KUR STOTI? PATARIMAI OŽIARAGIUI, VANDENIUI, ŽUVIMS

Suprasti savo pašaukimą, įvertinti save, savo galimybes, perspektyvas ne visada lengvai ir teisingai išsprendžiamas uždavinys. Orientuojamės į tai, kas traukia, žavi, pasitelkiame mokytojų įžvalgas, psichologų rekomendacijas, derinamės prie šeimos tradicijų ir mėginame neprašauti… Tačiau susiklosto ne visada sklandžiai. Lyg ir renkamasi kas patinka, bet kiek pasimokius nusiviliama ir keičiamas profilis. Deja, prarastas laikas, tuščiai išvaistyta energija ir lėšos. Būna ir kitaip: sėkmingai baigiami mokslai ir vos ne po kelių mėnesių einama dirbti visai į kitą sritį.

Ar gali padėti astrologija? Asmeninis horoskopas iš tiesų gelbsti siekiant įvertinti būsimo studento potencialą ir rasti teisingiausią sprendimą. Na, o nesant galimybių pažvelgti į asmeninį horoskopą verta susipažinti su bendromis rekomendacijomis kiekvienam Zodiako ženklui.

OŽIARAGIS

Ožiaragis – Zodiako viršūnė. Tai perfekcionistų, amžinai siekiančių vis geriau, vis aukščiau ženklas. Ir bene svarbiausias dalykas, renkantis profesiją – tai kilimo karjeros laiptais perspektyvos. Jei Ožiaragis negalės augti, veikla taps nebeįdomi, nuobodi ir dažniausiai jos bus atsisakyta. Ožiaragiams veikla – jų asmenybės realizacijos sfera. Tad šio ženklo atstovams teisingas profesijos pasirinkimams itin svarbu. Beje, Ožiaragiai dažnai dar vaikystėje žino kuo nori būti ir to atkakliai bei metodiškai siekia. Paprastai prieštarauti Ožiaragio apsisprendimui beviltiška – darbas jų pasaulio dalis.

Ožiaragis veikia nuosekliai, neskubėdamas, tad viską daro itin kokybiškai. Jie geri organizatoriai, išmanūs vadovai. Save gali realizuoti bet kame – tiek kūrybinėje srityje, mene, tiek mokslinėse ar  ūkinėse, gamybinės sferose. Jų nevargina darbas ir valstybės tarnyboje. Jie iš tiesų universalus ženklas. Beje, Ožiaragiams, Saturno numylėtiniams itin patinka viskas, kas susiję su statybomis – tai puikūs architektai, patalpų dizaineriai, statybų inžinieriai, statybininkai, suvirintojai, aukštalipiai.

Sėkmingi politikai, režisieriai, juvelyrai, gydytojai (dažniau stomatologai, traumatologai), treneriai, verslininkai (itin gerai, viskas, kas susiję su statybomis, su akmens apdirbimu), bankininkai, prodiuseriai, juvelyrai. Ožiaragių pasirinkimo spektras iš tiesų didelis – pradedant aktoriaus, baleto šokėjo karjera, baigiant IT specialisto. Ožiaragiui geriausia orientuotis į tai, kas jam imponavo vaikystėje ir nesibijoti ilgo kelio siekiant savo tikslo.

VANDENIS

Vandenis – gana prieštaringas ir neprognozuojamas ženklas. Nuo vaikystės jie gali svajoti apie dailę, muziką, baletą, laimėti kūrybiniuose konkursuose diplomus, o pasirinkti ekonomiką, tapti buhalteriais ar išvykti  į tolimus kraštus savanoriauti. Vandeniai – paradoksų mėgėjai, tad ir jų pasirinkimas gali būti visiems staigmena. Jiems patiems irgi, nes Vandeniams netinka standartinė eiga, pagal principą: „nors ir nežmoniškai, kad tik kitoniškai“. Jų sprendimai nebūtinai būna paremti blaivia logika, dažnai pastūmėti paprasčiausiu užsispyrimu, dėl neaiškių priežasčių, kodėl renkamasi „prieš“. Kitaip kalbant, Vandeniui geriau mažiau piršti kokią nors sritį, – veikiausia jis pasirinks kažką radikaliai kito. O rinktis Vandenis tikrai turi iš ko. Jis, panašiai, kaip ir Ožiaragis – apdovanotas universaliais gabumais. Tai gali būti tiek sėkmingi medikai, tiek šokėjai ar rašytojai, tiek verslininkai, tiek poetai, buhalteriai ar fotografai. Vandeniai išradingi, jiems reikia vis kažką keisti, padaryti taip, kaip niekas dar nemėgino? Jie randa savo originalų kelią.

