelias dienas sugebėsite susitaikyti su esama situacija (bei savimi), su savo antrąja puse. Ypatingos viltys gali užvaldyti sekmadienį… Galimas slaptas meilės nuotykis.

OŽIARAGIS  Pirmadienį džiaugsmas laukia savuose namuose, tad neverta kažkur išvykti, ypač be savo šeimos. Draugus, giminaičius kvieskitės pas save. Tądien pakaks gerų progų, kai sulauksite perspektyvių pasiūlymų (asmeninių bei dalykinių), netikėtos pagalbos. Antradienis netinkamas persidirbti, skubinti įvykius – pasiilsėkite, apsilankykite pas savo gydytoją ar nueikite į meilės pasimatymą. Tiesa, laikas bus tinkamas tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamu turtu, su būsto įsigijimu, su pinigų investavimu. Trečiadienį viskas susiklostys taip, kaip jums reikia bei iš tiesų naudingiausiai – likimas jums rengia malonių netikėtumų. Nereikėtų mėginti kažką keisti jėga, – savaime viskas susitvarkys pakankamai sėkmingai. Tai nusiraminimo bei pasitenkinimo gyvenimu laikas.Nepervertinkite savo galimybių ketvirtadienį  – rizika nepasiteisins (nei darbe, nei namie). Na, o labiausiai nereikėtų rizikuoti gerais santykiais su mylimu žmogumi. Svarbesnių reikalų tvarkymui, o taip pat vizitui pas gydytoją palankus penktadienis. Šeštadienį verta užsiimti įvairiais darbais namuose. Penktadienį, šeštadienį skirkite sveikatos stiprinimui, tinkama proga organizmo valymo procedūroms. Sekmadienį verta su antrąja puse pasikalbėti apie tai, kas neramina? Bus palanku aptarti ne tik jūsų bendravimą, bet ir šeimos išlaidas.

VANDENIS Pirmadienį laukia geros naujienos, intriguojančios pažintys, laimingi pasimatymai – ir draugiški, ir meilės. Šios dienos susitikimai bei pokalbiai bus svarbūs ilgam. Antradienį pasikliaukite savieiga, įsiklausykite į vidaus balsą ir šios dienos susitikimai, pokalbiai bus naudingi. Ne pats geriausias laikas siūlyti savus sumanymus vadovybei. Atidžiau atlikite savo užduotis – per skubėjimą, išsiblaškymą galite padaryti klaidų. Trečiadienį, net jei kupini ryžto – nesiimkite žygdarbių, nedemonstruokite savo iniciatyvos. Palankus metas baldams įsigyti, pirkti nekilnojamą turtą, kraustytis į naują gyvenamą vietą ar tiesiog pradėti paieškas reikalingų gyvenamųjų ar darbo patalpų.Kaupkite jėgas, saugokite sveikatą ir venkite blogų prisiminimų ketvirtadienį. Galvokite apie tai, kas buvo gero ir šviesas akimirkas, nesikapstykite po apmaudžias senas klaidas, po artimo žmogaus neteisingus sprendimus. Ir nesugalvokite kerštauti. Visai kitaip pasijusite penktadienį bei savaitgalį – vėl smagi nuotaiką bei tikėjimas, jog viską galite įveikti. 

ŽUVYS Pirmadienį likimas jums dosniai siunčia savo dovanas – tikrai nereikia atsisakyti atsivėrusių naujų galimybių. Užsimezgusios naujos pažintys, gauti pasiūlymai bus naudingi. Antradienį padaugės ne tik aiškumo, bet ir idėjų. Jums nestigs praktiško įžvalgumo – rasite išeitį iš varginančios situacijos. Palanku spręsti finansines problemas. Trečiadienį pamirškite nuoskaudas, nesėkmes. Likite dėmesingi šios dienos susitikimams, užmegztoms pažintims, gautiems pasiūlymams, išgirstiems patarimams. Gautus finansinius, veiklos pasiūlymus verta priimti.Ketvirtadienį venkite lengvabūdiškumo užmezgant pažintis, neapgalvotų pažadų, būkite atidesni kelyje. Ir nepervertinkite finansinių galimybių – ne laikas išlaidauti. Ne laikas ir įsimylėti, o taip pat aiškintis santykius su mylimu asmeniu. Niekuo nekaltinkite mylimo žmogaus, – patys liksite kalti…Savaitgalio poilsį verta pradėti nuo penktadienio. Neplanuokite nei penktadieniui, nei šeštadieniui jokių sunkių darbų – tai turi būti dienos be rūpesčių. Šeštadienį geriausia praleisti artimųjų bei gerų draugų rate. Sekmadienis nuostabus – aplinkiniai jumis džiaugsis, gėrėsis. Gali atsinaujinti senas flirtas. Beje, ši diena bus puiki atsigriebti už praleistas geras progas, atitaisyti ankstesnes klaidas meilėje.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×