PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 7 SAVAITĖ

Prasideda Nauji Rytų metai ir kartu su jais naujas Mėnulio mėnuo. Tad savaitė apims pirmąją Mėnulio fazę, kuri siejama su ateities planavimu, labiau teorine nei praktine veikla. Na, o kurti ateities viziją padės ne tik tinkama Mėnulio fazė, bet ir tam palanki planetų padėtis Vandenio ženkle, kuris siejamas su permainomis, naujovėmis. Dabar jis bus suaktyvintas ne tik Saulės ir jau ten atėjusio Merkurijaus: nuo antradienio ženklą ims stiprinti Marsas, o nuo penktadienio ir Venera. Planetoms galingiau pasireikšti, atskleisti savo jėgą padės ir jas atitinkančios savaitės dienos ingresijos metu (tai laikas, kai planeta įeina į kitą Zodiako ženklą): antradienis – valdomas Marso, o penktadienis – Veneros.

Savaitė išjudins permainas, kurios vers keisti senus planus, nutraukinėti ryšius, susitarimus, ieškoti naujų bendraminčių, naujo įkvėpimo šaltinio… Tiesa, savaitės pabaiga skatins maištingas nuotaikas, tad, jei kils nepasitenkinimas savo darbu, sutuoktiniu ar mylimu žmogumi, dar nereiškia, kad reikia kirsti. Vėliau, kai viskas atslūgs, jūsų nuotaikos irgi nurims. Bet kokiu atveju antra savaitės pusė gali atskleisti ne vieną paslaptį, tiek susijusią su pinigais, turtu, tiek su meile… Tai ką suprasite, išvysite gali sukrėsti.

Na, o kuo gi verta dar užsiimti šią savaitę? Kam dar įkvėps tokia tiršta planetų sankaupa (Saulė, Merkurijus, Venera, Marsas) Vandenyje? Tai gera proga nusipurtyti žiemos sąstingio ir pradėti daugiau judėti: sportuoti, na ir žinoma šokti. Juk Vandenio „specializacija“ ne tik astrologija, bet ir šokis!

AVINAS Sėkminga savaitės pradžia, kai pavyksta išspręsti įsisenėjusią problemą, ypač jei ji susijusi su veikla, su darbo ar gyvenamos vietos pakeitimu. Jėgos, įkvėpimo, narsos pakaks. Vis dėl to būkite atidūs savo siekdami, kovodami, – per neapsižiūrėjimą galite sugriauti ir tai, kas ilgai jums buvo brangu. Nepasiduokite pirmam impulsui, užplūdusiai emocijai. Ketvirtadienis tinkamas darbo klausimų sprendimams, finansiniams susitarimams. Diena puiki ir vertingam pirkiniui (ypač susijusiam su veikla). Nepasigaukite penktadienį flirtuodami – galite įsivelti į ryšį, kuris jus sekins ir ne tik morališkai (finansiškai irgi). Šeštadienį  galimos nesmagios naujienos iš giminaičių ar draugų ar „rimti“ pokalbiai su artimaisiais,- gali tekti jiems padėti. Neverta tądien planuoti pramogų bei romantiškų pasimatymų. Tai blogas laikas ir meilės pažintims. Netikusi proga ir analizuoti santykių trūkumus su mylimu asmeniu. O štai sekmadienis jus maloniai nustebins – tai džiugių susitikimų metas.

JAUTIS Atgauti darną, priimti išmintingus sprendimus pavyks pirmadienį… Nuo antradienio įtampa ims augti, ypač dėl veiklos.  Savaitės viduryje rasite progą dėl ko niršti, kelti audras tiek darbe, tiek namie (net, jei iki šiol viskas buvo gerai). Ketvirtadienį verta susitelkti, kad spėtumėte kuo daugiau darbų nuveikti – tai puikus laikas aktyviai veiklai. Tądien verta koncentruotis ties įstrigusiais reikalais, ieškoti išeities kokiame nors „beviltiškame“ reikale – pavyks rasti anksčiau nepastebėtą išeitį. Penktadienį venkite įsipareigoti, priiminėti ilgalaikius veiklos sprendimus. Apgaulingas šeštadienis, kai viskas pasirodo geriau nei yra iš tiesų, kai paslystama ant banano žievės. Diena gali tapti sunki tiems, kas sprendžia meilės problemas. Jei santykiai yra įsitempę, – dabar gali skausmingai nutrūkti. Vis dėl to sekmadienis suteiks viltį, kad dar viską galima pataisyti. Tik raskite reikiamą žodį.

