ANTRA MĖNULIO KETVIRTIS. KAIP ELGTIS, KAD LYDĖTŲ SĖKMĖ?

2-a Mėnulio ketvirtis prasideda nuo 8-os Mėnulio paros ir baigiasi 14-a Mėnulio paros imtinai. Pasibaigus šiai fazei prasideda Pilnaties metas. Per šį ketvirtį Mėnulis auga, jo diskas pilnėja. 2-a Мėnulio ketvirtis lyginama su vasara bei vaisiaus subrandinimu. Stichija – Vanduo. Siejama su deive Tetide (Graikų mitologijoje Tetidė – nereidė, jūros nimfa, Nerėjo ir Doridės dukra) arba Selene (Graikų mitologijoje Mėnulio deivė). Fazės spalva žalia – simbolizuojančia gamtos derlingumą, jaunystę, gyvenimą. Dabar atsiskleidžia tikroji Mėnulio esmė – visą apimantis emocingumas. Energijos bei noro veikti irgi per akis, – dabar pats laikas pasinerti į darbus, imtis to, ką suplanavome per pirmą Mėnulio fazę. Tiesa, planingai: jokio stichiškumo, nesigriebkite  visko be atrankos – yra pavojus išsitaškyti. Dabar nebegalima taip lengvabūdiškai Mėnulio energijos švaistyti, kaip per pirmą fazę, – nė nepajusite, kaip peržengsite ribą atiduodami daugiau nei gaudami.

Šiuo metu panašiai, kaip būdinga žmogui jaunystėje, esame kupini veržlios energijos, kurią būtina išlieti. Noras imtis aktyvių veiksmų gali virsti impulsyvumu, išprovokuoti neapgalvotus sprendimus. Kaltininkės emocijos, kurias tampa sunku suvaldyti. Vis dėl to, jei pavyksta likti harmoningu (su savimi bei su supančiu pasauliu), ši Mėnulio fazė yra puiki priiminėti svarbius sprendimus, imtis atsakingų veiksmų. Beje, per antrąją ketvirtį sustiprėja poreikis bendrauti, pajusti atgarsį kito širdyje, likti suprastam, įvertintam, gauti pritarimą, pajausti emocinį palaikymą. Tai tas metas, kai vidurnaktį pažadina draugas norintis išsikalbėti ir ne tik telefonu, bet primygtinai kviečiantis susitikti… Antra Mėnulio fazė gali pasitarnauti ir nesiryžtantiems prabilti apie jausmus patinkančiam asmeniu. Šiuo metu bus lengviau prisipažinti meilėje. Na, o jei atkreipsite dėmesį ir į mano kalendoriaus dieną, kurioje pažymėta širdelė žaliai – užduotis dar labiau palengvės!

Deja, per antrą Mėnulio fazę gali pablogėti savijauta sergančių lėtinėmis ligomis. Tai įtemptas metas ir emociškai nesubalansuotoms asmenybėms, nestabilios psichikos žmonėms. Jiems ši Mėnulio fazė pati sudėtingiausia iš visų. 2-a Mėnulio fazė, skatina daugiau bendrauti, judėti. Tiesa, bendraudami venkite tuščiai plepėti, – stenkitės daugiau išgirsti nei pasakyti. Na, ir užsiimkite sportu. Vėl gi – rekordams ne pats geriausias metas, nepersistenkite. Ir nepamirškite, prieš fizinius pratimus padaryti gerą apšilimą. Daugiau rūpesčių gali sukelti oda – bėrimas, perštėjimas. Tai tas metas, kai verta daryti odos valymą, apsilankyti pas kosmetologę. Be abejo, nepamirštame, kad šį ketvirtį valdo Vandens stichija, tad stengiamės gerti daugiau tyro vandens. Apskritai ši Mėnulio fazė palanki sveikatos tikrinimui, stiprinimui. Palanku apsilankyti pas gydytoją, atlikti medicininius tyrimus. Tinkamas laikas vizitui pas osteopatą ar manualinį terapeutą. Gerai paveiks atpalaiduojantis masažas.

Patartina atsiriboti nuo blogų įpročių, perteklinio, beverčio bendravimo. Verta bent laikinai pailsėti ir nuo socialinių tinklų, nuo televizoriaus, nuo negatyvios informacijos atplaukiančios iš aplinkos. Vakarą skirti senai planuotos knygos skaitymui ar filmo peržiūrai. Atsargesniems reikėtų būti kelionėse: kažkas pamirštama, supainiojama, pasimetama, pasiklystama. Būtina didesnė atida vairuojant ar einant gatve, – daugiau išsiblaškymo: kažkas kažko nepamatys…  Tarkim, stulpo gatvėje, kai skaitomas telefonas einant. Deja, per 2-ą Mėnulio fazę daugėja eismo įvykių, nelaimingų atsitikimų.

Ši Mėnulio fazė palanki ginti savo įsitikinimus, – nepasiduokite aplinkinių spaudimui. Kitą vertus, tai ir palankus metas deryboms, įvairiems dalykiniams susitarimams, veiklos plėtojimui. 


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706. Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×