PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 6 SAVAITĖ

Astrologinių požiūriu – tai viena iš svarbiausių 2024-ųjų metų savaičių, nes nuo šeštadienio pagal Rytų kalendorių prasideda Naujieji Medinio Drakono metai. O šiam įstabiam įvykiui reikia tinkamai pasirengti, – atlaisvinkite erdvę Jos Didenybei Sėkmei (Rytuose jos simbolis būtent Drakonas) užbaigdami senus darbus, taikydamiesi su aplinkiniais, išvalydami savo namus (bei galvas) nuo susikaupusio per metus šlamšto. Ir nepamirškite padėkoti visiems (Juodajam Katinui – Triušiui irgi) bei sau už prabėgusį laiką…

AVINAS Savaitė žada naujoves, – netikėtas susitikimas, išgirsta naujiena paskatins susidomėti kažkuo kitu, pakreipti planus kita linkme. Ar tai visada pasiteisins? Saugiausia būtų svarbesnius darbo reikalus, susitikimus su vadovybe, užsienio partneriais planuoti pirmadieniui, antradieniui. Vėliau neprognozuojamos, apgaulingos dienos: trečiadienį, ketvirtadienį gražios svajonės, viliojantys pasiūlymai gali likti tušti. Trečiadienis itin netinkamas svarbių finansinių sprendimų priėmimui. Žalinga būtų ir aiškintis meilės santykius. Penktadienis irgi ne koks, – nieko naujo nesiimkite, su niekuo nesiaiškinkite santykių. Pasistenkite geriau kitus suprasti, niekam neprimetinėkite savo nuomonės, o svarbiausia nebendraukite su tais, su kuriais visada pykstatės. Šeštadienio Jaunatis atneš geras permainas, tik vargu ar tai pajusite savaitgalį. Išeigines verta skirti ramiam poilsiui tyloje. Bendravimui dienos nebus tinkamos.

JAUTIS Savaitė vers labiau susitelkti ties darbo reikalais ir tai bus tinkamas metas profesinių žinių gilinimui, kvalifikacijos kėlimui. Darbo susitikimams, kelionėms tinkamesnis antradienis, trečiadienis. Tiesa, trečiadienį nebūkite patiklūs piniginiuose – turtiniuose reikaluose. Beje, savaitės pradžia gali tapti tam tikru išbandymu santykiuose su artimaisiais, su antrąja puse, – teks suprasti, kas negerai tarp jūsų, ką neteisingai darote, kokius sau žalingus sprendimus esate priėmę? Ypač trečiadienis pavojingas įsimylėjusiems: galimas netikėtas, bet smarkus konfliktas, kilęs, rodos, iš pozityvių dalykų… Juk jūs norėjote tik truputį patarti, kai ką pakoreguoti, kad jums abiem būtų džiugiau, kad išvengtumėte rutinos… Sudėtingas ketvirtadienis, penktadienis, – gali skaudinti atsako stygius santykiuose su mylimu asmeniu, su artimaisiais, – norėsis kompensacijos už anksčiau įdėtas pastangas, išgyventus jausmus… Atrodys, kad skirtumas tarp svajonės, idealų ir dabartinės situacijos neįveikiamas? Susikaupusio nepasitenkinimo dėl žlugusių planų, neišsipildžiusių vilčių nuodas gali išprovokuoti žalingam sprendimui. Vis dėl to stabtelkite, – jau šeštadienį suprasite: ką vertinote neteisingai, ir kaip pakreipti santykius norima linkme. Tik nesiimkite to daryti šeštadienį, – vargu ar jus išgirs, supras. Atgauti darną, priimti išmintingus sprendimus bus lengviau sekmadienį.

DVYNIAI Nuo pirmadienio Merkurijus jau Vandenyje ir tai atneš nemažą palengvėjimą – svarbūs reikalai pakryps reikalinga linkme. Tiesa, taip bus jei imsitės spręsti susikaupusius klausimus pirmadienį, antradienį – tai tos dienos, kai lengvai rasite bendrą kalbą net ir su svetimais žmonėmis, susitarsite dėl ginčytinų dalykų. Įtampa pradės kauptis ir vėl nauji iššūkiai laukia jau nuo antradienio pavakarės. Tądien bei trečiadienį galite padaryti nemalonių klaidų darbe ar būti įvelti į abejotiną finansinį reikalą. Trečiadienis, ketvirtadienis itin sudėtingi, galintys sugriauti tai, ką taip branginote, vertinote. Ypač venkite veltis į konfliktą su mylimu asmeniu, su sutuoktiniu, su vaikais. Ir likite ištikimi, – nauji meilės nuotykiai nebus perspektyvūs. Penktadienis, šeštadienis lemtingi – jumyse gali užvirti pasipiktinimas. Tik nepraraskite galvos, o tai bus sudėtinga, nes erzinsitės dėl kiekvieno nieko. Taipogi nepulkite į kraštutinumus – jus klaidins iliuzijos ir galite žengti kvailą žingsnį, kurio vėliau gailėsitės. Ką jūs mylite, kas jums reikalinga paklauskite savęs sekmadienio rytmetį.