DVYNIAI Savaitės pradžios nuotaikos ryžtingos. Analizuosite sukauptą patirtį, mėginkite naujai įvertinti praeities klaidas ir ne tik veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime, meilės santykiuose. Jei jus kas netenkina darbe, pirmadienis, antradienis tinkamas su šefu pasikalbėti apie jūsų lūkesčius, tiesa, tam netinkamas savaitės vidurys. Ketvirtadienis, penktadienis romantiški, – gerai jausitės su artimaisiais, su mylimu asmeniu. Tiesa, dienos netinkamos aktyviam reikalų tvarkymui. Penktadienis dvilypis, kai vienu netikusiu žodžiu galima gerą reikalą sugadinti. Keistokas šeštadienis: lyg ir būsite kupini jėgų, ryžto, tačiau galite jaustis prislėgti be aiškios priežasties… O gal tiesiog trūks naujų įspūdžių, įkvepiančių jausmų (ar tiesiog vitaminų)? Nepulkite į neviltį dėl dabartinės padėties ir neskubėkite nieko keisti, griauti. Jei tądien apims noras skirtis su savo pora, dar palaukite, nepasiduokite apėmusiai pagundai jo(jos) atsikratyti. Jei norite keisti darbą – irgi neskubėkite. Sekmadienį viskas pasisuks geresne linkme.

VĖŽYS Savaitės pradžia palanki darbo problemų sprendimui. Savaitės viduryje – jokių avantiūrų. Ne laikas rizikingiems sumanymams. Galbūt jaučiatės kiek apriboti įvairių aplinkybių, prislėgti užvilkintų darbų, neįvykdytų įsipareigojimų? Ir savaitės vidurys, kaip tik tinkamas susidoroti su nesmagumais, susikaupusių problemų sprendimui, – atsiras ir naujų išeičių, naujų galimybių, o taip pat žmonių norinčių bei galinčių jums padėti. Sutvarkykite svarbesnius reikalus iki penktadienio. Deja, penktadienį bei šeštadienį būsite įtaigūs ir pažeidžiami, linkę niršti, be aiškaus motyvo veltis į konfliktus, protestuoti. O priežasčių piktintis, siekti kažką keisti visai netikėtai gali imti ir atsirasti, – ims ir pasirodys, jog taip toliau tęstis nebegali. Vis dėl to stresas ne ilgam. Sekmadienį geriau pasijusite, jei aplankysite senus gerus draugus.

LIŪTAS Gal pirmadienio vakare, antradienį rasite saliamonišką sprendimą, kaip aprūpinti ėriukui saugią aplinką, o vilkui sočią kasdienybę? Jei to nepavyks, jau trečiadienį galite ženkliai suklysti bendraudami su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų laimė, gyvenimiška sėkmė. Ketvirtadienį kibkite į darbus. Diena tinkama svarbiems dalykiniams susitikimams bei susitarimams. Tądien darykite viską, kas padeda sustiprinti sėkmę reikaluose, kas atneša profesinį pripažinimą. Kad ir ką sužinosite, kad ir kas pasikeis, įvyks penktadienį, šeštadienį, žinokite, kad yra žymiai daugiau išeičių nei manote. Nenustebkite, jei be priežasties nerimo padaugės, ir ims „dangus griūti“, beje, tai bus geriau, nei „jūra iki kelių“, mat tomis dienomis galite įsivelti į neapgalvotą avantiūrą meilėje, finansiniuose reikaluose, veikloje, nes nebus paprasta realiai įvertini situaciją, galimybes, jėgų santykį. Vis dėl to sekmadienį atsipeikėsite ir tai ypatinga proga ką nors svarbaus pakeisti jūsų naudai, ypač santykiuose su antrąja puse.