Jie avangardo žmones, tad mėgsta dirbti pačiose naujausiose, pažangiausiose sferose. Jie revoliucionieriai, kurie be paliovos eksperimentuoja, išradinėja – būtent dėl to jiems reikia nevaržomos laisvės, netinka susiformavusios taisyklės. Vandeniai nemėgsta veiklų, kuriose yra griežti rėmai, kurioje negalima tobulėti, sugalvoti vis kažką naujo. Netinka rutininės veiklos sritys: darbas „nuo – iki“. Komfortiškiausiai  Vandeniai jaučiasi, jei jiems pavyksta susikurti patiems savo darbo vietą.

Vandeniai gerai realizuojasi mokslo srityje. Jie gali daryti mokslininko karjerą, būti sėkmingi IT specialistai. Tai geri medikai, veterinarai, psichologai, socialiniai darbuotojai, mokytojai, teisininkai, architektai. Jiems tinka ir kino menas, dailė, šokis, dizainas, juvelyrika. Jie sėkmingi TV  darbuotojai. Vandeniai valdomi Urano, tad viskas kas susiję su elektra, su apšvietimu, su kompiuteriais bei kompiuterine įranga – jų stichija. Vandeniams, kaip oro ženklui tinka skrydžiai, tad galima rinktis lėktuvo piloto, skrydžio palydovės profesiją.

ŽUVYS

Žuvys – iracionalaus pasaulio pažinimo ženklas, tad darbą, kaip ir visą kitą renkasi intuityviai. Žuvims labai svarbi harmonija, grožis, emocijos. Jos kūrybingos Pasirinkta veikla turi džiuginti, būti prasminga – tai gali būti socialinės, psichologinės pagalbos bei gydymo, ugdymo sritys, menai, vaidyba (jos talentingos aktorės).

Žuvys ideologės, filosofės, joms svarbu įstatymų laikymasis. Žuvims tinka politiniai, socialiniai mokslai, teisė. Dažnai padaro politikų, vadovų karjeras, dirba teisėtvarkos (sėkmingai ekonominių – finansinių nusikaltimų, kalėjimų priežiūros) srityje, puikūs privatūs detektyvai. Žuvų intuicija ir platus intelektas leidžia tapti įžvalgiais bei jautriais gydytojais, sugebančiais tiksliai diagnozuoti, parinkti teisingiausią gydymą. Itin gerai reiškiasi psichiatrijoje, taip pat alternatyvinės medicinos srityje. Jos geros psichologės. Ir, beje, išmintingos pedagogės – tai mokytojos, kurias atsimenama visą gyvenimą.

Žuvys gerai orientuojasi finansiniuose dalykuose ir joms tinka ekonomika, auditas. Žuvų stichija – muzika. Pasirinkusios šią sritį jos niekada nesigailės. Pagal planetas artima muzikai sfera – gėlės. Tad floristika irgi gali tapti pašaukimu. Žuvys apdovanotos geru skoniu ir gali būti puikios dailininkės, juvelyrės, dizainerės (interjero, drabužių, avalynės). Žuvims tinka kosmetologija. Sėkmingos grimerės. Žuvys romantiškos keliautojos ir savo pašaukimą gali atrasti turizmo, viešbučių vadybos srityse.

***

Nota bene!

Norisi pabrėžti, kad nebūtinai visos minėtos profesijos, jums asmeniškai patiks, juolab tiks! Jei asmeniniame horoskope bus pakenkta planeta, valdanti kažkurią iš minėtų profesijų, jums, be abejo, ją rinktis bus neprasminga.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×