VĖŽYS Įtampa augs, sėkmingų progų nebus daug, tad stenkitės nedelsdami pasinaudoti  atsiveriančiomis galimybėmis. Pirmadienį, antradienį užsiimkite svarbesniais darbais, tačiau raskite laiko ir sveiktos patikrinimui. Verta konsultuotis su sveikos gyvensenos specialistais. Nuo trečiadienio itin slidus metas, – nerizikuokite gerais santykiais su artimaisiais, su antrąja puse ar mylimu asmeniu. Likite taktiški ir pakantus bendraudami su klientais, bendradarbiais, vadovybe, partneriais. Ieškokite sąlyčio taškų, mokėkite nepastebėti, kas jus išmuša iš pusiausvyros. Itin keblus gali būti penktadienis – tai išdavikiškas metas, kai galima tapti patiklumo ar kažkieno intrigos auka. Geriau tądien atsiriboti nuo reikalų. Saugokite savo ramybę, sveikatą bei turtą. Šeštadienio Jaunatis nors padės išmintingiau pažvelgti į susidariusią situaciją, tačiau pažers naujų klausimų. Ir tik sekmadienį imsite atsigauti – tai palaimingas metas, leidžiantis ištaisyti ankstesnes klaidas santykiuose.

LIŪTAS Įvairiems susitikimams bei kelionėms puiki savaitės pradžia. Gali megztis nauji romantiški santykiai darbinėje aplinkoje. Pasistenkite nieko svarbaus neatidėti savaitės viduriui. Nuo trečiadienio sudėtingas metas, kai teks labiau pasaugoti darbo vietą, turtą bei sveikatą. Nederėtų klibinti susikaupusių problemų santykiuose su antrąja puse, nebent jums patinka ekstremalūs pojūčiai? Tiesa, ir be jūsų pastangų  trečiadienis išryškins tai, kas tarp jūsų blogiausia. Savaime galima krizė. Į verslo, finansinius pasiūlymus, gautus tądien galite nekreipti dėmesio. Ne viskas sklandžiai klostysis penktadienį, šeštadienį. Net, jei gausite norimą rezultatą, suvoksite, kad norėjosi visai kito, kad atsidūrėte ne ten, ne su tais, ne su ta(tuo)… Pasirinkimo klaidos taps akivaizdžios. Ir norintiems atsiriboti nuo senų netikusių sprendimų meilės santykiuose, verta pasinaudoti dylančio Mėnulio laiku(penktadienį). Jaunatis stos šeštadienį 0val. 59min., tačiau tuomet dar neskubėkite ieškoti būdų, kaip išvengti tolimesniame gyvenimo kelyje anksčiau padarytų klaidų?

MERGELĖ Savaitės pradžiai daug neplanuokite, –  viskas stigs. Trečiadienį jūsų nuotaikos bus puikios, kupinos tikėjimo, jog horizontas ne per toli. Vis dėl to aplinkinius tuo įtikinti vargu ar pavyks: jie bus labiau nei bet kada suirzę ir jūsų gerųjų intencijų vargu ar paisys. Tądien geriau mažiau bendrauti bei mažiau vertinti – ką nors teisingai suprasti taps misija neįmanoma… Penktadienis – tai tas metas, kai rūdys padaro savo… Metalas pagaliau neatlaiko ir subyra. Taip gali nutikti, kad galbūt kažkam nuspręsite pasakyti „sudie“, užtrenkti duris į darbovietę, kur jautėtės nevertinami, nesuprasti. Tai nebus akimirkos nuotaikos. Tai ilgalaikio nepasitenkinimo rezultatas. Na, o svarbiausia, kaip visada – sveikata. Kad ir kuo užsiimsite, pirmiausia pagalvokite apie savo savijautą: ar ne per sunku, nekenksminga? Šeštadienį vidinė įtampa gali trikdyti ramiam dialogui su antrąja puse. Gal tik sekmadienį imsite atsigauti, sveikti nuo ankstesnių dienų staigmenų. 