MERGELĖ Pirma savaitės pusė „įpareigos“ narplioti anksčiau neišspręstus klausimus. Ar vertės perkirsti Gordijaus mazgą? Net, jei to nenorėsite, aplinkybės gali priversti tai padaryti jau antradienį, trečiadienį. Ketvirtadienį viskas tik į gerą. Diena tinkama pasireikšti, drąsiai paliudyti apie savo siekius, planus. Diena bus naudinga ir, jei jūsų tikslas bus atkeipti dėmesį į savo privalumus – asmeninius, dalykinius. Penktadienis slidus, kai nereikia viskuo tikėti, ir priimti už tikrą pinigą išgirstus pagyrimus, gautus pasiūlymus, pažadus (ypač meilėje). Nuo penktadienio tamsoki debesėliai ims niauktis jūsų padangėje, ir dabar jūsų ramybė bei optimizmas, santykiai su mylimu asmeniu (sutuoktiniu) žymia dalimi priklausys nuo to: ar mokate, ar galite atleisti? Jei ne, kažkas jumyse gali nutrūkti penktadienį, šeštadienį… Tiesa, tomis dienomis nebūsite objektyvūs, veiksite paskatinti impulso, – jus “įkvėps” ginčas, nesėkmė svarbiame reikale. Sekmadienis bei savaitės pradžia kupina netikėtumų, – nelauktai galite asmeniui, kurį nelabai vertinote, pasakyti “taip”, o senam gerbėju(ai), ištarti “ne”.

SVARSTYKLĖS Savaitės pradžioje  ims ryškėti ankstesnės klaidos, kurias turėsite žaibiškai taisyti, jei nenorite susidurti su pasekmėmis jau trečiadienį, ketvirtadienį. Šios dienos žada ir emocines audras nedarnioms poroms. Santykių aiškinimasis vargiai padės, tik dar labiau pakaitins jausmus, – greitai sulauksite Didžiojo Sprogimo. Ketvirtadienį jūsų pojūčiai bus teisingi vertinant: ko reikia ir ko nereikia jūsų gyvenimui? Kaip sutaurinti santykius su antrąja puse, su tais, kurie jus myli ir kaip atsisveikinti su tais, kas jumis naudojasi, sekina? Penktadienis, šeštadienis sudėtingi: venkite išsakyti viską, kas susikaupė sutuoktiniui (mylimam asmeniui) bei sudėlioti taškus. Net, jei norėsite tik pamokyti, pakreipti į tiesos kelią, susilaikykite nuo šių kilnių intencijų – viskas išeis kiek kitaip nei turėtų. Ir jei tai įgrisęs(usi) gerbėjas(a), – tinkama proga nutraukti nereikalingą ryšį. Šiomis dienomis jumyse gali įvyti lūžis, po kurio keisis požiūris ir į kitus žmones. Šeštadienį venkite kelionių, kontaktų su naujais žmonėmis. Išskirtinis sekmadienis – tai ypatingų susitikimų, lemtingų pažinčių diena.

SKORPIONAS „Kur trumpa, ten trūksta“ – ir tai pažers daug sunkiai atsakomų klausimų savaitės pradžioje. Tai metas, kai staiga taps akivaizdu, kas negerai namuose ir darbe? Ko iš tiesų  siekiate jums svarbiame fronte?  Ir apskritai, ar turite užnugarį? Trečiadienį, ketvirtadienį stigs objektyvumo, tad nusiteikite, jog ant nieko nepyksite, nieko nekaltinsite, nieko neteisite (ypač sutuoktinio). Ketvirtadienį – gerų pasikeitimų metas, kai galite sulaukti  įvertinimų iš savo vadovybės, iš visuomenės. Tinkamas laikas pakovoti už teisybę – pažeistas teisingumas bus atstatytas. Neramūs, įtarūs tapsite nuo penktadienio. Ypač šeštadienį gali kilti nepasitenkinimas santuokiniu, vadovybe, veiklos partneriais. Net ims atrodyti, kad jie nesupranta, nevertina jūsų pastangų, triūso, kad dėl jų kaltės stringa reikalai, įvyksta nelaimės. Tik nesugalvokite to garsiai pasakyti antrajai pusei – partneris gali patikėti ir nuspręsti daugiau “nebevarginti” bei pasitraukti iš jūsų orbitos. Jei santykiai su mylimu žmogumi laimingi: nesugadinkite jų dėl blogos nuotaikos, tuščio kaprizo, kvailų ambicijų.

