TREČIA MĖNULIO KETVIRTIS. KAIP ELGTIS, KAD LYDĖTŲ SĖKMĖ?

3-ia Mėnulio mėnesio ketvirtis, tai tas metas, kai po Pilnaties Mėnulis ima dilti. Tęsiasi nuo 16-os iki 22-os Mėnulio paros.

3-a Мėnulio ketvirtis lyginama su rudeniu bei branda. Stichija – Оras. Siejama su deive Dione, pranešančia žmonėms dievų valią. Ji personifikuoja išminį, atskleidžia paslėptas, nematomas galimybes. 3-os fazės spalva geltona, simbolizuojanti mintį, taip pat romumą bei nuolankumą, supratingumą, lengvumą bendraujant, tuo pat metu ir drąsą. Dabar labiau seksis tiems, kas veikia atvirai, nuoširdžiai, kas siekia bendradarbiauti, kam rūpi kiti žmonės, kas stengiasi būti naudingas visuomenei.

Beje, šios fazės sėkmė priklausys ir nuo ankstesnių dviejų įdirbio. Dabar kiekvienas gauna pagal įdėtą triūsą, pagal sukauptus nuopelnus, tad galime būti tiek apdovanoti likimo, tiek priversti patys gražinti skolas, – būtent dabar tenka mokėti karmines skolas. Vieniems – tai gali būti geras periodas iškilimui, įsitvirtinimui karjeroje. Kitiems – išeiti atvirkščiai: nereikėtų rizikuoti, veltis į konkurencinę kovą, jei neesate tikri, kad nuopelnų pakanka pripažinimui, kad reputacija nepriekaištinga, – šiuo metu galima sulaukti daug kritikos dėl ankstesnių klaidų.

Dabar esame pasisėmę nemažai energijos per Mėnulio pilnatį, kurią reikia teisingai panaudoti. Tai lyg savotiškas rudens derliaus nuėmimo metas, kai visko daug – tik spėk suktis! Vis dėl to, patartina labiau planuoti, nesigriebti paniškai visko, – patrūksite…  Gresia ir emocinis nestabilumas – tai euforija, tai nerimas, dirglumas, pyktis.

Jautriausi bus Vandens stichijos žmonės: Vėžiai, Skorpionai, Žuvys.  Taip pat senjorai (gali paaštrėti lėtinės ligos, pakilti kraujo spaudimas), maži vaikai – jie gali tapti labiau kaprizingi, irzlūs, verksmingi.

KAS NETINKA?

 • imti paskolą, skolintis pinigus – bus sunku grąžinti;
 • vengti sandorių, nebent būtų partneriai patikimi;
 • pirkti vertingus daiktus, tarkim buitinę ar darbo techniką, automobilį – greičiau ges, slaptų defektų pavojus (kurių pašalinimas nemažai kainuos), būstą, žemės sklypą.

Tiesa, išimtis būtų daromos toms dienoms, kurios minėtais klausimais palankios astrologiškai – jas rasite mano kasmet leidžiamame astrologiniame kalendoriuje.

 • taip pat nepatartina itin aktyviai sportuoti, siekti rekordų, ne laikas ir save alinti pavojingais pratimais, galinčiais sukelti traumas. Šiuo metu reikėtų daryti mažiau atsispaudimų, nepersistengti norint padaryti špagatą ar virvutę. Ne laikas svorio kilnojimui. Taip pat maratoniniam bėgimui.

KAS TINKA?

 • tvarkytis – tai pavyks lengvai ir greitai, be to bus paprasta (emociškai), išsiskirti su tapusiais nereikalingais daiktais, kurie, deja, užima vietą;
 • grąžinti skolas – ne tik neapims  „paradimo“ pojūtis, bet ir greitai į tuščią piniginę pribyrės naujų;
 • atsisveikinti su pertekliniais kilogramais pasitelkiant įvairias dietas, subalansuojant mitybą;
 • pradėti organizmo valymą;
 • išsiskirti su tais, kurie jus slegia, žlugdo, tempia žemyn jūsų savivertę, nutraukinėti toksiškus santykius: dabar bus lengva pasakyti atsisveikinimo kalbą ir pamojuoti ranka (galima ir durimis trinktelėti, jei tam bus tinkamas laikas astrologiškai).

Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706. Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

 1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
 2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×