KOKIE BUS MEDINIO DRAKONO METAI?

Žaliojo Medinio Drakono ir “vyresniojo brolio” metai prasidės vasario 10d. 0val. 59min., kai stos Mėnulio Jaunatis Vandenio ženkle pagal Tibete vyraujančią metų skaičiavimo metodiką arba pagal labiau populiarią Kinų tradiciją – nuo Žiurkės valandos po Jaunaties, t.y. nuo 23val. (23val. 19min. Vilniuje) tos pat dienos ir tęsis iki 2025m. sausio 28d. Pagal tradicinį Kinų metų skaičiavimą tai bus 4722m.

Drakonas – laimės simbolis pagal Feng Shui. Šie metai itin mėgstami Rytuose, nes atneša laimę, sėkmę, pinigus! “Vyresniojo brolio”  statusas akcentuos tokias Drakono savybes, kaip jėga, atkaklumas, valdymas, dominavimas, pergalė, na ir didelė laimė! Medžio stichija Drakoną iš dalies ramins, suteiks delikatumo bei pastovumo, stabilumo. Medinio Drakono charakteristika tokia: sūkurys, srautas, švytėjimas, artistiškumas, rafinuotumas, elegancija, šarmas, charizma, patrauklumas, gražus stotas. Drakonas penktasis Kinų Kalendoriaus 12-os metų sąraše (šią vietą gavo už išskirtinę išvaizdą, kai gyvūnai buvo pakviesti į Budos gimtadienį). Drakono laikas nuo 7 iki 8:59ryto.  Aktyvumo periodas – pavasaris. Jo metas nuo balandžio 5d. iki gegužės 4d.

Kadangi 2024 m. Mediniam Drakonui tenka VYRESNIOJO BROLIO statusas, dėl šios priežasties MEDŽIO stichijos augimo energija bus itin pabrėžta, ir tai padės atkakliau siekti užsibrėžtų bei aktyviai įgyvendinti turimus sumanymus. MEDŽIO stichijos kryptis – RYTAI, laikas – AUŠRA, o taip pat bet kokia PRADŽIA. Šią stichiją valdo JUPITERIS. Su vidaus organais susijusi tulžies pūslė, kepenys, sausgyslės, akys. MEDŽIO energija pati stipriausia pavasarį žydėjimo metu. Vasarą ji ima palengvėle silpti ir visiškai išsisemia vėlyvą rudenį. Žiema palengva atgimsta. 

Pagal metų sezonus MEDŽIO stichija veiks tokiu būdu:

 1. ŽIEMA. Tai tas laikas, kai būsite kupini naujų sumanymų, tad imkitės drąsiai įgyvendinti tai ką esate sumąstę. Dabar bus puiku imtis didelių naujų darbų, naujos veiklos.
 • PAVASARIS. Šis laikas taps itin sėkmingu – trykšite energija ir darbai tiesiog tirpte tirps rankose. Šiam metui planuokite patį sunkiausią bei atsakingiausią darbų etapą. Beje, jei kažko didelio, esminio nespėjote pradėti žiemos laikotarpiu, tai galima ir šiuo metu padaryti. Taip yra todėl, kad Žiema ir Pavasaris bus kupini vyriškos “jan” energijos”.
 • VASARA. Nuo dabar prasidės pasyvusis “in” etapas ir šios švelniosios moteriškos energijos vyraus iki žiemos. Tad ko nepradėjote žiemos ir pavasario metu atlikti, dabar nepradėkite – atidėkite kitai žiemai. Dabar metas darbus apibendrinti: vaisiai prinoko – metas juos skinti.
 • RUDUO. Tai bus pagrindinis metų pabaigos, kai visiškai netinka pradėti reikšmingus naujus darbus, naują veiklą, – vyraujanti  “in” energija reikalaus atsipalaiduoti bei ilsėtis. Skaninkitės metų vaisiais.

Medinio Drakono metais vyraus siekis įvaldyti resursus bei situacijos kontrolę, dominuoti, užkariauti naujas teritorijas (visomis to žodžio prasmėmis), išlaikyti jau užimtas pozicijas, daugiau gauti, daugiau užsidirbti. Tiesa, remiantis Feng shui pagal Medinio Drakono hieroglifą,  „dangaus kamienas“ kontroliuos “žemės šaką”, tad ne visi šių metų įvykiai pasiduos mūsų valiai ir teks susitaikyti, kad aplinkybės kartais bus už mus stipresnės.