ŠAULYS Ar šią savaitę suprasite, kokią kainą mokate už skubotus sprendimus? Ar galite užbėgti įvykiams už akių? Ko gero taip – savaitės pradžia jums palanki. Aplinkiniai bus nusiteikę jus suprasti bei padėti – geru žodžiu, o gal ir energingais veiksmais? Na, o kas jus iš ties palaiko, o kas kenkia nesunkiai išsiaiškinsite jau savaitei baigiantis.Ketvirtadienis taps palankus svarbiems darbo susitarimams, taip pat sveikatingumo procedūroms. Penktadienį gali tekti susidurti su kažkada padaryta klaida, sužinoti artimo žmogaus seną apgaulę. Vis dėl to, jei neskubėsite ir atidėsite sekmadieniui kilusį rūpestį, jums pavyks susidoroti su išplaukusiomis problemos bei rasti tinkamą sprendimą. Deja, penktadienį, šeštadienį dėl jėgų, energijos stygiaus galite imti ir nuvertinti savo pasiekimus, nustoti džiaugtis savo darbu, savo namais, šeima, mylimu asmeniu. Nepasiduokite blogai nuotaikai, neklausykite blogų nuojautų ar kažkieno netikusių kalbų, juolab nepriiminėkite jokių svarbių sprendimų – tiek dalykinių, tiek asmeninių ir labiau pasaugokite sveikatą bei darbo vietą.

OŽIARAGIS Savaitės pradžioje apims nusiraminimas, tiesa, jei nesiimsite spręsti darbinių klausimų, o pasišvęsite šeimai, namams. Šis laikas bus ir tinkama proga apmąstymams apie bendravimo klaidas su artimaisiais. Gal verta pasikonsultuoti su šeimos psichologu? Dabartinis metas itin naudingas gilintis į užmaskuotus (tačiau realiai egzistuojančius) kliuvinius harmoningiems santykiams. Pats laikas siekti darnos meilėje, kitaip naujas iššūkis jau trečiadienį. Ketvirtadienį suprasite, kad kliūtys įveiktos, ir viskas keičiasi palankia linkme. Jus pasieks geros naujienos, atsiras nauja išeitis. Ketvirtadienis palankus veiklos, finansinių problemų sprendimui, tik venkite ginčų, likite konkretūs bei tikslūs. Deja, penktadienis, šeštadienis vargu ar bus mielas?.. Kad išvengtumėte nuostolių, netvarkykite jokių finansinių reikalų, niekam nieko neskolinkite ir nesiskolinkite, nepirkite vertingų, brangių daiktų. Na, o ką daryti, kad su mylimu  asmeniu (sutuoktiniu) nesusivaidytumėte, turite patys sugalvoti: prisiminkite, kas yra anksčiau padėję neperžengti konflikto ribos? Sekmadienis padės atgauti blaivią nuojautą,. 

VANDENIS Savaitės pradžioje užgims nauja viltis, atsiras progų kai ką pakeisti. Tik nepersistenkite – trečiadienis atoveiksmio metas. Ketvirtadienį, penktadienį geriausia leisti namuose su saviškiais. Beje, ketvirtadienis tinkamas kažką svarbaus pertvarkyti namuose, imtis remontų, ieškoti kitos gyvenamos vietos. Deja, įtemptu ir nesmagiu gali tapti penktadienis, šeštadienis, kai griūva planai ir tenka pajusti, kad esi tik žaisliukas likimo rankose… Dienos nepalankios susitarimams, įsipareigojimams. Šį penktadienį, šeštadienį gali tekti susidurti ir su iššūkiais meilėje, su nemaloniąja santuokos puse. Sekmadienis džiugus – viskas pasisusk jūsų naudai. Diena bus puiki gimtadienio šventimui.

ŽUVYS Pirmadienis geras taikymuisi ir bet kokioms deryboms – tai gerojo susitarimo, išganingo kompromiso metas, kai pavyksta rasti aukso vidurį. Jo pasistenkite laikytis visą savaitę, kurios pabaigoje pakaks iššūkių bei provokacijų… Tad stenkitės kitą suprasti, įvertinti, pateisinti. Ne laikas pulti (trečiadienį itin), ypač tuos, kuriems tiek daug davėte, tiek skyrėte meilės, šilumos, rūpesčio (ir pinigų)… Ketvirtadienio susitikimai naudingi ne tik veiklai, – gali užsimegzti ilgalaikis draugiškas ryšys. Diena padės suvokti savo geriausias puses bei jas pademonstruoti aplinkiniams. Penktadienio, šeštadienio nuotaikos niūrokos – galbūt truputį negaluosite, o gal jausitės prislėgti laisvų pinigų stygiaus? Gali varginti ir kaltės jausmas, kad per mažai skiriate dėmesio namas, šeimai, mamai… Pasirūpinkite ją labiau, kad vėliau sau nepriekaištautumėte. Jums pavyks melancholiją išsklaidyti, jei užsiimsite tvarkymusi namuose. Sekmadienis – gera proga mamą nudžiuginti kokia malonia staigmena.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706. Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×