LIEPA. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Mėnuo įkvėps kažką pakeisti namuose, darbe, sode. Tik nenuleiskite rankų susidūrę su kliūtimis, aplinkinių skeptiškumu ar nerangumu – jums pavyks rasti finansinių rezervų, taip pat pakaks sumanumo bei praktiškumo naudojantis minimaliais rezervais. Svarbiausia bus veikti ramiai, nuosekliai, atsargiai, nesitikint iškart išvysti rezultatus. Netikėtai džiugi taps mėnesio pabaiga, nes viskas išsispręs laimingai!

JAUTIS Mėnesio pradžiai daug neplanuokite – laukia nenumatyti darbai, netikėti rūpesčiai namuose. Tai apribojimų metas, kai reikia saugoti pinigus, darbo vietą, sveikatą. Antrą dekadą reikalai pajudės norima linkme ir sulauksite trokštamo pasiūlymo (asmeninio, dalykinio), palankių sąlygų būstui įsigyti. Nuo antros dekados įvykių eiga paspartės, patirsite didesnį aplinkinių dėmesį – tai nuoširdaus bendravimo, abipusės pagalbos metas. Paskutinę mėnesio dekadą gali tekti spręsti būsto įsigijimo klausimą. Venkite rizikingų finansinių sprendimų. Šį laiką geriausia būtų skirti poilsiui su šeima.

DVYNIAI Suskubkite kuo daugiau svarbių reikalų sutvarkyti pirmą mėnesio dekadą. Gali užsimegzti ir svarbi veiklai ar asmeniniam gyvenimui pažintis. Nepervertinkite savo galimybių antrą ir trečia dekadas. Būtų puiku, jei nuo 10 d. galėtumėte daugiau laiko skirti sau asmeniškai, savo šeimai, vaikams. Geras permainas žada mėnesio pabaiga. Tai netikėtos sėkmės laikas, kai galimi perspektyvūs darbo pasiūlymai, kuriuos vertėtų priimti Tikėtinas ir laimingas įsimylėjimas. Tai naudingas metas vienišiams ieškoti sau poros.

VĖŽYS Gimtadienis leis atgauti jėgas, pasitikėjimą savimi, ir jums vėl ims sektis. Mokėsite pasinaudoti dabar atsiveriančiomis galimybėmis. O jų pakaks: naujos pažintys, nauji pasiūlymai – tik spėk reaguoti. Tiesa, antrą dekadą kažko naujo imtis nederėtų. Trečią dekadą gyvenimas užvirs. Laukia pasirinkimas, kuris apspręs jūsų veiklą, santykius su antrąją puse. Mėnesio pabaiga – geras laikas sandoriams problemų sprendimui.

LIŪTAS Bent jau pirmą mėnesio dekadą reikėtų atsitraukti nuo darbų ir pailsėti. Iš esmės nieko naujo nereikėtų imtis ne tik dabar, bet ir visą liepą (išimtis tik mėnesio pabaiga ir tai – gimusiems liepą). Nesižavėkite liepą atsiveriančiomis naujomis perspektyvoms: būsite linkę pasiduoti iliuzijoms, ypač finansiniuose dalykuose, o tai pakenks jūsų ateičiai. Tik nenusiminkite, nepraraskite kantrybės, vilties ir meilės žmogui, kurį mylite – tai nedidelis nepalankus etapas (truks tik iki spalio).

MERGELĖ Netikėtumų mėnuo, kai reikia pasikliauti likimu: leiskitės vedami – jūsų laukia nepaprasti susitikimai, laimingos permainos! Mėnesio pirma savaitė netinkama aktyviai veiklai: analizuokite seną informaciją, užmegztas pažintis, naudingas veiklai. Vėliau imkitės naujų ir drąsių sumanymų: rizikuokite, eksperimentuokite – jums tikrai pasiseks! Dabar jūs žvaigždė! Trečia dekada palanki piligriminėms, misionieriškoms kelionėms. Bus naudingi susitikimai su dvasiniais mokytojais, senųjų religijų, kultūrų studijavimas. Mėnesiui baigiantis galite gauti netikėtą pasiūlymą dėl naujo reikalo, darbo užsienyje arba namuose.