SVARSTYKLĖS Nuo pirmadienio užgrius įvykių įvairovė, netikėtos naujienos, nelaukti pasiūlymai. Gal būt naujos pažintys, nauji jausmai? Tik neskubėkite trečiadienį žavėtis šiomis naujovėmis – viskas gali išeiti atvirkščiai: didelė meilė gali virsti tuščiu, alinančiu ryšiu, perspektyvus veiklos pasiūlymas – nuostolinga afera.  Tiesa, neskubėkite ir nusivilti: blogas įvykis, netikusi žinia, pagaliau konfliktas gali tapti naudingu, nes padės praregėti, išsiaiškinti santykius, išspręsti seną problemą. Beje, nereikėtų dalintis savo meilės, savo santuokos paslaptimis kitais, klausti patarimo, – vargu ar jus teisingai supras. Nors kelias dienas vis apimdavo nostalgija, nenoras kažką keisti, daryti, tačiau nuo penktadienio vėl būsite kupini įkvėpimo. Vis dėl to baigiasi Mėnulio mėnuo, tad netinka kažko naujo imtis, kažką svarbaus veikti. Deja, diena, atneš nenumatytų rezultatų. Jau savaitgalį ims ryškėti padarytos klaidos, kurias turėsite žaibiškai taisyti, jei nenorite susidurti su pasekmėmis jau trečiadienį, ketvirtadienį. Šios dienos žada ir emocines audras nedarnioms poroms. Santykių aiškinimasis vargiai padės, tik dar labiau pakaitins jausmus, – greitai sulauksite Didžiojo Sprogimo.

SKORPIONAS Nuo pirmadienio tapsite labiau priklausomi nuo kažkieno nuomonės, sprendimų, kurių įtakoti beveik neturėsite galimybių. Trečiadienis bus itin pavojingas aptarinėti finansinius reikalus tiek darbe, tiek namie, aiškintis santykius su mylimu asmeniu. Nuo savaitės pradžios derėtų vengti lemtingų pokalbių, saugotis intrigantų, vagių bei atsargiau vairuoti automobilį. Neatidumas smulkmenoms, skubėjimas, išsiblaškymas bus lemtingi. Antrąją savaitės pusę tapsite pernelyg kritiški, deja, tai ne pats geriausias metas galvoti, ko negavote iš artimųjų, iš mylimo asmens? Ne laikas gilintis į požiūrių skirtumus su sutuoktiniu, jei nenorite, jog paaiškėtų, kad jūsų vertybės labai tolimos… Apėmęs „aiškumas“ gali atnešti nusivylimą ir pastūmėti klaidingam sprendimui. Verta pasikalbėti su išmintingu žmogumi, kuriam galbūt anksčiau teko spręsti tokio pobūdžio klausimą ir tai padės jums stabtelti, nusiraminti. Ypač penktadienį stigs objektyvumo, tad nusiteikite, jog ant nieko nepyksite, nieko nekaltinsite, nieko neteisite(ypač sutuoktinio). Ir būkite pagarbesni artimųjų nuomonei, įsitikinimams savaitgalį. Nesistenkite piršti savo nuomonės, nesivelkite į diskusijas perauklėjimo vardan.

ŠAULYS Pareikšti savo valią, žengti svarbų žingsnį galėsite sekmadienį ar kitos savaitės pradžioje. Tai tas metas, kai pavyks sukontroliuoti situaciją bei viską pakreipti norima linkme. Tiesa, jei tai mėginsite padaryti trečiadienį, ketvirtadienį – viskas išeis atvirkščiai. Labiau atidūs likite ir darbe, – galite padaryti nemalonių klaidų ar būti kvailai įvelti į abejotiną finansinį reikalą. Taps paprasta apsigauti vertinant kitą žmogų, jo jausmus ar gautą dalykinį pasiūlymą.Penktadienis provokuos ryžtingai nukirsti jus alinančius santykius, atsisakyti ne tik jums netinkančių žmonių, bet ir netikusios veiklos, blogų įpročių, kažkokių priklausomybių. Tiesa, reikėtų žinoti, kad tai diena kirvis, – jei ką nugalabysite, vargu ar atgaivinsite? Tai gerai kovojant su žalingais įpročiais, siekiant atsikratyti toksiškų žmonių. Bet, jei penktadienį apims noras pasišvaistyti kirviu dėl to, kad jus suerzino, kad norite atsiteisti, atkeršyti. Tuomet stabtelkite – sulauksite netikėtų pasekmių, kurios privers ne kartą pasigailėti.