Medinis Drakonas padės tiems, kas sieks keistis, mat jis sąlygos transformaciją. Taip pat Medinis Drakonas pagelbės geriau save suvokti, kaip asmenybę, įvertinti savo individualumą. Beje, Medinis Drakonas veiks pagal metodiką „Lampados šviesa“, tad taps reikšminga: etiketas, galantiškumas, pasirodymai viešumoje, dalyvavimas aukštuomenės gyvenime. Metai bus palankūs sveikatos stiprinimui. Itin svarbi bus maisto kokybė – virškinimo traktas (skrandį, kepenys itin) reikėtų labiau pasaugoti. Derėtų išmokti valdyti tokias emocijas, kaip pyktis, įniršis. Kovoti su tokiais trūkumais, kaip paikas užsispyrimas, įsitikinimas savo nenuginčijamu teisumu, užsiciklinimu, nesukalbamumu, lankstumo stygiumi. Taip pat Medinis Drakonas padės ugdyti kūrybingumą bei ištvermę.

Pagrindinis Medinio Drakono uždavinys – kontrolė. Na, o visiems, kas tik norės įgyti didesnes kontrolės galimybes, patartina pirmiausia išmokti kontroliuoti save, savo gyvenimą. O tai pasiekiama per discipliną, savianalizę, sąmoningumą. Ir Medinis Drakonas šiuo klausimu bus geras patarėjas, padėsiantis ne tik įverti realią situaciją, bet ir teisingai nuspėti perspektyvą, būsimus įvykius. Beje, jei siekiate išsiugdyti lyderio savybių – šie metai tam idealiai tinkami. Palankūs jie bus ir tiems, kas nori kilti karjeros laiptais, užimti aukštesnes pareigas. 2024m. taps vėl svarbūs bei aktyvūs tie procesai, tie veiksmai, kurie mezgėsi 2022-23m., bet liko užslopinti, atidėti, užtęsti, neužbaigti. Tiesa, dabar šie ankstesni veiksmai bei uždaviniai bus suprasti, įverti kitaip, netgi atvirkščiai! Įdomu ir tai, kad Medinio Drakono energijos pradėjo mus įtakoti dar 2023m. per vasaros saulėgrįžą ir labiausia jas jausime iki 2024m. vidurio.

 • Laimingi skaičiai: 1, 6, 7
 • Laimingos dienos: 1 ir 16 pagal Kinų Mėnulio kalendorių, o taip pat periodas nuo Jaunaties iki Pilnaties.
 • Laimingos spalvos: auksinė, sidabrinė, pilkai balta.
 • Laimingi augalai: Tomsono šventmedis, žioveinis.
 • Laimingos pasaulio kryptis: rytai, šiaurė, vakarai.
 • Laimingas akmuo – oniksas.
 • Nelaimingos spalvos: mėlyna.
 • Nelaimingi skaičiai: 3, 8.
 • Nelaiminga kryptys: šiaurės vakarų.

MEDINIO DRAKONO SUTIKIMAS

Švenčiant Naujuosius Rytų metus, reikia pasistengti, kad interjeras bei vaišės būtų susijusios su metų  totemo pagerbimu. Gerai, jei rytų pusėje bus pastatyta iš medžio išdrožta drakono skulptūrėlė arba jo atvaizdas. Kad “įsiteiktumėte” Drakonui turėtų būti aplinkoje bei aprangoje daug spindesio, žvilgesio. Serviruojant stalą reikėtų orientuotis į sidabrinę, auksinę, baltą spalvas.

Kinijoje sutinkant Naujuosiuose ant stalo privalo puikuotis mandarinai, kaip gausos, turto, pinigų, sėkmės, laimės simbolis. Gerai, jei šalia stalo būtų ir mandarinų medelis, – vis dėl to MEDŽIO stichijos metai. Palankūs valgiai: ryžiai, žuvis, paukštiena, kiauliena. Tradiciškai verdami koldūnai, – viename iš jų galima paslėpti monetą (kam klius šis koldūnas, sulauks ypatingų Drakono malonių).Vaisiai irgi turės ypatingą prasmę. Štai vynuogės ir kriaušės reikštų sėkmę bei klestėjimą, apelsinai – gausą, pomelo – šeimyninių saitų tamprumą.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

 1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
 2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×