SVARSTYKLĖS Mėnesio pradžia gana inertiška: nepavyks nieko paskubinti, pakeisti. Tačiau ir nereikia, nes skubūs sprendimai piniginiuose, turtiniuose reikaluose, asmeniniuose santykiuose nebus sėkmingi. Tenkinkitės anksčiau priimtais sprendimais, užsiimkite jų plėtojimu. Neišgyvenkite jei mėnesio pradžioje ne viskas išeis, kaip norite. Dabar sunku tikėtis, jog būsite deramai įvertinti, jog gausite tai, ką užsitarnavote. Svarbiam žingsniui bus palanki tik antra, trečia dekados. Paskutinės dekados susitikimai, naujos pažintys pakoreguos jūsų ateitį. Tikėtinas ir slaptas meilės nuotykis.

SKORPIONAS Mėnesio pradžia privers nustebti bei suklusti, kažko atsisakyti bei keisti planus. Norėsis daug ir iškart, bet dėl to teks rizikuoti. Pirma dekada tinkama tolimoms kelionėms, taip pat svarbiems dalykiniams susitikimams, kontaktų užmezgimui su užsieniečiais, naujų ilgalaikių sutarčių pasirašymui. Tiesa, dalykiniai reikalai netrukdys romantiškus nuotykius patirti – galite tikėtis intriguojančių pažinčių pirmą dekadą. Pasirinkimai veikloje laukia antrą dekadą, o asmeniniame gyvenime – trečią. Sudėtingiausias laikas 17 – 25 d.

ŠAULYS Pirmomis mėnesio dienomis būsite įsitempę ir tam bus pagrindo: netikėtumai, keisti, beveik mistiški sutapimai, netikėti apribojimai. Tai išbandymų metas, kai tiltas per prarają išsitiesia tik tuomet, kai koja ištiesta žengti į tuštumą… Mėgstantiems garantijas, įsikibusiems į praeitį, buvusius laimėjimus, sukauptus turtus, taip ir nepavyks pasiekti kito kranto. O ten bus saugu ir ramu. Mokėkite paleisti – ir jums bus duota. Tuo įsitikinsite mėnesio pabaigoje, trečią dekadą, kai atsiras puikių progų kai ką svarbaus pakeisti savo naudai (bent jau požiūrį į savo darbą, į meilę).

OŽIARAGIS Mėnuo sustiprins jūsų prieraišumą, išryškins kiek esate priklausomi nuo partnerių (ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir veikloje). Tai viešumo metas, kai galite tapti aplinkinių (net plačiosios visuomenės) susidomėjimo, aptarinėjimo objektu. Daugiau dėmesio sulauksite ir iš savo poros. Pasinaudokite tuo, ir išvykite į romantišką kelionę su antrąja puse. Tam palankesnė pirma mėnesio pusė. Antrą pusę (ypač 16 – 23 d.) turite būti atidūs besiklostantiems santykiams su sutuoktiniu (mylimu asmeniu), nes net maži nesklandumai gali perauti į rimtus konfliktus.

VANDENIS Būkite atidesni partneriams, pavaldiniams bei jų darbo kokybei, kolegoms bei santykiams su jais. Jums reikia elgtis apdairiau, pakančiau. Ugdykite kantrybę ir stiprinkite sveikatą. O visų svarbiausia išmokite realiai vertinti savo bei partnerių galimybes. Jūsų siekiai nors ir gražūs, tačiau galite taip ir nesulaukti norimos pagalbos. Antrą mėnesio pusę gali atsirasti didesnė įtampa partneriškuose santykiuose (tiek darbe, tiek namie). Vis dėlto tai netinkamas metas priiminėti sprendimą, toliau būti kartu ar skirtis.

ŽUVYS Būsite kupini entuziazmo, apims bendravimo džiaugsmas su artimaisiais, su vaikais, su mylimu žmogumi. Gali megztis net naujas, lemtingas romanas (tikėtina pirmą mėnesio dekadą, taip pat mėnesiui baigiantis). Tiesa, kai jūsų nuotaikos taps pavojingai romantiškos, nesugalvokite staigiai įsimylėję tuoj pat kažką keisti savo gyvenime, tarkim: atsisakyti gero dalykinio pasiūlymo, kraustytis į naują gyvenamąją vietą, skirtis su esamu partneriu ir pan. Reikalas tas, kad šį mėnesį jūs būsite pernelyg karštakošiški. Po kelių mėnesių jausmams atvėsus imsite mąstyti kitaip. Jums bus sunku objektyviai įvertinti situaciją meilėje bei reikaluose, o ypač piniguose – bus nukrypstama į kraštutinumus.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×