OŽIARAGIS Pirmadienį jus įkvėps prisiminimai. Tiesa, ryžtingų veiksmų nei tądien, nei pirmąją antradienio pusę imtis nereikėtų. Tai intravertiškas laikas, kai naudinga mažiau bendrauti, o reikalus tvarkyti per tarpininkus. Svarbiam susitikimui, atsakingam pokalbiui bus tinkamas antradienis po 14val. Trečiadienis painus, ypač moterims. Tądien mažiau kreipkite dėmesį tiek į gražius pasiūlymus, tiek į piktus kaltinimus, grasinimus. Dabar esate stiprūs, ir nuo jūsų blogi dalykai atšoks į šalį. Nemenku kliuviniu savaitės viduryje gali tapti per didelis skubėjimas, o kai kam ir praeitis, – gali tekti atsakyti už senas klaidas, kai ko atsisakyti. Kitą vertus – tai proga atskleisti dar neatrastus savo rezervus. Penktadienis sudėtingas dėl neteisingų vertinimų, tad nepriiminėkite atsakingų sprendimų, nesiimkite svarbių reikalų. Šeštadienio Jaunatis mažai gelbės – vis dar bus sunku suprasti kas ko vertas, ką rinktis, kur sukti? Galbūt pasivaikščiojimai gamtoje sekmadienį padės rasti tinkamą išeitį vertinant jums svarbius santykius?

VANDENIS Savaitės pradžia išskirtinė – tai metas kai vienas teisingai pasakytas žodis gali pakeisti ilgalaikę ateitį. Deja, vėliau situacija gali tapti itin sunkiai kontroliuojama. Nuo trečiadienio gali užgriūti nauji rūpesčiai, gal susiję su veikla, pinigais, nesklandumais meilės fronte. Penktadienis itin sudėtingas, –  nenuobodžiausite: atsivers paslaptys, laukia praregėjimai bei jų dažnas palydovas stresas. Jei krizė jau senai brendo, tikėtina, jog dabar ryšitės lemtingam žingsniui. Ką gi, dabar iš tiesų tinkamas laikas nusigręžti nuo praeities, nuo draugų išdavikų. Na, o jei norisi tiesiog taikos ir ramybės, nieko radikaliai nekeičiant, sekmadienio rytmetį nepraleiskite progos taikymuisi su jums brangiais žmonėmis. Beje, šeštadienio nakties Jaunatis(stos 0val. 59min.) bus lemtinga ne tik visam mėnesiui, bet ir metams, – pasvajokite, kaip darniai viskas klostysis iki kitų metų Jaunaties Vandenyje. Kitos savaitės pradžioje užgims nauja viltis, atsiras progų kai ką pakeisti. Tik nepersistenkite – trečiadienis atoveiksmio metas.

ŽUVYS Nuo pirmadienio būtina didesnė atida, – Merkurijus jau Vandenyje, tad neaiškumų, painiavos gali padaugėti. Jei esate susitelkę, organizuoti, pirmadienis, antradienis bus puikūs reikalų tvarkymui. Neatidėkite svarbių klausimų vėlesnėms dienoms. Tai bus neprognozuojamas, įtemptas metas, kai netyčia galima perlenkti lazdą ginant savo pozicijas ir atsidurti konfliktinėje situacijoje. Nieko nespręskite piktuoju – tiek darbe, tiek namie. Mažiau siekite savaitės viduryje – tai metas, kai norai nesipildo, nebent atvirkščiai. Penktadienį kad ir kuo užsiimsite, būtina atida, santūrumas bendraujant – tiek darbe(galite netekti pareigų ar net darbo vietos), tiek namuose – galite prarasti artimųjų palaikymą. Kitą vertus, jei sprendžiate varginančių(toksiškų) santykių nutraukimo klausimą – penktadienis bus tinkamas. Na, o norintiems puoselėti esamą ryšį verta daugiau dėmesio skirti mylimam asmeniui, pasikalbėti apie savus lūkesčius sekmadienį.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×